Partyflock
 

Crazyland and Unique presents FantasyWorld

gepubliceerd door , op
Crazyland and Unique presents FantasyWorld
FeestFantasy World · Crazyland & Unique
Datumzaterdag 9 april 2005
LocatieKingdom the Venue
Zaterdag 9 april slaan Crazyland en Unique de handen ineen en creëren voor jou een stomende prikkelende wereld van genot: Fantasy World. Gedreven door passie laten zij het vuur ontvlammen en je fantasie op hol slaan. Warm, erotisch, zinnenprikkelend en verleidelijk van begin tot eind. Geef je over aan je wildste dromen en dompel je onder in je ultieme Fantasy World. It's hot and your invited...

Het gebeurt niet vaak dat twee grote succesvolle organisaties samen tot het uiterste gaan, maar als Crazyland en Unique dat doen spatten de vonken er aan alle kanten letterlijk vanaf. Twee organisaties die beiden verantwoordelijk zijn voor de meest legendarische feesten. Op Fantasy World gaan beiden nog net even iets verder. Een enorme knettergekke unieke nacht vol erotische verleidingen en energieke pompende muziek. Crazyland, dat net eind maart haar 5 jarige bestaan heeft gevierd en Unique dat ondanks haar jonge leeftijd al een ongekende naam heeft opgebouwd. Samen kan dat alleen maar een knallend resultaat opleveren. En dat is wat Fantasy World ook is.

De beide teams zullen op 9 april geen ruimte in de Marcanti onbenut laten om voor jou een wereld te creëren waarin je je fantasie de vrije loop kunt laten gaan. In een uitgebreid decor waan je je al snel in een totaal andere wereld. Een wereld gevuld met uitdagende stripteases, minneprikkelende verschijningen en energieke gedreven muziek.

Ook achter de draaitafels vind je op FantasyWorld een combinatie van het beste dat Crazyland en Unique te bieden hebben. Van energieke uplifting trance via pompende groove en techhouse tot opzwepende hardtrance, FantasyWorld neemt je telkens een stap verder, een stap dieper. Op het noordelijke halfrond van deze erotische wereld wordt de muziek tot een climax opgewerkt door Dazzle, Mike S, Spider en Francois. Op het zuidelijke halfrond worden jullie liefdevol bediend door Quest, Melvin Reese en Marcel A. Builder (M.A.B ). En ook de poolgebieden op FantasyWorld zijn stomend heet zoals de dj's in onze lovers-lounge zullen bewijzen.

Begin april, de lente is in volle hevigheid losgebarsten en je emoties laaien hoog op. En dan is er FantasyWorld, om je aan over te geven, om eens lekker op los te gaan, je helemaal te ontladen. Voel je de vlinders al een beetje in je buik kriebelen? Dat is niet gek, want hier is gelegenheid genoeg om rond te dartelen... Kijk eens goed tussen je mooiste outfits en geef je fantasie de vrije hand. Be a true Citizen of FantasyWorld

47 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
:p

Lekker hoor die erotic-party's

Vind het alleen jammer dat het gros van de Dj's op de meeste erotic getinte feesten vaak een beetje aan de softe kant zijn except in dit geval Francois dan ( let op mensen dit is een mening! )

Unique&Crazyland 2gether......dat zal me wat worden dan.......
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
GRRRRR... MIAUW.... :p:p:p
Waarschuw beheerder
donateur
Mooi feest :)
 
Waarschuw beheerder
Dat wordt weer een heerlijk feestje!!!:p
 
Waarschuw beheerder
donateur
om de 2 weken hoor je wel crazyland.
eerder was het om de half jaar ofzo was veel leuker.. lol is er vanaf
 
Waarschuw beheerder
oke dan bijna is het dan zover!!!!
Waarschuw beheerder
wij hebber er wel zin in
het wordt een top feest lekker uit je dak
kijken wat we dan weer aan doen ?????????
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Marcel A. Builder (M.A.B.)


en wie is Marco Brouwer dan?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Shit, heb al kaartje voor CarlCox, als ik dit eerdr geweten had..........
helemaal na CrazyLand de 27e :kwijl:
Waarschuw beheerder
Alvast Happy birthday Miss Techno!!!!
Mag ik ook komen op je verjaardag!!!


:flower: patjuhlosss :flower:


:Z Geesje de Playgirl:[ :Z Geesje de Playgirl:[
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Wij zijn dr ook :)

Erg veel zin in :jaja:
Waarschuw beheerder
belachelijk dat er posts worden verwijderd...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Klagen onder andere clubs BOY, hahaha..... Leuk pakkie heb ie aan. Zo ken ik je niet.

