Partyflock
 

Have a nice summer in Locomotion

anoniem gepubliceerd op
Voor het ultieme zomergevoel van zon, zee, flirten lekkere muziek en plezier met je vrienden presenteert Trade Marc Events i.s.m. Locomotion Zoetermeer iedere laatste vrijdag in juli en augustus SUMMER of HARDSTYLE. Het grootste fully airconditioned indoor uitgaansplein waar iedereen kan chillen op de gezellige terrassen vormt het decor voor Wet & Wild Entertainment.

Een extreem ‘coole’ party met de crowdpleasers Emilio Go Mar & Deaz D. (Bitte ein Beat!). Als resident van “Boomtown” heeft Emilio naast zijn eigen radioprogramma ook zijn eigen clubavond onder diezelfde naam. Samen zorgen ze voor een spetterende, zinderende zomernacht met een goedgevulde koffer vol met Jump & Hardstyle. Emilio Go Mar & Deaz D: Hardstyle: Seal of approval!

It’s gonna be a long, hot, HARD summer on Pleasure Island. Wij zijn op zoek naar mensen die zich lekker willen laten gaan voor de camera. ATP-Models heeft in de lobby van Locomotion een Fantasy Island set gebouwd waar jullie je kunnen laten fotograferen in een decor van tropische palmbomen aan het zwembad.
Bereid je voor op de heetste zomer van je leven en cool down in de Bacardi “Cuba” Bar met een Coppa Cocktail, een BIG cocktail voor zes personen met tropische ingrediënten! Share the fun en print de bon uit op http://www.locomotion.nl en betaal met deze bon geen 10 maar slechts 6 munten voor deze verfrissende surprise! Laat je verleiden in de Swingers Carrousel Bar waar bloemenmeisjes net als aan de Spaanse Costa’s rozen uitdelen aan verleid(st)ers in het publiek. Let us entertain you with music, cocktails, hot people and more!

Have a nice SUMMER in Loco: op de site kun je een maand lang gratis entree en drankjes winnen voor jou en je beste vriend(in).

47 opmerkingen

It’s gonna be a long, hot, HARD summer on Pleasure Island.


Gelukkig is het echte Pleasure Island heel wat anders en heeft niets te maken met het 16 jarig grut wat in loco komt....
 
Het grootste fully airconditioned indoor uitgaansplein waar iedereen kan chillen op de gezellige terrassen


loco heef toch helemaal geen terras :/

en wat met die airco, in loco is nooit airco, daar is het bloedheet altijd :S
Ja tis idd bloedheet daar :/ En het terras bedoelen ze waarschijnlijk die nieuwe zaal mee ofzo :/

En WTF is dat met die flyer :[ :@ Naomi staat daar op :O En daar weet ze nix vanaf :s Denk niet dat ze daar blij mee is :no: Voor zoiets kan je toch niet zomaar foto's gebruiken :| :@
laatste aanpassing
Artiest Rynz
30 juli dominator :cheer:
 
Stelletje zeikers :S

Altijd wat te zeuren over een locatie of line-up of de leeftijds grens.

Jullie waren natuurlijk gelijk volwassen hè? Nooit 16 geweest en nooit ergens begonnen met stappen maar gelijk als volwassene naar de grote clubs en feesten.
Of hebben we hier weer een typisch gevalletje van mee lullen "iedereen zegt dat dus ik vind dat ook"

Word vast weer super gezellig :D Met goeie muziek van deze 2 TOPPERS!!
 
ik vindt dat je gelijk heb sunshine :)

ik ben ook zekers aanwaazig :p

(K)
De airco in loco is echt wel rlext tegenwoordig
Ennuh,.. vroegâh,.. kwamen de mensen met fucking touringbussen tegelijk naar loco!! door de vette feesten,..
DIe er bdw nog steeds af en toe zijn,.. alleen het aanbod is 1000x groter tegenwoordig,..
Ik ben zeker van de party!!, Vorig jaar was dit ook erg geslaagd!!!!
Uitspraak van verwijderd op maandag 11 juli 2005 om 22:23:
Stelletje zeikers

Altijd wat te zeuren over een locatie of line-up of de leeftijds grens.


Mijn probleem is dat men aangeeft pleasure island en ook op de flyers spreken van pleasure island fotoshoot.

De enige echte pleasure island is op 23 juli
laatste aanpassing
 
everybodys doing the locomotion, come on baby, do the locomotion. i know you gotta like it if you give it a chance now, come on baby, do the locomotion. :woepwoep: haha
Ga wel ff kijken daar :)

Leuk die PFers op de flyer :O
 
ikkuh ook 2 x op de flyer staan *trots*

anyway... met terras, bedoelen ze in de nieuwe zaal de tafeltjes en stoelen die om de Carrousel heen staan.

En WTF is dat met die flyer Naomi staat daar op En daar weet ze nix vanaf Denk niet dat ze daar blij mee is


is toch leuk joh! waarom zou ze het niet leuk vinden ?
It’s gonna be a long, hot, HARD summer on Pleasure Island.
Uitspraak van AJ (www.xplicitmedia.com) op dinsdag 12 juli 2005 om 01:43:
Mijn probleem is dat men aangeeft pleasure island en ook op de flyers spreken van pleasure island fotoshoot.


volgens mij is dat gewoon een engelse zin en is het een vertaling van een nederlands woord :s weet niet waar je je druk om maakt, maar denk je nu echt dat omdat er een feest van is niemand meer die woorden mag gebruiken?
staat ook duidelijk bij loco :S mensen denken moeilijk tegenwoordig zeg pfff

lijkt mij een gezellig avondje, ze doen tenminste iets extra's als alleen een dj neerzette en verder niks..
 
Wist niet dat de woorden pleasure island dan gelijk verboden waren om te gebruiken omdat een andere organisatie hun feest zo noemt. :S
Je kan nu eenmaal geen woorden laten vast leggen dus.... JAMMER.

Uitspraak van AJ (www.xplicitmedia.com) op dinsdag 12 juli 2005 om 01:43:
Mijn probleem is dat men aangeeft pleasure island en ook op de flyers spreken van pleasure island fotoshoot.


ATP-Models heeft in de lobby van Locomotion een Fantasy Island set gebouwd waar jullie je kunnen laten fotograferen in een decor van tropische palmbomen aan het zwembad.

Ik denk eerder jaloezie....
laatste aanpassing
 
@ double 66 mad, en zonneschijntje.. ; juist.. !

zonneschijntje.. jij gaat opzeker niet komen.. eerst zien dan geloven.. :P
 
Ik heb toevallig vrij dat weekend :D
Hehehe en ik ben wel weer toe aan een "heet" feestje :D

Dus aanwezig :D

(K) voor de PF lekkerste :D
Eind juli zit ik nog in Italia :D maar eind augustus ga ik zeker ff chillen op het terras van loco onder het genot van zown enorme cocktail!!!!

En waarom nou toch steeds gezeik... feestje wordt aangekondigd, gelijk gezeik dat dit niet goed is, dat gejat is en dat portret-rechten geschonden worden... GA EERST EENS FF KIJKEN!!!!!
en voor wat betreft portret-rechten... mensen doen de meest vage toeren om op de foto te komen.. ga dan ook niet zeuren als je een keer ergens gepubliceerd wordt!!!

Gewoon komen naar loco en lekker van de zomer genieten!!!
Tijd geleden dat ik er geweest ben. Vroeger waren er echt vette feesten. Leuk dat ze weer eens wat van zich laten horen.
Ga wel ff een kijkje nemen.
als ze nou beetje leuke line up neer zetten

Deaz D

Emilio Go Mar

kom ik toch echt niet voor
 
Als je niet komt voor Deaz d en Emilio Go Mar dan heb je zo wie zo geen verstand van goeie dj's hahaha
Ik zal er niej aanwezig zijn, maar verder best leuk bedacht hoor :)
En zo warm ist toch helemaal niej daar?? Tenminste afgelopen 2x met High Voltage wast best gezellig :woepwoep:
laatste aanpassing
zeker van god los!!!
weert is gvd het hardste
jammer dat ik op vakantie ben
 
@ zonneschijntje... dan gaan we wel op zo'n foto !

