Partyflock
 
Forumonderwerp · 699431
1 volger · 1673x bekeken
 
Waarschuw beheerder
Wat vinden jullie van het verbieden van de 5 hondenrassen waaronder de "Dogo Argentino".
Waarschuw beheerder
donateur
Tja ze zullen die honden niet zomaar verbieden,

Goede regelgeving lijkt me wel belangrijk :)
 
Waarschuw beheerder
Alle beesten die op straat poepen moeten ze verbieden
Waarschuw beheerder
ik vind het nergens op slaan ik geloof dat de stafford daar ook tussen zit toch??

elke hond kan een mens aanvallen toch??
Waarschuw beheerder
tis maar net hoe je je hond opvoed!
maar karakter speelt ook erg mee...
 
Waarschuw beheerder
Muggen en wespen moeten ze ook verbieden
Waarschuw beheerder
donateur
elke hond kan een mens aanvallen toch??


Tja maar de meeste doen dat gewoon niet!

En ik denk dat het ook wel wat met imago meespeelt, een hond voelt als je bang bent......

Maar dan neem je toch een andere hond :)
 
Waarschuw beheerder
Of een kerstboom
 
Waarschuw beheerder
gewoon geen hond.. nog beter.. :yes:
 
Waarschuw beheerder
Dat zeg ik..
Waarschuw beheerder
donateur
honden die je wakker blaffen :[
 
Waarschuw beheerder
kijk neem dan een kat, goudvis of parkiet ofzo.. of geen huisdier maar in ieder geval geen hond..

Die moet je uitlaten enzo, veeeeeeeeeeeels te veel moeite :yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik vind het onzin. Sommige honden hebben idd wel een agressiever karakter als de ander, maar dat is met mensen ook zo. Moet daar dan ook een neuk verbod op komen bij familie's of van die personen gelijk af laten maken als ze geboren worden omdat ze in de toekomst heel misschien wel iemand kunnen slaan of vermoorden.
Kom op zeg. :/

Het ligt eraan hoe een hond wordt opgevoed, want zijn baas is gewoon zijn baas. En heb je er echt 1 die niet luisterd ook al is ie getraint, jah dan zit er een steekkie los. dan kan nog overwogen worden het beest af te maken, Maar dan kan een muilkorf ook vaak gewoon voldoen. Dit mag dan ook nog best met de wet geregeld zijn dat die aan moet in drukke openbare plaatsen of geheel in 't openbaar.
Maar vaak is de eigenaar wel de oorzaak van een vreemd gedrag van 'n hond

En het grootste aantal hondenbeten per jaar staan nog steeds op naam van de Golden Retriever

Wij hebben ze zelf toegelaten in de samenleving dus zullen we ook met de risico's moeten nemen.

En ik blijf erbij, er is geen hond (Die goed getraind en opgevoed is en zonder een kronkel in z'n kop, dat wel) die zonder reden bijt. Hij wordt of uitgedaagd of voelt zich in zo'n geval in 't nauw gedreven.

Dit vind ik ervan
 
Waarschuw beheerder
honden stinken :yes:
Waarschuw beheerder
welke nog meer ?? toch niet de mastino. zo'n hond zou ik altijd wel willen hebben maar er komt nu eerst een engelse bulldog. voor die mastino heb ik de ruimte helaas (nog) niet.
 
Waarschuw beheerder
ja ook de mastino, filla , argentino, rotweiler.
En de familiehond 'golden retriever'mag blijven slaat nergens op
 
Waarschuw beheerder
Wat zouden jullie zelf doen als je in je auto zit en er 2 vreemde kerels op af komen. Jezelf en je eigendom verdedigen of niet soms. Nou dat doet een hond toch ook. Heel logisch of niet dan. Iedereen heeft zijn eigen spullen en van andere mensen hun eigendommen hoor je af te blijven.
Waarschuw beheerder
en als vreemde voor een hond ook "zijn" eigendommen
Waarschuw beheerder
Het erge is. de doberman staat er niet tussen. Die honden zijn minder te vertrouwen als bijvoorbeeld een mastino. ik heb ooit een doberman van me mij af moeten laten maken omdat ie binnen een week tijd 2 keer een kind greep. Alleen de bijtkracht is wat minder. En ik ken nog wel wat mensen die die problemen hebben (gehad).


maar goed eerst komt de engelse bulldog vd winter. die zal hoogstwaatschijnlijk niemand bijten. die beestem zijn lief en ze zijn er denk ik ook gewoon te lui voor. :p
Waarschuw beheerder
donateur
Vind het nergens op slaan, meestal word een hond vals gemaakt door zijn baas.
Ze moeten de bazen maar eens aanpakken in plaats van het verbieden van die 5 rassen.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Als ze bekend staan als een bijtgraag ras dan moeten ze verboden worden.
Waarschuw beheerder
de doberman staat er niet tussen. Die honden zijn minder te vertrouwen als bijvoorbeeld een mastino.

Of dat waar is weet ik niet, maar ik heb zelf een Dobermann Pincher en kan zeggen dat ik die echt wel vertrouw.

meestal word een hond vals gemaakt door zijn baas.
Ze moeten de bazen maar eens aanpakken in plaats van het verbieden van die 5 rassen

En idd dat is meestal ook zo, daarom vind ik ook dat er best een verplichte honden training mag komen.
Want ik denk dat die trainiers ook best tijdens zo'n training aan hond en baas kunnen zien hoe de hond behandeld en opgevoed wordt.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ik geloof zeker dat het ene ras agressiever van aard is dan de ander, maar de opvoeding is de sleutel in het agressieve gedrag lijkt mij
Waarschuw beheerder
dat doet 'ie anders nooooooooooooooooit O:)
Waarschuw beheerder
hahaha,

jah kan altijd gebeuren dat een hond bijt, maar tis nooit zonder reden, want dat zie je nooit in de media terug als er een bijt incident is wat de oorzaak is. Want bijv. kinderen zijn ook meesters in het jennen en uitdagen van een hond zonder dat iemand het vaak in de gaten heeft.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Woef :D
Waarschuw beheerder
Over het algemeen is het zo als een hond bijt ligt het niet zo zeer aan de hond maar aan de opvoeding die het beestje gehad heeft.

Wisten jullie dat (kleine)kinderen het meest gebeten worden door labradors.

En niet door de zogename bijt-grage honde.
Waarschuw beheerder
koekter misschien generaliseer ik wel die honden maar ik weet dat mijn hond echt niet te vertrouwen was, en ik ben echt een hondengek. zal nooit een hond was vals maken. en bij een vriend zie ik nu hetzelfde gebeuren. en ik ken nog wat voorbeelden maar die mensen ken ik persoonlijk minder.
Waarschuw beheerder
Oww dat kan idd hoor, wat ik eerder al gezegd heb, sommige honden hebben gewoon al een kronkel als ze geboren worden, of het zit in het karakter, net als bij mensen, de 1 is agressiever als de ander.
 
Waarschuw beheerder
Nou, deze mag van mij ook in 't rijtje
[img]http://www.gelderland.bkdoc.nl/pix/360/3b8f686a8a8e21.21051681.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
*Woow*
waar is dit kadaver de klei uitgetrokken?? :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind dat ze mensen moeten controleren op het opvoeden van een hond (voor zover dat mogelijk is dan)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Idd MisZ LoenatiK, vind ik dus ook,
daarom vind ik ook dat er best een verplichte honden training mag komen.
Want ik denk dat die trainiers ook best tijdens zo'n training aan hond en baas kunnen zien hoe de hond behandeld en opgevoed wordt.

Het is een vorm van enige controle, ik dnek ook niet dat dat veel beter gedaan kan worden, maar het is een begin
Waarschuw beheerder
De grootste bull-shit die er bestaat.

De meeste doden door honden beten worden begaan door: De herder, De Bouvier en de golden retriever of labrador.

Dus die paar doden die vallen door deze rassen zijn verwaarloosbaar.

