Tijdens opnames op de boulevard van Scheveningen is Steve Sweet, beter bekend onder de naam The Darkraver, aangehouden en op de bon geslingerd. The Darkraver was bezig opnames te maken voor een promotiefilmpje waarbij hij in een rode Cadillac met enkele schaars geklede dames over de Boulevard van Scheveningen reed. De Politie Haaglanden kon de actie waarbij vele dagjesmensen en badgasten de ogen uitkeken niet echt waarderen en kwam met veel machtsvertoon ter plaatse om verdere opnames te verhinderen. Volgens de toegesnelde agenten veroorzaakte de actie verkeersproblemen, overlast en aanstootgevend gedrag. De tapes met de opnames konden nog net op tijd gered worden. Je kunt hier zien wat er zich precies heeft afgespeeld die middag:
{ongeldige bron voor embed: https://dump.partyflock.nl/398/darkraver_part1.wmv}
De officier van justitie zal op een later tijdstip nog beslissen of The Darkraver vervolgd zal worden.
235 opmerkingen
respect loool
crazy darkraver
crazy darkraver
KUT MUZIEK
Uitspraak van Just Fucking Hardcoreop zondag 17 juni 2007 om 19:20:
Uitspraak van hollandpower op zondag 17 juni 2007 om 18:54:
dit meen je tog niet? triest diep triest!! dan ben je wel die gezonken!!
FUCK DARKRAVER !!!
sukkel, dat bewijst maar dat jij een pillen vretende sukkel bent die naar feesten gaat om het feest en niet om de muziek
Als jij alleen naar een feest gaat voor de muziek dan kun je beter thuis een cd opzetten. Wat echt feesten is weet je dus niet veel van.
En over die pilletjes: die heeft Darkraver zelf dus echt super veel opgevreten.
Uitspraak van Just Fucking Hardcoreop zondag 17 juni 2007 om 19:20:
Uitspraak van Bad Company (0317) op zondag 17 juni 2007 om 19:09:
deze meneer heeft er wel aan meegedragen dat de scene uiteindelijk zo groot is geworden
en hij weet tenminste van feeste en promoten hahah
precies
Zoals vele andere dj's en al die tienduizenden gabbers 10 jaar geleden, dus prijs hem daarvoor niet al te veel de hoogte in.
helemaal
mee
eens
lijkt wel of iedereen vergeet wat die man gedaan heeft voor de hardkoor
respect swa
darkraver is net als dana;
meestal kut soms een vette set
100% waar
evengoed leuke clip
Zoals vele andere dj's en al die tienduizenden gabbers 10 jaar geleden, dus prijs hem daarvoor niet al te veel de hoogte in.
Had t overhet parkzichttijdperk toen er dus nog geen partys bestonden voor tienduizenden.. laatstaan dat we al spraken over gabbers
laatste aanpassing






















