Partyflock
 

Thunderdome volledige line-up en laaste event info

gepubliceerd door , op
Thunderdome
FeestThunderdome · The Final Exam
Datumzaterdag 15 december 2012
LocatieRAI Site
Het is bijna zover! Nog een paar nachtjes slapen tot Thunderdome – The Final Exam! Een nacht vol herinneringen, emoties, gabbers en de beste muziek hardcore has to offer. Twintig jaar na het begin, is daar dan toch het einde. Thunderdome gaat natuurlijk niet zonder nog één keer te laten zien waarom het onze levens zo heeft beïnvloed.

Van de helden van vroeger tot de sterren van nu, iedereen zal er zijn. Het 100% The Dreamteam (live) komt nog een laatste keer bij elkaar om eer te bewijzen aan het feest waar het allemaal mee begon: Thunderdome! Gizmo, Dano, Buzz Fuzz en The Prophet, zij aan zij.

In de Global Hardcore Nation wacht jou, de trouwe bezoeker, nog een verrassing. Een andere extra naam kunnen ze wel alvast verklappen. Niemand minder dan Frantic Freak zal de Global Hardcore Nation in stijl afsluiten! En voor de echte terrorheads laat Mr. Courage de Tunnel of Terror op zijn grondvesten schudden. Dit is tevens zijn laatste keer als live act.

Bijna. Echt waar. Nog maar een paar nachten, until The Thunder Hits The Dome!

Timetable
The Thunderdome
21:30 - 22:00 Terminal & Vavaculo (TD Radio crew)
22.00 - 23:00 Bass-D & The Viper
23:00 - 23:57 Endymion
23:57 - 00:00 Welcome to another edition of Thunderdome
00:00 - 00:55 Promo & D-Passion
00:55 - 01:00 Tribute to 3 Steps Ahead
01:00 - 01:30 Noize Suppressor (live)
01:30 - 02:30 Nosferatu vs Tommyknocker
02:30 - 02:45 100% The Dreamteam (live)
02:45 - 03:45 Unexist & Negative A
03:45 - 04:45 Neophyte Records Allstars
04:45 - 05:15 Traxtorm Gangstaz Allied (live)
05:15 - 06:15 Partyraiser
06:15 - 07:00 Drokz & DaY-már
Hosted by: MC Ruffian

Global Hardcore Nation
21:30 - 22:00 Pavo
22:00 - 22:30 Leviathan feat. Danny Firestone
22:30 - 23:00 Waxweazle
23:00 - 00:00 Buzz Fuzz - Gizmo - Dano
00:00 - 00:40 UZI feat. MC Da Mouth of Madness
00:40 - 01:15 The Prophet
01:15 - 01:45 Neophyte (live)
01:45 - 02:30 The Stunned Guys and friends
02:30 - 03:00 Promo (XX-clusive Promo files set)
03:00 - 03:30 PCP (live)
03:30 - 04:15 The Darkraver
04:15 - 04:45 Shadowlands Terrorists (live)
04:45 - 05:30 Mental Theo
05:30 - 06:30 Lenny Dee & Rob Gee
06:30 - 07:00 Frantic Freak
Hosted by: MC Da Mouth of Madness

The Industrial Dome
22:00 - 22:45 N!CK & Red Faction (TD Radio crew)
22:45 - 23:30 Dither
23:30 - 00:15 Lowroller
00:15 - 02:00 The Outside Agency & The DJ Producer
02:00 - 03:00 Ophidian
03:00 - 04:00 Tieum
04:00 - 05:00 Thrasher vs Limewax
05:00 - 06:30 The Sickest Squad
Hosted by: MC Justice

The Frenchcore Dome
22:00 - 22:30 Enthorine (TD Radio crew)
22:30 - 23:30 J-Roon & Kosmix
23:30 - 00:30 Randy
00:30 - 01:45 Sandy Warez
01:45 - 03:00 Dr. Peacock
03:00 - 04:30 Radium
04:30 - 06:00 The Speed Freak
Hosted by: MC Axys

The Tunnel of Terror
22:00 - 23:30 The Vizitor
23:30 - 01:00 SRB
01:00 - 01:45 Mr. Courage (live)
01:45 - 03:00 Drokz
03:00 - 03:45 The Destroyer (live)
03:45 - 05:15 Akira
05:15 - 06:30 Noisekick

The Thundergods
22:00 - 23:00 Dano
23:00 - 00:10 The Prophet
00:10 - 01:00 Requez & Trime
01:00 - 02:00 DJ Weirdo
02:00 - 03:00 Flamman & Abraxas feat. MC Remsy
03:00 - 04:00 Buzz Fuzz & Champ-e-on
04:00 - 05:00 Gizmo & The Darkraver
05:00 - 06:00 The Raver & Manga & Humanoise (TD Crew)
Hosted by: MC Tern Terror

Laatste event info
Zaterdag is de laatste editie van Thunderdome in de Amsterdamse RAI. Om een ​​soepel verloop van Thunderdome te garanderen en om jullie optimaal te laten geniet, adviseren wij je om de laatste evenement info door te lezen, die hier onder te vinden is.

Minimumleeftijd
De minimumleeftijd voor Thunderdome is 18 jaar. Zelfs met toestemming van je ouders of met begeleiding kom je niet binnen als je jonger bent. Let op! Zorg ervoor dat je een geldig legitimatiebewijs bij je hebt, iedereen wordt gecontroleerd op leeftijd. Wij accepteren geen kopieën en kunnen je zonder een geldig ID niet binnen laten.

Tijden
De zalen openen om 21.00 uur. De show eindigt om 07.00 uur.

Adres RAI
Europaplein
1078 GZ
Amsterdam, NL

Tickets
Thunderdome is volledig uitverkocht. Aangezien elk verkocht e-ticket moet worden gescand bij de ingang, moet je een geprinte versie bij je hebben. Zonder geldig en uitgeprint e-ticket kom je helaas niet binnen. Bevestigings-mails of iets anders fungeren niet als entree ticket. Wij raden je sterk af om tickets via het illegale circuit aan te schaffen, want er is een grote kans dat ze nep zijn!

Als je vragen hebt over je ticket, kunt je contact opnemen met Paylogic: clientsupport@Paylogic.nl of per telefoon: 0900-6606606 (45cpm). Buiten NL: +31202400643.

Opmerking: Thunderdome-tatoeages gelden alleen als geldig toegangsbewijs wanneer deze vóór de deadline via het juiste mailadres is aangemeld én je een bevestiging per email hebt ontvangen. Deze bevestiging moet uitgeprint meegenomen worden.

Zero tolerance beleid
De organisatie houdt zich aan een zero tolerance beleid. Dit betekent dat alle vormen en hoeveelheden van soft- en harddrugs verboden zijn. Als een van deze middelen wordt aangetroffen tijdens visitatie, word je de toegang tot het evenement ontzegd. Openbaar gebruik van drugs op het evenement zal ook leiden tot verwijdering. Respecteer de regelgeving. Als een strafbare hoeveelheid drugs wordt aangetroffen zal je worden overgedragen aan de politie.

Lockers
De kluisjes bevinden zich bij de ingang van het feest. Één locker is geschikt voor drie jassen. Als je eenmaal binnen bent kun je tussendoor niet meer naar de kluisjes. Pas bij vertrek!
  • Een kleine locker kost €6 + €5 borg (totaal €11)
  • Alleen contante betalingen!
  • Je ontvangt een sleutel, waarop het nummer van je locker staat.
  • Bij het verlaten van het evenement kunt je jouw spullen uit je kluisje halen en de sleutel weer omruilen voor teruggave van de €5borg.

Toiletten
Er zijn voldoende toiletten in de Amsterdam RAI, welke gratis gebruikt kunnen worden.

Betalingssysteem
Je kunt consumptiemunten kopen met zowel contant geld als met PIN. Bij de merchandisestand kun je ook met PIN betalen.
Opmerking: Neem altijd wat contant geld mee, vooral als je van plan bent om een ​​locker te huren!

Foto & video
Om ervoor te zorgen dat je alle speciale momenten op Thunderdome vast kunt leggen, mag je mobiele telefoons en/of digitale camera's meenemen. (Semi-) professionele camera's en videocamera's zijn niet toegestaan ​​en zullen worden ingenomen bij de ingang van het evenement, met uitzondering van personen die in het bezit zijn van persaccreditatie.