De drie familie honden die hierboven benoemd zijn, zijn over het algemeen al doorgefokt of zitten daartegen aan. Dat is vele malen gevaarlijker dan een honden ras dat door verkeerd gebruik van de eigenaren bekend zijn geworden als gevaarlijk.
Waarschuw beheerder
dikke onzin... ze moeten het verbieden voor mensen die er niet mee om weten te gaan!!!
als je er mee om weet te gaan en je voed zo'n hond goed op.. dan is er niks aan de hand

'een hond maak je zelf' :yes:

de meeste bazen zijn erger dan de hond zelf!!!

en idd... de golden retriever is de meest bijtende hond... en dat terwijl vrolijke gezinnetjes met kindertjes die hond als liefste hebben..:S:S
 
Waarschuw beheerder
'een hond maak je zelf'


Dat vind ik nou toch wel weer een beetje vies hoor ;)
Waarschuw beheerder
:D het staat ook tussen haakjes..:D
Waarschuw beheerder
Wij hebben op de boerderij altijd duitse herders gehad en die deden nooit een vlieg kwaad. Toen mijn oma verhuisde naar een kleiner huis kocht ze een poedeltje, dat beest wat pas vals!!!

Tuurlijk hangt er aan een bepaald hondenras een karakter maar het is maar net hoe je daar mee om gaat. Zo kun je een poedel verschrikkelijk verwennen waardoor het een klote beest wordt, maar zo kun je ook een rotweiler of staffort trainen zodat het hele lieve honden worden.

Je moet honden en kleine kinderen altijd uit elkaar houden, ongeacht wat voor hond het is. En ik vind dat je de bazen van agressieve honden moet straffen, zij zijn tenslotte verantwoordelijk voor het gedrag van een hond...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Herders honden vinden het leuk om te bijten, maakt niet zo veel uit waarin.
Maar als je zo'n hond goed opvoed, dat hij dus mensen weet te respecteren dan zien ze mensen gewoon als roedel dieren en zullen je dus nooit bijten alleen als ze zich daar toe gedwongen voelen.
Bijvoorbeeld als ze in het nauw worden gedreven.
 
Waarschuw beheerder
Het spijt me zeer dat ik een oud artikel van mezelf terug haal die een ban heeft gekregen.

Ik heb dit uitvoerig besproken, en ik begrijp de ban ook, en wel of niet terecht, PF heeft daarin de laatste stem laat het duidelijk zijn dat ik dat goed begrijp.

Maar het was een impulsieve reactie van mij op een artiekel in de krant. Ik vind dat impulsieve reactie's vaak de kern bloot leggen van een frustratiepunt die er leeft in een persoon. Zo ook deze.

IK GEEF METEEN TOE: mijn taal gebruik op dat moment is helemaal "over the hill" en de vergelijkingen die ik maak zijn ook wat aan de zware kant (alhoewel ik wél achter deze vergelijking sta maar het had wat genuanceerder gekund :-))

https://partyflock.nl/SECTION/forum/ACTION/showtopic/TOPICID/692819

Maar ik denk dat het wel een antwoord geeft op je vraag :D

Ik ben dagelijks bezig met dit maatschappelijke probleem en zéér grote onrecht!

Zoals ik er terecht op gewezen werd door één van de leden van de PF crew: er zijn ergere dingen in de wereld, (en daar ben ik mezelf gelukkig ook zeer van bewust) tóch vind ik dat dit een probleem is dat hard aangepakt moet worden. het klakkeloos verbieden van iets. Of het nou roken in het openbaar is of een hondenras.... Nederlanders pikken gewoon véél te véél!!

Ik zelf heb een Stafford (Amerikaans) .. en het is een enorme liefhebbende hond. Een goud eerlijk karakter, verschrikkelijk lief naar alle andere dieren én mensen toe. Natuurlijk komt dit omdat ze uit een enorm goed nest komt met MAG test en al, en natuurlijk zijn er mensen die dit ras op gruwlijke wijze verzieken qua naam....

Maar een Staff uit een goede lijn en uit een goed nest van een goede fokker MET MAG TEST!!! bij een goede baas.... geloof me, betere honden zijn er niet!

