Na de succesvolle decembereditie van Pixel in dé Amsterdamse club van dit moment pakt de Pixel-crew zaterdag 22 april voor de tweede keer de lift naar de 11e verdieping van het Post CS-gebouw. In navolging van Sonne Mond Sterne-held Marcus Meinhardt mag dit maal een Amerikaanse topproducer en DJ de show gaan stelen.
Pixel gaat op reis en neemt mee... Jeff Samuel!
Misschien komt het omdat hij een diploma in Audio Production op zak heeft, of omdat hij een deel van zijn brood verdient met het maken van special effects voor computergames, maar Jeff Samuel staat al jaren te boek als een absolute topproducer. Deze Amerikaan is bekend van ubervette producties op toonaangevende labels als Pokerflat, Trapez, het Franse Logistic Records en het 7th City label van godfather Daniel Bell. Elke zichzelf respecterende DJ heeft wel een heuse ‘Samuel’ tussen zijn vinyl zitten, en zijn platen worden dan ook gedraaid door artiesten als Richie Hawtin, Akufen, Josh Wink, Michael Mayer en John Tejada.
Behalve producerende duizendpoot is deze man uit Seattle ook een uitmuntende en veelgevraagde DJ, die gek genoeg zelden in Nederland te zien is. Reden genoeg dus om hem uit te nodigen de Martiniplaza op zijn kop te komen zetten!
Deze international zal worden ondersteund door import Amsterdammer met Brabantse roots, die ook nog eens Russisch bloed door zijn aderen heeft stromen: Makcim! De bekendste telg uit het Minimal Eindhoven-nest maakt momenteel furore met DJ sets op evenementen als Lowlands en Innercity, op Static, en zelfs in de hippe Berlijnse Arena-club! Proper Propaganda zag hem tijdens een bezoekje aan laatstgenoemde club aan het werk, en kunnen alleen maar zeggen dat hij in een gevecht met internationale toppers als Marc Houle, Steve Bug, Bruno Pronsato en Audio Werner moeiteloos overeind bleef, en misschien de overwinning wel op punten binnensleepte. Laten we kijken hoe het 22 april met zijn vechtlust gesteld staat!
Natuurlijk mag ook resident en Amsterdamse nachtvlinder Carlos Valdes niet ontbreken. Carlos heeft met zijn organisatie Soulrock de laatste maanden bewezen een ware toevoeging voor het Amsterdamse nachtleven te zijn: onder zijn bezielende leiding gaan we op donderdagavond allemaal lekker ‘Vreemd’, en worden we compleet gek op MAD-in-het-kwadraat. Meneer Valdes is net terug van een Zuid-Amerikaanse tour en heeft een hele lading elektronische bagage mee het land in gesmokkeld, die hij graag met de Pixel crowd wil delen!
De lift gaat op en neer van 22.30 tot 4 uur, en kaarten voor een retourtje kosten 10 euro aan de deur. Voor pashouders 8 euro. Voor meer informatie kun je terecht op www.properpropaganda.com en www.ilove11.nl
9 opmerkingen
mooi persbericht ook!
hahah schrijf je dat altijd over je eigen persbericht
next Pixel @ 11
vrijdag 21 juli
Chloé (Karat_Crack&Speed_Paris_FR)
Shiva vs Carlos Valdes (Soulrock_Vreemd_NL)
vrijdag 21 juli
Chloé (Karat_Crack&Speed_Paris_FR)
Shiva vs Carlos Valdes (Soulrock_Vreemd_NL)
laatste aanpassing
















