Partyflock
 
Forumonderwerp · 679154

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
mensen die de vechtpartij hebben gezien na afloop in de 013 wie weet de naam van die kale gast met zijn witte t-shirt en spinnenweb op linker elleboog die mijn vriindin na afloop drie hechtingen in haar neus sloeg?
Dit alles in verband met politieonderzoek!!! Bij voorbaat dank!
 
Enne het gaat hier volgens mij om de ruzie en niet om de meningen over pogo-en..
==================================================­===========
Dus?
Door dat KUT pogo is anders wel die ruzie ontstaan.
wat ik ookal in die andere topic zei.. Al die lui in een grote kooi... en dan maar genieten hoe ze elkaar aftuigen.. :D
 
Vind pogo ook ECHT kut.... mij boeit het weinig hoe iemand danst, ieder zijn ding. Maar aangezien er vaak veel partygangers last hebben van mensen die pogoen (omdat het er soms gewoon TE lomp aan toegaat), keur ik het af. Nogmaals, ieder ze ding, maar als je gaat feesten moet je wel rekening houden met anderen en dat gebeurt vaak niet.
 
Vindt dat de organisaties ook of duidelijk moeten optreden tegen pogo of idd een kooi voor die randdebielen moetn plaatsen zodat diegene die een hoop geld hebben neergeteld voor een kaartje er geen last van hebben.
sorry ik was het liet me ff gaan, 3 hechtingen was ook weer niet de bedoeling
 
He extreme terrorist heb hem zeker flink klappen gegeven kijk maar wat diedeltjuh er over zegt!!! en voor DIEDELTJUH als ik wil kan ik ook aangifte doen want hij is begonnen en volgens de wet heb ik recht op zelfverdedeging en binnen sloeg hij mij eerst en buiten kwam hij weer op mij afvliegen dus helaas voor die gast dat hij "zo erg was toegetakeld was"hij heeft geluk dat het niet erger was omdat ik me nog in heb gehouden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Die gast heeft zwaar de verkeerde geslagen
 
afweren is niet iemand de k*nker inslaan.... dat is nog veel erger eigen rechter spelen!
Melding ingediend. Kevin, verwacht binnenkort bezoek. Overigens, als er door jou waanideetjes nu geen hardcore feesten meer worden gegeven in 013 (lees: Tilburg) denk ik dat je bij deze een hoop vriendjes hebt gemaakt.
alsof ie superman is !!!!
kijk maar uit zelfde geld heb jij de verkeerde geslagen!!!!!kunt hier wel stoere verhalen over pf gaan vertellen maar heb je tog niks aan
en hij heeft jou ook toegetakeld want jij bent je piercing kwijt!!
 
:yes: KUTP:kots:GO :yes:
Nazi's hebben dat toch al symbool ergens voor of heb ik het mis ? Meende dat weleens gezien te hebben bij enkele.


Oh wist ik niet.
 
Dat pogo-gezeik is gewoon de meest trieste vorm van "uit je dakkie gaan", bij mij is de irriatie-grens iig snel bereikt als iemand denkt ff 30 m2 aan ruimte te mogen innen om zodoende ff lekker lomp te duwen tegen alles dat maar in de buurt staat. Ik dauw ook altijd gelijk terug, en bij de 2e keer een goeie tik op ze'n oog. Sorry hoor, maar t'is zo primitief dom simpel egoistisch en vooral verschrikkelijk LOMP.
 
Ja hoor terrornol.. :S Maar je hebt wel ruzie gehad met de verkeerde.. die jongen heeft NOOIT ruzie en door een stelletje zielige ventjes die staan te pogoen krijgt hij klappen..
En je loopt hier nu wel heel stoer te doen van dat je hem hard heb geslagen enzo, net of dat geen mooie bewijzen zijn.. DOM!! Maar goed de gevolgen zijn voor jezelf.. SUC6!
 
