Partyflock
 
here
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
Afgelast
afgelast:

Sector 01

Sector 01
georganiseerd door

TT-Hall Assen (binnen) op de kaart
De Haar 11
Assen
Nederland🇳🇱

Tickets & prijs Sector 01

Voorverkoop:€ 39,50
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Meeting
Er was een meeting, om 01:00, met 1 bezoeker.

Line-up Sector 01

· live hardcore, house, hardstyle, trance
🇩🇪 trance, hardstyle

Statistieken

108Partyflockbezoekers
231Partyflockgeïnteresseerd
75 / 20·mannen / vrouwen
23.6Partyflockgemiddelde leeftijd
22.6Partyflockleeftijd mediaan
2·nieuwsberichten
1·forumonderwerp
1·meeting
687·opmerkingen

Nieuws

Sector01, het hardstyle evenement dat op 22 mei 2010 in de TT Hall te Assen plaats zou vinden, is door Digital Attack Events geannuleerd. Reden van de annulering is de weigering van de gemeente Assen een vergunning te verlenen. Alhoewel Digital Attack Events eind juli 2009 de benodigde evenementenvergunning heeft aangevraagd, heeft gemeente Assen deze vergunning eind december, tot grote verbazing van de organisatie, geweigerd. De voornaamste reden voor het weigeren van de vergunning is angst voor geluidsoverlast. 63
Digital Attack Events organiseert op zaterdag 22 mei 2010 de allereerste editie van het hardstyle evenement Sector 01 in de TT Hall in Assen. Een angstaanjagende geluidsinstallatie en strakke line up zorgen ervoor dat er flink geknald gaat worden. De voorbereidingen voor Sector 01 zijn inmiddels in volle gang. 25

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Sector01 - Hardstyle - 22 Mei 2010 - TT Hall, Assen f:hard89

687 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
volgens mij 13.00 uur uitslag toch?

Zullen we even demonstreren bij het stadhuis en wat lawaai gaan maken...:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 9 februari 2010 om 18:25:
lijkt mij meer dan duidelijk


Uitspraak van [D]edemsvaart84 op woensdag 10 februari 2010 om 19:50:
Mag toch hopen dat je daar verschil in kunt zien


Hoop dat het de hele nacht gaat onweren als iedereen binnen is bij Sector 01 en een geweldige nacht heeft. Kijken of ze daarbuiten dan nog durven te klagen, zou wel zinloos zijn :P

Maarehm Digital Attack, wordt de geluidsopzet net zoiets als bij Qlimax 09 en HardBass 2010? Dat werkte echt perfect daar :woop:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Pop-up op donderdag 11 februari 2010 om 13:24:
Maarehm Digital Attack, wordt de geluidsopzet net zoiets als bij Qlimax 09 en HardBass 2010? Dat werkte echt perfect daar


Zeg dat wel, geluid was heerlijk afgelopen zaterdag:jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Geen haast Assen met housefeest in TT-Hall

Assen
Digital Attack, de organisator van een housefeest in de TT-Hall heeft donderdag bot gevangen bij de rechter. Digital Attack wilde via de rechter afdwingen dat de gemeente Assen sneller een vergunning zou verlenen.

De rechter vindt dat Assen niet harder hoeft te lopen, omdat de dansfeestorganisator zelf ook verre van voortvarend te werk is gegaan bij het aanvragen van de benodigde vergunning.

De gemeente weigerde volgens de organisator eind december een vergunning voor het housefeest Sector01 op 22 mei in de TT-Hall. Dat dreigt nu niet door te gaan, zei een woordvoerder van Digital Attack tijdens de behandeling van het kort geding.


Bron www.dvhn.nl

Als ik dit zo lees heb ik er weinig vertrouwen in dat het nog doorgaat en als het wel doorgaat heeft het imago van dit feest/organisatie een flinke deuk opgelopen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
We hebben het gelezen. Helaas is de uitspraak hier nog niet binnen dus we wachten even af. Als ons imago een deuk op heeft gelopen omdat wij de rechter hebben verzocht de gemeente tot spoed te manen dan zal het wel. Toen wij de vergunning in juli aanvroegen, was er nog niets aan de hand. De klachten nav Evolution & MOH hebben de zaken echter op zijn kop gezet waardoor het zo lang ging duren. Als iets te lang duurt, kan je daar juridische stappen tegen ondernemen. Kennelijk vindt de rechter dat wij dat hadden moeten doen. We kunnen alleen bedenken dat we te vriendelijk zijn gebleven toen een beslissing uit bleef.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Verschrikkelijk zonde dat andere organisaties het voor het nieuwe Digital Attack verpest hebben. Daar komt het volgens de gemeente Assen vandaan toch?
Ik had verschrikkelijk veel zin in dat feestje gehad!
Waarschuw beheerder
donateur
Wel jammer dat het zo moet, het noorden is volgens wel toe aan een groote hardstyle spektakel
Waarschuw beheerder
Uitspraak van El Dani op donderdag 11 februari 2010 om 14:36:
zonde dat andere organisaties het voor het nieuwe Digital Attack verpest hebben


Andere organisaties kunnen er ook weinig aan doen. Toen de hal net stond, is er berekend dat er binnen 100 dBa gedraaid mag worden. 200 meter vanaf de hal zou het dan 40 dBa moeten zijn. Echter in de praktijk blijkt dat als het binnen op 100 staat, het buiten op 60/65 dBa uitkomt. Foutje bedankt :( Daar zijn ze pas in november, na MOH, achter gekomen. Nu is er wel het eea mogelijk met nieuwe toepassingen enzo maar de gemeente gelooft daar nog niet zo in.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Digital Attack op donderdag 11 februari 2010 om 14:54:
Andere organisaties kunnen er ook weinig aan doen. Toen de hal net stond, is er berekend dat er binnen 100 dBa gedraaid mag worden. 200 meter vanaf de hal zou het dan 40 dBa moeten zijn. Echter in de praktijk blijkt dat als het binnen op 100 staat, het buiten op 60/65 dBa uitkomt. Foutje bedankt Daar zijn ze pas in november, na MOH, achter gekomen. Nu is er wel het eea mogelijk met nieuwe toepassingen enzo maar de gemeente gelooft daar nog niet zo in.


Dat lijkt me ook niet zo heel gek gezien dat er waarschijnlijk beloofd is om erop te letten, maar dat er toch weer klachten zijn gekomen. Aan de reacties van mensen die in de buurt wonen schijnen de klagende mensen nogal pietlullig te zijn qua geluidsoverlast. Waarom je dan in godesnaam in de buurt van het TT-circuit woont is mij ook een vraag, maar goed, dat is niet mijn zaak.

Overigens heb ik het bericht van dvhn ook op hardtraxx gezet, voor zover het wat waard is.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
volgens mij heb ik het een beetje gemist:(
maar als het niet door gaat zou wel echt klote zijn dit lijkt mij namelijk wel een mooi feestje.
hoop dat alles goed komt :O
Waarschuw beheerder
+3 :-)

We hebben de uitspraak binnen. We zetten hem morgen op onze site met onze opmerkingen erbij.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Digital Attack op donderdag 11 februari 2010 om 21:23:
+3

We hebben de uitspraak binnen. We zetten hem morgen op onze site met onze opmerkingen erbij.


Dat klinkt behoorlijk positief!:D:D:D:bounce:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Digital Attack op donderdag 11 februari 2010 om 21:23:
+3 :-)

We hebben de uitspraak binnen. We zetten hem morgen op onze site met onze opmerkingen erbij.


nieuwschierig aagje aan deze kant
Waarschuw beheerder
Reactie nav uitspraak

Bekijk de volledige uitspraak hier.

Verzoekster: Digital Attack Events (DAE)
Verweerder: Gemeente Assen

“Hoewel uiteraard allereerst verweerder gehouden is om binnen een redelijke termijn op een aanvraag te beslissen, is niet gebleken dat verzoekster alle mogelijkheden heeft benut om aan te sturen op een snelle behandeling van de aanvraag, bijvoorbeeld door bezwaar te maken tegen het niet-tijdig beslissen op de aanvraag. Gegeven is dan ook de situatie waarin niet eerder dan op 23 december 2009 een besluit is afgegeven op de aanvraag.”

DAE: Als eerste stelt de rechter dat de gemeente binnen een redelijke termijn op een aanvraag dient te beslissen. De rechter vindt dat wij officieel bezwaar hadden moeten maken toen de vergunning uit bleef. Tientallen telefoontjes en E-mails om de gemeente tot spoed te manen / te protesteren waren volgens de rechter dus niet genoeg. Wij hebben de mensen van de gemeente te lang vertrouwd en vertrouwen gehad dat de vergunning uiteindelijk verleend zou worden. Tevens denk je niet aan het nemen van maatregelen tegen mensen die je in principe nog vertrouwt en met wie je nog in onderhandeling moet.

“In het kader van de bezwaarprocedure is de voorzieningenrechter evenmin gebleken van een voortvarende houding van verzoekster. Zo is ter zitting door verweerder aangegeven mee te willen werken aan een geluidsmeting op korte termijn, gelet op het door verzoekster overgelegde geluidsplan, maar heeft verzoekster geen duidelijkheid over de mogelijkheden daartoe kunnen geven omdat er geen contact is geweest met de andere betrokken partijen.”

DAE: Er is wel degelijk contact geweest met de TT Hall, geluidstechnici en raadgevende ingenieursbureaus inzake het ontwerp van een geluidsplan voor de TT Hall. Zij gaven echter aan een proefopstelling en geluidsmeting niet op zo’n korte termijn te kunnen realiseren. Ondanks dat zij -nog steeds- alles op alles zetten om zo snel mogelijk tot een proefopstelling te komen is het niet meer gelukt dit voor de zitting plaats te laten vinden. Aangezien er dus niets concreets te melden viel, hebben wij de gemeente daarover dan ook niet benaderd.

“Dit terwijl over deze mogelijkheid ook al gesproken wordt in het door de gemachtigde van verzoekster overgelegde krantenartikel van woensdag 27 januari 2009 uit het Dagblad van het Noorden. Bovendien stelt de voorzieningenrechter vast dat dit geluidsplan al reeds op 24 december 2009 in het bezit was van verzoekster, maar niet direct in de bezwaarprocedure is gebracht, terwijl het verzoekster duidelijk kon zijn dat juist de vrees voor geluidsoverlast ten grondslag ligt aan de weigering van de evenementenvergunning.”

DAE: Bij het opstellen van het bezwaar hebben wij er bewust niet voor gekozen het geluidsplan bij te voegen. Dit plan bestond op dat moment slechts uit een uiteenzetting van theoretische mogelijkheden die verder doorberekend moesten worden. Tevens hebben wij gemeend slechts de gronden van de weigering aan te moeten vechten. Bij deze rechter blijkt dat dus een tactische misser te zijn geweest.

“Het verzoek om een voorlopige voorziening dient daarom te worden afgewezen.”

DAE: Dat betekent dat de gemeente niet met spoed op ons bezwaar hoeft te beslissen. Op 23 februari wordt ons bezwaar door een ‘onafhankelijke’ bezwarencommissie behandeld. Zij brengen vervolgens advies uit aan de gemeente. De gemeente neemt dan weer een beslissing op dat advies. Theoretisch kan deze procedure maanden gerekt worden.

Ambtenaren van de gemeente Assen hebben ons herhaaldelijk laten weten dat zij het evenement graag wilden laten plaatsvinden. Als de gemeente die wil echt heeft, kan er volgende week al een nieuwe beslissing genomen worden. Aangezien dit vooralsnog niet gebeurd, zegt dat ons inziens genoeg over de echte bedoelingen van de gemeente. Wij zullen ons de komende periode beraden of het nog verantwoord is Sector 01 plaats te laten vinden.

Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende reacties en support van de afgelopen weken. We vinden het heel jammer dat iets wat een feestje moet worden, eindigt in een publiekelijk en juridisch getouwtrek om een paar decibel. We hadden het liever anders gezien. Zodra wij meer kunnen melden, horen jullie dat!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Jezusss, wat een gedoe.:S Nja, hopen dat er een positief antwoord voor alle feestgangers uit komt!:)
Waarschuw beheerder
:s Zit je dan met je Early Bird Krtje:[

Wat Lullen ze nou over Geluids overlast,Overdag of ni Die F*cking Brommers make ook Tering veel geluid toch???
Gaat weer helemaal nergens over:[
Geluids overlast of stiekem anti Houseparty???:[
Stelletje zeikZtralen daar in het noorden:rot:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Op het randje op zaterdag 13 februari 2010 om 02:34:
Stelletje zeikZtralen daar in het noorden:rot:


Raveworld gaat gewoon KEIHARD door hoor:P
Waarschuw beheerder
Gaaat heusss wel door,, whaha lekker feestje in de achtertuin;)
Werkzaam bij Area 0522
Artiest {SHOWLIST artist 1760, 7723}
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Henkie50 ZK op zaterdag 13 februari 2010 om 09:21:
Raveworld gaat gewoon KEIHARD door hoor


daar gaat dit topic nu niet over, is al rot genoeg voor deze org....
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Op het randje op zaterdag 13 februari 2010 om 02:34:
Zit je dan met je Early Bird Krtje


Nooit kaarten kopen voor de line-up bekend is, iig niet naar onbekende/nieuwe feesten ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van De Bomendokter op zaterdag 13 februari 2010 om 16:37:
Nooit kaarten kopen voor de line-up bekend is, iig niet naar onbekende/nieuwe feesten ;)


Boeiend :) geld krijg je wel terug, dus als het toch doorgaat ben je nog goedkoop uit
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Daar gááát m'n verjaardagsfeestje. Rechters heb ik nooit leuk gevonden.8-)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ::::// Stef \\:::: op maandag 15 februari 2010 om 18:47:
Dan vier je je feestje toch in Kardinge?


Zo werkt dat niet hoor, hoop echt voor de organisatie en natuurlijk voor alle feestgangers waaronder ikzelf dat Sector 1 door kan gaan! Laat zich ze maar ff haasten met die uitspraak! Toch heb ik het gevoel dat het wel goed komt. Laat ook maar blijken!

Digital Attack: Wanneer wordt de volledige line-up vrijgegeven? We zitten alweer halverwege februari.:D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ::::// Stef \\:::: op maandag 15 februari 2010 om 18:47:
Dan vier je je feestje toch in Kardinge?


Wat moet ik in groningen?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van mike@91 op maandag 15 februari 2010 om 21:59:
Digital Attack: Wanneer wordt de volledige line-up vrijgegeven? We zitten alweer halverwege februari


denk niet dat de lineup er nu heel erg toe doet, die vergunning des te meer!
 
Waarschuw beheerder
als ze slim zijn kiezen ze eieren voor hun geld en iig niet nu doen.

beter veel moeite doen voor een party waarbij het er naar uit ziet dat er ook veel mensen gaan komen en je niet broke gaat :S die kun je nu al zien aankomen natuurlijk, mocht het doorgaan