Dresscode
De dresscode is je favoriete partyoutfit. Het is belangrijk om je aan de Thunderdome-dresscode te houden!
De organisatie hoopt op een overvloed aan oude en nieuwe Thunderdome t-shirts, Aussies en Cavello's, Nike AIR MAX, of een shirt van je favoriete DJ. Kisten, legerboots, provocerende kleding en voetbalshirts zijn verboden, met uitzondering van nationale voetbalshirts.

Thunderdome merchandise
Er is op Thunderdome een merchandise stand. Hier wordt de nieuwe Thunderdome collectie verkocht. Ook zijn hier goede kwaliteit oordoppen verkrijgbaar. Daarnaast zijn er bij de reguliere en gastentree oordopautomaten opgehangen.

Thunderdome CD
De officiële Thunderdome – The Final Exam – 20 years of Hardcore CD compilatie zal verkrijgbaar zijn bij de Free Record Shop stand die zich bij de uitgang van het event bevind. ​Tijdens de nacht zullen er verschillende signeersessies plaatsvinden tussen 00:30 en 04:00 met enkele iconische artiesten (zie de plattegrond voor de aanwijzingen).

Thunderdome Anthems
Kan je niet wachten tot zaterdag? Heb je al een Aussie uitgekozen? Neem je het ticket mee naar bed? Antwoord je overal 'Thunderdoooooome' op, al is het je collega die vraagt of je koffie wil?
Hou je eigen pre-party met alle anthems van Thunderdome – The Final Exam! Gemaakt door een paar van de grootste namen in de scene, ter ere van de allerlaatste Thunderdome zaterdag.

Neophyte & Promo ft. Minvkz – TD is YOU (The official Thunderdome anthem 2012)


Lenny Dee & MC Da Mouth of Madness – Thunderdome Go Boom (Official Global Hardcore Nation Anthem – Thunderdome 2012)


The Sickest Squad & MC Justice – Rock The Show (The Official Industrial Dome Anthem – Thunderdome 2012)


Roken
Er zijn rookruimtes aangegeven in de Amsterdam RAI. Volg de borden in de RAI of kijk op de plattegrond om deze gebieden te vinden. Sigaretten zijn verkrijgbaar in de RAI, alleen contante betaling mogelijk.

Hotel vlakbij de RAI
Novotel Amsterdam City is een 4-sterren hotel direct naast de Amsterdam RAI. Het RAI treinstation ligt op slechts een korte loopafstand, biedt snelle verbindingen naar het centrum van Amsterdam en Schiphol. Voor meer info klik hier.

Openbaar vervoer
Met de trein:
De RAI heeft een 'eigen' station, Amsterdam RAI. Het station is gelegen op een steenworp afstand van het RAI-complex en is gemakkelijk te bereiken vanaf ieder treinstation in Nederland. Bij het verlaten van het station volg je de borden voor Amsterdam RAI. Voor meer informatie zie de NS-reisplanner op www.ns.nl of www.9292.nl.

Met de tram, metro of bus:
Tram 4 rijdt tussen de RAI (halte Europaplein en het centrum van Amsterdam/Amsterdam Centraal Station.
Je kunt vanaf de RAI naar het Amstel station door metro 51 te nemen bus 65. Metro 51 rijdt naar Amsterdam Centraal Station.
Metro 50 rijdt regelmatig tussen Amsterdam Sloterdijk en Gein Station, en stopt bij het station Amsterdam RAI.

Met de auto
Voor mensen uit de richting van de snelweg A1 (Amersfoort / Amsterdam) wordt de RAI direct bij aankomst op de ringweg aangegeven op de verkeersborden.
Chauffeurs vanaf de A2 (Utrecht / Amsterdam) of de A4 (Den Haag [Den Haag] / Amsterdam): Amsterdam RAI ligt direct naast de ringweg bij afslag 9.
De parkeergarages bij de RAI staan bij het verlaten van de snelweg duidelijk aangegeven.

