Partyflock
 

Johan Gielen presenteert 20.45: Not Just An Ordinary Milestone

gepubliceerd door , op
20.45
Feest20.45 · Official Johan Gielen Anniversary
Datumzaterdag 23 februari 2013
LocatieCrystal Venue
Op zaterdag 23 februari 2013 viert Johan Gielen zijn twintigjarige carrière als dj/producer evenals zijn verjaardag in de Crystal Venue te Culemborg. Tijdens het evenement, genaamd '20.45', zal Johan Gielen plaatsnemen achter de draaitafels samen met legendes als Tomcraft, Judge Jules, dj Jean, opkomend talent [artist=63808]{Artiest met ID 63808 bestaat niet!} en industriepartners Cor Fijneman en Virtual Vault. '20.45' zou zomaar eens het beste verjaardagsfeest van 2013 kunnen worden en jij bent uitgenodigd!

Johan Gielen's carrière start in een plaatselijke club in 1992, hetzelfde jaar waarin hij zijn wereldvermaarde trance project Airscape verwekt. In korte tijd domineert Airscape 's werelds clubs met energieke producties als 'Cruising', 'Pacific Melody' en 'L'EsperanzA'; titels die inmiddels allemaal classics in electronic dance music zijn geworden. In 1995 verlaat Johan zijn vaderland voor een tweejarige residentie in club Velfarre in Tokyo, waar hij hard werkt aan de opbouw van een steeds groter wordende schare fans. Na zijn terugkeer in Nederland breekt Johan nationaal en internationaal door en staat hij in de line-up van de grotere festivals als Tomorrowland, Dance Valley, Sensation White, Sunrise Festival, Trance Energy en vele, vele andere.

Het duo Svenson & Gielen behaalt goud met titels als 'The Beauty of Silence' en 'Twisted', terwijl de remixopdrachten voor acts als Tiësto, Boy George, The Thrillseekers, Chicane, ATB and Delirium binnenstromen. Vele Top10 posities volgen, allemaal met wereldwijd succes. Johan's producties worden door alle top dj's gedraaid en zijn overal te horen. Zijn triomf blijft niet onopgemerkt en Johan schiet van de 50ste naar de 24ste plaats in de jaarlijkse dj Mag Top 100.

Onvermoeibaar blijft hij de opgaande lijn in zijn carrière voortzetten. Johan brengt zijn soloalbum 'Revelations' uit, mixt de 'Private Party' compilatie, levert twee edities af voor 'In Trance We Trust', vervolgt met het Airscape album 'Now & Then' en een totaal van drie edities van 'Global Sessions'. Onder zijn Airscape alias verschijnt niet lang daarna de single 'My Love' (featuring JES) en begint hij een nieuw project met Virtual Vault, genaamd The Dubguru. Samen met Jan Vervloet produceert hij ook de single 'Music For Free', die meteen naar de top van de charts schiet. Al deze producties en zijn 'Global Sessions' radioshow maken al snel duidelijk dat Johan in de afgelopen 20 jaar zijn horizon verbreed heeft en zich niet slechts beperkt tot één sound, maar flexibel van trance naar house, techno en electro beweegt.

Met dik twintig jaar op zijn C.V. zal Johan Gielen zijn jubileum en verjaardag met de nodige grandeur vieren op 23 februari in de Crystal Venue te Culemborg. De geweldige line-up met Tomcraft, Judge Jules, Cor Fijneman, dj Jean, Virtual Vault, [artist=63808]{Artiest met ID 63808 bestaat niet!} en natuurlijk Johan zelf staat garant voor een geweldige nacht uit die je simpelweg niet kan en mag missen!

Tickets bestel je bij koop tickets.

7 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Ik ben er ook zeker bij, ik hoop op een soort van reunie!! Wat een tijden waren dat vroeger!!
 
Waarschuw beheerder
Ja ook aanwezig .. gaat een prachtig feest worden .. mooie opwarmer voor 27 April :P
Waarschuw beheerder
Gaat een TOP feest worden.

Count me in.