Partyflock
 
Forumonderwerp · 677171
Waarschuw beheerder
Als we kijken naar nederland gaat het steeds slechter. Werkeloosheid wordt erger en de criminaliteit wordt ook erger.Dit samen naast de vermindering van normen en waarden

Problemen zat, tijd voor oplossingen. Ik voorstander van om de politie harder in te kunnen laten grijpen en een verscherping van ons rechtssysteem. Er worden veel te lage straffen gegeven voor moord ed. (Murat D). Tijd voor verandering. Een ander punt is het gevoel om trots te zijn op Nederland dat meer kan.

Hoe staan jullie daar tegenover dit alles???
 
Waarschuw beheerder
Maar dienstplicht zo dus een goede manier zijn om het saamhorigheidsgevoel te verbeteren kunnen we dus concluderen??


absoluut niet..mensen gana zich daar alleen tegen afzetten...je kan mensen niet verplichten zoiets te doen
Waarschuw beheerder
Karian Kanaaleiland???

Maar je kan ook sociale dienstplicht vervullen > werken in een verzorgingstehuis. Hoef je niet helemaal fysiek fit te zijn denk ik
Waarschuw beheerder
das nou ook typisch nederlands eh,.

Van de hoogste toren gillen dat er wat aan mag worden gedaan. Maar als het moet gebeuren, sluiten ze achteraan aan.


idd
Waarschuw beheerder
Toberz: das nou juist de grap van iets verplicht maken, dan kunnen mensen zich niet makkelijk verzetten omdat er sancties op staan

Tribal: nee niet kanaleneiland, das wel een zootje :P

Ik doe ook vrijwilligerswerk: op Partyflock ;)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
de mijne ook..
maar ga je als een specialist naar de huizen kijken dan is er toch wel vaak erg veel aan de hand..

wat erg jammer is want door goed te onderhouden bespaar je erg veel op lange termijn is trouwens met veel dingen zo..
Waarschuw beheerder
En dat is nou wat er oa mis is met de Nederlandse samenleving. Ze gaan er zich tegen afzetten > wat betekend dat ze niks voor het land willen doen.

En je kan ze zeker verplichten de dienstplicht is niet afgeschaft hij is opgeschort....
 
Waarschuw beheerder
Toberz: das nou juist de grap van iets verplicht maken, dan kunnen mensen zich niet makkelijk verzetten omdat er sancties op staan


Ik vind mensen iets verplichten absoluut geen grap bovendien kan je niet zomaar iets verplichten...dienstplicht is niet voor niets afgeschaft.
 
Waarschuw beheerder
Iemand die in israel word afgekeurt, heeft sociaal en financieel daar weinig te zeggen.
als je als maatschappij een onderwerp unaniem accepteerd, zal iedereen daar ook naar gaan leven.

Maar hier in nederland, criminaliteit wordt verheerlijk, een grote crimineel heeft aanzien,
iedereen wilt rijk zijn.

als je het mij vraagt, heb ik liever een land waar iedereen deze dingen afschuwd, uikotst en uitstoot.Kijk dan maar es hoeveel criminelen nog beginnen.als je weet dat je sociaal gezien wordt uitgekots, is je bewegingsvrijheid en aanzien in 1 klap nix meer waard.
Waarschuw beheerder
spinzaie: dan moet je alleen nog koophuizen hebben. dan onderhouden mensen de boel beter

niks voor het land overhebben weet ik niet: mee luiheid en angst

Toberz: dienstplicht is dus niet afgeschaft. Ik denk bovendien dat mensen vrijlaten en niks verplichten leidt tot een teringbende. Want de meeste mensen hebben gewoon niet de intelectuele vermogens om in te kunnen schatten wat consequenties van daden (en non-daden) zijn
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
uhm dat is een norm of waarde die je mee krijgt toberz en dan zal je dat anders in zien,maar ik begrijp je argument..
Waarschuw beheerder
das nou juist de grap van iets verplicht maken, dan kunnen mensen zich niet makkelijk verzetten omdat er sancties op staan


maarja dan zijn we ook niet "vrij" meer

er zitten 2 kanten aan dienstplicht
Waarschuw beheerder
Toberz > Dienstplicht is opgeschort niet afgeschaft. Is een wereld van verschil.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
karian dat is nou net de woningbouwaccomodaties..
daar mogen ze wel eens wat meer geld in stoppen of bedrijven die willen sponseren voor een beter en mooier aanzicht in nederland..

want die kant gaan we op
 
Waarschuw beheerder
WAT een bullshit,. je DOET die dienstplicht JUIST om de vrijheid van je land te bewaren. :P
 
Waarschuw beheerder
Toberz: dienstplicht is dus niet afgeschaft. Ik denk bovendien dat mensen vrijlaten en niks verplichten leidt tot een teringbende. Want de meeste mensen hebben gewoon niet de intelectuele vermogens om in te kunnen schatten wat consequenties van daden (en non-daden) zijn


Verplichtingen...prima..dit is wat anders je verplicht mensen wekenlang ergens naar toe te sturen waar ze niet heen willen..

