Partyflock
 

Frequence lanceert nieuw jump concept in megaclub Jinx

gepubliceerd door , op
Frequence lanceert nieuw jump concept in megaclub Jinx
FeestTrigger · The Scarface Edition
Datumvrijdag 1 april 2005
WinactieTrigger actiegesloten
LocatieJinx
Op vrijdag 1 april lanceert Frequence haar nieuwste concept in mega club Jinx te Deurne. De clubavond die onder de naam Trigger van start zal gaan is de eerste in een reeks van maandelijkse jumpstyle feesten die vervolgens op iedere eerste vrijdag van de maand plaats zullen gaan vinden in club Jinx. Net als Headliner, (een andere clubavond van Frequence) zal bij Trigger de nadruk worden gelegd op de belevenis van het totaal concept. Dit houdt in dat niet alleen de dj centraal staat, maar dat de avond een samenspel is van dj,s, vj, lightjockey, dansacts, shows en entourage.

Trigger is de eerste clubavond in Nederland waar de uit Frankrijk en België afkomstige jump sound als muziek stroming centraal zal staan. Een zeer gewaagde keuze, maar de organisatie achter Trigger denkt hiermee in te spelen op een behoefte naar een nieuw soort uitgaansavond in de regio. Steeds meer mensen vinden de populairste muziekstroming van het moment “Hardstyle” te eentonig en te hard. Ze zijn opzoek naar een nieuwe sound, vrolijker dan Hardstyle maar wel de stevige en energieke ondertoon. Jump is daarop het antwoord. Deze muziekstroming die zich nog het meest begeeft tussen Hardtrance en Hardstyle, kenmerkt zich door de vrolijke sound en een veel lager bpm gehalte als Hardstyle, maar heeft toch een hoog energiek gehalte. Feest dus.

De dj’s die de decks van club Jinx tijdens deze eerste Trigger zullen trotseren zijn niet de minste. Niemand minder dan jump grootheden Ruthless, Zero-Gi, Bountyhunter en resident dj Robbie Magura zullen deze eerste Trigger clubavond leven inblazen. De avond zal worden afgesloten met een stevige set van de Italiaanse dj Jimmy The Sound, die speciaal voor deze eerste Trigger zal worden overgevlogen uit Italië. De avond zelf zal aan elkaar gesproken worden door de onze vaste MC DV8.

Net als tijdens Headliner, zal Trigger iedere maand een film als thema van de avond meekrijgen. Deze eerste Trigger is gekozen voor de film Scarface. De vj, dansers en volledige show zullen hierop worden aangepast, zodat je jezelf in een waar maffia feest waant.

De achterliggende gedachte van ‘”Trigger” is Brabant weer op de kaart van het Nederlandse uitgaansleven te zetten. Iets wat met de maandelijkse Headliner feesten in de Danssalon al goed is gelukt. Maar van oudsher zoekt het Nederlandse uitgaanspubliek toch ieder weekend hun toevlucht in de randstad of steden als Nijmegen. Vele reizen ook af naar België, niet wetende dat Club Jinx onderdak biedt aan ruim 3500 bezoekers en tot een van de mooiste en meest luxueuze clubs van Nederland behoord.

Trigger is een concept van Frequence en wordt vanaf 1 april 2005 maandelijks georganiseerd in megaclub Jinx, Blasiusstraat 9 te Deurne. Minimum leeftijd om binnen te geraken is 18 jaar. Openingstijden zijn van 22:00 tot 05:00 uur en na 03:00 uur is er geen toegang meer, er uit is dan niet meer naar binnen. De entreeprijs voor Trigger bedraagt maandelijks € 10,-. Tijdens Trigger gelden de algemene voorwaarden van Megaclub Jinx en Frequence. Een kopie van de algemene voorwaarden is terug te vinden zijn op www.frequence.nl

55 opmerkingen

 
Artiest Nivek
Waarschuw beheerder
# leuk joh :d
Artiest {SHOWLIST artist 1955, 52061}
Waarschuw beheerder
donateur
ziet er goed uit (Y)

suc6
 
Waarschuw beheerder
:O
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Alleen klein foutje op de flyer (achterkant) want Bountyhunter is en blijft toch echt een Belg..
Waarschuw beheerder
donateur
ziet er zkr goed uit (Y)
Hier ga ik zkr binnen een paar maandjes wel een keer kijken :yes:
Artiest Koev
Waarschuw beheerder
Klinkt goed!
Waarschuw beheerder
Ziet er zeer goed uit idd. jammer dat het zo'n end weg is. :/

hintmode Vaste Jump-avond in A'dam? 8)
Gelukkig hebben we 24 Juni Jump up the Volume in de P60. :)
Waarschuw beheerder
Meesterlijk, alleen jammer van dat het weer op vrijdag is en dat de dag erna Hard Bass is..:[

Verder toppertje, volgende keer aanwezig en heel misschien deze keer ook....O:)
 
Waarschuw beheerder
heel relaxed headliner ook elke keer aanwezig zwaar goeie feestjes dus dit moet ook helemaal goed komen
Waarschuw beheerder
donateur
Concept opiets lijkt me wel wa.., alleen echt de verkeerde LOCATIE !!

Jinx oftewel oude apollo...,

Is waardeloos locatie.., Echt inrichting en desing :respect: die is echt goed geluids installatie is ook goed. Alleen kwa regelement is het verschrikkelijk. En jah het licht in boerendorp wat er echt om bekend staat maakt nie uit wat voor muziek als we maar kennen zuipen. Het gene dat ik dus altijd op merk om 1/half 2 loop het al leeg omdat mensen al te zat/te ziek zijn en al vanaf uur half 12 worden mensen daar lastig en aanhankelijk enzo..,

De oude apollo hadt al geen sfeer maar jinx nog minder. Helaas gebouw opzich alles goed alleen verkeerde bezoekers trekt het. Dus jah het licht verkeerd helaas
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
(Y)
Waarschuw beheerder
donateur
Denk dat er op zo'n concept toch ook heel veel volk afkomt speciaal voor de muziek en dat je ook ander volk krijgt net zoals bij Headliner :d . Ik volg Frequence iig ook mooi mee naar de Jinx... Nog 1 feestje er bij op vrijdag en dan houden ze mij mooi elk weekend op vrijdag van de straat met;

Eerste vrijdag-->Trigger
tweede vrijdag-->Therapia
derde vrijdag...?
vierde vrijdag-->Headliner

:bounce:
Waarschuw beheerder
het is vast een 1 april grap...
Waarschuw beheerder
is het echt 1 april hahhaha
Artiest {SHOWLIST artist 122339, 61279}
Waarschuw beheerder
donateur
jimmy the sound is tog hardstyle?
 
Artiest Da Hustla
Waarschuw beheerder
donateur
Frequence = goed bezig!
Waarschuw beheerder
rukzooi helaas ken ik niet

:Respect:Jimmy the sound.........Ruthless........Zero-Gi:respect:
 
Artiest {SHOWLIST artist 63528, 39001, 17459}
Waarschuw beheerder
is een zeer goede zaak smeetske, is wel leuk eens wat anders. dus zal zeker komen kijken,,, greets
Waarschuw beheerder
Ik dacht dat het jump en oldstyle zou worden....
Alleen jump trek ik niet een hele avond, moet minimaal half om half zijn :/
Waarschuw beheerder
aantrekkelijk.........
Waarschuw beheerder
heel de avond Jump... :s
Nee, te veel van t goeie helaas :no:
En te ver weg....
Waarschuw beheerder
lekker bezig dat frequence

en resident dj Robbie Magura


en terecht
jump is niet echt mijn ding maar deze man weet heel goed waar die mee bezig is :D

succes daar
 
Artiest Nomad
Waarschuw beheerder
HOE VETTT!!!
Artiest {SHOWLIST artist 61507, 38666, 43052, 35651, 5418}
Waarschuw beheerder
vette shit! eindelijk eens een vaste jump avond! t is niet echt in de buurt, maar kom zeker wel een ker kijken! :D
good luck
 
Waarschuw beheerder
donateur
Concept opiets lijkt me wel wa.., alleen echt de verkeerde LOCATIE !!

Jinx oftewel oude apollo...,

Is waardeloos locatie.., Echt inrichting en desing die is echt goed geluids installatie is ook goed. Alleen kwa regelement is het verschrikkelijk. En jah het licht in boerendorp wat er echt om bekend staat maakt nie uit wat voor muziek als we maar kennen zuipen. Het gene dat ik dus altijd op merk om 1/half 2 loop het al leeg omdat mensen al te zat/te ziek zijn en al vanaf uur half 12 worden mensen daar lastig en aanhankelijk enzo..,

De oude apollo hadt al geen sfeer maar jinx nog minder. Helaas gebouw opzich alles goed alleen verkeerde bezoekers trekt het. Dus jah het licht verkeerd helaas


Zeiken kun je wel, nu nog leren schrijven...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Trouwens, nadat ik vandaag de nieuwe single van The Darkraver heb gehoord, hoeft Jump voor mij voorlopig niet meer zo... :S:/
 
Waarschuw beheerder
Een hele avond Jump, dat is me toch iets te eentonig...

Ik hou het voorlopig toch nog bij Headliner en ga een keer bij Therapia kijken... Das toch al 2 vrijdagen in de maand ja.

En het blijft klote als zo'n feest op vrijdag net de dag voor een groot feest valt, waar je ook naar toe wilt.. Helaas komt dat veels te vaak voor, er zijn dan ook zo veel feesten voort...
Waarschuw beheerder
Trouwens, nadat ik vandaag de nieuwe single van The Darkraver heb gehoord, hoeft Jump voor mij voorlopig niet meer zo...


Ik kan me niet voorstellen dat Darkraver een echte jumpplaat gemaakt heeft... Zal wel zeer z'n zogenaamde 'darkraver-style' zijn...
 
Waarschuw beheerder
leuk leuk leuk, had t liever op zaterdag gezien
 
Waarschuw beheerder
donateur
Wie schrijft die teksten zeg :s

En dan Jimmy the Sound erop zetten... zegt alweer een hoop :gaap:
 
Waarschuw beheerder
Snap het gezeur niet.

Headliner is toch ook een hardstyle-avond waar wel eens olschool en earyl rave gedraaid wordt? waarom kan je op een Jump-concept dan geen mix met hardstyle maken. Het gaat erom dat er dik gedraaid wordt, komt wel goed als ik de line-up zie!
Waarschuw beheerder
donateur
HIer ga ik dus denk ik wel aanwazig zijn :P.
Dicht in de buurt.
Ruthless :d
J.T.S :d
Waarschuw beheerder
moet zeggen weinig vernieuwend!!!!!!altijd standaar is t niet robbie magura of showtek is t wel mc dv 8!!!!altijd t zelfde bah!!!
Waarschuw beheerder
of luna of zany of pila of gizmo mensen we weten onderhand wel wat die mensen doen!!!!kom eens met iets nieuws i.p.v de hele tijd dezelfde sjit!!!en dan ook nog alles van de ouwe hardcore kopieren!!!t zijn gdvd bijna allemaal zelf hardcore dj s geweest duzz rippen ik snap t nie meer!!!
 
Waarschuw beheerder
Weer zo'n druktemaker. MC Da Fonz, je bent toch meer into hardcore of zie ik dat verkeerd op je profiel? Zou zeggen: vraag Frequence of je ipv Peter mag? Succes!
Artiest {SHOWLIST artist 2127, 2438, 122657}
Waarschuw beheerder
donateur
erg collegiaal, jah.... :S

Tot 1 april mensen! (Y)
Waarschuw beheerder
Oh, we zijn de hardstyle zat DUS we gaan maar eens jumpfeesten organiseren? :s
Slechte party-info wederom (y)

Trigger is de eerste clubavond in Nederland waar de uit Frankrijk en België afkomstige jump sound als muziek stroming centraal zal staan

Haha en de line-up weerspiegelt dit idee?

Ruthless gaat daar wat vieze hardstyle-kont schoppen!

Bountyhunter en die gare zaag-Italiaan zullen over het algemeen hardstyle draaien dus waar gaat dit in godsnaam over :o

Maar ik wens alle bezoekers toch een mooie avond toe. ;)
Waarschuw beheerder
ach jah wordt toch wel gezellig.. misschien dat de jinx dan wel een keer vol raakt
 
Artiest Laurens
Waarschuw beheerder
geloof dat jinx iedere zaterdag vol zit dus.....
ben zeer benieuwd hoe dit gaat worden
heb er alle vertrouwen in!
Waarschuw beheerder
tjaa collegiaal niet!!!maar luister was ook nie fout naar dv 8 toe of de dj s maar qua organisatie heb ik zoiets kom eens met totaal iets nieuws!!!bv met een opbouw van jump naar early rave naar mainstream ...
of van jump naar main en dan darkcore????
Waarschuw beheerder
weet ook zeker dat je meer volk trekt want daar komen alle housers op af en nie de hardstyle mensen alleen!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
wordt zker vetjes kheb er nu al zin in
Waarschuw beheerder
en nog 1 ding!!!en dan hou ik op!!!
vind jump een perfect style om mee op te bouwen maar de hele avond lijkt me wat saai .....
Waarschuw beheerder
kom eens met totaal iets nieuws!!!bv met een opbouw van jump naar early rave naar mainstream ...


Nee da's origineel zeg :s

vind jump een perfect style om mee op te bouwen maar de hele avond lijkt me wat saai .....


Da's de enige opmerking van je waar ik me in kan vinden... Echter staat dit feest in de agenda als een hardstyle/jump feest...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik ben er denk ik wel :)
 
Waarschuw beheerder
jump, niet helemaal mijn ding...
maar het is een de buurt dus waarom niet gewoon een keertje kijken wat het is en dan een mening geven!

(K)
Waarschuw beheerder
donateur
blaaat...blaaattt..blaaatt wat een gezeik hier menn !!

Qrimetime..de hele avond inne kleine hal JUmp, en ik geloof nie dak me daar ook maar 1 minuut heb verveerld.

Juist omdat veel organisaties het eerste of de eerste 2 uurtjes jump laten horen en dan verder gaan op hardere stijlen is dit een goed concept.

De eerste keer kan ik nie aanwezig zijn maar bij de 2e probeer ik zkr te zijn :)

..enne da nummer van Darkraver...de 'the Box' versie klinkt idd nergens na, met da blije "schudden met je billen" enzoe..maar als je m zo hoort klinkt ie best wel aardig en ja er zit ook wel wat jump in.


..en wat zit je nou te zeiken Fonz over Robbie..das gewoon een resident op de feestjes van Frequence, dus nogal logisch dat ie op elk feestje draait. En wat dan nog, hij draait gewoon vet!!!



Jump :respect: :respect:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Heb er zin in!
 
Waarschuw beheerder
niet zeiken !!!!!!! gewoon lekker feestje bouwen !!!!! ik heb er zoals altijd weer gruwelijke zin in

cya at the jinx:bounce:

gr tindy
 
Waarschuw beheerder
Jaaaa :D eindelijk weer iets in de buurt om op vrijdagavond 'ns lekker te stappen:) :)
 
Waarschuw beheerder
megaclub Jinx :Z
 
Waarschuw beheerder
Ik ga zeker de eerste editie kijken en wie weet nog wel vaker, maar beetje jammer dat het op vrijdag is...kijken of de JinX nu wel vol komt op vrijdag! :bounce:
Waarschuw beheerder
Kijken kan geen kwaad ;)

als het na een paar uur, nog geen ruk aan is, lig ik zo in me nest ;)

En als het wel stylie is...
Kijken we de volgende keer wel weer
Waarschuw beheerder
megaclub Jinx

ja Sjonny, is gezellig in de jinx!!!dus vrijdag ga je maar weer keer mee!

enne DJDennis,

En jah het licht in boerendorp wat er echt om bekend staat maakt nie uit wat voor muziek als we maar kennen zuipen.

da slaat helemaal nergens op,in elke plaats zijn wel wat boeren maar lang niet allemaal hoor!!!
en er komen genoeg leuke mensen!!