is altijd super gezellig hoor. zijn vorig jaar ook gegeven, en liep heel leuk! staan op PF ook nog hele leuke foto's van.

https://partyflock.nl/gallery/23608
laatste aanpassing
 
Neem mijn bikini mee ;)

Fantasy Island ;) verwacht dan wel zo'n klein pindaatje die "The plain the plain" gaat staan roepen ;)
echte toppers indd Deaz d en Emilio Go :S
laatste aanpassing
 
c-bert je heb tog n poster van deaz d op je kamer hangen ;) :p
nee man dat is dj dennis
 
ja dichtby en ziet er wel leuk uit :P aanwezig :yes:
weer een rare uitvinding van trademark event om mensen te lokken in de rustige zomer maanden zeker
wat kan jou het schelen, als het maar gezellig is en dat moet je toch zelf doen


:woeptidoe: :doetiewoep: :woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep: :woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep:
:woeptidoe: :doetiewoep: :woeptidoe: :doetiewoep:
 
Weer een figuur die zich druk maakt om niks.
 
:woepwoep: :aai:
ik heb me tog zin om te dansen :cheer: :bounce:
 
lekker dichtbij huis duz ga cker ff kijken..
en dennis als jij draait kom ik wel hoor... ;)
Wees blij dat TrademarC events nog iets probeert in de komkommertijd ;)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 12 juli 2005 om 11:36:
is toch leuk joh! waarom zou ze het niet leuk vinden ?


Ze vind het echt echt echt echt NIET leuk :no: Ze baalt er echt van dat dit zomaar gebeurd, en volgens mij mag dit helemaal niet :no:
Als Dominator er niet zou zijn dan zou ik op c'kers naar Loco gaan.
Was vorig jaar ook erg vet :cheer:
 
Ze vind het echt echt echt echt NIET leuk Ze baalt er echt van dat dit zomaar gebeurd, en volgens mij mag dit helemaal niet


wat is de reden dan ?
die foto's stonden ook gewoon op internet enzo..
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 juli 2005 om 23:57:
wat is de reden dan ?


Het had gewoon even gevraagd moeten worden, dat vind ik zelf ook :s En om nou te zeggen dat ze er supervoordelig opstaat :no: Die periode is allang voorbij, die foto's zijn bijna een jaar oud, en nu ineens ziet iedereen ze weer, en krijgt zij hier weeeeeer opmerkingen en gezeik over :s
 
Had ze over na moeten denken voordat ze die foto liet maken :S
Als je zo op de foto gaat kan je het verwachten hoor.

Ze heeft nog mazzel dat ze er zo voordelig op staat hehe

Als jij er niks over gezegt had was er geen hond die er naar gekraait had jij bent degene die even moest melden dat zij het was en dat ze het niet leuk vond dus als ze opmerkingen krijgt ( die naar mijn mening alleen positief kunnen zijn) heeft ze het aan jou te danken.
laatste aanpassing
kan toch niet zonder toestemming :S
laatste aanpassing
Uitspraak van c-bert op zaterdag 16 juli 2005 om 16:04:
kan toch niet zonder toestemming laatste aanpassing: 16 juli 2005 16:04


Nee idd het mag ook niet, heb het opgezocht :s Ik ga hier verder maar niet meer op door, het is nu wel duidelijk dat ze het helemaal niet leuk vind, ik ook niet trouwens... Ik kan er wel een hele zaak van gaan maken maar de flyers zijn nu toch al uitgedeeld enz.... Ik hoop alleen dat diegene die hierover gaat volgende keer even 5 keer nadenkt wie hij of zij er ongevraagd opzet :)
 
:gaap:
 
wat een gedoe allemaal :S:S xxx lijkt me trouwens wel leuk feesjuh maar jah woon niej zow dichtbij!:(:( das jmmr! nouwjah.. volgende keer beter;)
Artiest {SHOWLIST artist 21901, 78274}
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 13 juli 2005 om 01:32:
c-bert je heb tog n poster van deaz d op je kamer hangen


hij? :S
dan ken jij siebje niet zo goed denk ik ;)
 
Loco = altijd leuk
Je moet het jezelf gewoon naar je zin maken als het een keer minder leuk is... een discotheek look-a-like loco is nooit saai!