Na het overweldigende succes van Soenda Outdoor, worden jullie nu getrakteerd op Soenda Indoor. En hoe! De Central Studios zal worden omgetoverd tot de meest intieme place to be en funktion one zal wederom zorgen voor oorstrelend geluid! De line up? Één om je vingers bij af te likken!
De Dj’s en artiesten zijn uit maar liefst vijf verschillende landen bij elkaar gebracht. Ondanks dat hun stijl van draaien verschillend is, hebben ze allemaal iets gemeen: De grote, toonaangevende feesten als Awakenings en Sonne Mond Sterne zijn voor hen bekend terrein. Zij hebben zich ieder als act weten te manifesteren tot ongekroonde ‘helden’ van hun scene.
Uit Spanje hebben ze voor jullie niemand minder dan Alex Under! Hij is naast eigenaar van het Net28 label, ook producent en dj. Met zijn hoge tempo van draaien, voorzien van stevige baslijn, heeft hij een totaal uniek, bijzonder funky geluid!
Wat stevige baslijn betreft zit je bij de volgende artiest volgende artiest ook meer dan goed. Joseph Capriati heeft door de jaren heen zijn sporen verdiend in Nederland. Deze Italiaan heeft een zeer warme en rollende techno sound. Prima geschikt voor Utrecht dus.
De Verenigde Staten kunnen natuurlijk niet achterblijven, wanneer het gaat om het neerzetten van grote acts. Tony Rohr is in Nederland, maar vooral in Utrecht erg bekend om zijn energieke sets: snerpende hihats, turbulente baslijnen en natuurlijk de pakkende loopjes die de rode draad vormen in zijn producties.
Van de Verenigde Staten ga je naar Duitsland, allereerst met een echt pioneer: Anja Schneider. Zij draait al jaren mee en reist nog steeds de hele wereld rond met haar geweldige sound! Als labelbaas van Mobile records neemt ze nog twee bijzonder populaire jongens mee uit de Mobile stal: het duo Pan-Pot. Als er één duo is dat weet hoe je moet rocken dan zijn dat de heren van Pan-Pot wel!
Maar de Duitse invasie stopt hier niet! Van het wel bekende Freude Am Tanzen label komen het Das Krause Duo en Daniel Stefanik de gelederen versterken. Wie op Sonne Mond Sterne was dit jaar, weet waar het Das Krause Duo toe in staat is. Daniel Stefanik weet met zijn swingende housy sound de meest stugge zalen los te krijgen, dus Soenda indoor zal voor hem geen probeem zijn!
Van eigen bodem de volgende artiesten: Live act van het moment, Olene Kadar. Tech met een stoer randje, Sandrien. En natuurlijk, mede organisator en promotor van Soenda, Wesdex.
Dat je als ware dance liefhebber staat te kwijlen over zijn beeldscherm bij het zien van deze line-up is te begrijpen (de reparatie van je toetsenbord zal de organisatie echter niet vergoeden).
Line up
Area 1
Alex Under 🇪🇸
Anja Schneider 🇩🇪
Joseph Capriati 🇮🇹
Pan-Pot 🇩🇪
(live) Tony Rohr 🇺🇸
Area 2
Daniel Stefanik 🇩🇪
Das Krause Duo 🇩🇪
(live) Olene Kadar
Sandrien
Wesdex
Kaarten
Nu een keer géén 30 of 40 euro voor je droom line up! Via Paylogic en alle Primera voorverkoopadressen zijn de kaarten voor maar slechts 20 euro verkrijgbaar! En wil je kans maken om kaarten te winnen wordt dan lid van de nieuwsbrief op www.elevation-events.com
Line up Soenda Indoor Festival
gepubliceerd door Karian, op

| Feest | Soenda Indoor |
| Datum | zaterdag 30 januari 2010 |
| Locatie | Central Studios ![]() |
30 opmerkingen
Tsjee! Pan-Pot EN Capriati EN Under EN Rohr, yam!
Groots aangepakt
Trouwens idd ja, dacht dat er maar 1 zaal kwam, dikke shit ouwe!
vind de lineup dik, alleen de locatie 





























