Partyflock
 
here
Hard Bass
georganiseerd door Site Site

GelreDome (binnen) op de kaart Site
Batavierenweg 25
Arnhem
Nederland🇳🇱
hardstyle × 18

Tickets & prijs Hard Bass

Voorverkoop:€ 48,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Meetings
Er waren 14 meetings, de drukste drie om 01:00 met 20 bezoekers, om 01:30 met 17 bezoekers en om 00:00 met 10 bezoekers.
Verslagen
Door Lovin' the hardstyles (2201), PaperPlanes (1233), W!m (980), Frank_!(h) (1023), anoniem (679), Thijs-BK (1634), honzin (182).

Stemresultaat: geweldig

geweldig210355%
zeer goed118231%
goed42111%
ok582%
voldoende281%
onvoldoende7
slecht9
zeer slecht2
waardeloos8

Line-up Hard Bass

Area 0
· MC hardcore, hardstyle
1Team Green - 23.00 Hrs
🇵🇱 🇳🇱 hardstyle
· live hardstyle
🇮🇹 hardstyle
hardstyle
2Team Blue - 01.00 Hrs
🇧🇪 hardstyle
· live hardstyle
hardstyle
· live hardstyle
3Team Yellow - 03.00 Hrs
· live hardstyle
hardstyle
hardcore, hardstyle
🇮🇹 hardstyle
4Team Red – 05.00 Hrs
· live hardstyle
hardcore, hardstyle
hardcore, hardstyle
🇮🇹 hardstyle

Nieuws

Op zaterdag 6 februari 2010 was de tweede editie van Hard Bass in GelreDome Arnhem. Vier DJ teams, te weten Green, Blue, Yellow en Red, wisten twintig duizend partybezoekers uit hun dak te krijgen. Direct na het feest verscheen de aftermovie online, die inmiddels alleen al op YouTube bijna vijftigduizend keer is bekeken! Nu, twee weken na het evenement, is het gehele party report online. Deze 25 minuten durende special is gratis te downloaden in HD kwaliteit en kun je dus zelf branden op DVD om bij de rest van je verzameling te zetten! 122
Hard Bass GelreDome
1 februari 2010
Aanstaande zaterdag is het zover. Dan zal het GelreDome in Arnhem 9 uur lang in het teken staan van Hard Bass. Zoals reeds bekend zijn de beste en grootste Hardstyle artiesten van dit moment in vier teams (bekend als Green, Blue, Yellow & Red) ingedeeld, zodat er een zeer verrassende mix zal ontstaan met een eigen muzikale identiteit. Inmiddels is iedereen de dagen aan het aftellen en is het tijd om je te updaten over de laatste info! 83
Hard Bass GelreDome
28 december 2009
Op zaterdag 6 februari 2010 zal het GelreDome Arnhem wederom 9 uur in lang in het teken staan van Hard Bass. Ook dit keer zijn de beste en grootste Hardstyle artiesten van dit moment in vier teams (bekend als Green, Blue, Yellow & Red) ingedeeld, zodat er een zeer verrassende mix zal ontstaan met een eigen muzikale identiteit. De line-up is inmiddels bekend en de voorbereiding is in volle gang. Tijd om je een update te geven over Hard Bass! 69
In 2010 staan een groot aantal B2S evenementen op de kalender. Pak je agenda er bij want in dit bericht vind je traditiegetrouw de data voor het eerste half jaar van 2010. 64
Hard Bass GelreDome
23 november 2009
Op zaterdag 6 februari 2010 zal het GelreDome Arnhem wederom negen uur in lang in het teken staan van Hard Bass. Net als vorig jaar zijn de beste en grootste Hardstyle artiesten van dit moment in vier teams (bekend als Green, Blue, Yellow & Red) ingedeeld, zodat er een zeer verrassende mix zal ontstaan met een eigen muzikale identiteit. 171
Op zaterdag 6 februari 2010 neemt B2S voor de tweede keer met ‘Hard Bass’ haar intrek in een van de grootste indoor locaties van Nederland. Van 22.00 tot 07.00 uur staat GelreDome Arnhem geheel in het teken van Hardstyle, dat wederom gepresenteerd wordt door vier zorgvuldig geselecteerde teams. 155
The day we’ve all been waiting for is almost here. This Saturday, the GelreDome in Arnhem will again be transformed into a hard bass temple for 9 hours straight. As was previously announced, today’s best and biggest Hardstyle artists will be teamed up in four groups (known as Green, Blue, Yellow & Red) to create a surprising mix with a unique musical identity. Since everyone is now counting the days to the event, it’s time to bring you an update with the latest info!

The programme

Warming up - 22.00 hrs

Team Green - 23.00 hrs
→ lees meer

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Hoe was hard bass 2010 in arnhem ? f:hard91
Arrestaties op danceparty Gelredome actueel135
Hard Bass 06-02-2010, f:hard454
TK: 2 hardbass kaartjes tickets17
GZ: Kaarten gezocht voor Hard Bass ! tickets20
TK: (gesloten) 1 kaartje Hardbass tickets7
TK: (gesloten) 1 ticket Hard Bass tickets3

11001 opmerkingen

Waarschuw beheerder
ben benieuwd als het geluid met qlimax goed is zulle we het eens overwegen;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Gijss op vrijdag 30 oktober 2009 om 00:24:
De show was 1 van de mooiste die ik in mijn lange hakbaan heb meegemaakt, maar jongens ik kom uiteindelijk toch voor de herrie en het moet niet zo zijn dat je elkaar voor in de zaal nog kan verstaan. Dus conclusie: feestjes in het geldredome zonde van je geld, wat een gezeik he


Jij komt voor de Herrie die er is, maar iedereen weet al jaren lang dat Qlimax in gelredome wordt gehouden en dat het gewoon kut geluid is daar.
Ik hoop met de nieuwe indeling van geluid dat het helemaal goed komt. maar Qlimax is al jaren achter elkaar uitverkocht. en dat betekend gewoon dat ze een hele goede show neerzetten terwijl het geluid minder is.
Maar ik kom voor beiden en als ik maar een gezellig avondje heb dan is het voor mij genoeg:D:D:D
Waarschuw beheerder
team Green

scope dj
the pitcher
a-lusion
Live: Showtek

Team Blue

technoboy
max enforcer
wildstylez
Live: DBSTF

Team yellow

B-front
Frontliner
Ran-D
Live: AVIO

Team Red

noisecontrollers
Tatanka
Zany
Live: Southstylers
Waarschuw beheerder
Je zult showtek niet meer zien op een b2s feest ;)
AVIO zou wel vet zijn ja, die moet ik echt een keer zien
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Pimm' op zondag 1 november 2009 om 20:30:
Je zult showtek niet meer zien op een b2s feest


you never know ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van alex! :bounce: op zondag 1 november 2009 om 18:50:
Team yellow

B-front
Frontliner
Ran-D
Live: AVIO


hier teken ik voor.. ;)
Waarschuw beheerder
AVIO komt Live op Reverze
Waarschuw beheerder
Pff, alweer dat gelul met die teams.. :rot: Verzin ns iets nieuws.
 
Waarschuw beheerder
Vorig jaar was toppie.....maar moet em dit jaar toch overslaan.

Maar heb een goed alternatief vanaf 6 februari: eerst een weekje naar de poedersneeuw in oostenrijk en daarna carnaval:)
 
Waarschuw beheerder
Hoop dat het geluid inderdaad beter wordt dan vorig jaar..
Zowel op Qlimax als op Hardbass was (N)!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jansuhh™ op maandag 2 november 2009 om 00:11:
Eerst op Qlimax het geluid maar eens beoordelen.


'm
Ik eeeeh wacht iedereens reactie van Qlimax wel af, dan hoor ik het vanzelf wel of het de moeite waard is dat 'nieuwe geluid':P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Pimm' op zondag 1 november 2009 om 20:30:
Je zult showtek niet meer zien op een b2s feest


als je dat intervieuw van showtek hier op pf leest idd niet

er is een hoop gezeik geweest tussen showtek en platinum en q dance

en ja q dance en b2s doen 99% van hun boekingen via platinum dus de kans dat showtek hier staan is minimaal
maar goed die gasten hebben ook een lekker druk schema kwa buitenlandse optredens dus die zullen hun euro's wel verdienen ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 29 oktober 2009 om 13:18:
eerst hard bass & weekje ernaa carnavaaaaaaaaal


owjah is ook zow:P
oww worde leuke maand:P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [Illie] op maandag 2 november 2009 om 08:41:
Pff, alweer dat gelul met die teams.. Verzin ns iets nieuws.


hoezo iets nieuws?

