Partyflock
 

Lineup Amazone Project
Sunnery James & Ryan Marciano 5 uur set

gepubliceerd door , op
Terwijl alle plassen dichtvriezen en Nederland vergaat van de kou, zitten Sunnery James & Ryan Marciano in de aanloop naar Amazone Project op 27 februari in de Heineken Music Hall, ergens verstopt onder de tropische zon. Het gouden duo laat niets aan toeval over en zit zich in het Amazone gebied voor te bereiden op een avond die als legendarisch de boeken in zal gaan. Na een dikke 3 uur set op Dirty Dutch en Mystery Land gaan ‘the boys’ op Amazone Project voor de koningsset van 5 uur.

Ricky Rivaro, Daniel Bovie & Roy Rox zullen in de gedaante van True House Music de avond openen, waarna Gregor Salto & Grégory B2B de subs in de HMH zullen opwarmen voor Chuckie. De artiest die Sunnery & Ryan vanaf het begin al support en hun de kans heeft gegeven Amazone Project te lanceren tijdens Dirty Dutch in de RAI. De laatste 5 uur is de blackbox het domein van Sunnery & Ryan die middels een muzikale speech de eerste editie van Amazone Project tot een feit zullen maken. In de bovenzaal van de Heineken Music Hall staan Warren Fellow, Philip Young, Juan Sanchez, Randy Vicious, Leroy Styles en Firebeatz met een iets rauwere en diepere techy sound.

Sunnery James: ‘Het lijkt nog als de dag van gisteren dat we onze doorbraak maakte in The The Sand met Dennis Ferrer. De dag daarvoor kon ik bijna niet slapen en pompte de adrenaline door mijn lichaam. Toen dacht ik dat niets dat gevoel kon overtreffen. We leven nu ruim anderhalve maand voor Amazone project en dat gevoel heb ik nu ook maar dan in het kwadraat. '

Ryan Marciano: In eerste instantie dacht ik dat de 5 uur set net een treetje te hoog zou zijn. Maar als ik zie hoe vlot onze sets de laatste tijd gaan, krijg ik er heel veel zin in. We zijn er absoluut klaar voor. Amazone Project ademt hoe wij over muziek denken en wat we willen uiten. ‘[/i]

Sunnery James & Ryan Marciano hebben wederom ruimschoots bewezen een hele horde fans achter zich te hebben. Direct bij de start van de voorverkoop voor Amazone Project gaan de tickets hard. 1 Ding is nu al duidelijk, de eerste editie van de Amazone Project gaat zeker uitverkopen. Heb je nog geen kaartje gehaald aarzel dan niet. Tickets kosten 45,- in de voorverkoop (ex. fee) en zijn uitsluitend online te koop via: www.amazone-project.com en www.id-t.com.
Some things come to life in the dark. Welcome to the Jungle!

14 opmerkingen

 
Vet hoor :D
True House Music :)
Tegenvaller!
Had iets totaal nieuws verwacht wat ze ook zeiden! Maar is gewoon het zelfde als Aftershock onder een andere naam!
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 4456, 2124}
Artiest {SHOWLIST artist 68299, 89019}
Voor een zmer festival betaal je al gauw een 45 euro
dat is wel het nadeel van de hmh het is elke keer zo duur

45 euro pfff
ze zijn het zeker waard zeker weten ze kunnen samen goed draaien dat hebben ze al bewezen maar toch

het is wel elke keer een duit geld
 
Uitspraak van RAW therapie op vrijdag 8 januari 2010 om 00:23:
5 euro pfff
ze zijn het zeker waard zeker weten ze kunnen samen goed draaien dat hebben ze al bewezen maar toch

het is wel elke keer een duit geld


Kan je beter bap halen(y)
Uitspraak van Dieselgozah op vrijdag 8 januari 2010 om 00:08:
Had iets totaal nieuws verwacht wat ze ook zeiden!


was allang bekend dat zelfde rij namen ging draaien.
Uitspraak van markmark op vrijdag 8 januari 2010 om 11:19:
was allang bekend dat zelfde rij namen ging draaien.


Nou mij niet en zo stond ook niet in het boekje ;)
Artiest {SHOWLIST artist 45555, 71383, 25959}
Uitspraak van TTT...TTC op donderdag 7 januari 2010 om 21:38:
Firebeatz!


dope :D
Uitspraak van RAW therapie op vrijdag 8 januari 2010 om 00:23:
45 euro pfff
ze zijn het zeker waard zeker weten ze kunnen samen goed draaien dat hebben ze al bewezen maar toch


Zijn dj's die je elke week wel ergens ziet staan dus snap niet waarom dit 45 euro moet kosten. Na het zien van deze line-up ga ik de 27ste voor Rotterdam. Voor de helft van het geld naar Swedish House Mafia Sebastian Ingrosso.
Dat zeg ik het zijn goeie djs zonder meer
heb ze regelmatig gehoord maar 45 euro pff

dan wacht ik wel tot er een leuk outdoor event komt met de zomer waar ik mijn 45 euro aan kan geven en wat ook in de zomer is

en de heineken music hall is zonder meer een van de plekken voor het uit gaan
ben er een paar keer geweest maar toch 45 euro is wel echt veel geld

dan maar ff wachten tot de zomer
HMH is dan wel beste indoor lokatie van NL, maar 45 euro vind ik ook wel weer ver gaan voor een nieuw concept.......
Ze zeggen dat de hmh gewoon een dure lokatie is
en volgens mij klopt dat ook wel