Met het vliegtuig:
Amsterdam Airport Schiphol ligt zo'n 15 minuten van Amsterdam RAI ongeacht of je met de auto, trein, taxi of bus komt.
De website Schiphol.nl biedt informatie, waaronder: up-to-date vlucht informatie, de aansluiting op openbaar vervoer naar Amsterdam RAI en zakelijke faciliteiten.

Met de taxi:
Taxi's kun je vinden in de buurt van de ingang van de RAI.
Telefonisch is Taxi Centrale Amsterdam (TCA) bereikbaar via: +31 20 777 7777 (lokaal tarief) of 0900-6777777 (informatienummer, 55ct/pm, alleen mogelijk met een Nederlandse provider). Wij adviseren je om geen taxi te reserveren, maar alleen in de rij te wachten na het evenement op de taxistandplaats.

Event-travel
Event Travel bussen rijden vanuit verschillende locaties in Nederland en bieden een goede reis optie naar Thunderdome. Check www.eventtravel.nl voor alle details over vertrekpunten, vertrektijden en prijzen.

Mindervaliden
Liften zijn te vinden bij hoofdingang. Iedere bezoeker met een handicap, niet alleen rolstoel gebruikers, kan gebruik maken van deze liften.

Verdere informatie
Als je algemene vragen over Thunderdome hebt kun je deze mailen naar info@Thunderdome.com. Vragen over je ticket dienen te worden gericht aan clientsupport@Paylogic.nl.

De organisatie kan niet wachten om zaterdag samen met jou Thunderdome - The Final Exam, in de Amsterdam RAI af te sluiten.

Thunderdome.
Hardcore since 1992.

173 opmerkingen

Waarschuw beheerder
+2
T H U N D E R D O M E !!
Waarschuw beheerder
LIJP!!!
Waarschuw beheerder
Hoppa. Tijd tabel her en der niet heemaal lekker. Maar boeiend, ik ga er niet over zeiken. Zalen genoeg :).
Waarschuw beheerder
+10
donateur
Waarom laten ze the sickest squad het anthem voor de industrial dome maken? Het is de enige niet industrial naam in deze zaal :s
 
Waarschuw beheerder
+4-1
Stel je koopt iets op td of je wil iets in je kluis leggen gaat het niet slechte zaak!!!!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
jaja bijna zo ver!!! timetable is goed zat. hij is AAN!!
Waarschuw beheerder
+3
wel een beetje jammer dat ik nu de hele nacht met die merchandise moet gaan rondlopen.....
verder kan ik niet wachten tot zaterdag
Waarschuw beheerder
-5
donateur
timetable niet helemaal top,
en jammer van de afsluiter. Maar goed, genoeg keuze, dus ik ben helemaal happy :D
Waarschuw beheerder
Huur een kluisje, haal merchandise, ga dan pas naar je kluisje, nie moeilik tog? :p
Waarschuw beheerder
+4
Beetje jammer dat 100% dreamteam om dezelfde tijd is als de promo file set
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [N.G.F.] BlondeBitch op donderdag 13 december 2012 om 11:08:
timetable niet helemaal top,
en jammer van de afsluiter. Maar goed, genoeg keuze, dus ik ben helemaal happy :D


Afsluiting van welke zaal is jammer?en wie wou je wel graag horen dan?
 
Artiest Phenom
Waarschuw beheerder
Uitspraak van The ManiaQ op donderdag 13 december 2012 om 11:13:
Huur een kluisje, haal merchandise, ga dan pas naar je kluisje, nie moeilik tog?


De kluisjes zijn voor de ingang, je komt er dus niet meer in als je eruit gaat.
Waarschuw beheerder
+9-7
een tribute aan 3SA van 5 minuten?
er zijn voor mij maar 2 namen waar ik aan denk bij thunderdome, dat zijn drokz & 3SA. een langer eerbetoon voor de grootste held van de hardcore scene is dus wel op zijn plek.
Waarschuw beheerder
Wel balen van die lockers en als je een t-shirt op het laatst gaat halen is het uitverkocht zeker.
Artiest {SHOWLIST artist 61410, 61414}
Waarschuw beheerder
+8
kan Thunderdome niet gewoon een hele week duren........
 
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van beat degree op donderdag 13 december 2012 om 11:25:
Wel balen van die lockers en als je een t-shirt op het laatst gaat halen is het uitverkocht zeker.


