Partyflock
 
here

A day at the park

foto's foto's
album,9 · goed · ical
A day at the park
georganiseerd door

Amsterdamse Bos (buiten) op de kaart Site
Bosbaanweg 5
Amstelveen
Nederland🇳🇱
schatting: house, techno

Tickets & prijs A day at the park

Uitverkocht
Voorverkoop:€ 52,50
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslag
Door groove (537).

Stemresultaat: goed

geweldig3717%
zeer goed6530%
goed5626%
ok2913%
voldoende178%
onvoldoende63%
slecht31%
zeer slecht1
waardeloos31%

Line-up A day at the park

1Mainstage
za 11:00 - 13:00:  house, techno
za 13:00 - 15:00:  house, techno
za 15:00 - 17:00:  🇺🇸 house, techno
za 17:00 - 19:00:  house
 ROOG, Erick E, Eerdhuizen, Erick Eerdhuizen
za 19:00 - 21:00:  🇬🇧 techno, trance, downtempo, house
za 21:00 - 23:00:  🇬🇧 techno
2From Amsterdam With Love
za 12:00 - 13:30:  house
za 13:30 - 15:00:  house, techno
za 15:00 - 16:30:  techno
za 16:30 - 17:15:  · live psy, downtempo
za 17:15 - 18:30:  house, techno
za 18:30 - 19:30:  🇩🇪 house
za 19:30 - 20:45:  house, techno, disco
za 20:45 - 22:15:  techno, hip hop
3Silent Disco
za 19:00 - 21:00:  house, hip hop

Video

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
TK: 1 ticket A day at the Park tickets2
TK: 2x A day at the park normale prijs tickets6
GZ: Adatp tickets4
GZ: 1 of 2 kaarten voor day@the park tickets1
GZ: Day @ the Park tickets2
TK: (gesloten) 1 kaart day @ the Park tickets3

798 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Sjow wij gaan genieten!!! Heerlijk dancing in the sunshine and rain.....Fun!!

Heerlijk genieten!
Waarschuw beheerder
iemand nog 2 kaartjes in de verkoop (regio amsterdam) pb me plz!!
Waarschuw beheerder
1 kaart aangeboden EUR. 50,00
Waarschuw beheerder
He,

ben op zoek naar nog 1 kaartje...

Stuur aub een mailtje...

Dank!
Waarschuw beheerder
He,

wie heeft er nog een kaartje over?

Grt,
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 6661, 6561}
Waarschuw beheerder
+2
Net nog weer ff wezen kijken. Ziet er fantastisch uit!
Heb besloten maar geen foto's te laten zien, des te indrukwekkender gaan jullie het vinden zaterdag!
Ziet er allemaal zeer professioneel uit, we krijgen waar voor ons geld.

ZIN!!
Waarschuw beheerder
Mensen die kaarten zoeken kunnen beter naar de ADATP-Facebook page gaan, daar regent het kaarten.....

https://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=195557203789637
Artiest Jame
Waarschuw beheerder
2 tickets ADATP te koop. Normale prijs (EUR 55,00) over te nemen!

Bij interesse PB! (Betreft e-tickets: op te halen in A'dam of te versturen)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Atlantis op woensdag 20 juli 2011 om 11:02:
Mensen die kaarten zoeken kunnen beter naar de ADATP-Facebook page gaan, daar regent het kaarten.....


Volgens mij staan er hier ook wel een aantal te koop.. :S
Waarschuw beheerder
-1
Wil niet gaan lopen zeuren of zeiken, ben vorig jaar geweest en ik heb een super dag gehad. Was echt een geweldig feest, met goede muziek, en leuke sfeer en het weer was natuurlijk helemaal geweldig..mischien wel de mooiste dag van de zomer.
vandaar dat ik dit jaar weer 2 kaarten heb gekocht.

Maar waar ik dan niet helemaal bij kan met mijn verstand, dat we gisteren een laaste nieuwsbrief krijgen over het feest
en dat er dus geen tenten worden geplaatst en geen maatregelen worden genomen voor wat betreft de grond denk aan houtsnippers of ander materiaal. Als je weet vantevoren als organisatie dat de weerberichten niet best zijn, en dat het in de aanloop naar het feest toe en waarschijnlijk op de dag zelf zou kunnen gaan regenenen dan vind ik persoonlijk dat je iets moet doen voor je publiek. Ik ga nog steeds van het positieve uit a.s zaterdag, maar wat als het zometeen met bakken uit de lucht komt , dan laat je iedereen dus gewoon lekker in zijn poncho dansen in de stromende regen en in de modder. Sorry maar die laatste update gaat er bij mij niet helemaal in. Komt een beetje zo over, van geld is binnen en we gaan geen grote extra kosten meer maken..erg jammer dit
Waarschuw beheerder
+3-2
Komt een beetje zo over, van geld is binnen en we gaan geen grote extra kosten meer maken..erg jammer dit


Je hebt geen flauw idee waar je het over hebt. A day at the park is een buitenfestival. En ja, er kan een buitje vallen. En ja, dan word je een beetje nat.
Denk je dat ze bij Pinkpop ook elk jaar denken 'het ziet er niet goed uit, laten we maar een grote tent neerzetten voor het podium?' We zijn een festival, geen modeshow, dus de kans is aanwezig dat je een beetje vies wordt.

Er is gisteren 6000m2 houten vloer besteld om de drassige delen te overdekken, er zijn 20.000 poncho's gehaald, extra rijplaten voor het parkeren. Er wordt bovendien nog een duur parkeerterrein bij Schiphol afgehuurd. Verder ook nog extra shelter tenten voor de barren.

Maar als je er geen vertrouwen in hebt moet je mij bankrekeningnummer maar geven, dan stort ik je geld terug en maak je tickets ongeldig want mensen die met zo'n insteek naar het festival gaan zie ik liever niet op het terrein. Wil de kwaliteit van ons publiek ook graag hoog houden!

En het mag dan misschien niet professioneel zijn dat ik nu zo reageer maar wij zijn ook maar mensen en werken ons tien slagen in de rondte om er iets moois van te maken.
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Tjeerdo op woensdag 20 juli 2011 om 13:12:
Je hebt geen flauw idee waar je het over hebt. A day at the park is een buitenfestival. En ja, er kan een buitje vallen. En ja, dan word je een beetje nat.
Denk je dat ze bij Pinkpop ook elk jaar denken 'het ziet er niet goed uit, laten we maar een grote tent neerzetten voor het podium?' We zijn een festival, geen modeshow, dus de kans is aanwezig dat je een beetje vies wordt.


Ik zweer je dat ik dat net neer wilde zetten, dat van Pinkpop was het eerste waar ik aan dacht.

Het is nu eenmaal een openlucht festival en we wonen in NL. Daar moeten we het mee doen en er het beste van maken.

Ik kijk er naar uit. Nog 3 nachtjes :cheer:
Waarschuw beheerder
-3
Ik heb juist heel goed een idee waar ik het over heb, heb zo'n beetje alle grote en bekende dance festivals meegemaakt de afgelopen 10 jaar. Pinkpop is een slecht voorbeeld, want pop publiek kun je absoluut niet vergelijken met publiek wat op dance feesten afkomt. Deze laastste groep doet er vaak alles aan, om er fantastisch uit te zien die dag, qua kleding, schoenen etc. Alle Buitenfestivals, awakenings, dance valley, extrema noem ze maar op hebben tenten staan.

Ik vind dat je als organisatie, zeker wanneer het weer en de voorspellingen slecht zijn in actie moet komen
en dat hebben jullie gelukkig nu gedeeltelijk gedaan. Was veel beter geweest om bovenstaande in de nieuwsbrief te plaatsen, zorgt voor duidelijkheid en minder vragen en geeft ook aan dat jullie je hierom bekommeren.

Ik hoop echt het alle beste voor mijzelf maar ook voor jullie als organisatie, maar wat denk je dat er gebeurd als het zaterdag met bakken uit de lucht valt en al die duizende mensen willen gaan schuilen onder de shelter tenten bij de barren. Dat heeft geen verdere uitleg nodig denk ik, laten we hopen dat het gewoon droog blijft en dat we er met zijn allen een mooie feest van kunnen maken.
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van schillachi op woensdag 20 juli 2011 om 13:29:
want pop publiek kun je absoluut niet vergelijken met publiek wat op dance feesten afkomt. Deze laastste groep doet er vaak alles aan, om er fantastisch uit te zien die dag, qua kleding, schoenen etc.


UIhhh, dan ben ik vast geen goede dance festival ganger. Ik ga toch echt in een outfit die vooral praktisch is. Genoeg zakken in mijn broek, makkelijke c.q. juiste schoenen etc. Ik kom toch om rond te banjeren en te dansen, niet voor een mode show ;-)

Maar goed, laten we uitgaan van het beste. Inmiddels op weer.nl / amstelveen = 0,4 mm regen, 17 graden, zonnetje en wolkje. Kan mijn regenlaarzen en poncho straks gewoon weer in het kluisje laten liggen.
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van schillachi op woensdag 20 juli 2011 om 13:29:
Alle Buitenfestivals, awakenings, dance valley, extrema noem ze maar op hebben tenten staan.


Dat moeten zij weten. Een dag in het park is geen dag in een tent. A day at the park is juist zo speciaal omdat de buitenbeleving centraal staat. Dat komt overal naar voren in elke uiting. Ons artwork is op de buitenbeleving gebaseerd en ook het podium dat door kunstenaars van het Openlucht Theater is ontworpen.

Grote tenten passen niet bij het festival. Dan kunnen we het net zo goed op de parkeerplaatsen bij de ArenA houden en niet in het Amsterdamse Bos.

En ja, dat maakt ons kwetsbaar voor het weer. Dat is iets wat al onze bezoekers weten want de voorgaande drie jaar hadden we ook geen grote tenten staan.

Was veel beter geweest om bovenstaande in de nieuwsbrief te plaatsen, zorgt voor duidelijkheid en minder vragen en geeft ook aan dat jullie je hierom bekommeren.


Waarom? Dat zien de bezoekers toch zelf wel als ze op het terrein komen? Het gaat hier erom of je vertrouwen hebt in een organisatie of niet. En daarbij vergeet je dat wij graag willen dat onze bezoekers het naar hun zin hebben en volgend jaar weer terugkomen. Er is dus geen enkele reden om aan te nemen dat we ons geld binnen hebben en het verder ons een zorg zal zijn hoe nat of vies men wordt.

En daar wil ik het echt graag bij laten want ik heb een festival te organiseren... ;-)
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Tjeerdo op woensdag 20 juli 2011 om 13:12:
Komt een beetje zo over, van geld is binnen en we gaan geen grote extra kosten meer maken..erg jammer dit

Je hebt geen flauw idee waar je het over hebt. A day at the park is een buitenfestival. En ja, er kan een buitje vallen. En ja, dan word je een beetje nat.
Denk je dat ze bij Pinkpop ook elk jaar denken 'het ziet er niet goed uit, laten we maar een grote tent neerzetten voor het podium?' We zijn een festival, geen modeshow, dus de kans is aanwezig dat je een beetje vies wordt.

Er is gisteren 6000m2 houten vloer besteld om de drassige delen te overdekken, er zijn 20.000 poncho's gehaald, extra rijplaten voor het parkeren. Er wordt bovendien nog een duur parkeerterrein bij Schiphol afgehuurd. Verder ook nog extra shelter tenten voor de barren.

Maar als je er geen vertrouwen in hebt moet je mij bankrekeningnummer maar geven, dan stort ik je geld terug en maak je tickets ongeldig want mensen die met zo'n insteek naar het festival gaan zie ik liever niet op het terrein. Wil de kwaliteit van ons publiek ook graag hoog houden!

En het mag dan misschien niet professioneel zijn dat ik nu zo reageer maar wij zijn ook maar mensen en werken ons tien slagen in de rondte om er iets moois van te maken.


En weer alle hulde en :respect: voor Tjeerd :)
Waarschuw beheerder
+1
@schillachi
Je bent, althans in mijn ogen, een azijnzeiker. Wat maakt het uit of er wel of geen tenten staan. Je komt daar voor de muziek, voor de leuke mensen tenminste ik wel.
En ja helaas het is momenteel niet het prachtigste weer van de wereld. So what, dan maar gewoon regenkleding aan en ja ook vies worden.....

Als je het allemaal zelf oz goed weet waarom organiseer je dan niet zelf een dergelijke festival. Dan kun je het op jouw manier doen.
Ik vind dat je deze organisatie veel en veel te kort doet. Zelf zal ik het ze niet na kunnen doen.... en daarom

CHAPEAU (dat is Frans ;-)) voor de organisatie.

@Organisatie
Het wordt mijn eerste en wellicht enige buitenfestival en ik kijk er naar uit. Alvast mijn dank voor deze dag.... als regent het str... deze dag pakt niemand me af.

Tot zaterdag,
Waarschuw beheerder
Jammer dat er bepaalde mensen binnen de ADATP organisatie zijn die niet tegen opbouwende kritiek kunnen! "Maar als je er geen vertrouwen in hebt moet je mij bankrekeningnummer maar geven, dan stort ik je geld terug en maak je tickets ongeldig want mensen die met zo'n insteek naar het festival gaan zie ik liever niet op het terrein.", dit soort publieke uitspraken zijn niet erg proffesioneel te noemen als je als organistatie op die manier naar buiten treed?

Als 44-jarige gezonde Nederlandse club-ganger ben ik het in grote lijnen eens met de schrijver “Schillachi”…. Het is een gezonde reactie om je zorgen te maken over het weer - Ik kan mij de teleurstelling voorstellen als je zeiknat in het Amsterdamse bos staat te stampen in de blubber. Laten we eerlijk zijn festivals binnen of buiten zijn zo goedkoop niet meer en wij willen waar voor ons geld. Ik ga er vanuit dat men binnen de organistatie er alles aan doet om er voor te zorgen dat A Day At The Park 2011 een knal feest wordt en wellicht een aantal tenten wil plaatsen (niet alleen bij de BAR!) voor die mensen die willen schuilen tegen de regen (of die paar druppels). CU there @ ADATP 2011, ik heb er zin in!
Waarschuw beheerder
@Thecla, iedereen heeft recht op zijn eigen mening in ons vrije Nederland. Ik vind je reactie, nogal behoorlijk agressief maargoed zegt meer iets over jou denk ik. Ik ga niet gelijk mensen beledigen blijkbaar heb jij wel die behoefte maakt mij verder niets uit want mensen mogen alles tegen mij zeggen neem het niet persoonlijk.

"Het wordt mijn eerste en wellicht enige buitenfestival en ik kijk er naar uit. Alvast mijn dank voor deze dag.... als regent het str... deze dag pakt niemand me af" zoals je hier al zegt, het word je eerste buitenfestival dus ik begrijp best dat je ook even wil reageren maar reageer dan alleen als je ook echt weer waar je over praat

En ja ik heb zelf wel feesten georganiseerd en loop ook al een hele tijd mee in de dansscene, zoals je mischien al eerder hebt kunnen lezen. Mijn opmerking " Komt een beetje zo over, van geld is binnen en we gaan geen grote extra kosten meer maken..erg jammer dit " was mischien niet heel erg netjes, en behoorlijk suggestief had ik ook achteraf gezien makkelijk achterwege kunnenlaten maar verder sta ik nog steeds volledig achter mijn uitspraak. En ik weet bijna zeker, dat het merendeel van de bezoekers er net zo over denken. Mensen die naar lowlands of Pinkpop gaan, die komen met een compleet andere mindset naar zo'n festival, somiggen maken zelfs een buiklanding door de modder omdat het ze toaal niet intereseert hoe ze erbij lopen.Bij dance feesten is dat heel anders
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 50875, 25631}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van schillachi op woensdag 20 juli 2011 om 13:29:
Deze laastste groep doet er vaak alles aan, om er fantastisch uit te zien die dag, qua kleding, schoenen etc.


Skilacci heb je je handtas al geimpregneerd???
hahahahha, wat een joehoe joh die gast
[img width=80 height=21]http://www.energyflash.nl/forum/images/smilies/gayfight.gif[/img]
[img width=80 height=21]http://www.energyflash.nl/forum/images/smilies/gayfight.gif[/img]
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van Andre4U op woensdag 20 juli 2011 om 14:30:
Als 44-jarige gezonde Nederlandse club-ganger ben ik het in grote lijnen eens met de schrijver “Schillachi”….


Kan je niet gewoon beter in die clubs blijven dan? Word je ok niet nat!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Randoman-dj op woensdag 20 juli 2011 om 15:01:
Kan je niet gewoon beter in die clubs blijven dan? Word je ok niet nat!


(grijns) het blijft een forum!

@Randoman-dj goed lezen aub, ik klaag niet en ga zowel naar clubs, binnen/buiten festvals en concerten al vanaf 1985. Hedendaags ga ik 3 a 4x daags stappen in de week, het leven is heerlijk!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Andre4U op woensdag 20 juli 2011 om 14:30:
Jammer dat er bepaalde mensen binnen de ADATP organisatie zijn die niet tegen opbouwende kritiek kunnen!


echt he lekker professioneel joh
Waarschuw beheerder
gelukkig heb ik nog een windjack van the sand die ik tijdens adatp kan aandoen :D
Waarschuw beheerder
@Schillachi,

Ik doe niets anders dan hetgeen jij doet. Ik maak gebruik van artikel 1 van onze grondwet. Dat jij je beledigd voelt over het feit dat ik je een azijnzeiker noem dat zegt dan weer meer over jou dan over mij. Nogmaals.... mijn mening is dat... maar goed wie de schoen past trekt hem aan he ;-)

Maar ik ben de beroerdste niet en zal even zeggen waarom ik je een azijnzeiker vond, maar eigenlijk hoeft dat niet je hebt zelf al aangegeven dat je een redelijk onkieze opmerking over het geld gemaakt hebt.

Verder kan ik niet praten voor de bezoekers van lowlands of pinkpop en dat doe ik ook niet. Maar voor mij persoonlijk zijn mensen mensen. En die zijn er in allerlei soorten en maten.

OK, kan een heel eind met je meegaan dat ik wellicht niet weet waar ik over praat i.c., maar dat weerhoudt mij niet om te de dingen waar ik me aan erger te ventileren. En dat heb ik dus gedaan..... enne ik ben niet boos hoor ;)
Alleen een beetje recalcitrant..... soms, nu dus ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Meneer Marcel op woensdag 20 juli 2011 om 13:53:
Komt een beetje zo over, van geld is binnen en we gaan geen grote extra kosten meer maken..erg jammer dit

Je hebt geen flauw idee waar je het over hebt. A day at the park is een buitenfestival. En ja, er kan een buitje vallen. En ja, dan word je een beetje nat.
Denk je dat ze bij Pinkpop ook elk jaar denken 'het ziet er niet goed uit, laten we maar een grote tent neerzetten voor het podium?' We zijn een festival, geen modeshow, dus de kans is aanwezig dat je een beetje vies wordt.

Er is gisteren 6000m2 houten vloer besteld om de drassige delen te overdekken, er zijn 20.000 poncho's gehaald, extra rijplaten voor het parkeren. Er wordt bovendien nog een duur parkeerterrein bij Schiphol afgehuurd. Verder ook nog extra shelter tenten voor de barren.

Maar als je er geen vertrouwen in hebt moet je mij bankrekeningnummer maar geven, dan stort ik je geld terug en maak je tickets ongeldig want mensen die met zo'n insteek naar het festival gaan zie ik liever niet op het terrein. Wil de kwaliteit van ons publiek ook graag hoog houden!

En het mag dan misschien niet professioneel zijn dat ik nu zo reageer maar wij zijn ook maar mensen en werken ons tien slagen in de rondte om er iets moois van te maken.


Nuff'Said!
Tot zaterdag! Ouderwets plasstampen! :D
Waarschuw beheerder
reed er vandaag langs, en moet wel toegeven, dat het er waanzinnig uitziet. nu hopen op een beetje mooi weer.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Andre4U op woensdag 20 juli 2011 om 14:30:
Jammer dat er bepaalde mensen binnen de ADATP organisatie zijn die niet tegen opbouwende kritiek kunnen! "Maar als je er geen vertrouwen in hebt moet je mij bankrekeningnummer maar geven, dan stort ik je geld terug en maak je tickets ongeldig want mensen die met zo'n insteek naar het festival gaan zie ik liever niet op het terrein.", dit soort publieke uitspraken zijn niet erg proffesioneel te noemen als je als organistatie op die manier naar buiten treed?


helemaal gelijk in.
Waarschuw beheerder
+1
even iets anders, weet iemand of de sfeer een beetje latex-friendly zal zijn?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van schillachi op woensdag 20 juli 2011 om 14:51:
@Thecla, iedereen heeft recht op zijn eigen mening in ons vrije Nederland. Ik vind je reactie, nogal behoorlijk agressief maargoed zegt meer iets over jou denk ik. Ik ga niet gelijk mensen beledigen blijkbaar heb jij wel die behoefte maakt mij verder niets uit want mensen mogen alles tegen mij zeggen neem het niet persoonlijk.

"Het wordt mijn eerste en wellicht enige buitenfestival en ik kijk er naar uit. Alvast mijn dank voor deze dag.... als regent het str... deze dag pakt niemand me af" zoals je hier al zegt, het word je eerste buitenfestival dus ik begrijp best dat je ook even wil reageren maar reageer dan alleen als je ook echt weer waar je over praat


iedereen heeft zijn eigen mening idd, maar als je niet weet waar je over praat, houd dan verstandig je mond dicht.
laatste aanpassing