😏

georganiseerd door Infusion, PSG Concerts
–
Beursgebouw (binnen) —
Lardinoisstraat 8
Eindhoven
Nederland🇳🇱
Beursgebouw (binnen) —

Lardinoisstraat 8
Eindhoven
Nederland🇳🇱
house × 6
Tickets & prijs Infusion
| Voorverkoop: | € | 32 | ,50 |
Minimumleeftijd?
18Kledingvoorschrift
Oranje
Oranje
Stemresultaat: goed
| geweldig | 4 | 3% | |
| zeer goed | 12 | 10% | |
| goed | 51 | 44% | |
| ok | 26 | 22% | |
| voldoende | 9 | 8% | |
| onvoldoende | 2 | 2% | |
| slecht | 6 | 5% | |
| zeer slecht | 3 | 3% | |
| waardeloos | 4 | 3% |
Line-up Infusion
Line-up is niet compleet.
D-Rashid house |
Gregor Salto house, latin |
KruH techno |
Sidney Samson house, techno |
Stefan Vilijn house, techno |
Vato Gonzalez house, latin |
Statistieken
| 274 | bezoekers | |
| 50 | geïnteresseerd | |
| 44 / 50 | · | mannen / vrouwen |
| 22.0 | gemiddelde leeftijd | |
| 21.8 | leeftijd mediaan | |
| 0 / 2 | · | forumonderwerpen |
| 17 | · | albumfoto's |
| 139 | · | opmerkingen |
| 15 | · | waarderingen |
| goed | · | stemresultaat (117 stemmen) |
139 opmerkingen
Kauwgomballenhousefeestje!
hopen dat het doorgaat vorig jaar werd toen ook een feest in het beursgebouw afgelast met queensday maar aan de line up zal het niet liggen kaarten zijn binne
Leuk!!! Dikke line up, shapeshifters mega relaxed!!! Wij zijn erbij met grote groep!!!!!!!
Ga naar bed
Ga liever naar bed dan naar dit feest in het beursgebouw.
Zal wel niet doorgaan, uiteindelijk
Man, de helft van de line up is gelijk aan een ander feestje in het beursgebouw waar je laaiend enthousiast over bent
Je doelt zeker op Dreamersland?
Daar ga ik zoiezo niet heen hoor.
Kraak het feest ook niet af hoor als je dat denkt.
Ga liever naar bed dan naar dit feest in het beursgebouw.
Sorry dit neem ik terug. Tuurlijk ga ik niet liever naar bed
Maar wil gewoon zeggen dat ik het kansloos vind om op koninginnenacht zo'n feest te organiseren in het beursgebouw.
In het centrum van EHV is er genoeg te doen!
En als er dan wat wordt georganiseerd in het beursgebouw, doe dan een hardcore feest ofzo. Of iets met Hardere stijlen. (wat er namelijk niet is op koninginnenacht in EHV)
laatste aanpassing
als er dan wat wordt georganiseerd in het beursgebouw, doe dan een hardcore feest ofzo. Of iets met Hardere stijlen.
Daarvan is al meerdee keren gebleken dat dat nieuw loopt op koninginnenacht.
Dit daarentegen, een popiejopie house line up en kaartjes weg geven via vakantieveilingen werkt (nog) wel, helaas
En als er dan wat wordt georganiseerd in het beursgebouw, doe dan een hardcore feest ofzo. Of iets met Hardere stijlen. (wat er namelijk niet is op koninginnenacht in EHV)
nou iets harders is er wel hoor, check hier maar eens: https://partyflock.nl/party/197534:Nachtlampen
DUBSTEP EN ELECTRO
En als er dan wat wordt georganiseerd in het beursgebouw, doe dan een hardcore feest ofzo. Of iets met Hardere stijlen. (wat er namelijk niet is op koninginnenacht in EHV)
vorig jaar werd shadowlands georganiseert maar werd afgelast door te weinig kaartverkoop terwijl er een zeer dikke line up is, doe dan ook een outdoor area met hardstyle of hardcore dan is er voor ieder wat wils
ik heb het niet over dit feest maar over de area´s buiten, ik vind dit een dijkenfeest ik ben ook zeker aanwezig
Daarvan is al meerdee keren gebleken dat dat nieuw loopt op koninginnenacht.
Vind je het gek? Op alle andere pleinen kan je gratis komen.
Als je als organisatie 'n beetje nadenkt weet je al bij voorbaat dat je de zaal voor 35,- nooit vol krijgt.
helemaal mee eens
Nee dat werkt ook niet.
Want bij Shadowlands lag het vorig jaar zeker niet aan de promotie dat het afgeblazen werd.
Krijg al zin hierin!!!
word vast weer net als nieuwjaar dit feest..... mij niet gezien!
Eleven in Heaven was inderdaad ook niet JE van HET.. Misschien ook de reden waarom de kaarten er goedkoop uitgaan via Vakantieveilingen..
Ach,, voor die 7 euro pp kan je geen bult vallen...











![[B&D] Denniss](/images/user/1194721_3626123.jpg)