hardbass was dit jaar voor het eerst en als ze het daar volgend jaar weer bij houden heb je tenminste een thema wat je altijd vast kan houden.
Waarschuw beheerder
Mensen zit toch niet zo te mauwe over dat geluid zeg
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Koen?? op maandag 2 november 2009 om 19:16:
Mensen zit toch niet zo te mauwe over dat geluid zeg


gewoon gaan en knallen boeie dat geluid het komt er tog zowiezo uit in Afrika hebben ze dit NIET en wij zitten hier beetje te zeuren om het geluid verziekte mensen hebben we af en toe hier :S
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 2 november 2009 om 11:51:
maar goed die gasten hebben ook een lekker druk schema kwa buitenlandse optredens dus die zullen hun euro's wel verdienen ;)


Dan blijven ze tenminste van de nederlandse feesten weg (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van wesbdj op vrijdag 30 oktober 2009 om 18:43:
Knap, de kaartverkoop dat 28 november op een zondag is, zal wel zaterdag moeten zijn! en ook nog 2010


is ook op zaterdag ;) 21ste is Qlimax dus dan is 28ste ook op zaterdag ;)!!! volgend jaar is wel 28ste op zondag:P

hopen weer op deepack
Waarschuw beheerder
Uitspraak van rich' op zaterdag 31 oktober 2009 om 14:41:
IK WIL DIE WAND WEER ZIEN
ze mogen het hele plafond er ook nog mee bedekken voor mijn part


die wand was inderdaad echt focking gruwelijk!

gaat dit jaar ook weer lekker knallen!
zeker als t geluid zoals beloofd beter gaat worden!

(hoewel ik me daar weinig tot niet aan stoorde eigenlijk;))
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van --->[KiWi]<--- op maandag 2 november 2009 om 21:26:
IK WIL DIE WAND WEER ZIEN
ze mogen het hele plafond er ook nog mee bedekken voor mijn part


Decor vorig jaar was echt de focking bom... :D

En het geluid vooraan was goed te doen.
Waarschuw beheerder
het decor was vet maar ze hebben teveel vooraan staan.. had liever om me heen en boven me meer decoratie gezien! maar mij hoor je verder niet klagen :P vermaak me altijd wel:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Martinbril op maandag 2 november 2009 om 17:25:
hardbass was dit jaar voor het eerst en als ze het daar volgend jaar weer bij houden heb je tenminste een thema wat je altijd vast kan houden.


hardbass vorig jaar voor het eerst in het gelredome bedoel je:P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thom-ass [Neetjur Wan 2002 - 2010] op dinsdag 3 november 2009 om 12:23:
Die zitten niet bij het grote Q-dance/B2S/ID&T/Platinum imperium.. dus weinig kans ;)


wat zeg je?

showtek heeft een eigen xqlusive gehad in nederland en australie en staat op meerdere qdance en b2s feesten (vorige HB nog) en alphaverb
stond ook op qbase afgelopen jaar dus... ;)

zou maarzo kunnen dat ze dr wel staan
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Qwaribo op dinsdag 3 november 2009 om 10:05:
het decor was vet maar ze hebben teveel vooraan staan.. had liever om me heen en boven me meer decoratie gezien! maar mij hoor je verder niet klagen vermaak me altijd wel


haha ja dat had ik ook, hele avond linksvooraan voor de rekken gestaan omdat het geluid daar wel te pruimen was..
toen ik later filmjes keek dacht ik wow die show heb ik helemaal gemist :P
gaat zeker goedkomen dit jaar :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van alex! :bounce: op zondag 1 november 2009 om 20:40:
Uitspraak van Pimm' op zondag 1 november 2009 om 20:30:
Je zult showtek niet meer zien op een b2s feest

you never know ;)


laat showtek maar lekker opsouten naar het buitenland:D met die pussybeats van ze...

zet een beginner ipv hun die draaien het dak er teminste af i.p.v. elke x met oude platen te komen of nieuwe platen die niet losgaan..
Waarschuw beheerder
Wat een gelul hier, blijf hier dan weg en ga lekker in je kamertje zitten.

Meer ruimte voor mij:D
donateur
Uitspraak van Rob-Edd op dinsdag 3 november 2009 om 13:00:
wat zeg je?

showtek heeft een eigen xqlusive gehad in nederland en australie en staat op meerdere qdance en b2s feesten (vorige HB nog)


Ja goed zo, Sjako! Toen zaten ze nog bij Q-bookings ;) Moet je even pijlen op hoeveel B2S / Q feestjes ze gestaan hebben het laatste half jaar.