Partyflock
 

BassQuake 2005

anoniem gepubliceerd op
BassQuake 2005
FeestBassQuake 2005 · Bigger, Bolder, Better
Datumzaterdag 22 januari 2005
LocatieCarte Blanche
Op zaterdag 22 januari 2005 viert Ultrasonik Dance Events haar een jarig bestaan tijdens het feest BassQuake 2005 - Bigger, Bolder, Better. Dit feest vindt plaats in de Hardcore tempel van het zuiden, de Carte Blanche in Weert, die nu nog – net als in haar lange House-verleden - bij grote regelmaat de place 2 Be is voor organisaties uit het hele land.

In het eerste jaar van het bestaan van Ultrasonik is er een goede basis gelegd om in de toekomst door te gaan met het organiseren van house-partys en om activiteiten uit te breiden. Zo is er een wekelijks concept in dezelfde lokatie waar party people elke week gratis terecht kunnen voor stampende beats uit een brede selectie van Hardcore en overige harde House-stijlen. Ook zijn er het afgelopen jaar diverse succesvolle feesten gegeven, BassQuake 2004, Digital Supremacy en HardSequencer liggen nog vers in het geheugen als topfeesten.

De Grote Zaal zal bol staan van tegenwoordige Hardcore. Zo zullen onder andere Nosferatu, The Darkraver, Tommyknocker, Mr. Sinister, QuickSwitch, Wizard en R2B de beste hardcore tracks van de jaren 2000 ten gehore brengen. In een sfeervolle ambiance zal ook het nieuwe laser-licht van de Cart Blanche goed tot uiting komen.

De Kleine Zaal zal, net als elke zaterdag het concept ShockWave vertonen. Dit concept omhelst alle Hardcore stijlen van 1991 tot en met heden in een sfeervolle mix van aanstormend talent. Zo zullen Pita, Aspirity, Jeckle, Reload-R, Sagem, Retaliator en Thanatoz Oldskool, Hardstyle en Hardcore classix brengen.

Zoals bij elk feest van Ultrasonik wordt er ook nu uitgebreid aandacht besteed aan de sfeervolle omlijsting van het feest. Zo zal er veel decoratie gebruikt worden in beide zalen. Voor wie houdt van mooie decoratie op feesten is de 2e zaal dan een aanrader omdat die zaal een heel fluorescerend karakter meekrijgt. Speciale doeken en veel blacklight zal een futuristische look creëren die iedereen versteld zal doen staan

Verder zal het een jarig bestaan zal worden gevierd door iedere bezoeker bij binnenkomst een gratis drankje aan te bieden. Tevens gaan de festiviteiten de gehele avond door met het uitdelen van snoep, ijsjes en andere versnaperingen. Zoals op elk feest pakt Ultrasonik ook nu weer behoorlijk uit met een line-up om bij te likkebaarden. Zo komen naast de bekende Tommyknocker, Nosferatu en (wat is de Carte zonder) The Darkraver ook een heel scala aan talenten langs, veelal in battle-vorm, van bevriende organisaties zoals Supreme Hardcore, Bshvn en Utopia Events.

Speciaal voor deze gelegenheden zullen er verschillende prijsvragen georganiseerd worden. Om de actuele zaken rond de kaartverkoop in de gaten te houden, adviseren we je regelmatig te checken op onze website. Als extraatje is er voor iedere bezoeker is er een full-color poster beschikbaar op het einde van het feest. Dit omdat er reeds nu veel vraag naar is. Aangeraden wordt wel een kaartje te halen in de voorverkoop, daar de vorige editie uitverkocht was!

