Partyflock
 
Forumonderwerp · 735348
Dit moet ik even kwijt....
Ik zit met een groot probleem :(
heb nu al een paar jaar verkering, met een hele lieve jongen, maar ben ik het laatste jaar al wel 3 keer verliefd geweest op een ander. nooit vreemdgegaan hoor, de verliefdheid ging wel weer over. nu is het weer zo ver. maar nu is hetwel heel ernstig, ben echt tot over mn oren verliefd!!! :( weet niet meer wat k moet doen, begin aan mn relatie te twijfelen. vind het de laatste tijd al niet zo lekker gaan. lijkt meer een broer en zus relatie. maar hij vind het wel heel goed gaan. nu kun je wel zeggen, volg je gevoel en maak t uit of zoiets. maar ik kan hem geen pijn doen!! de gedachte dat hij dan zo verdrietig om mij zal zijn doet me gewoon pijn. maar ik moet natuurlijk ook gelukkig zijn... k weet t allemaal niet meer :cry:
we zijn al een keer uit mekaar geweest door mij, en toen is het snel weer goed gekomen. ik kan me gewoon geen leven zonder m voorstellen omdar ik gewend ben met hem te zijn. maar k word er de laatste tijd niet gelukkiger van...
zo.. dat moest er even uit
laatste aanpassing
 
pluk een roos en steek hem in je reet
lekker boeiend allemaal pfffffff

zoek het anders ff zelf uit......
laatste aanpassing
Na een tijdje wordt iets standaard...Ook je relatie, het is vanzelf sprekend...

Maar wanneer dat weg is, dan komt het gemis weer...

Hele moeilijke keuze, sterkte ermee (F)(F)(F)
 
www.fancy.nl
 
lekker nep:(
nee, dit is helemaal niet nep. maar k wil niet dat een bekende van me weet dat ik het ben. heb daarom een ander account gemaakt.
weeg de voor en nadelen van je relatie tegen elkaar af


verliefdheid overkomt iedereen wel eens, de een meer als de ander, we blijven mensen hoor :)

Wees eerlijk tegen jezelf
dubbele penetratie ;),kom jij aan je trekken en je vriendje..
wat een kut reacties zeg.
behalve van bob de sloper (f)bedankt
 
Verliefd worden kan je altijd,maar stel je begint een relatie met die persoon waar je nu verliefd op bent..

Over een jaar ben je niet meer verliefd op hem en dan wordt je weer verliefd op een ander..

Ga zelf eens na hoe lief je huidige vriend is en dat je misschien wel een toekomst met hem ziet.

Verliefdheid gaat meestal over..

Denk eerst na voordat je iets doet,later heb je misschien spijt....

Veel sterkte
(F)

Tis lastig...Maarre, als je nog veel van je huidige vriend houd, zal ik er blijven...

Verliefdheid is soms een x wat anders willen, dan neem je wat anders, is het toch niet zo leuk...

Verlies je alles...
maar goed...als je meerdere keren verliefd wordt binnen een jaar mag je wel gaan twijfelen aan je relatie lijkt me.

Misschien moet je eens nagaan wat je mist, aandacht, gezelligheid, spontaniteid, spanning whatever?
2 account dat os toch een ban?
 
Geloof het of niet..
Ik heb onlangs precies hetzelfde gehad, ik ging 4 jaar met mn vriendin, had ook al meerdere keren contact met andere meisjes..
Toen werd ik dus verliefd op een meid en zij op mij, dus ik het uitgemaakt en met haar gegaan.
Ik ging onderhand 2 maanden met haar, maar had al die tijd schuldgevoelens tegenover mn ex, wat volgens mn gabbers betekende dat ik nog niet over mn ex heen was.
Toen heb ik weer afgesproken met mn ex en het is nu weer dikjes aan :)

Wat ik wil zeggen: laat je niet bevliegen door verliefdheid want het is een zeer lastig medium en ga eerst ns alles op een rijtje zetten met je partner..
En wees 100% eerlijk tegen elkaar!!
Misschien allemaal bullshit, maar succes ermee!! ken het gevoel! (y)
ik heb echt al over alles nagedacht. kan er voor mezelf gewoon niet uitkomen.
 
vervelend voor je..

ik vind wel dat je tegenover je vriend eerlijk moet zijn.
en je toch afvragen of de relatie nog wel een kans heeft aangezien het al meerdere keren is gebeurd!!

Succes ermee(L)
 
stampertje-- dat hoeft helemaal niet zo te zijn!
verliefd worden op iemand anders kan op 1 of andere manier je relatie ook ten goede komen.
misschien is het dan tijd om open kaart te spelen?
 
dan moet je je vriend ECHT dumpen en er voor jezelf achterkomen of het de goede keuze was..
Als jullie bij elkaar horen komt het altijd weer goed!
Rebus....ik zeg als je MEERDERE keren binnen een JAAR echt verliefd wordt...dat lijkt me niet gezond

Verliefd worden overkomt denk ik iedereen wel eens in een relatie maar als dat continu gebeurt moet je eens nagaan bij jezelf of je relatie nog wel wat voorsteld?
 
ben het niet met je eens..
Ben zelf ook meerdere malen gek geweest op andere meisjes en ben er na elke keer meer achtergekomen hoe veel ik van me schatje hou.
je hebt gelijk stampertje. het is gewoon zo moeilijk, want de ene maand heb je het hartstikke leuk met elkaar en denk je dat het echt helemaal goed zit. maar dat gebeurt dit weer... open kaart spelen is zo moeilijk, het moet wel, dat weet ik.. maar is wel errug moeilijk
het zal dan voor iedereen verschillend zijn...

Ik werd bij mn ex ook steeds verliefd op anderen of, verliefd....dat nog niet eens

uiteindelijk heeft dat mij de ogen geopend, ik vind het niet gezond
 
het is heel moeilijk..
ja, als je dat blijft zeggen kom je niet verder, je moet kappen met je vriend, elkaar niet zien of spreken dan weet je ook hoe het voor je vriend allemaal zit..
Tja.. das moeilijk...
Je moet wel inzien dat bij elke nieuwe relatie er een punt komt dat je het even niet meer weet. En dat het 'verliefde' eraf is. Dit kom je telkens weer tegen. Ik zou dus even heel goed nagaan wat hij voor je betekend en hoeveel energie je in hem heb gestoken. En zeker eerlijk zeggen, dat lucht op en dan kun je al een stuk logischer en verstandiger hierover nadenken. Zo raar je alleen maar in de war. Of zie hem een tijdje niet... kijken of je hem dan mist. je mist overigens pas iets als je het niet meer hebt...Heel veel succes en je komt er uiteindelijk wel uit!
ik vind het toch wel wat zeggen over je relatie, ik heb het ook gehad, tot 2 x toe en 2x heb ik het uitgemaakt en heb daar zeker geen spijt van, je moet eerlijk zijn tegen jezelf en helemaal tegen die ander..

succes (K)
 
Weet niet wat jullie onder een relatie verstaan...maar als ik jou verhaal lees heb ik maar 1 tip: Kappen met die relatie!!!

Pas dan kom je erachter wat je gevoelens zijn.
Er is een verschil tussen houden van iemand en de rest van je leven een relatie met iemand aan gaan.

Wat je nu doet kun je niet maken tegenover je vriend, je hebt misschien nog wel niks gedaan, maar draai de rollen ns om. Je kunt er beter een punt achter zetten en uitzoeken wat je gevoelens zijn, als je dat je m zo eigelijk min of meer besodemietert, denk dat ie hier achteraf meer door gekwetst zal zijn als dat je nu even zegt dat je tijd nodig hebt voor jezelf.

Het gaat er niet over dat je nu moet gaan voor diegene waar je verliefd op denkt te zijn..maar neem gewoon tijd voor jezelf aangezien dit niet de eerste keer is.
laatste aanpassing
 
ik kan me gewoon geen leven zonder m voorstellen omdar ik gewend ben met hem te zijn. maar k word er de laatste tijd niet gelukkiger van...


Gewenning gaat over. Roken is ook gewenning, en toch kunnen mensen er mee stoppen.

Jouw geluk is belangrijker dan zijn (tijdelijke) verdriet.
als ik jou was zou ik is heel goed met je vriend gaan praten..geloof me.. als je er over kan praten met diegen waar je van houd zal t een stuk makkelijker gaan.. t blijft moeilijk natuurlijk maar toch..

als hij weet hoe jij je voelt kan er misschien iets gebeuren :)
maak het uit.. echt waar je kan er heeeeeel lang over nadenken maar denk aan je toekomst. het zit niet goed blijkbaar.
 
hmm..schrijven lucht op(Y)

hoe ging dat liedje ook alweer van de counting crows?

dont it always seem to go

sterkte met je beslissing
ga even uit elkaar om rust te nemen en kijk hoe erg je hem mist! Dan voel je het vanzelf! Bij mij heeft dit geholpen om het definitief uit te maken en dat bevalt me prima!
 
hmm..schrijven lucht op (y)


Misschien lucht het op, maar je lost er geen probleem mee op !
 
ik zou gewoon met je vriend erover praten, miskien is hij ook wel vaker verliefd geweest op un ander, en dusrft hij het ook niet tegen jouw te zeggen, omdat hij dan (ook) bang is dat hij jouwn gevoelens kwetst.
maar ik zou zoiezo met hem erover praten, want zow kun je niet doorgaan!!!! praat erover, want zow wordt je alleen maar ongelukkig :yes:
suc6
 
Sterkte ;) heel veel...
wat een kut reacties zeg.


wat een kuttopic zeg...o:)
 
.. is het beter dan om hem voor te liegen?> bij hemn te zijn terwijl je naar die andere verlangt.. zo doe m nog meer pijn.. neem anders een break of zo..
 
jah schijt joh!! jij bent nog jong je moet alles pakken wat je pakken kan
jah schijt joh!! jij bent nog jong je moet alles pakken wat je pakken kan

als je niks zinnigs te melden hebt hou dan gewoon je mond....
jah schijt joh!! jij bent nog jong je moet alles pakken wat je pakken kan


houd dan maar gewoon je bek ja (Y)


omdar ik gewend ben met hem te zijn. maar k word er de laatste tijd niet gelukkiger van...


omdat het een gewoonte is
en als je van een gewoonte afstapt ga je je zeker klote voelen..

maar jouw geluk is beter dan zijn verdriet.
en beter 2 maandne verdrietig dan de rest van je leven ongelukkig (Y)
 
pff lastig joh :S

zou inderdaad even afstand nemen :S en inderdaad kijken of je wat mist, maar vind zelf in een relatie moet je het zelf ook spannend houden en zorgen dat je niet in een sleur terecht komt zeg maar

succes!! :flower:
hmm als je al paar keer eerder wat voor ander voelde,ben je dan nog echt wel verliefd op hem of is het gewoon gewenning van je?
Zou gewoon tijdje rustig aan doen en dus uit elkaar gaan en kijken wat je dan echt voor hem voelt
Succes