Dat zit er dik in, gewoon een oud of goedkoop shirt aantrekken en daar symbolisch achter laten :D
Waarschuw beheerder
Dat van die kluisjes is echt te gaar voor woorden.
Waarschuw beheerder
-1
donateur
Uitspraak van The ManiaQ op donderdag 13 december 2012 om 11:13:
Huur een kluisje, haal merchandise, ga dan pas naar je kluisje, nie moeilik tog?


merchandise zal in de zaal zijn, en je zal die zaal niet meer uit mogen om terug te keren naar het deel waar de kluisjes zijn;).,
Waarschuw beheerder
+1-1
donateur
Uitspraak van beat degree op donderdag 13 december 2012 om 11:19:
Afsluiting van welke zaal is jammer?en wie wou je wel graag horen dan?


naja, het is jammer omdat je frantic freak laatste tijd alleen maar hoort afsluiten.
als je veel naar feesten gaat is het niet leuk altijd hetzelfde te horen.

Wie anders, ik ben niet zo kieskeurig, als het maar is iemand is die je er niet zo vaak hebt staan..
Is wat afwisseling, al moet het natuurlijk wel iemand zijn die een afsluiter kan neerzetten :)
Waarschuw beheerder
Gare shit altijd van die lockers, maar goed, laat mn jas wel in de auto.
THUNDERDOOOOOOOOOOOOME!! Woop Woop!
 
Waarschuw beheerder
+1
Uitspraak van [N.G.F.] BlondeBitch op donderdag 13 december 2012 om 11:50:
naja, het is jammer omdat je frantic freak laatste tijd alleen maar hoort afsluiten.
als je veel naar feesten gaat is het niet leuk altijd hetzelfde te horen.


je hebt het over hetzelfde maar volgens mij bedoel je dezelfde. hij draait altijd anders en voegt steeds nieuwe dingen toe tja als het je smaak niet is ok maar dit is een beetje onterecht kritiek. ik benniet helemaal onpartijdig maar dit is erg negatief
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [N.G.F.] BlondeBitch op donderdag 13 december 2012 om 11:50:
naja, het is jammer omdat je frantic freak laatste tijd alleen maar hoort afsluiten.
als je veel naar feesten gaat is het niet leuk altijd hetzelfde te horen.

Wie anders, ik ben niet zo kieskeurig, als het maar is iemand is die je er niet zo vaak hebt staan..
Is wat afwisseling, al moet het natuurlijk wel iemand zijn die een afsluiter kan neerzetten :)


Als lady dana kon afsluiten!
Of ze hadden frantic freak en lenny dee moeten omwisselen?
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van actief op donderdag 13 december 2012 om 11:33:
Dat zit er dik in, gewoon een oud of goedkoop shirt aantrekken en daar symbolisch achter laten :D


Ja kan ook of je doet een longsleeve aan en doet hem daarna om je middel.
Waarschuw beheerder
donateur
Wel vet hoor ! Baal toch wel een beetje dat ik niet ga...maar het zit er niet in helaas ! :-(
iedereen veel plezier natuurlijk (y)

Zie wel dat de organisatie geen halve maatregelen neemt ! Zero Tollerance in A'dam ? ID controle bij de ingang tegen zakkenrollers en te jonge bezoekers ! Geen toegang tot de kluisjes tijdens Thunderdome ?
Waarschuw beheerder
-1
donateur
Hardcore will never die, Thunderdome wel :o
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Voor de mensen die merchandise kopen tijdens het evenement, meestal kan je wel ff gauw naar je kluisje als je dit aan de beveiliging vraagt, dan lopen ze even met je mee zodat je het kan wegleggen. Dus moet niet echt een probleem zijn lijkt me.
Waarschuw beheerder
ZIN IN! !!!!!!!!!

:bounce:


dikke party machen! !!!
Waarschuw beheerder
-2
Nou nou wat een tribute 5 min :lol: :facepalm:
00:55 - 01:00 Tribute to 3 Steps Ahead

02:30 - 02:45 100% Dream Team (live)
wel 15 min :lol:

Wel vet dat frantic freak hier staat en afsluit :D