Partyflock
 

Judgement Day

· is back
flyer Judgement Day
georganiseerd door Site
-
Club Lila (binnen) op de kaart
Freudenbergstrasse 40
Bochum

Tickets & prijzen Judgement Day

Early bird:€ 20,-250 beschikbaar, tot 9 juli 2011 00:00
Voorverkoop:€ 27,50
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Bezoekers
Maximaal 5500.
Stemresultaat: zeer goed
geweldig928%
zeer goed1444%
goed825%
ok13%
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

6 waarderingen

Gabber­Pinda4­Life
Heel dik feest wat een vette locatie:D Overal fucking lekker geluid vooral de main was HARD!!!:respect: Gratis entree en drank heerlijk(Y) Lekker druk:D Alleen de wc's moet je toch wel schoonmaken en de early was geen airco:nocheer: Top sets gehoord:yes:
Tsjabbie
leuke locatie en me prima vermaakt en alles goed geregeld ;-)
mInimike
great party MANU LE MALIN & SANDY WAREZ :respect: :respect:
Feierqueen
Heb me weer top vermaakt!! een top duitse feest!!
GermanGabber
sfeertje in de early was echt top. en er word ook echt lekker gedraaid B)
:bier: HC_­Melvin_­HC :bier:
ART OF FIGHTERS!!! :respect:

Line-up Judgement Day

2The Judge
Hardcore
Live: Italië hardcore
Live: Nederland hardcore
Live: hardcore
Italië hardcore
Italië Nederland hardcore
Nederland hardcore, techno
hardcore
Italië hardcore
Nederland hardcore
hardcore
Nederland hardcore
MC: Nederland hardcore, hardstyle
3The Creditors
hardstyle
België techno, urban
België hardstyle
hardstyle
hardstyle
hardstyle
Oostenrijk hardstyle
Nederland hardstyle
hardstyle, trance
MC: hardcore, hardstyle
4The Jury
early Rave, Oldschool
hardcore
hardcore
Nederland hardcore, hardstyle
hardcore, hardstyle, trance
hardcore
hardcore
hardcore
Nederland techno, drum & bass, hardcore, trance, hardstyle, urban, house
hardcore
hardcore, techno
Nederland hardcore
MC: Nederland house, drum & bass, hardcore, hardstyle, trance, techno
5The Defenders
r_aw Area, Industrial
Live: Nederland hardcore
Verenigd Koninkrijk hardcore, techno
Nederland hardcore, techno
Frankrijk techno, hardcore
Nederland techno, hardcore
Nederland techno, hardcore
België techno, hardcore
hardcore
MC: hardcore
Statistieken
99Partyflockbezoekers
91Partyflockgeïnteresseerd
70 / 25·mannen / vrouwen
26.7Partyflockgemiddelde leeftijd
26.3Partyflockleeftijd mediaan
1·forumonderwerp
2·video's
14·albumfoto's
31·opmerkingen
6·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (32 stemmen)
Forum
ForumonderwerpForum#Tijd
Judgement Day Area51 Bochum (GER) f:hard7

31 opmerkingen

Judgement Day was toch van PTP Events? Ben eind jaren 90 begin 2000 heel wat keren naar Bochum geweest op vrijdag :bounce:
Uitspraak van Remco op zaterdag 13 augustus 2011 om 03:56:
Judgement Day was toch van PTP Events? Ben eind jaren 90 begin 2000 heel wat keren naar Bochum geweest op vrijdag :bounce:

Ik denk dat de rechten op al die oude P.T.P. concepten eindelijk zijn vrij gegeven, aangezien ze als paddestoelen uit de grond (ver)rijzen :)
Area I /The Judge (Hardcore)



Noize Suppressor (Masters of Hardcore/NL)

Art of Fighters (live) (Traxtorm Rec./IT)

Anime (Traxtorm Rec./IT)

Partyraiser (Megarave Rec./NL)

Evil Activities (live)

Alien T (Traxtorm Rec./IT)

Day Mar (Masters of Hardcore/NL)

Mad Dog (Traxtorm Rec./IT)

Nitrogenettics (Masters of Hardcore/NL)

Masters of Noize vs Thorax (live) (Important Hardcore/GER)

State of Emergency (Masters of Hardcore/NL)

Paranoid (Darkveuzes Rec./(GER)

Evolution (One-Time-Events/(GER)



hosted by Mc Ruffian



Area II /The Creditors (Hardstyle)



Psyko Punkz (Dirty Workz/NL)

Twilight Forces (Davaro Rec./GER)

Coone (Zoo Rec./BE)

Paulistos DJ (Hard Music Rec./AT)

Mystery (Sys-X Rec./GER)

B-Tox (Veuzes/GER)

Hardliner (Crew of Darkness/GER)

Chrust (IMG/GER)

Bamm Bamm

Joe Nitro (Important Hardstyle/GER)



(hosted by Mc H)



Area III /The Jury (Early Rave/Oldschool)



Darkraver (Pussylounge/NL)

The Viper (Neophyte Rec./NL)

Kahlkopf (Crew of Darkness/GER)

Rob & Mc Joe (Coolman Rc

Baby Raw (IMG/GER)

D-Ceptor (U-H-M/NL)

Tensor (Important Hardcore/GER)

Ron (IMG/GER)

Newstyler (U-H-M/NL)

Headnut (Dv-Music/GER)

Re-Direction (Important Hardcore/GER)

Domain (Dv-Music/GER)



(hosted by Mc Scorpio) (Industrial)



Area IV / The Defenders (r_AW Area/Industrial )



Deathmachine (The Third Movement/NL)

Sandy Warez (The Third Movement/NL)

Rude Awakening (The Third Movement/NL)

Manu le Malin (The Third Movement/NL)

Hilarious (The Third Movement/NL)

Stormtrooper (The Third Movement/NL)

Peaky Pounder (The Third Movement/NL)

N-Vitral (The Third Movement/NL)

(hosted by Mc Webster)
De main is ok, hardstyle zeer matig, early heb ik weinig verstand van maar die industrial is gruwelijk!:kwijl:

Wel vervelend dat dit de vrijdag na Qore 3.0 is.

Maar goed, duurt nog ff;)
Uitspraak van Sjaan?! op dinsdag 23 augustus 2011 om 01:08:
Wel vervelend dat dit de vrijdag na Qore 3.­0 is.­

Hoezo?

Zitten nog genoeg dagen tussen om bij te komen :P
Helaas ga ik al naar een ander feest (Y)
how long has it been since the last judgement day?? few scots headin over :D
the last j day took place on 11.11.2005 :D :beer:
laatste aanpassing
cheers dude. should be a belter :D
Tering die r_aw Area :kwijl:
order your hardticket here!!!

http://hardvolume.de/product_info.php?info=p608_Judgement-Day-Hard-Ticket.html
Uitspraak van Klapperklaus c0r³ 1³1² op maandag 7 november 2011 om 20:02:
Timetable?

Timetable:

Area I /The Judge (Hardcore)
21:00 - 22:00 State of Emergency
22:00 - 23:00 Nitrogenettics
23:00 - 00:00 Alien T
00:00 - 01:00 AniMe
01:00 - 01:30 Masters of Noise feat. Thorax (Live)
01:30 - 02:30 Partyraiser vs Daymar
02:30 - 03:00 Art of Fighters (Live)
03:00 - 04:00 Noize Suppressor
04:00 - 05:00 Mad Dog
05:00 - 05:30 Evil Activities (Live)
05:30 - 07:00 Paranoid vs. Evolution

Area II /The Creditors (Hardstyle)
21:00 - 22:00 B-Tox
22:00 - 23:30 Chrust vs. Hardliner
23:30 - 00:30 Mystery
00:30 - 01:15 Twilight Forces
01:15 - 02:45 Coone
02:45 - 03:30 Paulistos
03:30 - 05:00 Psyko Punkz
05:00 - 06:00 Bamm Bamm vs. Joe Nitro

Area III /The Jury (Early Rave/Oldschool)
21:00-22:00 Headnut
22:00-23:00 D-Ceptor & Newstyler
23:00-00:00 Tensor vs. Re-Direction
00:00-01:00 The Viper
01:00-02:00 Domain
02:00-03:00 Rob & Mc Joe
03:00-04:00 Ron vs. Baby Raw
04:00-05:00 Darkraver
05:00-06:00 Kahlkopf

Area IV / The Defenders (r_AW Area/Industrial )
22:00-23:00 Hilarious
23:00-00:00 Peaky Pounder
00:00-01:00 Rude Awakening
01:00-02:00 N-Vitral
02:00-03:00 Manu le Malin
03:00-04:00 Sandy Warez
04:00-05:00 Deathmachine
05:00-06:00 Stormtrooper
Uitspraak van itstimothys op dinsdag 8 november 2011 om 18:24:
Timetable:

Area I /The Judge (Hardcore)
21:00 - 22:00 State of Emergency
22:00 - 23:00 Nitrogenettics
23:00 - 00:00 Alien T
00:00 - 01:00 AniMe
01:00 - 01:30 Masters of Noise feat.­ Thorax (Live)
01:30 - 02:30 Partyraiser vs.­ Day-Már
02:30 - 03:00 Art of Fighters (Live)
03:00 - 04:00 Mad Dog
04:00 - 05:00 Noize Suppressor
05:00 - 05:30 Evil Activities (Live)
05:30 - 07:00 Paranoid vs.­ Evolution

Area II /The Creditors (Hardstyle)
21:00 - 22:00 B-Tox
22:00 - 23:00 Chrust vs.­ Hardliner
23:00 - 00:00 Mystery
00:00 - 01:00 Twilight Forces
01:00 - 02:30 Coone
02:30 - 03:30 Paulistos
03:30 - 05:00 Psyko Punkz
05:00 - 06:00 Bamm Bamm vs.­ Joe Nitro

Area III /The Jury (Early Rave/Oldschool)
21:00-22:00 Headnut
22:00-23:00 D-Ceptor &­ Newstyler
23:00-00:00 Tensor vs.­ Re-Direction
00:00-01:00 The Viper
01:00-02:00 Domain
02:00-03:00 Rob &­ Mc Joe
03:00-04:00 Ron vs.­ Baby Raw
04:00-05:00 Darkraver
05:00-06:00 Kahlkopf

Area IV / The Defenders (r_­AW Area/Industrial )
22:00-23:00 Hilarious
23:00-00:00 Peaky Pounder
00:00-01:00 Rude Awakening
01:00-02:00 N-Vitral
02:00-03:00 Manu le Malin
03:00-04:00 Sandy Warez
04:00-05:00 Deathmachine
05:00-06:00 Stormtrooper

that´s the right one now ;-)
Aanwezig met Kledingstand. Tot morgen!! :BOUNCE:
kartje binnen> tot van avond B)
Net thuis van judgement day en wat een super feest:respect: wat een geluid:kwijl: