Partyflock
 

Earth
Trilogy part 2

gepubliceerd door , op
Earth
FeestEarth · Trilogy part 2
Datumzaterdag 7 juni 2008
WinactieEarth actiegesloten
LocatieParadiso Site
Na de zwaar rockende editie van april is het zaterdag zeven juni alweer tijd voor deel twee uit de trilogy van Earth in Paradiso 2008. Er staat wederom een programma op het affiche om van te watertanden. Van een gearriveerde Amerikaanse superster tot nieuwe verfrissende namen, alles passeert de revu.

Vier keer is Earth dit jaar in Paradiso te vinden, en daar zijn de upfront-music vaandeldragers erg content mee. Op 7 juni staat er een erg fijn gezelschap bij elkaar met een aantal verassende namen in het pakket.

Earth bestaat al weer bijna 9 jaar. In november staat de verjaardag gepland in Paradiso. Maar voor het zover is staan er nog een aantal mooie events in de Earth kalender. Zaterdag 7 juni is de eerstvolgende editie in Paradiso en later dit jaar volgen nog meer avonden in onder de Sugar Factory, Paradiso en de De Waakzaamheid. Maar eerst 7 juni Paradiso dus.

Het leuke aan de Earth trilogy edities is dat er verassende muzikale en theatrale combinaties neergezet worden. Zo werdt voor de eerste editie in april j.l. de live-act Deadbeat uitgenodigd voor een lekkere dubby set en stond Sandrien aansluitend geprogrammeerd. De mannen van 360 zorgden ervoor dat er in de bovenzaal de hele avond een dikke house sound te horen was.

Voor de aankomende editie zijn er een paar leuke nieuwtjes, zo wordt de bovenzaal een Amsterdams onderonsje met veel aanstormende een reeds gearriveerde helden. Om het steden gevoel even door te zetten wordt de kelder in bezig genomen door een Haagse posse. BEWARE!

Wat gaat er allemaal gebeuren dan?
In de grote zaal, de moddervette live-act van de Amerikaanse grootheid Martin Buttrich. Dat deze man aan weinig slaap genoeg heeft blijkt wel uit zijn overvloed aan producties. Nadat Martin eerder al produceerde voor Timo Maas neemt hij tegenwoordig ook alle producties van Loco Dice voor zijn rekening. Check ook de onlangs verschenen spetterende mix van de track ‘Please’ van de heren van Northern Lite. DIK!
Tel daar zijn eigen label Desolat, platen op Planet E van Carl Craig, Pokerflat van Steve Bug en Sven Väth’s Cocoon bij op en je begrijpt dat deze man hard aan de housende weg timmert.

Wie kan de grote zaal beter openen dan Earth’s eigen Estroe?! Haar kenmerkende warme geluid sluit naadloos aan bij de sound van Martin Buttrich. Dat valt ook te horen op het Duitse Connaisseur label, waar haar track `Does it ring a bell` op de `Grand Cru 2008` compilatie verschijnt met daarnaast tracks van onder meer Zoëxenia en Patrick Chardronnet. De ideale sound om de toon van de avond te zetten.

Voorman van het eerste uur DJ Per zal de grote zaal van Paradiso wederom afsluiten zoals alleen hij dat kan. Voetjes van de vloer!

Bovenzaal:
Het is Amsterdam wat de klok slaat in Paradiso’s zolderetage. Dit keer wordt het weer als vanouds rocken uit de spreekwoordelijke pan met een speciaal verbouwde bovenzaal. Er staat een stoere line-up op het affiche met Wouter de Moor, Earth resident ONNO en een afsluitende set van onze 2 helden: Mal Borrowed & Frei Bauwerker (Sandrien & Carlos Valdes). De opening wordt gedaan door Reiss, een zeer getalenteerde youngster waar we nog veel van gaan horen.

Kelder:
In de kelder kun je heerlijk ontspannen in de chill oase. Haal een hapje of een drankje, plof lekker neer en laat je meenemen door de chille house geluiden van onze Haagse vrienden van Dekmantel. Voor deze editie hebben Thomas Martojo en Casper Tielrooi, Jan van Kampen, Reynier Hooft en Michael Jacques naar het front gestuurd om je volledig de diepte mee in te nemen. Hoewel een kleine heupwieging natuurlijk altijd tot de mogelijkheden behoort!

Earth zou Earth niet zijn zonder verbijsterende optredens en andere verassende invalshoeken. Zo kun je unieke show’s verwachten van:
De dames van Cherry On Top, met hun altijd verassende UITfits.
Benchellal, altijd met een artistiek hoogstaande performance in combinatie met de verbluffende beelden van VJ Schwung.
Vergeet daar bij het karakteristieke stemgeluid van MC PPholl in de grote zaal niet en het moge duidelijk zijn:

Het is weer tijd voor een overdikke Earth!

Tickets voor Earth zijn te koop via de Earth website www.earth-link.nl, ticketservice en de bekende voorverkoopadressen van Paradiso.

4 opmerkingen

Waarschuw beheerder
Lekkere After na FYM!

De opening wordt gedaan door Reiss, een zeer getalenteerde youngster waar we nog veel van gaan horen.

Daar gaan we VOOR!

lekkertjes House in je housbroek
Waarschuw beheerder
Earth in Paradiso, altijd goed!