😏
Stemresultaat: zeer goed
| geweldig | 11 | 11% | |
| zeer goed | 62 | 60% | |
| goed | 29 | 28% | |
| ok | 2 | 2% | |
| voldoende | 0 | ||
| onvoldoende | 0 | ||
| slecht | 0 | ||
| zeer slecht | 0 | ||
| waardeloos | 0 |
Line-up Hardstyle night
Line-up is niet compleet.
B-Front hardstyle |
Noisecontrollers hardcore, hardstyle |
The Prophet hardcore, hardstyle |
Statistieken
| 182 | bezoekers | |
| 38 | geïnteresseerd | |
| 58 / 36 | · | mannen / vrouwen |
| 21.1 | gemiddelde leeftijd | |
| 20.9 | leeftijd mediaan | |
| 8 | · | albumfoto's |
| 176 | · | opmerkingen |
| 28 | · | waarderingen |
| zeer goed | · | stemresultaat (104 stemmen) |
176 opmerkingen
haha jij was vd wereld
Hallo stelletje spammers
Whaha valt wel mee toch???
laatste aanpassing
hahaha dat gesprek ging echt nergens over nee
Jooooooooooooooowwww!! 
Nice line-up, misschien maar even kijkje nemen
!
laatste aanpassing
donateur
iedereen moet gewoon gaan, hopen dat hun het dan ook begrijpen dat ze de leeftijd omhoog moeten gooien bij een dikke lineup!!!
precies... je kunt je voorstellen dat wanneer het nu rustig wordt, de leeftijd de volgende keer naar beneden gaat.
je kunt je voorstellen dat wanneer het nu rustig wordt, de leeftijd de volgende keer naar beneden gaat.
Denk niet dat dat veel met elkaar te maken heeft? Vorige keer met Tatanka was er ook geen hond en dat was gewoon 16+?
donateur
Denk niet dat dat veel met elkaar te maken heeft? Vorige keer met Tatanka was er ook geen hond en dat was gewoon 16+?
Dat moet je anders zien. Nu is er vraag naar 18+ met een dergelijke line-up. Je slaat daarmee een heel publiek over die normaal ook komen.
Simpel gezegd: Normaal zou hier bijvoorbeeld 1000 man komen waarvan (laten we zeggen) 50% 16+ is. Dus nu komt er nog maar 500 man. Als er daadwerkelijk veel vraag is naar 18+ moet nu dus 500 man EXTRA komen om hetzelfde aantal mensen te krijgen. Als 18+ dus niet zo aantrekkelijk is voor die 500 man, dan zal de volgende keer de leeftijdgrens weer 16+ zijn om die 1000 man weer binnen te hebben.
Snap-et-vous?
hompis
hompi
jij roddelt toch niet over mij he
hup gewoon gaan en knallen
Juist
Als 18+ dus niet zo aantrekkelijk is voor die 500 man
Nou dat is het wel.. Maar ik kan niet













![steven-eg [Go-focking-wildddd]](/images/user/668875_1666453.gif)