83 opmerkingen

Waarschuw beheerder
donateur
HOPPAAH WORDT SUPER LOMP (6)
& DE DUBBEL CD IS IN DE MAAK :YES:
C YA THERE !!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
hehe zeker weten dat het vet gaat worden :D
Werkzaam bij Haelen.tk
Waarschuw beheerder
donateur
dit word echt wel were goeie ja hehe :bounce:
Waarschuw beheerder
zo als ik heb gehoord en zie word het toch echt wel een mooi feesje en een maat van me is jarig dus gaat helemaal goed :bounce: komen die avond :bounce:
groete;)
 
Artiest Diffusion
Waarschuw beheerder
donateur
word weer een relax feestje:D zeker aanwezig!
Waarschuw beheerder
Is idd. kutlocatie en veel clubkutten daar.
Flink misdragen daar:bounce:
Werkzaam bij Dynamo GBBR
Artiest {SHOWLIST artist 3658, 81459, 1576}
Waarschuw beheerder
word een erg gezellige feest! :D

laatste uurtje battle tussen freeze en mijzelf
en dat word Hard-Harder-ExtreemGeweld!

o:)
 
Waarschuw beheerder
Als t zo wordt als vorig jaar dan lamaar komme
 
Waarschuw beheerder
Hier ga ik ook wel weer heen!!
vorig jaar was het ook vet
 
Waarschuw beheerder
RUIVER IS WEER PRESENT!!!!!!!!!!!!!

Altijd lachuh :bier: terreur
Waarschuw beheerder
donateur
niet youri....?
heb jij n andere pf dan? :D

Tegelijk met mindcontroller :(

ja da was vorig jaar ook...en allebei uitverkocht...en veel mensen in zaandam spijt dat ze niet naar weert waren gekomen..:bounce: maar ja...n unieke feestdatum is bijna niet meer mogelijk..vandaar

remember...slechts eenmaal per jaar!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ben ook van de partij!!!!! :bounce:
Neem de toeters en bellen mee!!!!
laatste aanpassing
Artiest R2B
Waarschuw beheerder
Ooowwww krijg nou al kippevel!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
nieuwe spelling op de website:

INTERAKTIEF?

volgens mij is dat met een c :S.
Waarschuw beheerder
niet youri....?
heb jij n andere pf dan?


ik zie mezelf nog steeds niet staan hoor in het nieuwsbericht
Waarschuw beheerder
youri *teaser* >>>

ik zie mezelf ook niet terug in het persbericht en
wel 15 andere dj's niet die er wel moeten draaien.... ;)

ze staan wel allemaal in het profiel van het feest in de agenda en op de flyer! :)
 
Waarschuw beheerder
donateur
HELL YEAH!! dak aanwezig ben :) gaat vet worden :D
Waarschuw beheerder
donateur
zo, de Chup-a-chup-meisjes zijn ook geregeld...
maar even dit heren (en dames!)...:

alleen de Chup-a-chups zijn om aan te likken!

:D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Carte Blanche is kut lokatie..


zorg jij dan voor een goede locatie?

veel clubkutten daar


clubkutten gaan niet na BassQuake :nee:
 
Waarschuw beheerder
Weert zit altijd vol met clubkutten jonge
en VENLO is aanwezig
Da wordt flink misdragen daar
 
Waarschuw beheerder
donateur
mindc!!!
Waarschuw beheerder
donateur
De mensen die vinden dat het een kutlocatie is en dat er veel clubkutten zitten hoeven niet te komen, moet je naar een ander feestje gaan waar de locatie volgens jullie wel goed is en waar minder clubkutten zitten.

Wij gaan mooi naar Weert.(Y)
Waarschuw beheerder
Ik ben al lang blij dat er locaties zijn die zich open stellen voor deze feesten......

dat commerciele gedoe en die K**R&B is ook maar bagger!
Waarschuw beheerder
zooooww is dat r2b....maar evengoed rampuuuuhh stampuuuh in de carte wat der ook gebeurt hehe
Waarschuw beheerder
donateur
Flink misdragen daar...


Vooral doen :D..dan lig je er idd zo uit door security of door t carte-volk zelf :[
...beter lekkere clubkutten dan van dei gedrochten :yes:


..enne wat nou kutlokatie, blijf dan weg. Ik vermaak me dr bijna altijd toch wel errrug goed :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
geen zorgen over misdragingen mensen... daar hebben we Jerry voor..:p
wij hanteren t strengste beleid wat er te voeren is en dat begint al bij de deur.....komt dus wel goed!

maar feitelijk is dat niet boeiend want t zorgt ervoor dat iedereen die van goeie wil is, beschermd wordt in zijn of haar party-gedachte...

and that's what it's all about...PARTY! :bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
kutlocatie en veel clubkutten daar


dit vind ik afbreuk doen aan de party people die ELKE week in de carte staan te feesten op zaterdag!! zeker nog nooit daar geweest? :D altijd stampvol en altijd gezellig...ShockWave!

btw ik heb liever "clubkutten" zoals mensen hier genoemd worden die een feestje bouwen dan "gabbers" die de boel opfokken! :yes:
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 6573, 107048}
Waarschuw beheerder
Yeah!:P

Guido :respect:
Waarschuw beheerder
Wie de clubk*t niet eert, komt niet uit Weert :x
Waarschuw beheerder
jongens jongens ..niet te braaf worden, het is gewoon zo dat mensen die naar dat feest komen gewoon van hardcore en dergerlijke houden... anders zouden ze de entree teveel vinden.. en wat betreft gabbers die denken dat mensen met een smaak voor kleren hebben denken dat dat clubkutten zijn ...whaha droom verder..respect to the hardcore people
Waarschuw beheerder
donateur
(N) Niet iedereen die WEL iets om kleren geeft is meteen een CLUBKUT :s
Die komen niet eens 'ns hiernaartoe! :vaag:
 
Waarschuw beheerder
Liever clubkut dan houthakwijf (Y)

als het net zo word als Bassquake 2004 dan gaat het helemaal goed komen :D
Waarschuw beheerder
Vorig jaar helemaal uitverkocht......en kei vet feest!

Dit jaar gaan we er weer voor.

Ik vergaap me wel eens aan de schoonheid van sommige "clubkutjes" in de carte, maar als ik dan die houtpogowijvuh zie..... dan snap ik homo's....:d
Waarschuw beheerder
donateur
..dan blijf je toch weg
Waarschuw beheerder
eeey indo-slaaf of the raaf.
waarom zeg je bij het masters of massacre forum in het tweede topic 22:23 [Melding]
Indo-Slaaf of the raaf
donateur! Hardstyler, niet zeuren :yes:

Carte Blanche is megavet!

haha en hier zeg je dat de carte zuigt hehe..je weet niet het verschil tussen die 2 woordjes he jonge... hehe....oeps foutje ofnie raafie
Waarschuw beheerder
donateur
...hier heeft er ook eentje tijd over :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
WATTT is een clubkut? vind dat men hier maar weer veel te zeiken heeft. een feestje organizen is niet zo easy hoor :P
Waarschuw beheerder
donateur
clubkut: ....(meestal)meiskes die erg de moeite doen om helemaal bij te blijven met de mode, en zich iedere week weer helemaal opdoffen en er vaak té lekker uitzien (Y) ..dus uh echt geen scheldwoord.

..beter ben je clubkut :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
van die kabouters met puntschoenen en rokjes?
Waarschuw beheerder
Clubkutten zijn mensen die voornamelijk van Hardstyle houden naar dit soort feesten gaan om er bij te horen... maar zoals Nederweert al zei... ze willen vaak opvallen, meestal met een te grote overdosis aan make-up, en ja vaak ook korte rokjes...

Maarja, Bassquake :worship: Elke Zaterdag in de Carte biggy party... Als Quikswitch en R2B weer zo draaien als elke zaterdag komt het zeker goed :) Ben van de partij iig :yes:
 
Waarschuw beheerder
Als je je ergert aan die vrouwen moet je niet komen, Het valt allemaal wel mee in de Carte hoor!!
En idd Robbie, als het net zo wordt al vorig jaar, dan gaat het een latertje worden :P

See you then !! :D
Waarschuw beheerder
donateur
Clubkutten zijn mensen die voornamelijk van Hardstyle houden naar dit soort feesten gaan om er bij te horen...


ga lekker inne zandbak spelen menneke :gaap: :z
clubkutten zijn gewoon mensen met STIJL..iets waar die gedrochten in lonsdale en opgerolde broeken nog wat van kunnen leren :yes:

maar zoals Nederweert al zei... ze willen vaak opvallen, meestal met een te grote overdosis aan make-up, en ja vaak ook korte rokjes...


..voglens mij moet jij een cursus lezen rgle.

Ik zie juist VEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLL liever de meiskes die er als clubkut bij lopen, want die zien er 1000000 keer beter uit als de meeste SLONSDALE gedrochten op kisten...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
hahaha jah mensuh waet hetj ut nou vur zin om hier Over te gaan discusieren kom gewoon lekkr meefeesten en geef dan je mening of ut hierzo clubcutten zijn !!MENSUH HEBBEN VEEL TE SNEL VOOROORDELEN!!!!!IKWEET WELL IK GA DAAR LEKKR STAAN STAMPUH VOOR ME LEVUH !;)HAHA(Y) TOG WAAR SNELLE SCHAKEL ISZ KAN IKK WEL FLINK LOSZ GAAN :BOUNCE: :BOUNCE::p
Waarschuw beheerder
Ik zie veel liever Mensen met Lonsdale, draag het zelf ook... Clubkutten... :nee:
 
Waarschuw beheerder
donateur
ppfffff!!!!!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
okeej, stel ik ben een jongen, ik ga op stap en kom een clubkut tegen met een plameur make up en 2 dozen tissues in hun beha. Das verdomde lullig als je wil naaien en de make up en tissues zijn weg.. blijft er een lonsdaler over niet waar?
Kort samengevat: iedereen is hetzelfde.
En dit forum gaat niet meer over het feest maar over clubkutten.
Waarschuw beheerder
Mwhaha, lol ... ik denk dat clubkutten wel wat anders redeneren als mensen met lonsdale.. maarja vooruit, back ontopic :)
Waarschuw beheerder
Volgens mij komen we toch allemaal voor hetzelfde......


Voor de vette sound en om een berg lol te maken waar je U tegen zegt.....


:d
Waarschuw beheerder
Ik heb er zin in iig... R2B en Quikswitch ik verwacht weer veel van jullie, net zoals elke zaterdag ;)
Waarschuw beheerder
:gaap:

Sterf!

je gaat na een party omdat je hoogswaarschijnlijk van de muziek houdt en daar zijn GEEN kledij voorschriften aan verbonden :nee:


:gaap:

die clubkutten trekken wel jullie aandacht :bounce:
goede vorm van tijdsverdrijf hiero...
Waarschuw beheerder
donateur
Harvey & Roy :jaja: op 'n feest gaat 't zkr voornamelijk om de muziek .. dusse , wat 'n gezeik!

Dus wat beginnen mensen ineens over NAAIEN & over dat Lonsdale "ruig" is als je 't draagt .. whehee :nee:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
:gaap:

op of aanmerkingen bij een ander zijn tekort komen bij jezelf...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
het interesseert mij ook niet wat er binnen staat. zolang ze me niet (per ongeluk) in me gezicht meppen zoals afgelopen zaterdag vind ik het goed :)
Waarschuw beheerder
donateur
ja t ging wel ff looss ja :)

En ja precies...wordt gewoon een vet feesje, k heb er iig zkr weer zin in :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
jongens, haal kaartjes zeg ik want t gaat wat worden!
ik heb er zin in...:p
Waarschuw beheerder
MANNEN VAN DE KLEINE ZAAL ;)

KNAP WERK GELEVERD MAAR DAT WISTEN JULLIE ZELF OOK AL HE. En mensen laat iedereen in hun eigen waarde clubkutten zijn er niet iedereen is gelijk.
op feestjes in de carte. En herrie zoeken heeft geen zin je wordt er net zo hard uitgekeld dat is wat ze zeggen een streng deurbeleid denk daaraan voordat jullie beginnen te meppen ONZIN...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Go Jerry :D
Waarschuw beheerder
zijn altijd wel mensen die zich misdragen door omstandigheden :gaap:









[img]http://party.snt.utwente.nl/images/upload/FORMAT/original/UPIMGID/2440.jpeg[/img]

:bounce:
Waarschuw beheerder
Carte blance hebben ze ballonneeeeeee mmmmmmmmmmmmmm lekkkkkkkkker ;p

hihi

me vind lonsdale ook om te kotsen
en ik geloof dat de meeste mensen het of dragen omdat ze
ten 1ste: erbij willen horen.
ten 2de: omdat ze graag lelijke kleding dragen
en ten 3de:omdat ze er iets mee uit willen lokken.

en uhhhhh so wat dat ik met me mooie nette kleding en me puntschoentjes flink wil :bounce:.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
me vind lonsdale ook om te kotsen


geef een goede reden waarom je dat vindt...
- heeft t merk je iets aangedaan? :nee:
- is t merk van zn eigen haatdragend? :nee:
- iets anders? :nee:

geen redenen? dan zal t wel met smaak te maken hebben...

goed...dat mag zeker...

maar heeft t nut om iets wat met jouw smaak te maken heeft zo duidleijk negatief te beoordelen naar buiten toe?

nee dus

dus laat de mensen die dat dragen (net als ik omdat zon trui lekker zit!!!!!!) ook ff in hun waarde; als een opmerking geen nut heeft, plaats m dan niet-- it's better to chew than to talk!!wat we allemaal nu niet nodig hebben is gepraat zonder waarde!

geen woorden maar feesten! :bounce:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
sowww snelle schakel... wat eeen vaderlijke praat hehe.... maaru je hebt wel gelijk.
maar meer terrror in de carte heeft der niks mee temaken maar dit vind ik ehehe
 
Waarschuw beheerder
'T is idd een kut locatie.
Al die trapjes.. pfff :[ Zwaar irritant!
Maar voor dat iedereen begint te juiche,
ik denk dat ik toch eve kom spieken.
Ik bedoel je moet toch wat heh?!
Beter komt er wel af en toe een terror plaatje langs gekoprolt! :9
 
Waarschuw beheerder
in de cart mag je toch geen kisten aan...dus iedereen die kisten heeft doe ze maar snel uit!!!!!dan zijn jullie misschien ook wel clubkutten maar niet met een te korte broek whahahah
Waarschuw beheerder
"in de cart mag je toch geen kisten aan..."

is gelul:P:O.....is nooit verbod op geweest:O
Waarschuw beheerder
wat een triest gedoe over clubkutte laat de mense wat boeit ut nou. gewoon ralex feeste wat wil je meer :yes:
 
Waarschuw beheerder
***creeer je eigen plezeer***
Waarschuw beheerder
Wat een energieverspilling hier :S
NIE ZEIKEN MAAR FEESTEN!!!!
Ik draag wat ik wil, heb ik dan geen smaak? BOEIEN! TELL IT TO SOMEONE WHO GIVES A FCUK!
Ik heb er zin in en ben er klaar voor!
Tot zaterdag! :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Nu een paar uur voor het feest!!!!!!!!!
IK HEB ER ECHT MEGA VEEL ZIN IN!!!!!!:bounce:
En ik hoop dat er een hoop mensen zijn die dat ook hebben :jaja:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Haelen.tk is er ook!!!!
Waarschuw beheerder
Je mag wel kisten aan, alleen geen witte veters erop ! Ik heb er ook megaveel zin in :yes: