Partyflock
 

Earth
9th anniversary

gepubliceerd door , op
Earth
FeestEarth · 9th anniversary
Datumzaterdag 20 december 2008
WinactieEarth actiegesloten
LocatieParadiso Site
Dit jaar beginnen de feestdagen een weekje eerder namelijk op zaterdag 20 december. Earth presenteert dan de grande eindejaarsfinale met een flink pakket surprises. Het negende jaar alweer voor Earth, dat vraagt om een feestje en wel in muziektempel Paradiso met een speciale ‘b-day’ programmering. Het is ondertussen alweer de negende verjaardag, een pre-lustrum jaar dus. Voor volgend jaar staan er bijzondere dingen te gebeuren maar daarover later meer, eerst de verjaardag op 20 december. Alles wordt uit de kast gehaald om het Earth jaar knallend ten einde te brengen. In een uitgebreidt 3 zalen programma wordt absoluut niets aan het toeval overgelaten om er een bijzondere happening van te maken.

Programma grote zaal.

Earth resident dj Per heeft twee toffe Duitse artiesten weten te strikken voor een back2back set naast hem in de grote zaal. Geen minimal of techno uit ons buurland maar vette deephouse uit de handen van Terry Lee Brown Jr. & The Timewriter. In 2007 draaide Terry Lee Brown Jr. al één van de beste sets op Earth, ditmaal neemt hij partner in crime The Timewriter mee om er nog eens een schepje bovenop te doen. Beiden staan al jarenlang garant voor kwaliteitshouse van de bovenste plank wat tot uiting komt op bijvoorbeeld eigen label Plastic City. Terry heeft net deel 11 van zijn compilatie Terry’s Cafe uitgebracht terwijl klassieke Timewriter tracks geremixed zijn op zijn nieuwe album ‘ Resensed Part 2’. HOT!

Programma boven zaal.

De bovenzaal wordt gehost door het Illustere duo Onno & Victor Coral aka Presetone. Onno is de laatste jaren een regular op earth, Victor Coral daarentegen is veel bekender via zijn clubgerichte sound. De heren draaien nu samen en dat betekent een moddervette verrassende sound. Olene Kadar mag met recht de live-sensatie van dit jaar genoemd worden. In 2007 liet deze geweldenaar voor het eerst echt van zich horen en wat daarop volgde kan een ware zegetocht genoemd worden. Het afgelopen jaar heeft onze Friese held menig club afgebroken. Welcome to the Future, Vrijbuiters, Mysteryland, Rekorder Bla Bla overal ging het harder los dan ooit. Zoals onze duitse vrienden zeggen: Chaotisch, unkonventionell, freaky, Flächen und Minimale Beats, Verzerrungen, zahlreiche Breaks, sublimierter Wahnsinn! De warm-up wordt verzorgd door twee helden uit het oosten, Ranz & Tanz. Dat Nijmegen een stad is waar groeibriljanten vandaan komen is bekend. Jocelyn en Yasin zijn daar geen uitzondering op, dit duo weet in hun dj-sets zo’n vette energie neer te zetten dat er altijd gerockt wordt.

En wat nog meer dan?

Earth zou Earth niet zijn zonder verbijsterende  optredens en andere verassende invalshoeken. Zo kun je unieke show’s verwachten van: Cherry On Top, de dames met hun altijd verassende UITfits. Benchellal, altijd met een artistiek hoogstaande performance in combinatie met de verbluffende beelden van VJ Schwung. Vergeet daar bij het karakteristieke stemgeluid van MC PPholl in de grote zaal niet en de chill oase in de kelder.

Tickets voor Earth zijn te koop via de Earth website www.earth-link.nl , ticketservice en de bekende voorverkoopadressen van Paradiso.

6 opmerkingen

 
Waarschuw beheerder
zijn we bij

Terry Lee Brown Jr. & The Timewriter :D
Waarschuw beheerder
Terry Lee Brown Jr. & The Timewriter!
Waarschuw beheerder
vet!!! kan alleen niet :(
 
Werkzaam bij Vier
Waarschuw beheerder
donateur
Ranz und Tanz,netjes boys!:D
 
Waarschuw beheerder
eindelijk!!!!!!