Toberz > Dienstplicht is opgeschort niet afgeschaft. Is een wereld van verschil.


Dat hoor ik hier net ook van alle kanten..pardon
Waarschuw beheerder
woningbouwverenigingen komen gek genoeg om van het geld. van ellende weten ze niet wat ze ermee moeten. dat vind ik idd wel jammer, dat er zo weinig renovatie en onderhoud plaatsvindt

en dat veel aso's de boel afbreken. laat twee studenten maar eens een jaar in een toko wonen!
Waarschuw beheerder
als hier de pleuris uitbreekt ja doen moeten we het leger in ...zolang de kust veilig is is iedereen vrij om te gaan en staan
Waarschuw beheerder
verplichting is toch verplichting Toberz....en sja je wordt er hard van om eens iets te doen wat je niet wil. ik kan echt zo janken om hoe erg mensen in hun gat gekropen worden. Alles moet er geregeld zijn en klaarstaan en een snotneus is al reden voor ziekteverlof.
 
Waarschuw beheerder
Want de meeste mensen hebben gewoon niet de intelectuele vermogens om in te kunnen schatten wat consequenties van daden (en non-daden) zijn.


HEEEEEEEEEE
iemand met WERKENDE hersens hier :D HALLO alles goed?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
meen je dat ??

dat daar veel geld zit en dat ze er niet mee om weten te gaan..

vaag,maar als jij dat ziet waarom ziet een hoge piet dat dan niet??

dat is ook een grote fout..niet de juiste topmensen in dit land..
Waarschuw beheerder
Toberz > Maar daar gaat het ook om. Het feit dat ze dan uberhaupt niet willen dienstplicht vervullen. Dat is al fout. Ik spreek regelamtig met oudere mensen (rond de 50) die wel dienstplicht hebben gehad en ondanks dat ze het niet altijd even prettig hebben gehad, was het wel een nuttige tijd. Normen en waarden worden dan ook aangeleerd.

Kan iemand mij vertellen hou je kan quoten, dit is mijn eerste dag hierzo...
 
Waarschuw beheerder
als hier de pleuris uitbreekt ja doen moeten we het leger in


nee hoor dan word je eerst gekeurd en aan jouw kop te zien mag je lekker thuis op de bank blijven zitten ;yes:
Waarschuw beheerder
het is echt zo! Mij is op een gegeven moment verteld dat ik maar af moest gaan studeren bij de woningbouw omdat ze daar teveel geld hebben

kut, ik moet nu weg, jammer kwam net lekker op gang!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
[quote]...[/ quote ]

aan elkaar
 
Waarschuw beheerder
Wat maken jullie je druk om?,. nederlandse leger stelt nog geen kaasstengel voor...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
:no:
Waarschuw beheerder
idd het NL's leger schiet met erwten schieters en bombarderen met waterbalonnen
Waarschuw beheerder
[als hier de pleuris uitbreekt ja doen moeten we het leger in]

dat moet juist voorkomen worden de pleuris en als je dan nog het leger in moet is het al te laat!
 
Waarschuw beheerder
De vergijzing is een groot probleem:(
Wij moeten waarschijnlijk langer doorwerken want pensioenen moeten betaald worden....

Werkloosheid en de salarissen gaan wel weer goedkomen daar ben ik niet bang voor.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
maar erwten komen wel hard aan met de juiste bartage
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
als je de druk maar hoog genoeg opschroeft :D
Waarschuw beheerder
waterbalonnen van 10 ton ook :[
 
Waarschuw beheerder
Als de pleures echt zou uitbreken,. denk je dat je dan nog het leger in kunt,. als het er nog is.. hahaha
Waarschuw beheerder
geen idee
 
Waarschuw beheerder
hallo, ik ben de zwager van toberz en in het dagelijks leven militair instructeur bij een schoolbataljon van de koninklijke landmacht...

de dienstplicht is opgeschort en dat houdt dus in dat iedere jongen van 18 t/m 35 zodra er behoefte is aan personeel een keuring zal doorgaan en daarna een stoomcursus basistraining krijgt, aangezien de landmacht over zijn eigen reserve eenheden beschikt zal dit niet snel voorkomen, echter ik deel wel de mening dat de jongens/heren die ik opleid er beter van worden en misschien zelfs ingaan zien wat normen en waarden nou precies inhouden, want wie kan mij zeggen wat het nu precies inhoud??? wat is nou een norm en wat is de waarde?? wie bepaalt dat?? jij of de maatschappij??

gaan we kijken naar kleine zaken zoals politieoptreden dan zijn we kleinschalig bezig, ga eens kijken naar het grotere geheel... je hebt het over politieoptredens, dienstplicht en allerlei zaken die door instanties worden voorzien, maar als je naar die instanties wijst omdat er gebreken aan zitten.. wijzen er dan niet 3 vingers naar jouw eigen persoon???

WAT DOE JE ER ZELF AAN????
Waarschuw beheerder
Even het leger verdedigen:

Het Nederlandse leger heeft hoogwaardig technisch materieel. Laat daar geen misverstanden over bestaan. De politiek is waar het vaak spaak loopt. Verkeerde mandaten meegeven, waardoor er te weinig wapens mee gaan etc.

Maar dit ter zijde, denk ook niet dat het leger centraal staat in de discussie

Wat wel een interessant punt is of het leger ingezet zou moeten worden in Nederland om bijvoorbeel rellen te stoppen.
 
Waarschuw beheerder
to zwager van toberz:
WAT DOE JE ER ZELF AAN????

Niemand in Nederland
Nederlanders pikken teveel dat is het probleem...
 
Waarschuw beheerder
Het nederlandse leger, althans, wat het vandaag de dag is,. heeft nog nooit nederland moeten verdedigen in staat van oorlog,.
We worden gewoon door de VN als een opzetstukje gebruikt, punt
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Zwager van Toberz helemaal mee eens. Ikzelf zit op de KMA (officiersopleiding) en daar worden we doodgegooid met normen en waarden. Wat het nou precies is; ik denk zelf dat de maatschappij deze voor het algemene deel bepaald. Wat wel en niet door de beugel kan, veel van deze normen(meetbaar) zijn vastgelegd in wetten. Tevens zijn er veel dingen waar wij waarde aan hechten (de waarden) zoals respectvol met elkaar omgaan.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
ik gooi mijn afval in een container als hij er is..

ik vraag geen uitkering aan omdat ik niet wil werken en anderen daarmee niet tot last wil zijn..

en ik denk vaak dat het mooi wordt..

veel he??
 
Waarschuw beheerder
to zwager van toberz


wat doe ik er aan? ik houd mijn straatje schoon, laat mijn hond uit op een braakliggend veldje en meld ordeverstoringen aan de desbetreffende instanties, verder...? leer ik de jongens die militair willen worden, militaire normen en waarden aan die ze 24uur per dag kunnen gebruiken, zowel op hun werk als in het civiele leven.. en jij?

En heren ik denk dat als er commentaar geleverd gaat worden op een bedrijf dat u er toch wel zelf deel uit van mag maken, anders heeft u geen recht van spreken... dus bent u militair?? zoja? rang en onderdeel??

Sgt1 Schoolbat koninklijke landmacht
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
uhm mensen van de het "leger"

geen eens een goede visie van hoe jij het leger van nu ziet??
 
Waarschuw beheerder
ik ken weinig militairen die zich tegen hun eigen instituut propageren, dus deze vraag is bij voorbaat al retorisch ;)
 
Waarschuw beheerder
en defensie heeft nederland zeker wel verdedigd de afgelopen jaren, toegagscontroles op schiphol na 11 sept, de afzetting van tunnels na de bomaanslagen, eerste hulpverlening in enschede en bij de bijlmerramp, de varkens en koeienpest, en niet te vergeten de overstromingen in limburg in 1994

de vijand hoeft niet altijd fysiek aanwezig te zijn he....
Waarschuw beheerder
2 ZWAGER VAN TOBERZZ

ken je mij niet ffuh trainen tot commando..ik wil graag in het leger maar heb al eens die keuring moeten doen maar dat trek ik niet aangezien er een tijd aan verbonden zit, ik heb het over de psychischekeuring (rekenen,woordenschat enzo) en aangezien ik Adhd heb ken ik er niet tegen als je 150 vragen moet beantwoorden in 5 minuten tijd ...het enigste wat ik dan nog denk is "shit die tijd"

hebben ze ook aangepaste keuringen of
 
Waarschuw beheerder
voor de mensen die het leger in willen > solliciteer es in israel als je balle heb :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
het leger is niet het leger meer het is een andere maatschappij dan de rest van nederland..de gestructureerdere versie..

en is dat niet wat nederland nodig heeft in bepaalde kwesties die hier ten spraken komen??
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Een visie over het leger van nu....

Het leger van nu opereert niet meer volgens het koude oorlog principe. Vredesoperaties zijn nu belangrijk geworden. De militair moet op kunnen treden als politiemacht, maar op lokaal niveau ook met geweld om kunnen gaan. Dus alle aspecten van het geweldsspectrum beheersen. Dat was het voorheen. Er is nu ook nog terrorisme bestrijding bij gekomen, wat een andere manier van optreden vereist.

Cadet-sergeant (ben nog in opleiding) / KMA / Breda
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
is er veel haat en neit binnen de kazerne??
onderling
laatste aanpassing