Partyflock
 
here

I love Los festival

album,412 · goed · ical
I love Los festival
georganiseerd door , Site

Festivalterrein Norfolk (buiten) op de kaart
Kranenburgweg 201
Scheveningen
Nederland🇳🇱

Tickets & prijzen I love Los festival

Voorverkoop:€ 28,50
VIP:€ 75,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Bezoekers
Maximaal 10000.
Meetings
Er waren 2 meetings, om 16:00 met 4 bezoekers en om 23:00 met 3 bezoekers.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Winactie (gesloten)
Opmerkingen

Stemresultaat: goed

geweldig8220%
zeer goed10225%
goed12731%
ok4210%
voldoende287%
onvoldoende102%
slecht82%
zeer slecht2
waardeloos133%

Line-up I love Los festival

house
🇸🇷 🇳🇱 house, urban, drum & bass, r&b, hip hop
house
house, latin
house, pop
· live
house
· live house
house, techno
· MC house
· MC house, latin, urban
· MC 🇷🇺

Nieuws

Op het Norfolterrein zijn de voorbereidingen in volle gang, aanstaande zaterdag gaat het hele Norfolkterrein Los! Check de foto's! 20
Volgende week gaat het eindelijk harder los dan ooit tevoren. Met een nieuwe hittegolf in het vooruitzicht vindt zaterdag 20 juni voor de eerste keer het I Love Los Festival plaats. Het fantastische Norfolkterrein op Scheveningen zal deze dag een crowd van duizenden bezoekers verwelkomen. Om 12.00 uur wordt het startschot gegeven van het evenement, wat tot 00.00 uur ’s nachts door zal blijven rocken. Check hier alle laatste info rond I Love Los Festival. 8
Zaterdag 20 juni 2009 zal I Love Los zijn festivaldebuut beleven op het Norfolkterrein van Scheveningen. Nadat eerder al de line-up bekend kon worden gemaakt door organisatoren Soulmax en Art of Dance, en de trailer online verscheen, is nu ook de website van het outdoor evenement los. 4
I Love Los Festival
27 april 2009
De politie vraagt uw aandacht voor het volgende: vrijdagmiddag jongst leden zijn er in de buurt van Scheveningen en de binnenstad van Den Haag I Love Los Festival posters gesignaleerd. De binnenstad, het Koninklijk Paleis en het Vredespaleis bleven niet gespaard. In Scheveningen zijn het Kurhaus, de Palace Promenade en de pier slachtoffer geworden van deze ludieke op zich niet ‘los’staande acties. 17
Na enkele jaren het uitgaanscircuit van Den Haag en omstreken op zijn kop te hebben gezet en elke Hofstedelijke club inmiddels te klein leek, bereidt Soulmax zich voor op de grootste editie ooit van haar paradepaardje. Op zaterdag 20 juni presenteren Soulmax en Art of Dance het debuut van I Love Los Festival op het Norfolkterrein in Scheveningen. 17
Het is de hoogste tijd om alle succesvolle ingrediënten van Los bij elkaar te zetten, en los gaan een nieuwe definitie te geven. De crowd uit de clubs en de beste house dj’s verwelkomen de officiële intrede van de zomer. Op zaterdag 20 juni slaan Soulmax en Art of Dance de handen ineen voor het acht jarig bestaan van Los en organiseren gezamenlijk het grootste Los-evenement ooit: I love Los Festival 2009! 17

Forum

ForumonderwerpForum#Tijd
Grote vechtpartij op festival Scheveningen f:algemeen30
Publiek Los tegen Me op los fesival f:algemeen15

545 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Weet je stef.. Het maakt niet uit wie het nou waren of niet of wat de aanleiding is.
Feit is dat het gewoon jammer is, want dit is natuurlijk geen goede reclame voor de regio.
Of het nou dancetour is of de asta. Het is gewoon jammer dat er zovaak iets gebeurt.

Zat organisaties die daarom niet veel meer doen in deze regio. En dat is gewoon jammer voor iedereen die van een feestje houdt.

Ik ben er zelf niet geweest, en ga er ook geen mening over vormen. Het enige is dat het gewoon JAMMER is.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 juni 2009 om 13:57:
waren de jongeren groepen van scheveningen en duindorp


Trots dat ie is! Vind super kansloos dat je op een feest gaat vechten, je verneukt het voor andere. Ga gewoon op een weiland staan en sla mekaar kapot, dan hebben de 'normale' mensen er geen meer last van!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :respect: HaagseTalluk op zondag 21 juni 2009 om 14:02:
itspraak van The-Badguy op zondag 21 juni 2009 om 13:45:
Sorry, maar jij praat echt poep!


:loser:
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb het super naar me zin gehad.

Viel me wel op dat veel mensen weer vooroordelen hadden. En hier ook weer.

Maar kom op zeg stond met een stel gasten te praten en die zeiden ook echt van:'Tja het zijn altijd die scheveningers en duindorpers weer die het verpesten. Ja wij komen uit pijnacker en daar gebeurt zoiets niet.' Nee logisch dat daar niks gebeurt.

En daarbij zag veel mensen op het moment van vechtpartijen gewoon in de plee staan dus nee het waren echt niet alleen schevenigers, Duindorpers en hagenezen.

Meeste van die gasten die aan het vechten waren waren doorgesnoven en zwaar naar de klote.
Maar denk zelf dat het weer een hele lange tij verder als 10 minuten lopen word voor een feest. Bedankt voor degene die dat ff hebben verpest!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
8-)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kevin Kaos op zondag 21 juni 2009 om 14:01:
Weet je stef.. Het maakt niet uit wie het nou waren of niet of wat de aanleiding is.
Feit is dat het gewoon jammer is, want dit is natuurlijk geen goede reclame voor de regio.
Of het nou dancetour is of de asta. Het is gewoon jammer dat er zovaak iets gebeurt.


:respect:
Waarschuw beheerder
Blij dat ik niet gegaan ben lees ik nu weer!

Ik was lekker met mijn vriendin bij roze zaterdag!
Lekker gehost op Gerard Joling! :respect:
Dancestage was echt de moeite waard!
Lekkere minimal en house op het einde!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 juni 2009 om 13:57:
waren de jongeren groepen van scheveningen en duindorp


Nah! Bak lekker een taart ofzo!
Waarschuw beheerder
ach het is dan ook wel jammer, maar als je gewoon lekker los was aan t gaan op de muziek bij t podium had je gewoon een goed daggie gehad.
Ik heb t iedergeval naar mn zin gehad bij t podium, was goed te doen daarzo :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ChannA op zondag 21 juni 2009 om 14:13:
Weet je stef.. Het maakt niet uit wie het nou waren of niet of wat de aanleiding is.
Feit is dat het gewoon jammer is, want dit is natuurlijk geen goede reclame voor de regio.
Of het nou dancetour is of de asta. Het is gewoon jammer dat er zovaak iets gebeurt.


We hebben gewoon teveel gekken hier wonen!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mitchell b) op zondag 21 juni 2009 om 14:21:
ach het is dan ook wel jammer, maar als je gewoon lekker los was aan t gaan op de muziek bij t podium had je gewoon een goed daggie gehad.


Dan had ik vast wel een goed daggie gehad B) Maar ik was te gaar om te gaan van de dag ervoor :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 juni 2009 om 13:52:
Ik heb het over de mensen die altijd aangewezen worden.. de oudere groep van scheveningen en duidorp en de mensen van ado den haag zelf.. ik hebhet niet over alle scheveningers en duindorpers en hagenezen. De jongens die altijd aangewezen worden waren het niet.


Ik ken de oudere groep van Scheveningen en Duindorp niet, Maar ben erg blij dat zij er niet bij betrokken waren!
Hoe was het dan wel niet afgelopen?
 
Waarschuw beheerder
lekker los gegaan jammer van dat opstootje!!!!!!!!
verder was het gezellig dames en heren!!!
hoppa!!!!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 juni 2009 om 14:00:
Nee weetje maar iedereen praat hier poep!
Stef, niemand heeft hier gelijk..
Alleen hij!
Met ze die vierkante meter..
Bedoel als je het zelf gezellig maakt s er niks aan handje!
Maar dat zal wel z'n sensatie zoeken zijn geweest


Schat, luister eens,
Sfeer: stemming die heerst in een omgeving.
Nee een kut sfeer maak je niet zelf. dat is dus de stemming van de omgeving
En nee die was niet leuk! mensen waren agresief en opgefokt.

Maar jij hebt het volgens mij ook over wat anders..
Heb het even voor je opgezocht;)

Zweer: etterende wond.
Dus daar was het goed mee ben ik blij om ;)

En een sensatie zoeker? nee hoor, ben om 8uur ong weg gegaan, toen was de lol er wel af!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
bla bla bla bla bla

lekker speculeren met zijn allen :loser:

drugs en drank de oorzaak :lol: BULL SHIT!

iedereen weet het allemaal beter en makkelijk schuld af te schuiven op vooral duindorp/scheveningen :lol:

schrijf wat je weet ipv dingen te roepen die je in je hoofdje verbeeld ;)

oja ik had er niks mee te maken voor dat jullie ook nog zo kortzichtig zijn om dat te gaan denken ;)

maar weet wel hoe het zit!
 
Waarschuw beheerder
volgende keer lekker hardstyle feest van maken veel betah
Waarschuw beheerder
Uitspraak van The-Niceguy op zondag 21 juni 2009 om 14:28:
ben om 8uur ong weg gegaan, toen was de lol er wel af!


dan heb jij toch een heel sfeervol einde gemist :D
die laatste dj, HELD _O_ wie dat ook mocht wezen :lol:
Waarschuw beheerder
die set moet ik echt hebben :lol:
 
Waarschuw beheerder
heey waar kan ik fotos bekijken mensen laat het me weten
adios amigos
Waarschuw beheerder
21-06-09 10:41


SCHEVENINGEN-
De politie moest zaterdagnacht assistentie verlenen tijdens een groot dance festijn op het Norfolkterrein in Scheveningen.
Volgens de poltiewoordvoerder heerste er al enige tijd een gespannen sfeer onder bezoekers van het feest.
Het dancefestijn waar ongeveer 7000 man op af kwam, ontaardde op enig moment in een vechtpartij.Organisatie en beveiliging schakelden de politie in voor assistentie.
De politie wist de partijen uit elkaar te halen en de onruststokers af te voeren.Uiteindelijk werden vijfendertig mensen door de EHBO,die ter plekke was, behandeld.Vijf anderen werden naar het ziekenhuis vervoerd voor verdere behandeling.Het feest hoefde niet afgelast te worden en kon na ingrijpen van de politie weer vervolgd worden.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
nu wel weer genoeg daarover toch? :lol:
Waarschuw beheerder
zie je wel al die indianen verhalen, om moe van te worden