Partyflock
 
here

Decade 1990-2000

Facebook
Decade 1990-2000
georganiseerd door Site

ARE48 (binnen)
op de kaart
Zaanderhorn
Zaandam
Nederland🇳🇱

Tickets & prijzen Decade 1990-2000

Early bird:€ 10,-tot 15 oktober 2011
Voorverkoop:€ 12,50
Deurverkoop:€ 17,50
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Bezoekers
Maximaal 800.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Winactie (gesloten)
Verslag
Door *Puckie* (298).

Stemresultaat: zeer goed

geweldig2121%
zeer goed4242%
goed2424%
ok33%
voldoende88%
onvoldoende11%
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

Line-up Decade 1990-2000

1Olschool, Early Hardcore
hardcore
hardcore
hardcore, trance, hardstyle, house
hardcore, hardstyle
hardcore, trance, hardstyle
hardcore
hardcore
· MC hardcore, hardstyle
· MC hardcore
2Classics
hardcore
techno, hardcore, hardstyle, trance
house
hardcore
hardcore, trance, hardstyle
hardcore, trance, caribbean

Nieuws

De timetable voor Decade is weer zorgvuldig uitgezocht. Van de echte oldschoolklappers naar de hardste early hardcore beukers van '90 t/m '99. De dj's Buzz Fuzz, Pavo, Champ-e-on, The Masochist, Skorp, Raoul - D.K.C., Dennis-R, Raymion zullen als vanouds de zaal binnenste buiten keren met de vetste tracks van vroeger. Tickets @ www.decade-events.nl?utm_source=2xpr&utm_medium=partyflock 8
Zaterdag 19 november 2011 zal ARE48 aan de Hemkade te Zaandam het toneel zijn van de echte oldschool, early hardcore en house classics. De dj's Pavo, Buzz Fuzz, The Masochist, Champ-e-on, Skorp, Raoul - D.K.C., Dennis R en Raymion zullen de beste tracks door de speakers beuken. Geen hitjesparades of breaks om de 32 klappen, maar doorstampen tot zes uur in de ochtend op de beste underground hardcore tracks van vroeger. Early bird tickets zijn nog te verkrijgen tot 15 oktober. 8
Decade 1990-2000
19 september 2011
Op 19 november zullen de echte classics, oldschool en early hardcore weer op hun vertrouwde locatie te horen zijn. In ARE48 Hemkade 48 Zaandam zullen Buzz Fuzz, Pavo, Champ-e-on, The Masochist, Skorp, Dennis R en Raoul - D.K.C. de beste oldschool en early hardcore platen ten gehore brengen. Samen met MC Da Mouth of Madness en MC Damian wordt dit een knaller als van ouds. In de tweede zaal zullen Marty, Xani-B, D-Rob, Skuffa, B-artistix, U-P en Addict voor de gouwe ouwe classics zorgen. 13
Door het missen van de echte oldschool en early hardcore feesten is Decade Events ontstaan. Met Decade 1990-2000 zet Decade Events op 19 november een feest neer zoals ze niet meer gegeven worden. Alleen de echte classics, oldschool en early hardcore zal worden gedraaid. Doordat alle dj's zich aan het concept zullen houden, zullen hier de echte knallers van 'the old days' ten gehore worden gebracht. De echte houseclassics van begin '90 tot aan de rauwe early beukers van eind '90. De Aussies, Cavello's en Nike's kunnen weer uit de kast.
→ lees meer

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Decade @ Are48 - Zaandam f:hard3

185 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Na een zoektocht van een aantal maanden naar dé geschikte locatie voor de volgende editie van Decade 1990-2000 hebben wij gekozen voor ARE48 oftewel De Hemkade. Veel bekende feesten vinden hier hun oorsprong en dat is natuurlijk niet voor niets zo. Wij zijn dan ook erg trots en hebben er enorm veel zin in om er een geweldige klapper van te maken! Er zullen 2 zalen zijn; De kleine zaal zal de hele avond bol staan met de Classics van 1990-2000 en in de grote zaal zullen we opbouwen van Oldschool naar Early Hardcore en uiteraard hebben wij hier de juiste DJ's voor uitgekozen. Om even een tipje van de sluier op te lichten; Champ-E-On, Skorp en Buzz Fuzz zullen hier van de partij zijn! 15 september zullen wij de definitieve Line-up bekend maken en ik kan vast verklappen, het wordt geweldig!! Wil je op de hoogte blijven hou deze pagina dan in de gaten.
laatste aanpassing
Artiest U-P
Waarschuw beheerder
Dat wordt weer lekker rammelen!!!
Waarschuw beheerder
Ja hoorrrr, wij zijn er! 8-)
laatste aanpassing
Artiest D-Rob
Waarschuw beheerder
Haha, je doet je best maar. ;-)
 