Artiest Elcol
hij zit graag (6)
Volgens mij heet ie Thomas :vaag:
 
Oh wist ik niet.


hier heb je er een topic over :)
het idee van het hele pogo is opzich best grappig, gewoon lekker lachen en om elkaar heen springen, als het zo gaat is het leuk, maarja het escaleert natuurlijk altijd (denk aan die vriendschappelijke vechtpartijtjes tussen jouw en je broertje die altijd uitliepen om huisarrest). Wat ik probeer te zeggen is, als iedereen nou gewoon voortaan met ze handen in ze zakken gaat pogo-en, stoot je ook niet perongeluk iemand met je elleboog voor ze bek of in ze maag, en blijft het langer leuk. Ook zouden er speciale pogo-hokjes moeten komen, zodat ik en 10000 andere minder last hebben van pogo-maniacs.
 
hij bleef toch zelf doorvechten
 
en ik heb geen piercing nooit gehad
 
en ik ben niet uit op nog meer vechten!!!! party only!!!!!
 
Ja hoor terrornol.. Maar je hebt wel ruzie gehad met de verkeerde.. die jongen heeft NOOIT ruzie en door een stelletje zielige ventjes die staan te pogoen krijgt hij klappen..
En je loopt hier nu wel heel stoer te doen van dat je hem hard heb geslagen enzo, net of dat geen mooie bewijzen zijn.. DOM!! Maar goed de gevolgen zijn voor jezelf.. SUC6!

en hoezo kreeg hij klappen hij is er zelf mee begonnen als hij nooit ruzie heeft waarom slaat hij mij dan wel gelijk terwijl ik hem gewoon van de grond wou helpen?????
 
eigen schuld, dikke pogo!
ja soms pogo je weleens de verkeerde omver
 
Nou als je dat zo zkr zou weten dan zou je allang aangifte hebben gedaan en niet één of andere domme topic openen.. Want zoiets hoort niet op een PARTY-SITE!!

Je had gewoon moeten zorgen dat hij niet op de grond was gekomen, of beter gezegd ophouden met dat zielige gepogo.. Want pogoen hoort niet op een Hardcore-feest!! PUNT
En wil je dan toch zo graag pogoen hinder er dan geen andere mensen mee :S

Jezelf een beetje hier de hemel in prijzen.. meestal kun je pas een mening hebben als je beide kanten van het verhaal hebt gehoord, maar jij trekt blijkbaar meteen de conclusie dat hij met opzet dat meissie heeft geslagen.

PUNT!! einde discussie?? :P
als je wil pogo'en word dan hardrocker
 
Jezelf een beetje hier de hemel in prijzen.. meestal kun je pas een mening hebben als je beide kanten van het verhaal hebt gehoord, maar jij trekt blijkbaar meteen de conclusie dat hij met opzet dat meissie heeft geslagen.
==================================================­=========
Heb vanacht van verschiilende mensen een heel ander verhaal gehoord, topic starter speelt de onschuld zelve, maar heeft die jongen met spinneweb zelf terug aangevallen en zijn vriendin had die gozer van achter vast, die wist niet door wie of wat en heeft dus van zich afgeslagen, waardoor hij dat meisje op haar gezicht raakte en direct excuus aangeboden.
Dus terrornol maar hopen dat er tegen jou geen aangifte wordt gedaan.
kijk nou komt de aap uit de mouw
 
:yes: TERRORSNOL :yes:
wat een boefje

en dan gered moeten worden door zijn vriendin hihihihii

B ennnnn Aaaaaaaaaa Boyyssssssss die gaan er tegenaaaaaaaaaaaaaan
 
al is de leugen nog zo snel....