Deze discussie zal ik nog lang blijven volgen :D


EN NOGMAALS MIJN X-CUUS VOOR MIJN TAALGEBRUIK
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
K zal dr geen traan om laten als die beesten worden verboden al is ut alleen al omdat k dr un rothekel aan heb om de krant bij hondenbezitters te bezorgen :S:S zon beest maakt de hele straat wakker :S:S
 
Waarschuw beheerder
Hoeveel van
die beesten
kom jij tegen dan? Let je wel goed op de vraag? Het gaat in dit topic over de honden die onder de R.A.D. wet vallen. Even bij de les blijven dus....

Wellicht dat je als je niet tegen de consequenties van je beroep kan, dat je een ander baantje moet zoeken. Er wonen honden in dit land, daar moet je het mee doen….
Waarschuw beheerder
Ach dan fokken ze wel weer andere agressieve mormels. Haalt imo niks uit. Ze zouden de baasjes moeten verbieden
 
Waarschuw beheerder
denk eerder dat het de eigenaren zijn, dan dat je de honden de schuld kan geven...
 
Waarschuw beheerder
Het zijn inderdaad de bazen die fout zijn. Alleen is het wel toevallig dat het altijd bepaalde foute types zijn die zulke honden nemen en die honden een foute en agressieve opvoeding geven. Tuurlijk kan elke hond bijten, maar als zo'n vechthond je bijt is het meteen wel foute boel. Daarom lekker oprotten met zulke honden van straat.
 
Waarschuw beheerder
Ik vind het altijd wel een beetje makkelijk om de bazen de schuld te geven. Natuurlijk kun je als hondenbezitter heel veel doen om de hond fatsoenlijk op te voeden, maar sommige honden zijn gewoon agressiever van aard dan andere. Het is niet voor niets dat het heel vaak dezelfde hondenrassen zijn die 'problemen' opleveren. Dat is er nu eenmaal in gefokt.
Waarschuw beheerder
Alle beesten die op straat poepen moeten ze verbieden


Nee je moet de baasjes die de stront van hun hond niet opruimen er met hun neus indrukken. Die hond kan er weinig aan doen. Ik vind het gewoon errug aso als je een hond hebt en je laat de stront op straat liggen. Je hebt erzelf voor gekozen om een hond te nemen dus ook de rotzooi die daar bij komt kijken. Of laten hondenbezitters dan ook thuis de stront in de woonkamer liggen als ie per ongeluk in de huiskamer kakt!
Waarschuw beheerder
donateur
ik vertrouw geen 1 hond
 
Waarschuw beheerder
het ligt niet aan de honden, maar aan hun baasjes. Als je je hond goed opvoed, is er geen enkel probleem (ok, er is altijd wel 1 rotte appel)

ik vind het verbieden van hondenrassen belachelijk, want je schiet er niets mee op. Vaak bijten honden, bijv. kinderen, omdat ze gejent worden of omdat ze bang worden gemaakt. Een hond bijt in principe niet uit zichzelf. De grens ligt bij de een lager dan bij de ander, dat wel.

Maar dan nog, als de baasjes van die honden weten hoe ze met een hond moeten omgaan, is het al een stuk beter geregeld. Mensen nemen namelijk zonder nadenken een hond. Bijvoorbeeld omdat ze een page-reclame hebben gezien. Op een of andere manier snappen ze niet dat het houden van een huisdier verantwoordelijkheden met zich meebrengt. Veel beesten krijgen te weinig beweging, te veel eten en een slechte opvoeding. DAT is het probleem, niet een bepaald hondenras.

Het lijkt mij daarom ook verstandiger om bij de aanschaf van een hond, een verplichte 1 of 2 - jarige cursus te moeten volgen over hoe je er mee om moet gaan. Dat is ten eerste drempelverhogend om een hond aan te schaffen, dus zal er minder doorgefokt worden en daarmee daalt het aantal slecht doorgefokte karakters ook. Ten tweede moet er een betere registratie van fokkers worden bewerkstelligd, zodat ze verantwoordelijk voor hun "product" gehouden kunnen worden.

Dat zal veel meer oplossen dan het verbieden van 5 hondenrassen. Want geloof me, op een bepaald punt bijt iedere hond. En omdat er een bijt, is dat niet representatief voor de rest.