Partyflock
 
Forumonderwerp · 723965
Wil ik vanmorgen bellen.... is me telefoon afgesloten :S

Dit is nu de 3e keer dat ik gezeik heb met deze waardeloze telefoon aanbieder....

Heb me rekeningen altijd gewoon betaald en nu zeggen ze dat ze het niet van me rekening hebbe kunne afschrijven terwijl er wel genoeg geld op staat :S

nu heb ik nog wel 2 andere nummers maar dit gaat gewoon nergens over :@

Straks is het 1e wat ik ga doen een brief opsturen dat ik me abbonement beeindigd per wanneer het mogelijk is :)

Zijn er meer mensen die gezeik hebben gehad met deze amateurs? :S
 
:| (f)
 
:D
Heb alle aanbieders wel gehad onderhand maar heb nu T-Mobile en das toch een van de beter en goedkopere voor mij.. :yes:
Tot nu toe nog nooit problemen gehad met T-Mobile....
Daarom laatst ook weer me abonnement met een jaar verlengt,
i.c.m. een Sony-Ericson K700i voor 99 euro....
Niets op aan te merken duzzzzz
Ik heb problemen gehad met T-mobile nadat ik mijn abo had opgezegd. Ze bleven me maar facturen sturen en geld van m'n rekening af halen. Heeft heel wat maanden en telefoontjes gekost voordat ik mijn geld terug kreeg.
pcies t zelfde verhaal, wor ik afgesloten terwijl ik gewoon heb betaald :@
ik werd Donderdag avond afgesloten...Ik gebeld naar T-mobile...

Zeggen ze als je het Vrijdag voor 16.00 betaald en je bewijs van de bank faxt dan ben je s'avonds aangesloten..

Dus ik naar de bank en postkantoor en alles gedaan wat ze zeiden... voor 14.00 notabene!

Ik was om 17.00 nog niet aangesloten.... ik weer bellen "we kunnen het niet garanderen"

Heb ik daarvoor zo gehaast?? en nu zit ik een heel weekend zonder telefoon!

ggrrr
 
ik heb sinds vandaag een abbo van t-mobile met nokia 3220 maarem kom er effe niet uit...met wappen en shit :S
ik ook rekeningen betaald en hun zeiden van niet.
bankafschriften getuurd kopieen

en ze konden het nog niet vinden toen sloten ze me af omdat ik die maanden die ik door hun schuld afgesloten was niet wou betalen.

maand erna krijg ik een brief da mijn contract verbroken is en ik moest de dubbele afkoop waarden batalen, en dat ded ik niet nu sta ik op de zwarte lijst klotzakken daar.
"we kunnen het niet garanderen"


We gaan niet met u in discussie ;) :S
HIER HETZELFDE PROBLEEM!! ggrr... zooi

wazige extra kosten en kan niet eens de klantenservice bellen omdat ze m'n telefoon hebben afgesloten....
Hmmm, ik heb sinds kort T-Mobile. Ben benieuwd...
 
Ik heb nog nooit gezeik gehad met T-mobile, TENZIJ t mn eigen schuld was.

Prima aanbieder T-mobile, is goedkoop ik heb altijd overal dekking en ook totaal geen shit zoals ik nu hierboven hoor :/

Ik denk dat je gewoon pech hebt, zoiets kan altijd wel ns gebeuren als je een ledenbestand hebt van een miljoen bellers of meer (y)
En als er één schaap over de dam is, wat zeggen we dan weer allemaal? Bèèèh....gelijk lopen zeiken terwijl vaak dingen door je eigen nalatigheid of wat dan ook gebeuren (y)
 
telfort, nog erger :@
ik heb m ook, ecth heel vaak dat je niet naar de klantenservice kan bellen enzo ...
 
ik heb vodafone o:)
heb me abbonement inmiddels opgezegd
 
Zosnel het kan gaan ze bij mij ook de deur uit.... kut t-mobile
laatste aanpassing
heb slecht bereik... tel wordt soms afgesloten.... hoge rekeningen..

rara welke profider heb ik?






































juist t-mobile
Heb ook wel wat stomme dingen meegemaakt met t mobile, dekking was wel goed, net als de prijzen. Maar ben nu toch maar overgestapt naar telfort, dat door het onderstaande voorval.

Koop een telefoon daar, telefoon gaat na een half jaar stuk krijg een splinternieuwe want er bleek een fout in te zitten. Heb dat 2e toestel 9 maanden en weer t zelfde probleem. En toen kwamen ze opeens met het lul verhaal van ja dr zit geen garantie meer op, ik zo hoezo?? Heb 9 maanden geleden een nieuw toestel gehad. Ja maar wij rekenen vanaf de datum dat je de telefoon voor de 1e x kreeg:S. Hoezo belachelijk.

Ik zeg mn abbo op en ze sluiten me doodleuk te vroeg af zodat ik niet mn resterend belminuten kon opbellen.
laatste aanpassing
 
heb slecht bereik... tel wordt soms afgesloten.... hoge rekeningen..


En wiens schuld zou dat dan zijn dat je hoge telefoonrekeningen zou hebben? Met als gevolg dat je t misschien niet kan betalen en afgesloten wordt...?
ook als mijn rekeningen betaald zijn... en t-mobile is gewoon duur
Nergens last van, altijd bereikbaar en kom niet boven de 33 euro uit met 450 belminuten en 80 smsjes :D
 
Ik word ook ziek van die lui
ik zit namelijk 2 jaar vast aan mn abonnement
150 minuten voor fucking 25 euro! :S :no:
 
En toen ik in Driebergen en Doorn woonde had ik ook geen bereik met T-Mobile alleen op mn zoldertje :S

Fokkers!
bevalt me altijd prima, nog nooit last gehad, garantie werkt prima, altijd rekeningetje van +/- 30 eurootjes, klantenservice is prima iig stukken beter als toenmalig telfort en kpn..
over een weekkie weer lekker nieuw toestelletje met nieuw abo'tje... altijd prima bereik gehad,
en ik weet niet of iedereen hiero automatische incasso heeft??? want dat is ook gewoon relaxt:P

t-mobile :respect:
laatste aanpassing
geen problemen met de kosten wnat ik vind t-mobile niet duur.heb ook sim onloy..WAS vet relaxed jah..
 
tmobile is gewoon kut !
ik heb orange..geweldig!!
nooit problemen gehad


:jaja:

:respect:
ze hebben een mooi eigen telefoontje :jaja:
Vodafone(y)
Ik ben in 5 maanden al 3 of 4 keer afgesloten. T-Mobile sluit je namelijk af zonder eerst een aanmaning te sturen.
En ik heb automatische incasso, had zelfs geld op mijn rekening en nog krijgen ze het voor elkaar me af te sluiten! Stelletje mongolen!!! En ik gebruik mijn telefoon voor mijn werk!!!! Kutzooi.
ik heb ook t-mobile..
heb (tot nu toe) nerges last van...

>> zal k maar ff gauw afkloppe.. :jaja:
 
Net aangesloten bij T mobile en nu al problemen, ze zijn te laat met het omzetten van m'n nummer en orange heeft het inmiddels al opgeheven, djee thanks!!
Opeens weet ik weer waarom ik weg ben gegaan bij T-Mobile :(

Ach ja.... Het is goedkoop...
 
T-Mobile sluit je namelijk af zonder eerst een aanmaning te sturen.


En gelijk hebben ze, er zullen genoeg idioten zijn die onwijs veel bellen en niet kunnen betalen.

Ontopic: Wel eens een paar herinneringen gehad maar dat kwam omdat ik zelf te lui was om op tijd de acceptgiro op te sturen. Tegenwoordig automatische incasso en alles gaat prima.
laatste aanpassing
Hoe herkenbaar allemaal...:jaja:

Mijn vriend heeft ook een t-mobile abbonement...

Hij is al 3 keer afgesloten geweest ofzo, hij heeft 100% zeker genoeg geld op zn rekening staan.

En dan erbij, hij heeft gekozen voor automatisch incasso, maar bij hun kan er iedere keer door een "technische storing" (naar eigen zeggen) geen automatisch incasso plaatsvinden.

Dus sturen ze maar een acceptgiro.

Hij heeft toch gvd niet voor niks voor automatisch gekozen!

Tegen die tijd dat die acceptgiro iedere keer in huis is, betaald word, is hij al wel weer een week afgesloten!

Dan kun je nog die leuke klantenservice van ze bellen, maar daar schiet je ook niks mee op want volgens mij is dat personeel daar ook uitgekozen op een iq van minstens -50...

tmobile: (n)
Mijn tel was gestolen, maar had een abo afgesloten bij een nokia 8310, hab na me abo van een jaar een nieuwe telefoon(7250i) gekregen en verlengd voor 2jaar...
Mijn verzekering werd ook verlengd, maar werd nooit gezegd dat ik de verzekering om moest zetten naar die nieuwe telefoon :@ Toen werd me telefoon gestolen en bleek die dus niet verzekerd te zijn :@ :@ Stelletje klerelijers!!
Bleek die 8310 nog verzekerd te zijn, terwijl ik die niet meer gebruikte. Ik was eg pissed! Gebruik nu die 8310 wel weer, maar wil me 7250i terug!!!
wahaha!!

heb een mooie brief gekregen.. krijg m'n abo/ telefoonnummer niet meer terug. mag 200 ballen betalen en dan oprotten ..
lief zeg.

binnen een maand!
En gelijk hebben ze, er zullen genoeg idioten zijn die onwijs veel bellen en niet kunnen betalen.


Ik ben geen idioot en zoveel bel ik niet, kan het wel betalen maar zij maken een fout en ik heb mijn telefoon gewoon ook voor mijn werk nodig. Het kan toch niet zomaar dat ik me van geen kwaad bewust ben en ze me gewoon midden op een drukke werkdag afsluiten!?!? Dat vind ik echt belachelijk. En als ik dan 4 keer bel, dan ben ik de volgende dag pas weer aangesloten. Dus ik denk dat het duidelijk is welke kant van het verhaal idioot is! Bovendien niet bepaald klantvriendelijk ook.
Ik ben geen idioot en zoveel bel ik niet, kan het wel betalen maar zij maken een fout en ik heb mijn telefoon gewoon ook voor mijn werk nodig. Het kan toch niet zomaar dat ik me van geen kwaad bewust ben en ze me gewoon midden op een drukke werkdag afsluiten!?!? Dat vind ik echt belachelijk. En als ik dan 4 keer bel, dan ben ik de volgende dag pas weer aangesloten. Dus ik denk dat het duidelijk is welke kant van het verhaal idioot is! Bovendien niet bepaald klantvriendelijk ook.


Kijk alleen al eens heoveel mensen op pf dit probleem hebben.... die lui zijn gewoon amateurs :yes:
 
Ik ben geen idioot en zoveel bel ik niet


Ik zeg ook niet dat jij dat bent.
Maar je moest eens weten met hoeveel wanbetalers zulke bedrijven te maken krijgen. En dan heb ik het over mensen waar niks te halen valt als ze enorme betalings achterstanden hebben opgelopen. Ik vind het niet meer dan logisch dat als er na een herinnering nog niet betaalt is je de boel afsluit.
In jouw geval maken ze een fout en daarover zou ik ook zeker verhaal halen als ik jou was.

Anyway, de enige manier om geen gezeik te hebben is geen abonnement nemen. De meeste mensen lachen om de frisia leningen enzo, maar hier tuinen we allemaal in.
heb nu mn 3e jaar telfort abbo, nooit klachten, was 1 keer afgesloten maar dat was mn eigen schuld, verder nooit gezeik en altijd bereik ;)(Y)
in bijna geen enkele discotheek bereik:S
 
Ik heb hier in mn eigen woonkamer geen eens bereik, idd in discoheken niet.. praktisch nergens.. behalve in de stad...
Artiest {SHOWLIST artist 5465, 75709}
onverklaarbare hoge rekeningen en slecht bereik...

T-MOBILE bedankt
 
kep er al vaker gezeik over gehoord van meerdere mensen die ook hoge rekeningen hadden en er niks van begrepen en geen poot hadde om op te staan t mobile is ook zeer laks met afhandelen van problemen.. en laten je van t kastje naar de muur gana.. ik neem dus ook nooit t mobile hoe goedkoop ze ook mogen worden..
 
tot nu toe geen gezeik..
 
Heb al een jaar of 3 tmobile nooit gezeik gehad!