:P
 
je bent gewoon een sukkel dat je hier probeerd te achterhalen wie die gast was, want je hebt em zelf geslagen, zieligerd... eerst een beetje zielig overkomen van "boehoe m'n vriendin is geslagen" en puntje bij paaltje blijkt dat het JOU schuld is...

wat mij betreft mag je blij zijn dat ie geen aanklacht tegen jou heeft ingediend...
al is de leugen nog zo snel....


de waarheid achterhaalt hem wel :yes:
 
en terrornol is zo een ongelovelijke kneus,

door hem heeft z'n vriendin nu 3 hechtingen in der neus
 
-ten eerste;
volgens mij bleeft hij doorvechten omdat jij hem zelf telkens zat op te jutten van geef me een hand geef me een hand!! wat zou jij doen!!!
ik zou ook geen hand geven...
je laat je toch niet eerst in elkaar slaan en dan vervolgens een hand geven:s
-ten tweede;
je zit nu wel mooi te praten dat je hem heb geslagen en zo,maar was je ook zo doorgegaan zonder die groep!!! stond jij dan ook je mannetjuhh klaar?? net zo als hij daar alleen stond...
als er een iemand is doe groot kan praten dan is hij dat wel en niet jij!!!

en met dat meissie betreft...sorry als je er tussen gaat springen dan weet je dat je een klap kunt krijgen...gemeend of niet gemeend...
maar op dat moment zijn de gevolgen voor je zelf!!
He extreme terrorist heb hem zeker flink klappen gegeven kijk maar wat diedeltjuh er over zegt!!! en voor DIEDELTJUH als ik wil kan ik ook aangifte doen want hij is begonnen en volgens de wet heb ik recht op zelfverdedeging en binnen sloeg hij mij eerst en buiten kwam hij weer op mij afvliegen dus helaas voor die gast dat hij "zo erg was toegetakeld was"hij heeft geluk dat het niet erger was omdat ik me nog in heb gehouden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Die gast heeft zwaar de verkeerde geslagen


Zwaar de verkeerde geslagen?? Ik weet zeker dat JIJ de verkeerde hebt geslagen, maar daar kom je nog wel achter!!
laatste aanpassing
 
ondanks dat je gelijk hebt, had ie je, na het bekijken van je profiel, van mij eerlijk gezegd helemaal de rottigerottering mogen slaan...maar dat terzijde...
laatste aanpassing
he boris je haalt de worden uit me mond :jaja: :jaja:
laatste aanpassing
 
Maare goh..dit topic lijkt me door "vriend" terrornol meer bedoelt als een topic waarin hij kan vertellen hoe stoer hij wel niet is (euh dat is hij niet, indianenverhalen vertellen daar is hij goed in..) maare goh hoe is het met je vriendin dan..weet zij wel dat je een topic hebt geopend..ik bedoel..zij reageerd helemaal niet.. als er een berichtje naar je gestuurd wordt (pb) heb je ook al niet het fatsoen om te reageren..het gaat jou alleen maar om opscheppen en laten zien hoe tof je wel niet bent..

Tsja..zal je uit de droom helpen.. je bent een kneus
eigelijk zouden die jongen met het spinneweb en terrornols vriendin samen terrornol ff aan moeten pakken.
Ik heb het zelf ook gezien. De vriendin van Terrornol had zich er gewoon niet mee moeten bemoeien. Terrornol was aan het vechten met die jongen met de spinnenweb. Als de vriendin van Terrornol zich ermee gaat bemoeien en ook gaat slaan dan kan ze verwachten dat ze ook een klap krijgt.
laatste aanpassing
 
Artiest Balbasaur
Rellen!!!!!!!!!!
 
Zo..nu hebben we wel zon beetje 2 kanten van het verhaal gehoord... je moet er niet tussen gaan staan of mee gaan doen..en dan boos worden als je zelf een klap krijgt..
 
beter sluiten dit nutteloze topic
Hee sukkel, !!dat wijf van jou had er niet mee moeten bemoeien ,het had ook een maat kunnen zijn,dus ,...slaan toch!!
,(ik sla geen meiden!!!))
Jij bent de volgende met hechtingen , met die praatjes van je!!
zielig ventje zeg , met je oproep!!
jij hebt dus de verkeerde!!!!
 
Tsja..er blijkt nog wel wie er straks het laatste lacht..
 
nu gaat het los 8)
 
Jij bent de volgende met hechtingen , met die praatjes van je!!


Tsja..er blijkt nog wel wie er straks het laatste lacht..


:no:
 
Gaat de hond uit laten, zal zo wel slotje op zitten hier?!