Eindelijk is het gelukt, Noisia komt naar het Zwolse poppodium Hedon. En dat tijdens een avondje Electrocution op vrijdag 30 april. Electrocution is het dampende electrofeest waarbij alternatieve Dance een verdiende plek krijgt in het programma van Hedon. De artiesten die worden geboekt zijn niet eenvoudig in een hokje te plaatsen en kenmerken zich doordat ze te durven experimenteren en daarmee hun nek uitsteken.
Ook deze editie zijn met Noisia en Krause rasartiesten neergezet die dankzij een flinke dosis rauwheid aantonen slechts één doel te hebben; het publiek compleet ondersteboven blazen. Wie de muziek kent van plaat weet niet wat hen overkomt zodra de knallende tracks live door het geroemde geluidssysteem van de Zwolse zaal worden geperst. De dj's van Spastic Spunks en The Bassmakers maken het plaatje compleet. Dit is nou typisch zo’n party waar maanden later nog over wordt gesproken en dus durven we een heerlijk cliché uit de kast te trekken: Be There.
Noisia
Wanneer je het over Drum 'n Bass hebt kan je niet om Noisia heen. Het Groningse drietal draait over de hele wereld, van Sydney tot Moskou en van Tokyo tot Berlijn. De drum'n bass helden uit Groningen hebben hun horizon inmiddels al veel breder gemaakt en met remixen voor o.a. The Prodigy is gebleken dat dat precies de juiste keuze bleek. Nu is het tijd voor eigen werk. Het nieuwe werk Split The Atom brengt een enorm veelzijdige tracklisting waarbij drum ’n bass, dubstep en ambient subliem worden afgewisseld met techno, hiphop en electro. Beïnvloed door sterk uiteenlopende artiesten als The Prodigy, James Brown, Miles Davis en Konflict, richt Noisia zich op het maken van muziek voor DJs en podia die interessant genoeg is om ook op je MP3 speler te zetten.
Krause
Het album van electrochick Krause is al even uit en werd geproduceerd door, jawel, Noisia. Met een titel als No Guts, No Gory toon je in elk geval een flinke dosis lef aan, en dat is terug te zien in haar performance. Het album is op zijn zachts gezegd uiterst divers en verassend. Waar de track Follow Me met intieme harmonische zang de luisteraar intrigeert, wordt deze even later simpelweg verpulverd door het rebelse I Want A Pony. Krause staat bekend om haar spraakmakende podiumact, waarmee ze eerder al haar kunnen bewees op o.a. Noorderslag, Eurosonic en Amsterdam Dance Event.
Kaarten zijn verkrijgbaar via www.hedon-zwolle.nl, Plato en VVV te Zwolle en indien niet uitverkocht op de avond aan de kassa van Hedon.
Electrocution
anoniem gepubliceerd op

| Feest | Electrocution |
| Datum | vrijdag 30 april 2010 |
| Winactie | Electrocution actie![]() |
| Locatie | Hedon ![]() |









