😏
28 juni 2011
Tickets & prijs Hoog Water
Voorverkoop: | € 19,- |
Minimumleeftijd?
18Bezoekers
Maximaal 600.
Maximaal 600.
Stemresultaat: zeer goed
geweldig | 2 | 14% | |
zeer goed | 6 | 43% | |
goed | 3 | 21% | |
ok | 2 | 14% | |
voldoende | 1 | 7% | |
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Hoog Water
Line-up is niet compleet.
Ceno & Symphonics house |
Gideon Bouwens house |
Ici Sans Merci house, techno |
Jeff Rushin techno |
Mulder techno, house |
Olivier Weiter house, techno |
Roy El Kei techno |
Souris techno |
South District house, techno |
Statistieken
29 | bezoekers | |
30 | geïnteresseerd | |
65 / 27 | · | mannen / vrouwen |
25.5 | gemiddelde leeftijd | |
25.1 | leeftijd mediaan | |
1 | · | forumonderwerp |
19 | · | opmerkingen |
3 | · | waarderingen |
zeer goed | · | stemresultaat (14 stemmen) |
Forum
Forumonderwerp | Forum | # | Tijd |
---|---|---|---|
Techhouse/Techno Bootfeest | f:techno | 1 |
19 opmerkingen
E-tickets: https://v1.paylogic.nl/frontoffice/?command=paymentMenu&merchantModuleID=50174
Voor de eerste editie van '"Hoog Water" hebben wij een unieke nieuwe locatie afgehuurd waar mee we volgas een tocht van maarliefst 8 uur gaan maken op en rond het Markermeer !
Ons schip biedt plaats aan 600 personen en er is genoeg ruimte om zowel binnen als buiten te raven, dus mocht het weer ons in de steek laten kan de tocht evengoed door gaan.
De line-up:
Olivier Weiter (Bar 27, Cocoon NL)
Gideon Bouwens (Remote Area, Studio 80)
Mulder (BlaBla, We Are E)
Jeff Rushin (On and On)
Ici Sans Merci (Lazy Sundays)
Souris (Lazy Sundays)
Ceno & Symphonics(live violin)&Skip(live percussion)
Roy El Kei (Lazy Sundays)
South District (Lazy Sundays)
Thomas Vink (Live)
more to be announced!
Op Zaterdag 16 juli om 14:30 boarden wij aan de de steiger achter A'dam cs
Kaarten kosten 19,- ex fee
http://www.facebook.com/event.php?eid=220716384620113
Voor de eerste editie van '"Hoog Water" hebben wij een unieke nieuwe locatie afgehuurd waar mee we volgas een tocht van maarliefst 8 uur gaan maken op en rond het Markermeer !
Ons schip biedt plaats aan 600 personen en er is genoeg ruimte om zowel binnen als buiten te raven, dus mocht het weer ons in de steek laten kan de tocht evengoed door gaan.
De line-up:
Olivier Weiter (Bar 27, Cocoon NL)
Gideon Bouwens (Remote Area, Studio 80)
Mulder (BlaBla, We Are E)
Jeff Rushin (On and On)
Ici Sans Merci (Lazy Sundays)
Souris (Lazy Sundays)
Ceno & Symphonics(live violin)&Skip(live percussion)
Roy El Kei (Lazy Sundays)
South District (Lazy Sundays)
Thomas Vink (Live)
more to be announced!
Op Zaterdag 16 juli om 14:30 boarden wij aan de de steiger achter A'dam cs
Kaarten kosten 19,- ex fee
http://www.facebook.com/event.php?eid=220716384620113
laatste aanpassing
Hard!! Steiger in studio K daarna als after! Wordt een mooie dag! hopen op goed weer!
[Thumbs up voor de laatkomers] ONN - Hoch Wasser
laatste aanpassing
wil je bjorn bash horen op hoog water thumbs up for me then!!
thanks alvast.
Hier de link met me setje
soundcloud.com/bjornbash
thanks alvast.
Hier de link met me setje
soundcloud.com/bjornbash
Please thumbs up if you like my set
<span><a href="http://soundcloud.com/mispoes">Latest tracks by Mispoes</a></span>
<span><a href="http://soundcloud.com/mispoes">Latest tracks by Mispoes</a></span>
laatste aanpassing
In verband met de weersvoorspelling hebben we besloten 2 van de riante binnenruimtes van het schip te gebruiken.... het schip is ruim genoeg om met 600 man overdekt los te gaan, mocht de zon toch gaan schijnen zetten we de set op het buitendek.
De line-up:
14.45 - 16.30 Ici Sans Merci
16.30 - 17.30 Ceno & Symph feat. Skip Smit (Live)
17.30 - 19.30 Mulder B2B Gideon Bouwens
19.30 - 21.30 Olivier Weiter
21.30 - 23.00 Roy El Kei
Binnendek 2
14.45 - 16.15 Lewi (winnaar "like"-contest)
16.15 - 17.15 Thomas Vink (Live)
17.15 - 18.30 Dante & Sep (winnaar jury-prijs)
18.30 - 20.00 South District
20.00 - 21.30 Jeff Rushin
21.30 - 23.00 Souris
Tot zaterdag !
De line-up:
14.45 - 16.30 Ici Sans Merci
16.30 - 17.30 Ceno & Symph feat. Skip Smit (Live)
17.30 - 19.30 Mulder B2B Gideon Bouwens
19.30 - 21.30 Olivier Weiter
21.30 - 23.00 Roy El Kei
Binnendek 2
14.45 - 16.15 Lewi (winnaar "like"-contest)
16.15 - 17.15 Thomas Vink (Live)
17.15 - 18.30 Dante & Sep (winnaar jury-prijs)
18.30 - 20.00 South District
20.00 - 21.30 Jeff Rushin
21.30 - 23.00 Souris
Tot zaterdag !
laatste aanpassing