Partyflock
 
here

KitCatKlub

· 1 jaar
KitCatKlub

KitCatKlub
georganiseerd door

Club Home (binnen) op de kaart Site
Wagenstraat 3-7
Amsterdam
Nederland🇳🇱
house × 4, techno × 4, minimal × 2, tech house × 2, electro × 1
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Winactie (gesloten)

Stemresultaat: zeer goed

geweldig338%
zeer goed113%
goed225%
ok225%
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

3 waarderingen

4SF
Erg leuke avond gehad.
Fabio
Gefeliciteerd!

Line-up KitCatKlub

1Main Room
techno
house, techno
house, techno
2Play Room
house, techno
🇬🇧 drum & bass
house, techno

Statistieken

25Partyflockbezoekers
37Partyflockgeïnteresseerd
64 / 32·mannen / vrouwen
27.6Partyflockgemiddelde leeftijd
29.1Partyflockleeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
32 @ 5× 2·winactie
28·opmerkingen
3·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (8 stemmen)

Nieuws

KitCatKlub
27 maart 2009
Buiten beginnen de blaadjes aan de bomen te groeien, bouwen de vogeltjes hun liefdesnestjes en komt die heerlijke stad om ons heen tot leven. De Lente! Geen mooiere tijd in het jaar om het 1-jarig bestaan van KitCatKlub te vieren. 2

28 opmerkingen

bart & faab jullie gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan lekk0rrrr!!!
Ich bin dabei!!!!!!
Jaja oost west Home best, we gaan el clubbo de KitKat even op zn gat gooien!!
KitCatKlub viert knallend haar eerste verjaardag!

Buiten beginnen de blaadjes aan de bomen te groeien, bouwen de vogeltjes hun liefdesnestjes en komt die heerlijke stad om ons heen tot leven. De Lente! Geen mooiere tijd in het jaar om het 1-jarig bestaan van KitCatKlub te vieren. Nieuw leven, een frisse wind, kriebels in je buik. Dat gevoel proberen we keer op keer op je over te brengen en met deze bijzondere ‘KitCatKlub 1 jaar Oud!’ editie gooien we daar nog een paar flinke scheppen hedonistische lekkernijen bovenop.
Binnen een jaar heeft KitCatKlub de reputatie opgebouwd van gegarandeerde kwaliteit. Een of twee grote namen, aangevuld met bewezen jong talent en helden van hoofdstedelijke bodem. KitCatKlub houdt van Amsterdam en zet daarom op haar verjaardagsfeestje met trots een aantal grote helden van het Amsterdamse nachtleven voor je neer.

Daar mag om te beginnen Bart Skils natuurlijk niet aan ontbreken. Deze ongekroonde Koning van de minimal/techno scene is op zichzelf al een oneindig succesverhaal. Zijn concepten als Voltt en Static zijn steevast uitverkocht aan zo’n beetje het fijnste publiek die een organisatie zich kan wensen en met zijn sets blijft hij grenzen verleggen, zonder het oogpunt feest te verliezen. Hij stond al eerder op KitCatKlub en niet voor niets draait hij voor het 1-jarig bestaan het dak van de intieme Home er weer volledig af. Vriend en gelijkwaardig collega Lauhaus (ook geen onbekende voor het KitCatKlub publiek) gaat Bart op deze dampende nacht voor. Lauhaus brengt elektronische muziek als artiest pur sang. Een fijnproever die zijn publiek blijft prikkelen en grenzen weet te verleggen. Hij geniet daarmee respect van de Amsterdamse underground. In de live combinatie Polder reist hij ’s werelds meest toonaangevende vloeren af. Als Lauhaus hebben we hem graag in club Home, persoonlijk en dichtbij het publiek. In Home’s Main domain bijten deze feestelijke nacht de jongens van Klank (Club Fritz) de spits af. Ook deze jonge hemelbestormers brengen hun pure minimal beats met overtuiging en zonder opsmuk en hebben daarmee een grote schare trouwe fans om zich heen weten verzamelen die het concept Feest tot in den poriën bezitten. Daar beneden zit het met het geluid van KitCatKlub’s verjaardagsfeest alvast dus zeker wel geramd.

In de Play room, de huiskamer waar de verjaardagsgasten warm ontvangen worden, staan een paar van Amsterdams grootste pretmakers voor je klaar om de sfeer er goed in te houden gedurende deze sprankelende nacht. Philip Young timmert al een tijdje aardig aan de weg in het underground club circuit. Als wervelende en graag geziene persoonlijkheid komt hij al een heel eind, als artiest scoort hij dikke punten met zijn verfrissende en energieke platenkeuze. Hij en zijn posse maken menig feest onveilig en het is dan ook de hoogste tijd hem aan de KitCatKlub stal toe te voegen. Feest met een hoofdletter F, zonder concessies te doen aan kwaliteit of vernieuwing. Naast Philip gooit resident en organisator Stefano Richetta onbehoorlijk extra olie op het vuur voor het grote verjaardagsfeest. Gang-, sfeer- en pretmaker nummer 1 laat deze nacht de handjes in de lucht gaan op het meest knusse dansvloertje/nachtlounge van de binnenstad. We verwachten de dames springend op de banken en de heren lurkend aan flessen vodka. Minimaal.

Ruim een jaar geleden zag KitCatKlub, toen nog wekelijks onder de vlag van Chemistry, haar geboortelicht om gestaag, doch doelgericht uit te groeien tot een zeker niet onbelangrijk zaterdagnacht concept voor het Amsterdamse nachtleven. Wouter de Moor draagt het geluid van de main room als resident, een betere kan je niet wensen. Grote helden hebben naast hem met succes en vooral veel lol in de ongedwongen dj booth van Home gestaan tijdens KitCatKlub. Zo waren daar Raresh, Michel de Hey, Kabale und Liebe, Shinedoe, Isis, Secret Cinema en zelfs Marcello. Artiesten als Boris Werner, Victor Coral, Onno, Florian Rath & Matthijs Groos, Robert Powlson, Miss Melera, Mr. Minoz, Stefano Richetta, Vincenzo de Bull, Naald & Draad en de jongens van Bar27 zorgen regelmatig voor de onmisbare noten in het geheel. Maandelijks ondersteund door vers talent met een verfrissende kijk op het concept elektronische muziek. Een vaste stal houdt KitCatKlub nu al enige tijd maandelijks een vaste koers. Zaterdag 4 april dus. KitCatKlub 1 jaar Oud! We vieren de beste electronische muziek die er in omloop is, we vieren zaterdagnacht, we vieren passie, we vieren de lente en het leven. Kortom, Feest.

Leuk als je erbij kan zijn!

Dresscode: Je mooiste feestpak versus je chillste danspak! Boys will be boys & Girls will be girls. Het oog wil ook wat. En kom daarnaast vooral -daar komt dat cliché zo lekker, doch wel gemeend- lekker als jezelf.

Our House Your Home©

KitCatKlub zaterdag 4 april
Main room: Bart Skils, Lauhaus, Klank
Play room: Philip Young, Stefano Richetta, Fabio, Bart van Rijn
Home, Wagenstraat 3-7, Amsterdam
www.clubhome.nl www.exprezz.info http://kitcatklub.hyves.nl
Dus.
Verjaardagsfeestjes zijn de beste!
En we vieren gaan we.
Met deze jongens moet dat ook wel goedkomen.

X
Wordt gruwelijk! :yes:
Werkzaam bij Nine Events
Artiest {SHOWLIST artist 45785, 36905}
Gaan met die Banaan
 
jaaaaaaaaaaaa Stefano Richetta!!!!!!!!!!!!! :)
laatste aanpassing
chill mix op beatfreax :

http://www.beatfreax.com/beatfreaxpodcast

01. House of black dress - She had no aims, no great desire
02. Ben Westbeech - Hang around
03. Henrik Schwarz - Digital world
04. Shyza Minelli - Gravity master
05. Lepthee - So far back
06. Daso - La Fee verte
07. Trentemoller - An evening with Bobi Bros
08. Telepopmusik - Love can damage your health
09. Kerri Chandler - Invaders
10. Art of Tones - Praise
11. Dusty Kid - Cowboys
12. Trentemoller - Moan
13. D5 - Future sense
14. Agoria - Les Violons Ivres

Is uit 2007, maar ach tis ieder jaar zomer :):)

Have fun
ik ken een andere kitkatclub.....
maar dies in berlijn een geen feest, maar wel feest als je er bent wehehe
yep berlin! it is
Eerst genieten van het lekkere weer, daarna los! :)
Klank! ;-) daan, ik zal je missen!
Uitspraak van KLANKBAR op zaterdag 4 april 2009 om 08:44:
Klank! ;-) daan, ik zal je missen!


Denk eerder dat het andersom zal zijn
Heb er zin an!!! :D
Vanavond ff lekker los!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
zijn er kaarten verkrijgbaar aan de deur?
Jazeker, kosten 13 euries.
 
harstikke bedanktt heer;)
geen dank! ;)
en veel plezier vanavond!
totzo
We hebben nog wat tickets bij de deur...
Tot zo!!!
Aan de muziek lag het niet... om 2u toch nog even langs Berlin Undergrond gegaan.
Feesie was een topper!
Vooral Bart Skils was erg lekker aan het draaien, kon niet meer stoppen met housen! :D
 
whoehoe.. ging wel losjes.. nog langs de suppperclub boot gegaan.. ging ook los