Ik heb zin om lekker te knallen de 9de april:yes:
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
Fantasy World? Gaaf! Ik neem aan dat Charly Lownoise & Mental Theo dan op komen treden met de gelijknamige single van een paar jaar geleden? :P
 
Waarschuw beheerder
heb er zin in :bounce:

als het maar niet zo'n smerig zooitje word als op CL * kots kots kots * kreeg bijna een slang in mijn gezicht geworpen :(

niets erotisch aan :no:
 
Waarschuw beheerder
Gggggggrrrrrrrrrrrrr, wanneer is mn pokkevoet nu es een keer over!!!!!!!! :( Ik wil dansssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhh! :p
 
Waarschuw beheerder
Boy, blijf jij maar bij je lex topic zielig dat je onder andere clubs hun topics iets durft te zetten, dat zou de xl nooit bij jullie doen! Je bent echt een grote kleuter. Gaat zeker slecht daar!
laatste aanpassing
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 4082, 1776}
Waarschuw beheerder
Dit gaat echt een super feest worden, de entertainers zullen zeer zeker iedereen weer in de watjes leggen. En er zullen zeker geen slangen komen ;), of andere dieren. Er zijn wel veel andere coole acts, voor ieder wat wils. Het zal echt 1 grote fantasy worden. Koop snel je kaart, dan ben je er zeker van dat je binnen komt. Een feest van Unique en Crazyland, zoals Erotic Moring Vibe (zoals iedereen nog weet), en nu dan Fantasyworld. Het gaat een super knaller worden! We hebben veel shows en veel decoratie, glitter, sneeuw, glamour enz. in petto. Geloof me het wordt een spektakel. Zie eigen inbreng bij Erotic Morning Vibe, Unique enz. X
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
2 dj-gio...Ik wil alleen maar aangeven dat er zoveel erotische party's gegeven worden de laatste tijd, en daar bedoel ik niet alleen de XL mee, maar over het algemeen.

enne, ik werk niet voor Lexion hoor ;) iig. veel plezier tijdens fantasyworld ;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Inderdaad is weer een feest wat je niet wil missen!!!!
Waarschuw beheerder
Lekker belangrijk dat er zoveel erotische feesten gegeven worden!!
als er 1 in het half jaar wordt gegeven lopen ze alweer te zeiken dat ze weer zolang moeten wachten!!

Voor ieder wat wils simpel en fantasyworld zal zeker een leuk feesie worden.

1 tip laat je jas in de auto ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
2 BOY: Dus???
 
Waarschuw beheerder
En er zullen zeker geen slangen komen , of andere dieren. Er zijn wel veel andere coole acts, voor ieder wat wils


was het maar een DIERLIJKE slang :D

was een mensenlijk deel hahaha

en zo ver ik weet zie je dat niet in de XL daar is het wel onwijs erotisch :kwijl: op een speelse manier :yes:


en geen harde porno als op CL :[ :@ :[
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
You've got that right!!:yes: :bounce:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Dit wordt weer een feest waar je u tegen kunt zeggen :)
 
Waarschuw beheerder
Dit wordt weer een feest waar je u tegen kunt zeggen


en vooral op dat ik op jouw vrouwke pas Made in :bloos:
Waarschuw beheerder
Ja het moet maar weer :D
Toch niks op TV op zaterdag.
Let's :bounce:
 
Waarschuw beheerder
Ik kan niet wachten...alles los!!
Waarschuw beheerder
donateur
Hopla, ticket in da pocket.. en here we go.. again.. :bloos: eens, ooit, zeg ik nee :yes:
Waarschuw beheerder
1 tip laat je jas in de auto

Raymond030 ik zou niet je jas in de auto laten dat heb ik zaterdag avond gedaan en die lag er toen niet meer.....
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Kop van de week is er al weer bijna af......Op naar FantasyWorld:-p
Waarschuw beheerder
2 marjody: alles los of alles uit ;-)
Waarschuw beheerder
Raymond030 ik zou niet je jas in de auto laten dat heb ik zaterdag avond gedaan en die lag er toen niet meer.....


moet je hem natuurlijk wel op een plek legguh waar die zichtbaar is ;)

Wel minder voor je zeg (f)
 
Waarschuw beheerder
Hé Rai jij slet ga je ook :o

Hé Angel gaat weer gezellie worden.. dezelfde plek ( achter de DJ )

(K)jes
Waarschuw beheerder
Misschien ben ik er wel onverwachts ja net als op Crazyland (f)
ennuh wel een lieve slet voor jouw he ;)

(k)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
2 De Blonde versie van Vrouwtje-Theelepel: Ja zeker......Moet ik nog hete pepers mee nemen.....hahaha
Waarschuw beheerder
Jeetje Houseangel......06.10, jij bent vroeg!!!
Allemaal heel veel plezier zaterdag, ik ben jaloers op jullie!
Waarschuw beheerder
ga jij dan niet ! zóvietje ! :cry:
(K) van ons omdat je een top avond gaat missen
 
Waarschuw beheerder
2ed4all: misschien wel allebei ;)




-x-
Waarschuw beheerder
donateur
2 De Blonde versie van Vrouwtje-Theelepel: Ja zeker......Moet ik nog hete pepers mee nemen.....hahaha


Wil je hete pepers met slagroom dan :9 ??
 
Waarschuw beheerder
Op dit soort feesten lopen toch alleen maar Ketelbinkie's
 
Waarschuw beheerder
Moet ik nog hete pepers mee nemen.....hahaha


zal denk ik niet nodig zijn :x heb er echt onwijs veel zin in :bounce:

zie jullie zaterdag :kusje:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Oke dan! Tot vannavond dat wordt weer een GEKKEHUIS!!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Heb er nu al zin in! nog ff wachten...:yes: