😏


–
MECC Maastricht (binnen)

Forum 100
Maastricht
Nederland🇳🇱
MECC Maastricht (binnen)

Forum 100
Maastricht
Nederland🇳🇱
Tickets & prijs Nopeisdope
| Voorverkoop: | € | 35 | ,- |
Voorverkoopadressen
- Freerecord Shop
Minimumleeftijd?
18Winactie (gesloten)
Stemresultaat: goed
| geweldig | 28 | 16% | |
| zeer goed | 28 | 16% | |
| goed | 57 | 33% | |
| ok | 25 | 15% | |
| voldoende | 16 | 9% | |
| onvoldoende | 3 | 2% | |
| slecht | 3 | 2% | |
| zeer slecht | 2 | 1% | |
| waardeloos | 10 | 6% |
Line-up Nopeisdope
Line-up is niet compleet.
| 1Nope |
|---|
Afrojack house |
Apster house |
Bassjackers house |
Benny Rodrigues house |
D-Rashid house |
Hardwell house, pop |
Kenneth G house |
Quintino house |
Sidney Samson house, techno |
Tony Cha Cha house |
Vato Gonzalez house, latin |
Goodgrip · MC |
Knowledje · MC |
| 2Dope |
Billy the Klit house |
Dyna latin |
Hitmeister D urban, r&b |
Irwan house, urban |
The Partysquad house, urban, hip hop, latin |
Shagspeare house, urban, disco |
Mo MC · MC |
Statistieken
| 477 | bezoekers | |
| 340 | geïnteresseerd | |
| 53 / 41 | · | mannen / vrouwen |
| 21.4 | gemiddelde leeftijd | |
| 21.4 | leeftijd mediaan | |
| 3 | · | nieuwsberichten |
| 419 @ 5× 2 | · | winactie |
| 79 | · | albumfoto's |
| 472 | · | opmerkingen |
| 35 | · | waarderingen |
| goed | · | stemresultaat (172 stemmen) |
Nieuws
Final facts Nopeisdope the new decade
2 april 2010
Zaterdag 3 april staat het grootste indoor house event van het zuiden op het programma in de MECC Maastricht. Met ruim 30 topartiesten en een productie waar je u tegen zegt is de organisatie er helemaal klaar voor! Hierbij de final facts, zodat jullie niks zullen missen en maximaal voorbereid zullen zijn a.s. zaterdag! 5
Nopeisdope's the new decade
4 februari 2010
Zaterdag 3 april 2010 staat de MECC Maastricht volledig in het teken van Nopeisdope 'the new decade'. Insteek van de organisatie is om deze editie vernieuwend te zijn en een trend te zetten voor de toekomst. 22
Nopeisdope The new decade @ Mecc Maastricht
8 januari 2010
Ever since God created the earth there has been music. In fact, God was the first DJ of the universe and the “Big Bang” was his first fresh beat. Music has influenced every human being throughout history. Now Nopeisdope will bring its own religion to you, by providing the best DJ’s and beats with an historical twist. 21
472 opmerkingen
Ik ben op de laatste nope is dope feesten geweest en dat was perfect.
Ja dat snap ik! Die feesten waren ook allemaal op kleinere locaties (in clubs die al bestaan en een naam hebben opgebouwd). Dat is totaal niet te vergelijken met een groot feest....
de hele tent zal wel weer vol zitten met 16 jarige breezah's die bij het aanbeeld van vato al stijve tepels krijgen en helemaal buiten zichzelf treden en dan natuurlijk niet vergeten de kansloze shampoo's die de hele avond achter de breezah's aanzitten
daarom dus geen cokeisdope voor mij
En als je liever naar TE gaat, moet je dat zeker doen. Dan blijft dit nog een feestje voor de liefhebbers..
Mevrouw, kouwgomballen house is een hitje en straks hoor je er niks meer van. Over liefhebbers kunnen we dan ook nauwelijks spreken. Ik ben er de vorige keer heen geweest en daar schaam ik mij diep voor. Heel diep!!
Mevrouw, kouwgomballen house is een hitje en straks hoor je er niks meer van. Over liefhebbers kunnen we dan ook nauwelijks spreken. Ik ben er de vorige keer heen geweest en daar schaam ik mij diep voor. Heel diep!!
Het begrip 'liefhebbers' staat voor mij voor mensen die compleet los gaan op de aanwezige muziek. Die precies weten wat zowel de nationale als internationale toppers voor hun zijn, die zich helemaal kunnen verlekkeren op een bepaalde artiest en die niet op de naam van het feest afgaan. Met alle respect, maar dit soort housefeestjes zijn bedoeld voor 'dagjespubliek' niet voor de trance verslaafden van TE, de techno addicts van Cocoon of Awake en de houseliefhebbers van Taste it, ADE etc.
Ik weet zeker dat de Mecc weer knallen word. We moeten iedereen een kans geven dus ook de nieuwe nope is dope. Muziek blijft goed en de aankleding is ook altijd netjes verzorgd.
daar maak je de fout al. gaat Weer knallen worden? muziek BLijft goed? aankleding Altijd netjes verzorgt?
onder welke steen heb jij gelegen
nope is dope in het mecc, daar heb ik een heel kostbaar weekend aan verspilt. achteraf had ik er nog niet heen gegaan als ik geld toe had gekregen
Ik ben trouwens wel heel benieuwd waarom N=D ervoor heeft gekozen om wederom voor deze locatie te kiezen. Kan iemand me daar uitleg over geven als er ook locaties als RAI/Ahoy/TT Hallen/Brabanthallen/Westergascomplex of Maassilo voor handen ligt. Als je het daar organiseert roept het iig geen negatieve associaties op.
daar maak je de fout al. gaat Weer knallen worden? muziek BLijft goed? aankleding Altijd netjes verzorgt?
onder welke steen heb jij gelegen
Ik heb het toen ook erg goed naar mijn zin gehad. Muziek was super en wij hebben er een topfeestje van gemaakt.
Ik ben trouwens wel heel benieuwd waarom N=D ervoor heeft gekozen om wederom voor deze locatie te kiezen. Kan iemand me daar uitleg over geven als er ook locaties als RAI/Ahoy/TT Hallen/Brabanthallen/Westergascomplex of Maassilo voor handen ligt. Als je het daar organiseert roept het iig geen negatieve associaties op.
Omdat ze waarschijnlijk al die punten nu verbeterd hebben en als dat zo is het nu dubbel zo vet wordt.
Omdat ze waarschijnlijk al die punten nu verbeterd hebben en als dat zo is het nu dubbel zo vet wordt.
Maar dan is het alsnog raar dat je voor een locatie kiest waar een 'smet' op zit. Ik zou juist voor een andere (gelijkwaardige) locatie kiezen om én associaties te voorkomen én nieuw publiek te trekken. (Mensen die om en nabij Maastricht wonen en de vorige keer erbij waren zullen 9/10 keer overslaan)
waneer kunnen we line-up verwachten?
Ik heb het verslag gelezen maar daar staat ook rochstarz in en die bestaat niet meer, het is nu van nope is dope bv. verslag zeg me niets, ik kan nope is dope alleen maar van vette feesten. Ik heb me kaartje al binnen. Laten we gewoon iedereen in zijn waarde laten en als je naar trance enegie wil dan ga je daar gewoon heen. Het is net als je tv daar zijn ook programma's op die niet goed zijn, ik zet hem dan gewoon over en gaat niet hele brieven schrijven naar het programma. Rockstarz heeft het niet goed gedaan daar ben ok het gelijk mee eens maar ze hebben ook goede dingen gedaan, alleem het beleid is schijnbaar niet goed geweest, die nieuwe jongens kunnen dat waarschijnlijk wel want wat ik al zei de feestjes die hun hebben gedaan waren echt vet en krijgen ook een ruim voldoende.
Maar dan is het alsnog raar dat je voor een locatie kiest waar een 'smet' op zit. Ik zou juist voor een andere (gelijkwaardige) locatie kiezen om én associaties te voorkomen én nieuw publiek te trekken. (Mensen die om en nabij Maastricht wonen en de vorige keer erbij waren zullen 9/10 keer overslaan)
Tja, in mijn ogen is dat niet zo.
Een goede organisatie kan van de kutste locatie een goede locatie maken. Maar kan het ook verbruien.(Zoals vorig jaar in de ogen van een aantal mensen gebeurd is.)
Maar nu is er een andere organisatie en om eerlijk te zijn, vond ik met de locatie niks mis.
Dus als de line up leuk is ga ik voor die 35 euro wel kijken.
Voor hetzelfde geldt is het mega vet. Misschien is het superkut, tja dan heb ik pech. Maar dan nog, ik kan mij niet verstellen dat het "slecht" wordt. Als het feest voldoende is, maak ik er alsnog met mijn vrienden een vette avond van.
(En het ligt in de buurt voor mij, dat is ook een punt uiteraard.
laatste aanpassing
Jaaaa ik ook!!
Laatste keer Powerzone was ook te gek. Ben ervan overtuigd dat dit ook een toppertje wordt
Inderdaad, het eerste feest van Nope is Dope in de nieuwe vorm was ramvol uitverkocht en een waar spektakel. De sfeer was ook top.
Dit word ook gewoon een knaller









![[ r_AW ] Detoxicated](/images/user/132329_3220249.gif)












