😏
9 juli 2009
georganiseerd door Hannibal Events GmbH
–
St. Jakobshalle (binnen)
Brüglingerstr. 19-21
Brüglingerstr. 19-21, Basel
Zwitserland
St. Jakobshalle (binnen)
Brüglingerstr. 19-21
Brüglingerstr. 19-21, Basel
Zwitserland
hardstyle × 9, hardcore × 8, trance × 6, hard trance × 5, oldschool × 2, hard dance × 1, industrial hardcore × 1, darkcore, early hardcore, hardhouse
Tickets & prijzen Sonic 13
Early bird: | € 20,96 |
Voorverkoop: | € 26,95 |
VIP: | € 59,89 |
Minimumleeftijd?
18Opmerkingen
VIP early bird € 53,90
Stemresultaat: goed
geweldig | 0 | ||
zeer goed | 3 | 43% | |
goed | 1 | 14% | |
ok | 2 | 29% | |
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 1 | 14% | |
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Sonic 13
Line-up is niet compleet.
1Main Arena |
---|
Blackmail hardstyle, trance |
Blutonium Boy hardstyle, trance |
Lady Tom trance, hardstyle |
Philippe Rochard hardstyle, trance |
Technoboy hardstyle |
The Prophet hardcore, hardstyle |
2Remember Floor |
Dream techno, trance |
Energy trance |
Pulsedriver trance, hardstyle, house |
Pure techno |
Snowman trance |
Sunbeam trance |
3Hardcore Floor |
Claudio Lancinhouse hardcore |
Dot house, techno |
Giuly hardcore |
J.D.A. hardcore |
Korsakoff hardcore |
Miss Flower hardcore |
Radium hardcore |
The Darkraver hardcore, hardstyle |
Statistieken
25 | bezoekers | |
7 | geïnteresseerd | |
64 / 20 | · | element:man / element:woman |
24.3 | gemiddelde leeftijd | |
25.4 | leeftijd mediaan | |
11 | · | opmerkingen |
1 | · | waardering |
goed | · | stemresultaat (7 stemmen) |
11 opmerkingen
Full Line up:
Main Arena
Technoboy
Headhunterz
The Prophet
Blutonium Boy
Philippe Rochard vs. Nu-Pulse
Blackmail
Lady Tom
The Noizefreakz (CH, Noize Lab.)
Remember Floor
Pulsedriver
Paffendorf
Sunbeam live
Mind-X
Snowman
Energy
Dream
Noise
Pure
Madwave
Hardcore Floor
Korsakoff
Darkraver
Shadowlands Terrorists live
J.D.A.
Radium
Claudio Lancinhouse
Miss Flower
DOT live
Giuly
Hormonal Squirrel
Main Arena
Technoboy
Headhunterz
The Prophet
Blutonium Boy
Philippe Rochard vs. Nu-Pulse
Blackmail
Lady Tom
The Noizefreakz (CH, Noize Lab.)
Remember Floor
Pulsedriver
Paffendorf
Sunbeam live
Mind-X
Snowman
Energy
Dream
Noise
Pure
Madwave
Hardcore Floor
Korsakoff
Darkraver
Shadowlands Terrorists live
J.D.A.
Radium
Claudio Lancinhouse
Miss Flower
DOT live
Giuly
Hormonal Squirrel
Someone can complete the line up to the main info of the party ??
Btw, the MOH switzerland (organized through Art of dance and Hannibal events) line up is known:
[31-10-09] Masters of Hardcore Switzerland [Sportcenter, Kappel , CH]
Line up
Hardcore (Big Area)
Angerfist live
Outblast vs. Predator
Day- Màr
Dj D
Partyraiser
T- Junction
Hellsystem
Tomcat & Rudeboy
MC Tha Watcher
Lucifer & Ray
Giuly vs. Airfire
Hardstyle Area
Tatanka
Super Marco May
Kold Konexion
Max B. Grant
Lady Tom
Philippe Rochard
Blackmail
Danko
Btw, the MOH switzerland (organized through Art of dance and Hannibal events) line up is known:
[31-10-09] Masters of Hardcore Switzerland [Sportcenter, Kappel , CH]
Line up
Hardcore (Big Area)
Angerfist live
Outblast vs. Predator
Day- Màr
Dj D
Partyraiser
T- Junction
Hellsystem
Tomcat & Rudeboy
MC Tha Watcher
Lucifer & Ray
Giuly vs. Airfire
Hardstyle Area
Tatanka
Super Marco May
Kold Konexion
Max B. Grant
Lady Tom
Philippe Rochard
Blackmail
Danko
Uitspraak van Chicomaster op woensdag 5 augustus 2009 om 16:05:[31-10-09] Masters of Hardcore Switzerland [Sportcenter, Kappel , CH]
Put it on partyflock
Wel aardige line up voor nog geen 30 eus! Mooie locatie ook
SONIC 13 Timetable
Main Arena
Hardstyle
20.00 – 21.15 The Noizefreakz
21.15 – 22.30 Blackmail
22.30 – 23.45 Blutonium Boy
23.45 – 01.00 Headhunterz
01.00 – 02.30 Technoboy
02.30 – 04.00 The Prophet
04.00 – 05.00 Philippe Rochard vs. Nu-Pulse
05.00 – End Lady Tom
Hardcore
20.00 – 21.30 Hormonal Squirrel
21.30 – 22.30 Giuly
22.30 – 23.30 Claudio Lancinhouse
23.30 – 00.00 Dot Live
00.00 – 01.15 Darkraver
01.15 – 02.30 Korsakoff
02.30 – 03.00 Shadowlands Terrorists Live
03.00 – 04.00 Miss Flower
04.00 – 05.00 J.D.A.
05.00 – End Radium
Remember
20.00 – 21.30 Madwave
21.30 – 22.30 Energy
22.30 – 23.30 Dream
23.30 – 00.30 Snowman
00.30 – 01.00 Sunbeam Live
01.00 – 02.00 Pulsedriver
02.00 – 03.00 Mind-X
03.00 – 04.00 Paffendorf
04.00 – 05.00 Noise
05.00 – End Pure
Main Arena
Hardstyle
20.00 – 21.15 The Noizefreakz
21.15 – 22.30 Blackmail
22.30 – 23.45 Blutonium Boy
23.45 – 01.00 Headhunterz
01.00 – 02.30 Technoboy
02.30 – 04.00 The Prophet
04.00 – 05.00 Philippe Rochard vs. Nu-Pulse
05.00 – End Lady Tom
Hardcore
20.00 – 21.30 Hormonal Squirrel
21.30 – 22.30 Giuly
22.30 – 23.30 Claudio Lancinhouse
23.30 – 00.00 Dot Live
00.00 – 01.15 Darkraver
01.15 – 02.30 Korsakoff
02.30 – 03.00 Shadowlands Terrorists Live
03.00 – 04.00 Miss Flower
04.00 – 05.00 J.D.A.
05.00 – End Radium
Remember
20.00 – 21.30 Madwave
21.30 – 22.30 Energy
22.30 – 23.30 Dream
23.30 – 00.30 Snowman
00.30 – 01.00 Sunbeam Live
01.00 – 02.00 Pulsedriver
02.00 – 03.00 Mind-X
03.00 – 04.00 Paffendorf
04.00 – 05.00 Noise
05.00 – End Pure
laatste aanpassing
Radium
Uitspraak van verwijderd op zondag 6 september 2009 om 08:59:Miss Flower
idd