Waarschuw beheerder
+3

Lijkt me leuk, en hopelijk wordt dit nu niet eens een early hardcore hitjes dance event.
Draai eens wat anders dan xtc love, big boys dont cry enz enz. ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Doe dan maar zoiets ofzo :kwijl:



Misschien aanwezig.. 10 euro voor zo'n feestje is niet bepaald veel geld :)
Waarschuw beheerder
Over wel of geen hitjes gesproken, als je naar onze site gaat, Decade-Events.nl zit er onder de eerste knop van live sets, 15 min Abraxas live van het feest dat was gegeven in April jl. Als het goed is komt er nog meer. We zijn er mee bezig. Door omstandigheden op die avond is het geluid helaas alleen mono. Luister en oordeel zelf. :-)
 
Waarschuw beheerder
haha ja ik was er toen wel in de kade. Valt me alleen wel op dat het meeste publiek niet warm draaid voor de oldschool sound maar meer voor de early hardcore.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ja, dat klopt, verbaas ik me wel is over, terwijl goede old school echt helemaal top is. :-) maar zo hebben we allemaal een andere smaak, maar met de line up die komen gaat moet het wel goed komen. ;-) aan deze line up hebben we veel tijd besteed. :-)
 
Artiest Addict
Waarschuw beheerder
+1
Echte classix zijn voor de jeugd minder interessant die willen raggen.
Maar ik geniet ervan om echte oldskool te draaien
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 september 2011 om 22:58:
Maar ik geniet ervan om echte oldskool te draaien


 
Waarschuw beheerder
Wat ik ook erg merk is dat steeds meer dj's met cd's mixen. Niks mis mee natuurlijk.
Alleen jammer dat je dan krijgt dat er steeds minder remixen (b-side) worden gedraaid.

Hint voor het feest... :LOL:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 september 2011 om 20:48:
Wat ik ook erg merk is dat steeds meer dj's met cd's mixen. Niks mis mee natuurlijk.
Alleen jammer dat je dan krijgt dat er steeds minder remixen (b-side) worden gedraaid.


Dat ligt eraan wat voor collectie de desbetreffende dj op zn cd's heeft staan natuurlijk ;)
 
Waarschuw beheerder
+2




OLDSKOOL HITJES PARADE :lol:
Lachgasbalonnetjes en gabbertonnetjes horen er natuurlijk ook bij :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 september 2011 om 22:58:
Echte classix zijn voor de jeugd minder interessant die willen raggen.


jeugd: Mainstream knakkers bedoel je in deze context ?!:P

vorige Decade zeer vermaakt, zeer zeker weer van de partij.. :)
Werkzaam bij Decade Events
Waarschuw beheerder
+1
15 September volgt de line-up. :) En deze stelt zeker niet teleur. :)
 
Waarschuw beheerder
+1
doe mij deze maar :kwijl:

Waarschuw beheerder
Check die line-up dan :-)
Waarschuw beheerder
YEAH heb de tickets binnen, €10 is echt niet veel als je de line-up ziet..!! Het dak gaat er weer af! 8) :bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van D-ROB op dinsdag 6 september 2011 om 23:03:
Abraxas live van het feest dat was gegeven in April


Wat was die abraxas aan het ramme met goeie platen:respect:
skorp draaide ook super:respect:

blij dat ik die skorp nog een keer mag meemaken:D

:cheer: :bier:
 
Waarschuw beheerder
vage locatie...?
nog nooit van gehoord hoor....
dit moet het adres wezen:

ARE48

Adres:

Zaanderhorn
1506
Zaandam

waar the f*ck is het nou?
in de hemkade of wat?