wacky jacky schreef:
Voor de huidige problemen in Nl opgelost zijn, zijn we op zn minst 20 jaar verder.
=========================================================
Droom nog maar even verder. Over 20 jaar zitten we midden in hele grote problemen waar onze huidige problemen in het niet vallen:
De islam zal een grote opkomst maken in Europa, als je denkt dat dit zonder slag of stoot gaat kijkt dan vandaag de dag eens om je heen. Moslims zullen radicaler worden. De polarisatie zal toenemen. Moslims zullen in de grote steden in de meerderheid komen wat automatische betekend dat islamtische stadsbestuurders aan het roer komen.
De moord op van Gogh zorgt al voor bomaanslagen ik denk dat je wel kan voorstellen dat dit op een burgeroorlog zal uitlopen en nederland zal hier niet de enigste in zijn.
Nederland krijgt/heeft temaken met een brain drain. hoog opgeleide mensen zoeken hun heil in het buitenland.
Als je nu de verslechtering van de afgelopen jaar doortrekt dan is dit pas het begin van de ellende.
Nu komt nederland erachter.... nu zijn we telaat.. veels telaat. Het paard van troye is in ons midden. De oorlog is in stilte begonnen.
Maar ik zal je niet langer uit je mooie droom halen.
'Europa heeft eind deze eeuw islamitische meerderheid'
Uitgegeven: 28 juli 2004 12:26
BERLIJN - Europa heeft aan het eind van deze eeuw een islamitische meerderheid. Dat is te zien aan de huidige ontwikkelingen op het gebied van demografie en migratie, zei de Midden-Oostenspecialist Bernard Lewis van de universiteit van Princeton (VS) in een gesprek met de Duitse krant Die Welt van woensdag.
Naast de immigratie is ook een factor dat Europeanen laat trouwen en weinig kinderen krijgen, terwijl moslims in Europa vroeg trouwen en veel meer kinderen krijgen.
Bron: NU.nl homepage
(c) ANP
Het geboortencijfer onder autochtone Nederlanders is al jaren erg laag.
Volgens het CIA world fact book is dat 1,66 kinderen per Nederlandse vrouw (schatting 2004). Dit geboortencijfer is zelfs nog lager dan dat van China (1,69) , dat een strenge geboortenbeperkingspolitiek heeft.
zie
http://www.cia.gov/cia/publications/factbook/geos/nl.html
Op elke Nederlandse meisjesbaby worden 1,05 jongensbabies geboren dus elke Nederlandse vrouw brengt gemiddeld (1,66 x 1,00) /(1,00+1,05) = 0,81 nieuwe vrouwen op de wereld.
Als dit cijfer niet verandert, en je stelt dat er elke 32 jaar er een nieuwe generatie neer wordt gezet, dan zal de generatie die rond het jaar 2100 geboren wordt, (0,81 x 0,81 x 0,81) = slechts 0,53 x zo groot zijn als de generatie die nu wordt geboren. Met enige vertraging zal de autochtone Nederlandse bevolking dus halveren.
Dit lage geboortencijfer speelt al een lange tijd. Nu bestaat de Nederlandse bevolking nog voor een onevenredig groot deel uit de mensen die geboren zijn in de na-oorlogse geboortengolf (de baby-boomers). Deze groep zal de komende 35 jaar grotendeels uitsterven, en als gevolg daarvan zal het aantal autochtone Nederlanders drastisch afnemen.
In 1960 nog waren nog geen 1400 moslims hier, in 1995 ruim een half miljoen, en begin 2004 ruim een miljoen. Huidige verdubbelingssnelheid dus 9 jaar, ofwel:
1995: half miljoen
2004: 1 miljoen
2013: 2 miljoen
2022: 4 miljoen
2031: 8 miljoen
En tegen die tijd wonen hier echt geen 8 miljoen niet-moslims meer: De meeste 'autochtonen' zullen tegen die tijd vertrokken zijn (op dit moment ca. 120.000 per jaar) en er komen weinig nieuwe bij.
Dit is niet een exclusief Nederlands probleem. Veel Noord-west Europese landen hebben vergelijkbare cijfers:
Engeland 1,66
Belgie 1,64
Frankrijk 1,85
Zweden 1,66
Noorwegen 1,78
Zuid en Oost Europese landen hebben zelfs een nog lagere geboortencijfers, waardoor hun bevolking nog veel sneller zal afnemen:
Duitsland 1,38
Italie 1,27
Rusland 1,26
Spanje 1,27
Polen 1,38
Over 100 jaar zullen de generaties van Rusland, Italie en Spanje nog maar 0,24 keer zo groot zijn als nu.
Rest van de wereld
===============
China (1,69 kinderen per vrouw) zal ook een bevolkingskrimp hebben.
De VS (2,07), Turkije (1,98), Iran (1,93), Zuid Afrika (2,18), Brazilie (1,97) en Argentinie (2,24) zullen hun bevolking ongeveer op peil kunnen houden.
Mexico (2,49) en Israel (2,47) zullen een bescheiden groei kennen en India (2.85 kinderen per vrouw) zal een flinke bevolkingsgroei kennen.
Veel Islamitische landen zullen een aanzienlijke groei kennen:
Marokko 2,81
Egypte 2,95
Saoedi Arabia 4,11
Afghanistan 6,78
Pakistan 4,29
Irak 4,4
Zo is de bevolking van Irak gegroeid van 12,029,000 in 1977 tot 16,278,000 in 1987 (bron:
http://countrystudies.us/iraq/30.htm).
Nog meer cijfers, uit het CIA world factbook: Bevolking Irak 24,683,313 (July 2003 est.) en 25,374,691 (July 2004 est.)
Ondanks meerdere bloedige oorlogen met Iran en later Amerika, ondanks sancties waardoor (volgens de Iraakse propaganda) vele kinderen omkwamen, en ondanks bloedige massamoorden door Saddam op de eigen bevolking, is de Iraakse bevolking tussen 1977 en 2003 (in 26 jaar) meer dan verdubbeld: van 12 miljoen naar 24,6 miljoen. En tussen juli 2003 en juli 2004 is de Iraakse bevolking met een geschatte 691378 mensen toegenomen.
============================================
Geschatte situatie over een eeuw:
De autochtone Nederlandse bevolking zal dus nog maar ongeveer de helft van de huidige 14 miljoen autochtonen zijn. De inheemse bevolking in heel Europa zal eveneens drastisch dalen.
Daarnaast zal er in veel Islamitische landen een enorme bevolkingsgroei zijn. Door overbevolking zal er een grote emigratie-druk komen.
Op zich zou het dalen van de bevolking van Nederland niet zo heel erg zijn, het is hier immers "druk".
Echter door het hoge geboortencijfer van het huidige islamitische bevolkingsdeel (nu al bijna 1 miljoen) en de aanhoudende immigratie uit islamitische landen zal de moslimbevolking van Nederland de autochtone bevolking eind deze eeuw waarschijnlijk in aantal overtreffen. En zij zullen politieke macht eisen. De Islamitische culturen staan traditioneel agressief tegenover niet-moslims:
http://www.geocities.com/wolven_in_schaapsklederen/moslim.html
Dit zal waarschijnlijk tot aanzienlijke sociale spanning leiden, mogelijk zelfs tot burgeroorlogen, zoals in Libanon, dat een eeuw geleden in meerderheid Christelijk was en nu in meerderheid Islamitisch. Dit zal waarschijnlijk in heel Europa plaatsvinden, met mogelijk het ontstaan van islamitische provincies of zelfs nieuwe islamitische landen op verschillende plaatsen in Europa.
De moslims geven daarmee gehoor aan de veelvuldig herhaalde opdracht van de profeet om te emigreren en de hele wereld te onderwerpen, desnoods met geweld.
De vroegere Turkse premier (en moslimfundamentalist) Erbakan verklaarde in 1989 in Arnhem: 'De Europeanen zijn ziek. Wij beschikken over het medicijn. Heel Europa wordt islamitisch. Wij zullen Rome veroveren.' (bron: De Groene Amsterdammer, 30-10-1996).
De Algerijnse president (van 1965-1978) Boumedienne voorspelde het ook al: "Met onze baarmoeders zullen wij Europa veroveren"
De islamitische beschavingen zijn overigens al jaren aan het radicaliseren. In Jordanie, Beiroet, Iran en Irak liep men 1 generatie geleden ook in westerse minirok. Nu niet meer. Regeringen en oliesheiks van landen als Saoedi Arabia en de Verenigde Arabische Emiraten geven al jaren miljarden oliedollars uit aan het promoten van radicale stromingen binnen de islam en het uitroeien van gematigde vormen van islam. Het feit dat overal in de wereld steeds meer moslimterreur voorkomt is geen toeval, en is slechts het topje van de ijsberg: de wereldwijde radicalisering van de Islam.
Kortom: de militaire veiligheid die we sinds de 2e wereldoorlog kennen, zal binnen een eeuw niet meer bestaan. En als het uitdraait op burgeroorlogen, is het mogelijk dat meerdere oude Europese beschavingen (waaronder de Nederlandse) over een eeuw ophouden te bestaan. Onwaarschijnlijk? De geschiedenisboeken staan vol met beschavingen die verdwenen zijn.
Het Romeinse rijk viel na een lange tijd van krimpende eigen bevolking en een enorme bevolkingsgroei in de Germaanse gebieden die ten noorden van het Romeinse rijk lagen.