Partyflock
 
here
Welcome to the Future
Welcome to the Future
label: Koninginnenacht
georganiseerd door Site Site

Studio 80 (binnen) op de kaart Site
Rembrandtplein 17
Amsterdam
Nederland🇳🇱
house × 3, tech house × 1

Tickets & prijzen Welcome to the Future

Voorverkoop:€ 12,-
Deurverkoop:€ 14,-
Minimumleeftijd?Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18

Stemresultaat: zeer goed

geweldig318%
zeer goed635%
goed318%
ok529%
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0

3 waarderingen

Dastego
Vette avond!!
Kleine zaal was dik. Echt serieus verrast door Mirella Kroes
_affie
Mirella Kroes en Dastego hebben lekker gedraaid!

Line-up Welcome to the Future

1Area 1
wo 21:00 - 00:00:  house
do 00:00 - 04:30:  🇬🇧 house
2Area 2
do 00:00 - 02:30:  house, techno
do 02:30 - 04:30:  house, techno

Statistieken

45Partyflockbezoekers
19Partyflockgeïnteresseerd
62 / 28·mannen / vrouwen
23.3Partyflockgemiddelde leeftijd
24.0Partyflockleeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
26·opmerkingen
3·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (17 stemmen)

Nieuws

Het is natuurlijk elke week feest in Studio 80, maar rond Koninginnedag doet de club op het Amsterdamse Rembrandtplein er natuurlijk nog een flinke schep bovenop. Voorafgaand aan de Circoloco-after, die op Koninginnedag om 20.00 los gaat en waarbij de grote namen van het festival nog even komen laten zien dat het venijn in de staart zit, is er natuurlijk ook nog een niet te missen feest op Queensnight: een speciale oranje-editie van Welcome to the Future - met een vier uurs-set van de Britse dj-held Jimpster. 4

26 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Had deze gig al een tijdje geleden opgemerkt op Jimpster's MySpace.. komen hier nog namen bij?
Waarschuw beheerder
Mooie toevoeging voor koninginnenacht, misschien wordt dit m wel
Werkzaam bij Dastego
Artiest Dastego
Waarschuw beheerder
Dit wordt een vette Queensnight! JIMPSTER!!
 
Waarschuw beheerder
ik had gehoopt op een lange set van Jimpster maar ik zie dat er alweer namen bij zijn gekomen, jammer!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Jimpster zal sowieso lang genoeg de tijd krijgen! Het begint al om 21.00 uur en er zijn 2 zalen open!
 
Waarschuw beheerder
Jij hebt het over 2 uurtjes neem ik aan? :)
Waarschuw beheerder
21.00 - 04.00 = 7 uur voor 2 dj's in zaal 1. In zaal 2 staan ook 2 dj's. Simpele calculatie die uitwijst dat Jimpster meer dan 2 uurtjes zal draaien...:-)
 
Waarschuw beheerder
ok nu is het duidelijk (Y)

dacht dat er 4 dj's in de voorzaal zouden staan (zoals staat aangegeven) maar 2 daarvan staan dus in de achterzaal :)

Uitspraak van Dastego op woensdag 25 maart 2009 om 13:03:
meer dan 2 uur


:D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
wow 4 uur set

nu moet ik wel haha :respect:
Waarschuw beheerder
jimpster (Y)
Waarschuw beheerder
Heel cool Jimpster, gaat een mooie avond worden... :)
Waarschuw beheerder
ben er zkr bij! :)
laatste keer Jimpster @ studio 80 was echt relaxt!
Artiest unders
Waarschuw beheerder
Madam Kroes :bah: :kots:

nice one sir gertness & Jaapster!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
kom er net achter dat dit dus wel een 48-uurs marathon wordt, haha.
eerst Welcome to the Future Queensnight (4 uur Jimpster!, wat wil je nog meer? eh nou bv Tm Avis plus Dastego en Mirella - sorry ze heet nu Mireille - in de tweede zaal..
doorgaan tot 5, hangen met Jimpster, misschien nog ff een paar uurtjes slapen en hop naaar Circoloco. En daarna weer terug naar 80 voor de Circoloco after...
echt weer bedacht door van die figuren, die - als het programma dan staat - zich pas realiseren van: hey, hadden we niet ergens even een break moeten inlassen? sjongejongejonge
Waarschuw beheerder
Uitspraak van NavigatorG op dinsdag 14 april 2009 om 10:28:
hadden we niet ergens even een break moeten inlassen?


Hare Majesteit zou niet willen dat er deze periode geslapen wordt...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van NavigatorG op dinsdag 14 april 2009 om 10:28:
kom er net achter dat dit dus wel een 48-uurs marathon wordt, haha.


Mevrouw Mathieu kan zich toch echt ergens herinneren dat er afgelopen weekend besproken is dat er na de Circo Loco after ergens nog weer een after plaats zal vinden? Dus misschien toch die 48 uur nog even opschroeven? :yes:
Waarschuw beheerder
Jimpster-the rhythm track remix !!! moooooooooooooi
Waarschuw beheerder
7 / 2 = 3,5
Waarschuw beheerder
Persbericht:


Het is natuurlijk elke week feest in Studio 80, maar rond Koninginnedag doet de club op het Amsterdamse Rembrandtplein er natuurlijk nog een flinke schep bovenop. Voorafgaand aan de Circoloco-after, die op Koninginnedag om 20.00 los gaat en waarbij de grote namen van het festival nog even komen laten zien dat het venijn in de staart zit, is er natuurlijk ook nog een niet te missen feest op Queensnight: een speciale oranje-editie van Welcome to the Future - met een vier uurs-set van de Britse dj-held Jimpster.

Hij is een van de favoriete dj-producers van Studio 80: Jamie Odell, aka Jimpster – de sympathieke labelbaas van het toonaangevende Freerange, dat al tien jaar hofleverancier is van de allerbeste deep house. Zelf leverde Jimpster met tracks als ‘Seventh wave’ een grote bijdrage aan de onophoudelijke stroom sterke Freerange-platen. Maar daarnaast is hij een veelgevraagd remixer. Zo staat hij op dit moment met maar liefst twee tracks in de charts: zijn remix van Milton Jackson’s ‘The Rhythm Track’ en van David K’s ’73 Tomtom avenue’.

Het komt zelden voor dat iemand die zoveel essentiele releases op zijn naam heeft ook weet te presteren achter de draaitafels. Maar Jimpster is de uitzondering die de regel bevestigt. Dat bewees hij indertijd al eens in de 11, maar vorig jaar was hij zo mogelijk nog beter op dreef tijdens de ADE-editie van WKND in Studio 80. Met zijn zwoele, hartverwarmende en vooral ook dwingende grooves, is Jamie Odell dan ook de meester van de sexy deep house. Daarom geeft Studio 80 Jimpster op deze extra feestelijke Welcome to the Future ook alle ruimte voor een royale vier uurs set!

Het feest wordt gecompleteerd door drie locale favorieten, die hun sporen al ruimschoots hebben verdiend in de 80. Tim Avis is resident van WKND, de succesvolle wekelijkse donderdagavond in Studio 80, waar de deep house-sound in Jimpster-traditie centraal staat.

In de tweede zaal staan Dastego, drijvende kracht van Minimaal Feestmaal en in het afgelopen jaar uitgegroeid tot een dj van formaat, en Mirella (‘Mireille’) Kroes, die met een spetterende set diepe indruk maakte tijdens het eerste Studio 80-feest van dit jaar: 24 Hour Party People, op 1 januari 2009.

Wees er vooral snel bij voor deze WTTF Queensnight special. Er worden slechts 150 tickets in de voorverkoop verkocht. Verder zijn er alleen kaarten aan de deur verkrijgbaar. En ook niet onbelangrijk: het feest begint al om 2100!

WTTF Queensnight

Jimpster (UK, Freerange) 4 uurs set

Tim Avis

Dastego

Mirella Kroes
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
JIMSPTER! MIJN HELD! 4 UURS SET!
Waarschuw beheerder
Mirella die kan dat wella! Nou en of!!
Waarschuw beheerder
Net 't laatste kaartje in de vvk gekocht op Beatfreax :)
 
Artiest Nigel
Waarschuw beheerder
damn vvkp is uitverkocht!!! :(
Werkzaam bij Studio 80
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dastego op donderdag 23 april 2009 om 18:12:
Er worden slechts 150 tickets in de voorverkoop verkocht. Verder zijn er alleen kaarten aan de deur verkrijgbaar. En ook niet onbelangrijk: het feest begint al om 2100!


Geen nood; er zijn nog kaarten te koop aan de deur.