Hele set vooraan gestaan, wat draaide hij geniaal!!!
was wel okee
die Boris kon ik nog niet maar was verrassent goeie opening. Leuk zo de Catwalk, met die afscheidingen . Vooraan was de sfeer erg gezellig. Ik kon niet echt lekker dansen van de drukte. Bovendien,,... ESTHER, stond JIJ op MIJN!! plekkie!!! boefje. CHRIS LIEBING, OE, WAT EEN ONWEERSTAANBAAR WOESTAANTREKKELIJK GODSGESCHENKVOORVROUWEN, DIE SMILE VAN DIE MAN. Ik heb een paar keer stil staan kijken en genieten. heerlijk als je een dj zo ziet genieten. ow ja.. hij draaide ook nog lekker
Muzikaal oké, Liebing draaide wat vette platen (Spastik (Dubfire Rework)) maar zo tegen het einde mocht hij best wat meer gas geven...en voor ongeveer 80% van het publiek: het was GEEN staande receptie, ECHT NIET!!! Jullie mogen dansen als er muziek wordt gedraaid! Wel gezellige bekenden en moet het even zeggen: mooie vrouwen ook Ja mystery guest? Speedy J, Bas M, Ted L en Benny R gezien maar eeeehm.
Boris lekkere opneing man!! Liebing was geniaal (alleen laatste uurtje wat midner als k dan tochw at moet aanmerken) verder in t begin te druk! maar echt superavond gehad!!
Geweldig feest!! M'n eerste keer op deze lokatie, leuke tent, maar het was wel te druk om lekker te kunnen dansen. De sfeer was voorin heel erg goed. De muziek had voor mij alleen nog wel iets pittiger gemogen. Mensen bedankt!! O en de organisatie natuurlijk. Maar wie was nou die Mystery-guest?? De smile van Chris Liebing is werkelijk onnavolgbaar!!!
beste set ooit van chris liebing, en zeker ook de beste set van 2007 (van de bekendere dj's). publiek los!! toch wel bijzonder dat je 7 jaar geleden in een oud metro station in frankfurt (U60) los staat te gaan op deze man en nu weer in een oud metro station maar dan in je hometown....sweet memories