Partyflock
 
Forumonderwerp · 736624
Artiest {SHOWLIST artist 52229, 53315}
Deze gaat het meest uit naar de technolovers onder ons.....waarom hou je juist van techno en b.v. geen hardstyle....??????

Om te beginnen:

Voor mij is de sfeer 1 van de belangrijkste dingen.Op pure technofeesten is de sfeer altijd goed..Geen vechten ofzo...En natuurlijk muziek.Tis maybe beetje cliche maar naar mijn mening is techno ECHT intelligente muziek.
moet je gelijk geve, techno is muziek voor mense die verder nadenke dan dom gebeuk. ik ben zelf geen pure technoist, maar ik hou van invloeden en kletterbeat. :kwijl:
peaky pounder was voor mij een revelatie en ik ben gek op Rude Awakening. darkcore voor slimmerikken ;)
 
De vraag was, waarom techno zich onderscheid...

Het enige antwoord daarop is dat techno nog steeds niet 'n hype is geweest, en de overige housestromingen wel... die dezelfde aantallen aan bezoekers krijgen. ;)
 
idd... heb zelf wel de hardstyle scene gehad... vond t altijd wel kicken maar goed.. in aanraking met techno.. veeeeeeeeeeeeeel beter... ook lekker van techno continu flow.. geen stopjes etc.. ken er ook beter op dansen en variatie weer eh :d... van lekker rustige techno tot hardtechno Lekkrrrr..! maar goed alles op zn tijd.. is wel cool with me.. voor rest op party's altijd wel goede sfeer gehad... tuurlijk ook op hardstyle area's maarja voel meer op gemak in de technooscene
laatste aanpassing
Ik denk dat techno wel degelijk een hype is.Je ziet er alleen geen reclame spotjes voor echte techno feesten op tv.dat is volgens mij het verschil.Tis gewoon iets exclusiefs!(voor mij gevoel dan als puretechnolover..)
Artiest Pie
:gaap:
geen hype? nog nooit in belgie geweest neem ik aan... tis mss ni zo mediagericht, maar de underground bulkt van technofeestjes.
@PIE: ga is ergens anders geeuwen
laatste aanpassing
 
luister naar alle platen van the wizzard-Jeff-mills.

Dan weet je wat techno is.
 
Voor mij is de sfeer 1 van de belangrijkste dingen.Op pure technofeesten is de sfeer altijd goed..Geen vechten ofzo...En natuurlijk muziek.


alle pure feestjes hebben een super sfeer, met alleen maar mensen die voor de muziek gaan, en er ook écht voor gaan.

Tis maybe beetje cliche maar naar mijn mening is techno ECHT intelligente muziek.


in elke stroming heb je zo je intelligente varianten, als je n btje verder kijkt dan de hitjes
laatste aanpassing
precies maar je hebt geen echte (commerciele) techno hits.....echt grote hits zeg maar met mvt,tmf en heel de teringzooi
 
Techno >> Supersfeer altijd standaard, geen discussie over mogelijk!!!
En jaaa De muziek, allee leuke melodietjes en deuntjes ensow (Y)

Hardstyle, kan leuke sfeer hebben meestal tot uurt jeof 2 daarna aggresief sfeertje, of geen sfeer, totaal sfeerloos, en jaaa muziek, eentonig:)
ik ging vroeger veel naar Hardstyle ben er nu echt op uitgekeken!!
 
haha ja krijg je als je een vriendje hebt die alleen maar naar technofeestjes gaat :) op een gegeven moment vond ik het geweldig :)
(Y)
tis gewoon geweldig :D
hee maar volgens mij zag ik jou op awake NYE vooraan...???!!!
 
Hey dat kan heel goed;)
FUCKING AMAZING FEESTJE!!!!ofni dan??krijg nu weer kippenvel ask er aan terug denk!!!!:bounce:
 
Wuhahha Ja was zekers super :yes: :D Volgens mij heb je nog een heel gesprek gevoert tegen mij!!!
 
Intelligente muziek? Pff en natuurlijk is het beter als Hardstyle he? Hardstyle is simpel in elkaar gezet en techno zit immers moeilijk in elkaar, dus voor hoog opgeleide mensen...vanzelfsprekend...

:frusty: Dit wordt vaak gedacht door de technoaanhang en ga nou niet zeggen dat het niet zo is...

Gaan we het roer eens helemaal omgooien...

Technonummer: of ik nu bij 2 minuten zit, 4 minuten zit of 6 minuten zit, ik hoor steeds hetzelfde geluidje -> SIMPEL

Zo dus techno intelligent/techno voor intelligente mensen? :no: Dus dat valt al af, hoppata 8)

Nogmaals muziek heeft niets met intelligentie te maken ;)
 
Ik vind techno ook geweldig. :)

Vooral de oudere variant van 1988 tot 1994 (oldschool techno dus) en het werk wat op de Shockers-albums staat. Ook vind ik industrial techno zwaar relaxt.

Maar er zijn nog een heleboel stijlen die ik ontspannen vind en naar mijn mening is de enige reden waarom techno zich onderscheidt: de arrogantie van de technodiehards.

Volgens de meeste mensen die alleen maar techno luisteren zijn zij verheven boven de rest van de partyscene, ook in de hardcorescene komt dit veel voor. Ik vind het nergens over gaan, respecteer elkaars stijl gewoon en als je elkaars stijl zo nodig wil afbranden: kom dan wel met goede argumenten. :)

Ik snap precies wat het gevoel bij techno is, ik ken het, het is geweldig, maar waarom in godsnaam die arrogantie?
denk ni dat het arrogantie is..tis gewoon iets vets wat gewoon echt van jou is..niemand kan je die nacht afnemen en technofeesten zijn gewoon anders als andere soorten feesten!!!DAT SOWIESO!!!!
 
Tis wel echt kijken en gekeken worden op technofeestjes:)
Maar ja dat is sowiesow met house en techno;):D
maar ja toch altijd een supersfeer!!!!:D
 
denk ni dat het arrogantie is..tis gewoon iets vets wat gewoon echt van jou is..niemand kan je die nacht afnemen en technofeesten zijn gewoon anders als andere soorten feesten!!!DAT SOWIESO!!!!


Technofeesten zijn anders dan andere feesten, trancefeesten zijn anders dan andere feesten, hardcorefeesten zijn anders dan andere feesten, so?

Andere soorten feesten kunnen mensen ook niet van je afnemen, gelukkig niet. :)

Ik vind de technoscene bijvoorbeeld veel minder intiem dan de oldschoolscene, dus? Dan moet ik opeens maar oldschoolliefhebbers tot ubermensen uitroepen? Dacht het niet. Er zijn gewoon een heleboel stijlen cool en zolang je geen last hebt van een andere stijl lijkt het mij het meest wijs om daar dan gewoon niets over te zeggen. :)
laatste aanpassing
 
:gaap: is et nog zo vroeg? of is dit gewoon een niet boeiende discussie?? :vaag:

Technonummer: of ik nu bij 2 minuten zit, 4 minuten zit of 6 minuten zit, ik hoor steeds hetzelfde geluidje -> SIMPEL

8) jep..... dat komt omdat je der rest eromheen niet hoord....
je moet er neit slim voor zijn... maar wel geoefend....
de geluiden weten te onderscheiden... en te plaatsen....
je zal je is verbazen hoeveel geluiden er in 1 nr zitten hahaha!
dat in tegenstelling tot bijv hardstyle.....
(waar je ook het hele nr et zelfde geluidje doorheen hoord)

weetje wat et is.... over smaak valt neit te twisten....
dus laat iedereen et lekker bij hun eigen smaak houden...
hebben we ook geen gezeik :D
laatste aanpassing
 
jep..... dat komt omdat je der rest eromheen niet hoord....
je moet er neit slim voor zijn... maar wel geoefend....
de geluiden weten te onderscheiden... en te plaatsen....
je zal je is verbazen hoeveel geluiden er in 1 nr zitten hahaha! dat in tegenstelling tot bijv hardstyle..... (waar je ook het hele nr et zelfde geluidje doorheen hoord)


Wij techno mensen komen voor de muziek...
en dan zitte we met zn alle op 1 lijn geen gezeik... niet naar elkaars kleren kijken ofterwijl tis bij ons geen modeshow..... gewoon helemaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal los...
laatste aanpassing
 
Tis wel echt kijken en gekeken worden op technofeestjes
Maar ja dat is sowiesow met house en techno
maar ja toch altijd een supersfeer!!!!


komt door die nowwow figuurtjes, die nu ineens dj-rush of adambeyer helemaal geweldig vinden
kusje...
whahaha wacht maar....nog eff en dan is helemaal commersieel.....komen der mensen die nie meer voor de muziek gaan...de eerste techno platen al op tv gehoord....overal om me heen hebben mensen het al over techno, leuk dat je je stroming zo superieur vind, en daar je iq aan gelijksteld....ik walg van die houding van de techno gangers.....walgelijk...alsof ze deelnemen aan iets voor betere mensen. vroeger was de gabberscene ook zonder agressie
 
whahaha wacht maar....nog eff en dan is helemaal commersieel.....komen der mensen die nie meer voor de muziek gaan...de eerste techno platen al op tv gehoord....overal om me heen hebben mensen het al over techno, leuk dat je je stroming zo superieur vind, en daar je iq aan gelijksteld....ik walg van die houding van de techno gangers.....walgelijk...alsof ze deelnemen aan iets voor betere mensen. vroeger was de gabberscene ook zonder agressie


ja walgelijkkkkkkkk!!!
 
Techno is al zooooolang.....
het zal misschien wat meer bekend worden...
en et word ook wel gehypt.....
komt mede door de hardere vorm van techno.....
en doordat sommige mensen eindelijk inzien dat hardstyle gewoon zoutloze muziek is.....

maar techno zal altijd blijven.....
als je de goede (kleine) feestjes afgaat zal je er niet zoveel last van hebben....

en dat er op feesten naar elkaar gekeken word is niet zo vreemd toch? dat gebeurd overal....
maar bij techno word geen discussie gevoerd of je wel of niet puntschoenen aan mag.... of het geoorloofd is om te pogoen... of dansen op een andere manier.....

ik walg van die houding van de techno gangers

ik moet zeggen dat ik jou houding ook niet je van het vindt! :P

vroeger was de gabberscene ook zonder agressie

wanneer vind jij "vroeger??"
 
Deze gaat het meest uit naar de technolovers onder ons.....waarom hou je juist van techno en b.v. geen hardstyle....??????



Ik hou van beide?

Je hoef niet persee alleen van techno te houden.

Maar goed, naar innercity 2004 was ik verkocht, techno is relaxed. New Years Eve @ awakenings en moet zeggen dat de sfeer goed was de muziek relax enzovoors.

Awakenings hoort samen met Innercity 2001 en Sensation Black 2004 tot de betere grote feesten.
 
Awake samen met Innercity en Sensation in 1 rijtje?? 8)
 
Nogmaals muziek heeft niets met intelligentie te maken

Ga eens naar een concert van Wolter kroes en daarna naar een klassiek ensemble in het Concertgebouw moet jij eens opletten ;-)
 
Awake samen met Innercity en Sensation in 1 rijtje??


:)

All round party animal en muziekliefhebber
 
Ga zelf ook het liefst naar techno feesten, maar toch heb je ook op andere feesten een relaxte sfeer...
Als vb. een Armada night..Wordt geen techno gedraaid, maar toch is de sfeer heel goed.
Denk ook niet dat techno ooit zo groot zal worden, als bijv. hardstyle...Techno ligt gewoon wat moeilijker in het gehoor voor veel mensen. Ik heb bij een techno feest het gevoel dat er meer dan op bijv. een hardstyle feest mensen voor de muziek komen. Dat geeft toch een andere sfeer...
laatste aanpassing
Ik ga zelf t liefst naar HC-feestjes omdat je daar meer het 'met-zijn-allen-1' gevoel hebt. En daarbij richtig kan beuken!:D..technofeesten zijn ook super, Maar op een heel andere manier..daar hangt cker zoveel sfeer vind ik, maar wel meer individueel omdat iedereen helemaal opgaat in de muziek (ik tem. wel) en doordat er mindere qlimaxen zijn blijft iedereen heel chill in trance door de zaal zweven :P

Dát maakt voor mij het grote verschil tussen feesten van deze (overigens heel uiteenlopende) stylen.
Op HC feesten het "met z'n allen 1 gevoel" ?

nou echt niet meer dus he!
Wat maakt de technoscene zo andes als andere stijlen dance...?????

techno is vele malen breder dan de meeste andere stromingen. Waardoor je heel veel verschillende soorten feesten krijgt met veel verschillende dj's. In de hardkeur of hardstyle scen worden week in en week uit dezelfde populaire Dj's geboekt. De mensen die naar die feesten gaan blijven die Dj's vet vinden :S. Bij techno feesten worden zeer uiteenlopende Dj's geboekt van over de hele wereld. Kortom techno is universeler dan veel andere stijlen, dat is hetgene waarin techno zich onderscheid denk ik.
 
Artiest Balbasaur
Alweer zo'n kansloos ''techno is beter'' topic :gaap:
kansloos genoeg voor jou om te reageren :s
 
:yes:
Alweer zo'n kansloos ''techno is beter'' topic


Idd, gaat weer op niks uitlopen... :gaap:

hierom luister ik naar techno :yes:

Techno is het samenspel tussen hihats, percussie, baslijnen en kickdrums. Voor wie verder luisterd dan mooie melodieën en zangpartijen ligt de muzikale waarde ervan in de subtiliteit van de elektronische klanken. Kleine maar gelijkmatige veranderingen in de opbouw van een plaat. Verrassend, meeslepend en diepgaand." Wat er ook over gezegd wordt, echt toegankelijk is de techno niet. Daar is iedereen het wel over eens. Wie zijn eerste technofeest bezoekt zal zich in eerste instantie geen raad weten met de geluidsbrei, waarvan het enige oefening vergt om er een patroon in te ontdekken. Is dat echter het geval dan is er ook geen weg meer terug. Wat voor verrassend geluidje kan ik nu weer verwachten ? De break duurt wel erg lang, het kan niet lang meer duren voordat die basdrum erin komt, ja nu komt hij ! nee niet nu, wanneer dan ? Tegelijkertijd kijk je schuchter om je heen om te zien of anderen door hebben dat je eigenlijk te vroeg was met je danspassen. Techno is een muzikaal spel en hoe geoefender je erin raakt, des te leuker het wordt. Heb je het door en is het je ding, dan ben je verkocht. De technofreak is geboren.....


Tis wel echt kijken en gekeken worden op technofeestjes
Maar ja dat is sowiesow met house en techno


Dan ga jij toch naar andere technofeestjes als waar ik heen ga.Op de feestjes waar ik kom komen de mensen alleen maar om van de muziek en elkaar te genieten.En een leuke tijd te hebben.
laatste aanpassing
Tis wel echt kijken en gekeken worden op technofeestjes
Maar ja dat is sowiesow met house en techno


deze snap ik ook ff niet :S
Nee he :S

Best raar
verkeerde instelling als je het mij vraagt, de muziek is toch echt de belangrijkste reden om naar een feest te gaan.
gejank over inteligente muziek


techno is kut klaar uit
Idd ja. Muziek ten eerste. En dan misschien ook nog voor de sfeer en de mensjes die er komen.< Maar niet om naar ze te kijken,maar om er een leuke tijd mee te hebben.
1 van de belangrijkste zeker niet DE belangrijkste....Stel je voor op een feest is de muziek helemaal geweldig alleen de sfeer is echt kut dan is het voor mij geen geslaagd feest
gejank over inteligente muziek


techno is kut klaar uit


:X
1 van de belangrijkste zeker niet DE belangrijkste....Stel je voor op een feest is de muziek helemaal geweldig alleen de sfeer is echt kut dan is het voor mij geen geslaagd feest


van te voren weet je welke Dj's er komen (de muziek), je weet niet wat voor sfeer is gaat hangen. dus vind ik dat de reden om te gaan in eerste instantie de muziek.
8)

techno is veels te moeilijk ik ben maar een dom gabbertje ik begrijp het nog niet 8)
 
Alweer zo'n kansloos ''techno is beter'' topic


Dat jij wat simpel was wist ik al... :P
gejank over inteligente muziek


techno is kut klaar uit


maar van jou valt het me een beetje tegen Menno. :P
:O maar maar maar

b)

techno vind ik niks :$ en de hele wij zijn superieur met onze inteligente muziek is ook irritant

dus techno is kut :D