Partyflock
 
Forumonderwerp · 664639
Waarschuw beheerder
+26-1
Op qlimax vroeg een maatje aan me toen een er een dj aangekondigt werd welke film we gingen kijken.
Hij zal niet de enigste zijn die rare dingen uitkraamt.
Waarschuw beheerder
Ok, even voor alle duidelijkheid; ik stuurde een sms naar een vriend van mij met daarin; Bluh...
Hij snapte er niets van en smste terug: bluh?
Mijn antwoord was: 'ja, bluh van bluhb weet je wel wat een vis altijd doet'
Eigenlijk snapten we um allebei niet...
Waarschuw beheerder
goede topic!

allen jammer adt ik die rar dingen nooit zou goed kan onthouden... zo raar ;-(
Waarschuw beheerder
Hellow.....
Ik heb ook iets vaags meegemaakt!!

vorig jaar awakenings pasen...
feest was afgelopen dus ik loop met me vriendje richting de boot, we moesten een half uurtje wachten dus we gingen ef op een boomstam zitten, zit er een dude naast me helemaal vaag te zijn vond het zelfs een beetje eng om te ziejn!
maar goed verder geen aandachtaan geschonken.

Awakenings pasen dit jaar dus precies 1 jaar later.
Feest is weer afgelopen en loop weer met me vriendje richting de boot en je raad het misschien al, zien we weer die vage dude :vaag: helemaal wous:s
Echt te eng.!!!

zelfde plek ongeveer zelfde tijd en precies een jaar later!!
me vriend en ik keken elkaar aan!!
HE!!! echt vaag...:)
Kben benieuwd volgend jaar awakenings!

Seeya (k)
Waarschuw beheerder
Tis trouwens geen rare uitspraak maar kwilde het toch ef kwijt:)
Waarschuw beheerder
uhm.... kvroeg aan een vriendin waar me moeder nou was!
gink overal op mindcontroller zoeken na me moeder!!!!
ze zou me brood komen brengen ofzow!!!
supervaag dus!
 
Waarschuw beheerder
ik bob.
maat naast me in de auto haalt ineens zn neus grommend op, grauwelt met zn keel en FLAATSSS dikke klets tegen de voorruit. meteen lacht hij zicht dood, omdat hij snaptje dat er een voorruit zat, ipv opening. zucht.
 
Waarschuw beheerder
Ik vroeg me af of de muren werkelijk zo vrolijk waren of dat ze net van de muren psychiater prozac gekregen hadden ;-)

Chris
Waarschuw beheerder
+2
donateur
hehe

waneer weet je dat je hard gaat :9

je iedereen een knuffel geeft.

Je alle wereldproblemen in 3 minuten weet op te lossen.

Je zo hard stampt dat de vloer los begint te raken.

Je de drugshond van die agent blijft aaien met de woorden: "aah hij is zooooo lief"

Je de dag daarna wakker wordt met een kapot kontgat en die neger naast je in bed zegt: "je bent de aardigste jongen die ik ooit tegengekomen ben!"

Als je je gezicht niet meer voelt.

dat mensen je attenderen op je gekauw en je dan zegt:"hoefo ikrr krauw helemaal njeitgghrhgg"

Je keihard gaat en terwijl je omhoog kijkt zie je dat het plafond bestaat uit tieten...

Je zelfs lekker uit je dak gaat op Abba

Als je tegen je maat zegt dat ie een kwartje in die jukebox moet duwen en dat hij dan zegt dat er alleen een boom staat.

Als je huilt terwijl je favo DJ je favo nummer opzet.

Als je constant ligt te kotsen maar het best lekker aanvoelt.

Als je kaak een eigen leven begint te leiden/lijden

Dat je vol positieve energie aplaudiseert als je je beste vriend in een andere kamer hoort neuken en je oprecht: "te gek man ik hou van je!" roept.

Dat je ogen zo erg beginnen te trillen dat je overal dingen ziet die er niet zijn.

Als je een lolly in je mond hebt en je zuigt eraan als Jenny Jameson.

Dat je al 10 minuten een echt "GOED" gesprek hebt met een gaspropaan tank...

Je tegen elkaar op deze manier een gesprek hebt:
A:"vindt je ook?"
B:"huh wat zei je?"
A:"huh zei ik wat dan?"
B:"weet ik niet maar ik vind alles ok!"
A:"je bent te gek weet je"
B:"huh wat zei je"
etc. etc.


Je zo'n grote pupillen hebt dat mensen zeggen dat je mooie bruine ogen hebt terwijl ze eigenlijk blauw zijn.

Dat iedereen tegen de nuchtere bestuurder van de auto schreeuwt:"ga harder", "Ga zachter", "pas op voor die ezel..." etc.

Je dat pak Jus D'orange eigenlijk niet terug in de ijskast wilt zetten omdat het je beste maatje is.

Opstaan niet meer mogelijk is

Je op het toilet staat en je keihard tegen je verschrompelde pik schreeuwt: "pis verdomme, PIS!", terwijl er zich een grote wachtrij voor de wc begint te ontwikkelen.

Je je gsm zoekt die je gewoon in je hand houdt.

Je een "wereldse" sms gestuurd hebt terwijl later blijkt dat het wat gebrabbel is.

Je alvast de volgende pil in de aanslag houdt.

Je tussen een groep onbekende mensen gaat zitten en ze vraagt of "we" morgen samen naar de efteling gaan. En ze dan nog accoord gaan ook

Iemand aan de andere kant van de zaal staat uit te rusten met zen arm boven zen hoofd en jij al 10 minuten staat te staren naar zijn coole hoed...

Je tegen je beste vriend zegt: "ik moet het toch even kwijt, Ik hou van je gast, ik hou van je!!!. Dat moest ik toch even kwijt!"

Je per ongeluk met je hoofd tegen iemand anders zijn hoofd knalt en je het nog lekker aan vindt voelen ook!

Je na een feest nog lekker hard je muziek in de auto aanzet en andere mensen je smeken om ook nog even in je auto te mogen zitten.

Je met 60 kilometer per uur op de snelweg rijdt...

Je iedereen zijn/haar naam kent op een groot feest en je denkt dat iedereen je beste vriend is!

Je andere mensen hun telefoonnummers opslaat en belooft terug te bellen(wat je de dag daarna dus meestal NIET doet!)

Je een flauwe smaak van bloed in je mond hebt(terwijl in werkelijkheid je hele mond aan gort hebt gekauwt)

Je je pillen zoekt en ze nergens kan vinden en de dag daarna vindt je pillen in je schoen

Je na een houseparty uren tegen je moeder gaat praten terwijl je normaal zo autistisch als de pest bent!

Je een heel pakje peuken in een uurtje erdoorheen gerookt hebt!

Je een drankje gaat halen, en dan bij de bar staat en dan uberhaupt niet meer weet waarom je bij een bar staat

Dat je naar een Disney poster staart en zweert dat het gewoon een vriendenfoto is

Dat je naar je gsm kijkt en met geen mogelijkheid het smsje kan lezen

de persoon bellen die achter je staat omdat je die kwijt bent!!

als je zegt: Fijn da gij erbij bent man

Je tegen elkaar op deze manier een gesprek hebt:
A: Ga je mee op het podium?
B: Welk podium?
A: JA daar!!
B: Das geen podium.

je joint uit tabak en 2 grote brokken hasj bestaat.

je 2 uur hebt staan w8en op een dj die je graag wilt zien... en als ie eenmaal bezig is na 5 min weglopen.

je geen zin meer hebt om tegen je vrienden te praten omdat ze het toh niet verstaan.

je bijna flauw valt omdat je zo errug probeert te pissen terwijl er nix uitkomt.

je er later 8erkomt dat je een paar hersencellen mist...

Of je staat in een rij en vraagt gefrustreerd aan je gezelschap: Waarom staan we hier???!!
En zij antwoord: Dit is de garderobe...

je op Innercity per ongeluk in de Tiësto zaal belandt, maar er gewoonweg niet meer uit kan omdat je de uitgang niet kan vinden.

elke 5 min kijkt of je je telefoon portemonnee enz enz nog hebt

je om je heen staat te kijken en op een gegeven moment je vrienden vragen: 'wat is er?' en jij zegt: 'O niets, ik zocht jullie!

je op je telefoon kijkt en opeens ziet dat je 5 sms-jes hebt omdat al je vrienden je al 2 uur aan het zoeken zijn........

Dat je allang thuis bent en in bed maar toch het gevoel hebt dat je hele kamer volstaat met mensen, en dat je dus de hele tijd om je heen kijkt om te kijken of er echt geen mensen zitten.

als je net je jas hebt laten weghangen meteen je bonnetje wegflikkerd

als je de volgende dag geen enkele naam meer weet van die mensen die je de avond van te voren hebt leren kennen...

als je meer dan een half uurtje doet om een smsje te sturen

of als je denkt dat je in de trein zit en je blijkt verdomme gewoon in je nest te liggen

het verschil nie meer kunnen zien van een briefje van 10 en van 50euro

Dat je tijdens het uren beuken knallende hoofdpijn krijgt en dan ineens snapt waarom gabbers meestal hun hand op hun voorhoofd leggen

als je vrienden in de trein op de terugreis gek van je worden omdat je maar blijft vertellen hoe geweldig het wel niet was

als je alle flyers wil hebben die ze uitdelen om in de trein door te kijken maar in de trein gooi je ze weg omdat je je er scheel op kijkt

als je een slokje van je flesje water probeert te nemen maar er na duizend keer proberen erachter komt dat de dop er nog op zit

Namen van je beste maten vergeten.

Tegen alles en iedereen aanlopen en overal net niet over struikelen.

terug in de auto naar huis sky radio op hebben staan en dan als er een nummer van twarres?! ofzo opkomt hem keihard zetten omdat je dan echt denkt dat je het begin van cocaine ofzo hoord
Waarschuw beheerder
een gozer op thunderdome 2003 tegen mij:he zie je dat daar boven? ik: wat dan? hij:die onderzeeer
 
Waarschuw beheerder
Leuk dance @ G, zelf bedacht? ;-)

Chris
 
Waarschuw beheerder
Zie je dat daar??? Die ander ziet niks..
Blijkt tog nix te zijn zie nooit zo vaak een arreslee op een feest..

Whahahah maak zo veel rare dingen tegen..
Op een feest ben je er heilig van overtuigd dat het er is, later als je nuchter bent schijnt het zoeits belachelijks te zijn dat het nooit kan.

Dacht ooit dat ik Kermit de kikker zag, een ruimteschip, een muurtje midden in de zaal, me ketting vol met glas. Errug raar allemaal :vaag:
Waarschuw beheerder
donateur
hey cris nee niet zelf bedacht uit een ander topic gesleept hehe :9

maar hij blijft goed :yes:
 
Waarschuw beheerder
Zomaar aan een wildvreemde vragen "Mag ik met je trouwen :$?"

In een paddotrip zitten en nog waus zijn van de :xtc: in een stapel autobanden op elkaar kijken en keihard schreeuwen ;"jeeeeeezus wat is dit een diepe put, zooooow" (en toen gooide ik er nog een wens muntje in ook :S :frusty:

Enne verder uhhhh ja, ik doe altijd gekke dingen als ik wappie ben 8-) En ik ben altijd heel irritant voor de mensen die dat niet zijn 8-)
laatste aanpassing
 
Artiest Troyan
Waarschuw beheerder
de geheime ooglens
 
Waarschuw beheerder
ik lag pas geleden met mijn mijn vriendin in bed s morgens na een feest op een begin ik tegen de telefoon te lullen terwijl er niemand belt


nee schat je had je telefoons niet eens in je hand je lulde tegen een flesje drinken ofzo....
Waarschuw beheerder
Zit uitgeteld op bankje en denk: Mijn geluksavond een tientje!! heej echt!!! wauw even oppakken zeg....
: Hmmz ik kijken, o nee dit is een leeg-mosterdzakje-met-modder-erop :vaag: :dood: hihi

na het feest kan k er ook wat van:

"K heb hier nog een verroeste manderijn liggen"
"Zit hier met me zonneklep"
"Jij hebt toch een verrekijker, dan hoef je die roltrap toch helemaal niet op te lopen?"
 
Waarschuw beheerder
donateur
kijk eens naar de film 'Human Trafic'
Daar hebben ze allemaal van die X-gesprekken...
Waarschuw beheerder
vragen waar leeroy is aan iedereen
terwijl je geen enne leeroy kent

zeg: 'wellllllll'

zeg: 'wan een aarige'

wanneer het zwaar relax is dat roepen "Ik verveel me hier kapot"

mee op het begin zeggen "geen flikker hier aan"

zeg: "verveel me hier kapot"

zeg tegen je maat dat je moeder en hem ze moeder met elkander over ons drugs gebruik hebben gesproken en zolang het bij een bepaalde hoeveelheid blijft vinden ze het goed

opeens zeggen tegen je maat dat je hem ze moeder aan de tel hebt

vrage waar de weg is.....
 
Waarschuw beheerder
nou zoals mijn naam al zegt ik kraam altijd uit dat ik aan het heersen bent en gooi mijn armen wijd en roep het verschillende keren en pak mijn maatjes beet en zeg dat we de heersers van het feest zijn
Waarschuw beheerder
Vriendin van me spant echt de kroon.

-Zit ze op HR in de Fun buiten met haar handen in de aarde te graven."wat ben je aan het doen?"
"Ik graaf een vijver"

-Innercity de 1e,hing een scherm met rondzwemmende vissen..Ze kijkt ernaar,begint te krijsen"VISSEN! ben bang voor vissen!" en rent als een gek de zaal uit..heb dr de hele nacht niet meer gezien:s

-Multi..lang geleden.We staan in een klein zaaltje,als mijn vriendin ineens alle mensen van de vloer af aan het duwen is om vervolgens met gespreide armen tegen de muur aan te gaan staan."Ga van die vloer af! tis drijfzand!"

Andere vriendin op I love techno 3 jaar terug.
-Ze zit op een bankje moeilijk in een beker drinken te kijken."wat doe je?" vraag ik.
"Ik? Nou,ik lees de donald Duck!"
-Even later zet ze die bker tegen dr oor aan en giet zo het drinken in haar oor.
Om heel verbaasd te zeggen:"Dacht toch echt dat er muziek uit die beker kwam!"
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
zaterdag: ik weet een versiuer zin maar hijs nie zo orgineel hoor... dus ik zeg kom maar op... zegd ie ja ik vind je leuk... ja eeh verzin maar ff wat orginelers zeg ik, zegd die gozer tegen me als je in de brand zou staan zouk over je heen zeiken; Dat komt af van een zeeuws gezegde ofzo maar dan wat verdraaid. Maar 1 ding is zeker dat was wel orgineel en snel vergeten zal ik ut nie

Enne dr kwam een meisjuh naar me toe: en ze zei wat maar ik verstond het niet dus zij het drie keer herhalen; bleek dus dat ze zei als je hier een scheet laat he dan horen ze het niet! En dat vond ik ook nie zo gek aangezien ik maandag nog last van mijn oren had
Waarschuw beheerder
vorig jaar toen we naar mega rave gingen waren we dus al vaag in de auto,normaal ben ik dan kei geconcentreerd op de weg en moet dan ook altijd voorin zitten om de weg te vinden maar naar mega rave ging nie echt zo als we wilde,peppermill ligt toch echt in heerlen,die afslag hadden we dus gemist omdat ik roze schaapjes zag staan in een weiland helemaal gek of niet? ja toen zaten we dus best wel in duitsland ergens whahah vergeet je echt nooit zo iets,heb altijd van die gekke dingen hoor en ben blij dak ook nie de enige ben!
Waarschuw beheerder
Qlimax 2004 Gelredome zei een maat van me: Zie je die kerel dar onder die boom daar(man met camera), die heb ons in de gaten. Kom volg mij ik weet de weg.!

Wiehoe....hupperdehupknalsloopros.! Laters Paters.

R.E.S.P.E.C.T for the man in the icecreamvan.!
Waarschuw beheerder
ging ik op hellbound ff door mn knieen...vraag me nie waarom...komt er een gast naast me zitten en vroeg me of ik met um wilde kaarten...vervolgens een half uur met um gekaart daar op de grond...en winnen he:vaag:
 
Waarschuw beheerder
ik was op hardbass en ik douw een vriend van me ineens opzij terwijl we lopen en toen zei ik kijk uit voor die trap, midden in de mainstage:vaag:
 
Waarschuw beheerder
als je met de auto op en neer gaat ben je straks weer terug
 
Waarschuw beheerder
ik heet Ben. op awakenings stond heel groot op het scherm Speedy J

zegt een vriend tegen me, hee benny je naam staat daar. Ik vraag waar dan, nou op dat scherm! Ik zeg daar staat Speedy J. jaja, benny je heb weer gelijk
Waarschuw beheerder
donateur
geweldig topic dit, zit zoveel herkenbaars in :yes:

Mijn grappigste moment was dat ik terug kwam, alweer jaren geleden, van een feest in Amsterdam en dat ik heel erg schrok. Er sprongen namelijk ineens hele hordes kangaroes over de weg heen 8)

Vervolgens dacht ik dat we alleen maar rondjes aan het rijden waren om Schiphol heen (ik zat achterin en maar gillen dat we niet goed reden, hahaha) en uiteindelijk bij een benzinepomp ging ik naar de wc, een vriend van mij gaat mee, de herentoilet in, durfde hij ineens niet meer naar buiten omdat ie vermoord zou worden. Wahahaha, en ik zou hem wel ff gaan redden toen! ;) :vaag:
Waarschuw beheerder
Op 35Years BuzzFuzz liep ik richting de bar en was voor allelei dingen aan het uitwijken die er NIET waren ...Allemaal tafels en Stoelen ... ik moeilijk doen om bij de bar te komen .. terwijl ik gwoon over de dansvloer liep :S haha !!
Waarschuw beheerder
stond ik bij x-clusive luna in de rij...zegt iemand bij die rode bus heee ik zie jezus boven op het dak van de HMH, ik zeg waar dan... hij serieus lopen wijzen hahaha best lache..

of vragen aan iemand: heb je ook zo'n trek in

soep met rode smaak---> tomatensoep :s :s :s
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
whahahha ik zag op masters of hardcore muizen lopen zou strak stond ik terwijl ondertussen een meidje er met mijn zonne bril vandoor ging
Waarschuw beheerder
"Zullen we op dat hekje gaan zitten"?

Ja is goed!

BOEM...

HûH welk hekje??
Waarschuw beheerder
donateur
woeeehhaa nu ik:
bij stelletjes tussen hun benen gaan zitten en de heletijd zeggen dat ze zo lekker ruiken, hun de heletijd blijven strelen enzo en alles wat dicht in de buurt komt wegschreewen omdat je op dat stelletje past.. en bblablabla, loop ik vervolgens weg geef ze een hand met: volgende keer bij mij?(dit allemaal ook vet serieus he)

toen ik thuis kwam 7u ofzo me pa en ma vertellen dat me fiets weg is en dus kuteind hebmoeten lopen en dat ik daardoor pijn aan me poten heb enz. dat je veel van ze houd blabla.. en volgnde dag staat je fiets gewoon voorde deur waarmee je ook bent thuis gekomen dus..

btw. als ik me verveel ofzo ga ik ook altijd ratslagen maken enzo handstand weet jewel .. (ook gewoon nuchter)maar niet bij nadenken dat je rokje aan hebt en menigte toeschouwers.

op feestje: vraagt zo'n stelletje: "je gaat hard he, wie heeft?" ik: ik ga niet hard.. ik ga vanzelf, moetje maar eens proberen 30 keer naar de wc te gaan dan ga je ook vanzelf.. (nu niet echt leuk dnek ik maar als ik aan denk lig ik echt dubbel!)

op blote voeten keihard staan stampen en dag erna superveel kleine glasssplinters in je poten hebben..

smorgens toenik thuiskwam bij de buren aanbellen: ik ben me sleutel kwijt.. hebben jullie er misschien nog een?

enz. wazig zijn is zeer rlaxd maar gewoon nuchter en op school ofzow is ook gwoon relaxed(H)..


ik lul ernaast..:S
Waarschuw beheerder
Of iemand die een scheet laat..en dan wordt er gevraagd wat was dat... En dan antwoorden; Ja dat was een balk die op de grond viel,met een stukje van een hardcore nummer er doorheen :9
 
Artiest Balbasaur
Waarschuw beheerder
Tandenborstel vergeten...
:vaag:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Portier: Heb je er bezwaar tegen als ik je fouilleer?
Ik: Nee hoor, als me maar van me afblijft

%)
Waarschuw beheerder
Wie, Wat, Waar?!? :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak v. iemand die bij me was:

'Shit man, val ik bijna van dat afstapje'
'afstapje? waar? ik zie geen afstapje??'
'Ja achter mij'
'Daar is geen afstapje'
'Ow nee... toch niet...'

10 minuten later:

'Shit viel weer bijna van dat afstapje'
'aaargh... zullen we naar een andere zaal gaan?'
'Ja alsjeblief!'

Andere zaal:

'Vet he'
'Wat?'
'Vet man'
'Ja, vet'
'Wat?'
'Ja geen afstapjes hier'

(Was op Impulz Indoor 2003 in de Brabanthallen, alle zalen hadden echt wel een vlakke vloer hoor :D)


liep ik richting de bar en was voor allelei dingen aan het uitwijken die er NIET waren ...Allemaal tafels en Stoelen ... ik moeilijk doen om bij de bar te komen .. terwijl ik gwoon over de dansvloer liep


Altijd 't zelfde... Staantafels vol met halve liters bier die in de weg staan, een doorgang die geblokkeerd lijkt te zijn door honderden mensen, picknicktafels waar mensen 'in' zitten, Hekjes die midden op de dansvloer staan :D
Komt vaak voor op feestjes, vaag hoor! [img]http://partyvip.snt.utwente.nl/~party/images/light/smileys/grazy.gif[/img] :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Mn zusje op haar eerste feest tegen een gozer:"ik ben t vrouwtje van de maan, weet je waarom, omdat de maan van kaas is"...

Ook mn zusje: met mensen kletsen en dan in 1x midden in gesprek heel snel een gekke bek trekken, die lui die snappen r dan echt helemaal niks meer van.

Vriend van me vorige week, 1,5 uur naar een tv kijken die uitstaat, vervolgens doet iemand de tv voor em aan, zet ie em meteen weer uit en gaat verder "kijken"...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Had met een dame van PF wel een leuk gesprek op Thunderdome (weet het niet meer exact, maaar ging ongeveer als volgt) :

Ik: Wat wil je drinken ?
Zij: Doe maar water..
Ik: Water ?
Zij: Ja kan dat ?
Ik: Ja tuurlijk, ik ben toch met de winkelwagen !

:S
donateur
2 weken terug, kreeg van vriendin te horen;

ik tegen een vreemde gast; 'ik vind dat niet normaal hoor'
hij; 'wat dan?'
ik; ' dat die tegels zo raar liggen, kan je die niet ff verleggen?!' :vaag: *bloos*

en tegen een vriendin van me zeggen; 'euj zie je die kabouter daar in dat vliegtuigje?' en dan haar hoofd omlaag duwen omdat ik die vliegtuig op r af zag komen :s :vaag: hihi
Waarschuw beheerder
Ik afgelopen zondag op Hardcore Gladiators van dat er aldoor beestjes over m"n huid heen liepen werd er helemaal gek van :vaag:
Waarschuw beheerder
ik weet eigenlijk nooit wat ik allemaal voor iets doms zegs weet alleen dat ut altijd heel bleud moet zijn...hahaha wel zoals terrormachine zei dat we in de trein na huis zaten en ik de hele weg de trein na heb gedaan die maakte een heel raar geluid tuuuuuuuudddddddddduuuuuuuu whaha kun je voorstelle zo 2.5 naar huis...iedereen loeilink behalve een vriendin van me was royaal van de kaart ook die vond ut ook grappig...en de rest waren ook zo van de wereld die wilde slapen maja dat ging niet met mij haha
en ik knijp altijd iedereen in de kont!!:d:d:D
Waarschuw beheerder
Mijn vriendin zegt tegen mij in onze campeertent op de camping na DEFQON: "he er is helemaal niets op tv" en wat zeg ik daar dan weer op: "nee inderdaad"!!

Zegt een vriend tegen mij op awakenings: "die groene lazer moeten ze maar niet meer aanzetten" ik: "hoezo?" Hij: "die wil mij opslokken"!!

Zegt diezelfde vriend van mij: "jeetje ik struikelde bijna over een gat" ik: "welk gat?, een echt of nep gat" zegt hij: "zal wel een nepgat zijn geweest want de organisatie hier is zo goed dat als er een echt gat zat ze het wel dicht hadden gemaakt"!

Sta ook vaak genoeg op een feest en denk ik dat ik heel dicht bij de DJ sta, is het het podium van het geluid!
Waarschuw beheerder
Na een feest zaten we bij een vriend thuis met een groepje en zit naast een kerel en die vraagt aan me hoe kom je aan die bril? Dus ik zei waar heb je het over? Ja die bril op je neus dus iedereen begon te lachen en ik zei heb helemaal geen bril gek


Dit heb ik dus ookal 2x gehad, een keer met harry potter brillen en een keer met zonnebrillen!!!!
Waarschuw beheerder
een flesje water in je rechterhand hebbe, en met diezelfde hand je zonnebril willen weghangen aan je shirtje, en zo je hele flesje over jezelf heen gieten zonder dat je er ook maar iets van merkt........:S
Waarschuw beheerder
ik kwam van houseqlassics vandaan en mn beste vriend bleef logeren hij was al wakker en ik half sliep nog beetje was nog in dromenland hij kon niet slapen stond strak van de pep Mauss vraagt: zullen we naar beneden? Mijn antwoord: NEE man boven is VEEEL vetter hij ging weer liggen en dacht HE??? hier klopt iets niet wat bleek nou we dachten ALLE 2 nog dat we op houseqlassics waren :vaag: vond ik wel bijzonder grappig we hebben ons daarna stuk gelachen :jaja: :D
Waarschuw beheerder
hij wou dus naar de mainstage en ik wou boven blijven hadden we in ons hoofd maar t was natuurlijk allang voorbij
Waarschuw beheerder
donateur
Een maat tegen een andere maat van me, afgelopen weekend op een festival in Duitsland: "Heb jij een decopeerzaag bij je?" :vaag:
Waarschuw beheerder
Hehe afgelopen weekend op Station (0700) zeg ik tegen een makker die met de bus ging en ik pakte de fiets "tot het volgende urban feest" zie je daar ouwe zegt hij hahaha en me vriendin die gewoon nuchter was lachen :).