😏
12 april 2012
3 september 2012
–
Sportpark Heihoef (buiten)
Vijfeikenweg 5
Vijfeikenweg 5, Oosterhout
Nederland
Sportpark Heihoef (buiten)
Vijfeikenweg 5
Vijfeikenweg 5, Oosterhout
Nederland
hardstyle × 21, jump × 11, house × 10, hardcore × 7, eclectic × 6, classics × 5, oldschool × 3, raw hardstyle × 2, dirty house
Tickets & prijzen Dream Village
Early bird: | € 17,50 | → uitverkocht, 250 beschikbaar |
Voorverkoop: | € 22,50 |
Minimumleeftijd?
16Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
Er zijn kluisjes aanwezig.
Verslag
Door sweetdreamsss (392).
Door sweetdreamsss (392).
Stemresultaat: zeer goed
geweldig | 44 | 19% | |
zeer goed | 115 | 50% | |
goed | 62 | 27% | |
ok | 5 | 2% | |
voldoende | 3 | 1% | |
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 1 |
Foto's (→ toon alle 333 foto's)
fotograaf: Danny-D
Line-up Dream Village
Statistieken
606 | bezoekers | |
446 | geïnteresseerd | |
1098 | bezoekers | |
350 | geïnteresseerd | |
60 / 36 | · | mannen / vrouwen |
21.9 | gemiddelde leeftijd | |
21.9 | leeftijd mediaan | |
2 | · | nieuwsberichten |
2 | · | forumonderwerpen |
1 | · | verslag |
Danny-D: 334 | · | foto's |
2 | · | video's |
40 | · | albumfoto's |
345 | · | opmerkingen |
34 | · | waarderingen |
zeer goed | · | stemresultaat (230 stemmen) |
Nieuws
Dream Village festival 2012
3 september 2012
Op 15 september is het tijd voor Dream Village festival. Om je zo goed mogelijk voor te bereiden op het leukste festival uit de regio, heeft de organisatie belangrijke informatie in dit bericht voor je opgesomd. 8
Voor degenen die aan het einde van de zomer nog niet zijn uitgefeest, organiseert EYE4Dance op zaterdag 15 september 2012 van 12.00 tot 23.00 uur de derde editie van Dream Village! Zoals eerder vermeld zal het festival dit jaar bestaan uit drie area's. 9
Verslagen
Datum · | Feest | Auteur | Opmerkingen | Grootte |
---|---|---|---|---|
16 september 2012 · | Dream Village | sweetdreamsss | 6 | 4526 |
Area 1; A2 Records
12:00 - 13:30 Brumo
13:30 - 14:30 Arkaine
14:30 - 15:30 Artic
15:30 - 16:00 Audiofreq live
16:00 - 17:00 E-Force
17:00 - 18:00 Frequencerz
18:00 - 19:00 Alpha
19:00 - 20:00 Ran-D
20:00 - 21:00 Adaro
21:00 - 22:00 Radical Redemption
22:00 - 23:00 The Viper
MC Da Syndrome
Area 2; Lipstick
12:00 - 13:00 Naviday
13:00 - 14:00 Briano il Vanneau
14:00 - 15:00 Mell Tierra
15:00 - 16:00 Suyano
16:00 - 17:00 Ralvero
17:00 - 18:00 La Fuente
18:00 - 19:00 Gregor Salto
19:00 - 20:00 Biggi
20:00 - 21:00 Sandro Silva
21:00 - 22:00 Vato Gonzalez
22:00 - 23:00 Yellow Claw
MC Apster
Area 3; The Living Area
12:00 - 13:30 Jurgen Fransen
13:30 - 15:00 EJC vs Ferdo
15:00 - 16:00 Dr Rude
16:00 - 17:00 Pascal Rolay vs Demis H
17:00 - 18:00 Living Room Dream Team (Brumo, BKX, Deftone)
18:00 - 19:00 Francois vs Genius
19:00 - 20:00 Dr Phunk
19:00 - 20:00 Pat B
20:00 - 21:00 Dark E vs Bjorno
21:00 - 22:30 Yves
12:00 - 13:30 Brumo
13:30 - 14:30 Arkaine
14:30 - 15:30 Artic
15:30 - 16:00 Audiofreq live
16:00 - 17:00 E-Force
17:00 - 18:00 Frequencerz
18:00 - 19:00 Alpha
19:00 - 20:00 Ran-D
20:00 - 21:00 Adaro
21:00 - 22:00 Radical Redemption
22:00 - 23:00 The Viper
MC Da Syndrome
Area 2; Lipstick
12:00 - 13:00 Naviday
13:00 - 14:00 Briano il Vanneau
14:00 - 15:00 Mell Tierra
15:00 - 16:00 Suyano
16:00 - 17:00 Ralvero
17:00 - 18:00 La Fuente
18:00 - 19:00 Gregor Salto
19:00 - 20:00 Biggi
20:00 - 21:00 Sandro Silva
21:00 - 22:00 Vato Gonzalez
22:00 - 23:00 Yellow Claw
MC Apster
Area 3; The Living Area
12:00 - 13:30 Jurgen Fransen
13:30 - 15:00 EJC vs Ferdo
15:00 - 16:00 Dr Rude
16:00 - 17:00 Pascal Rolay vs Demis H
17:00 - 18:00 Living Room Dream Team (Brumo, BKX, Deftone)
18:00 - 19:00 Francois vs Genius
19:00 - 20:00 Dr Phunk
19:00 - 20:00 Pat B
20:00 - 21:00 Dark E vs Bjorno
21:00 - 22:30 Yves
→ lees meer
Area 1; A2 Records
12:00 - 13:30 Brumo
13:30 - 14:30 Arkaine
14:30 - 15:30 Artic
15:30 - 16:00 Audiofreq live
16:00 - 17:00 E-Force
17:00 - 18:00 Frequencerz
18:00 - 19:00 Alpha²
19:00 - 20:00 Ran-D
20:00 - 21:00 Adaro
21:00 - 22:00 Radical Redemption
22:00 - 23:00 The Viper
MC Da Syndrome
Area 2; Lipstick
12:00 - 13:00 Naviday
13:00 - 14:00 Briano il Vanneau
14:00 - 15:00 Mell Tierra
15:00 - 16:00 Suyano
16:00 - 17:00 Ralvero
17:00 - 18:00 La Fuente
18:00 - 19:00 Gregor Salto
19:00 - 20:00 Biggi
20:00 - 21:00 Sandro Silva
21:00 - 22:00 Vato Gonzalez
22:00 - 23:00 Yellow Claw
MC Apster
Area 3; The Living Area
12:00 - 13:30 Jurgen Fransen
13:30 - 15:00 EJC vs Ferdo
15:00 - 16:00 Dr Rude
16:00 - 17:00 Pascal Rolay vs Demis H
17:00 - 18:00 Living Room Dream Team (Brumo, BKX, Deftone)
18:00 - 19:00 Francois vs Genius
19:00 - 20:00 Dr Phunk
19:00 - 20:00 Pat B
20:00 - 21:00 Dark E vs Bjorno
21:00 - 22:30 Yves
12:00 - 13:30 Brumo
13:30 - 14:30 Arkaine
14:30 - 15:30 Artic
15:30 - 16:00 Audiofreq live
16:00 - 17:00 E-Force
17:00 - 18:00 Frequencerz
18:00 - 19:00 Alpha²
19:00 - 20:00 Ran-D
20:00 - 21:00 Adaro
21:00 - 22:00 Radical Redemption
22:00 - 23:00 The Viper
MC Da Syndrome
Area 2; Lipstick
12:00 - 13:00 Naviday
13:00 - 14:00 Briano il Vanneau
14:00 - 15:00 Mell Tierra
15:00 - 16:00 Suyano
16:00 - 17:00 Ralvero
17:00 - 18:00 La Fuente
18:00 - 19:00 Gregor Salto
19:00 - 20:00 Biggi
20:00 - 21:00 Sandro Silva
21:00 - 22:00 Vato Gonzalez
22:00 - 23:00 Yellow Claw
MC Apster
Area 3; The Living Area
12:00 - 13:30 Jurgen Fransen
13:30 - 15:00 EJC vs Ferdo
15:00 - 16:00 Dr Rude
16:00 - 17:00 Pascal Rolay vs Demis H
17:00 - 18:00 Living Room Dream Team (Brumo, BKX, Deftone)
18:00 - 19:00 Francois vs Genius
19:00 - 20:00 Dr Phunk
19:00 - 20:00 Pat B
20:00 - 21:00 Dark E vs Bjorno
21:00 - 22:30 Yves