Partyflock
 
Forumonderwerp · 18081
 
Ik zit er al een poosje mee, en weet niet of wat op tv nu waar is.

Op tv zeggen ze dat roken slecht voor je is, maar ja daar zeggen ze ook dat bijv. dreft goed schoonmaakt....

dus de vraag::::::::

Ik rook, is dat slecht voor me?
laatste aanpassing
 
nee joh vet goed(Y)
dood ga je toch wel:devil:
 
nee is echt niet slecht voorje.........vooral doorgaan:P
"steekt er weer eentje op en zal zch gaan beraden over de vraag in dit topic"
Werkzaam bij Puinzooi
Artiest Cup-a-core
rook je maar lekker suf net zolang tot je zwartre longen krijgt. als je longkanker heb moet je die vraag van je nog maar eens herhalen of het slecht voor je is.

DúH

(als ik in me achterhoofd graaf, kom ik tog tot de conclussie dat die gozewr het wel gewoon weet, maar dat hij wat aandacht wilt)

kom op mensen geef hem ff wat aandacht. pak een stok of een schoen (liefst een kist) en blijf net zolang op zijn hoofd in rammen tot hij een gat in zijn kop heeft dat neit wilt stoppen met bloeden.
daar is dan je aandacht jong.
Zo, daar wil ik best een siggarretje bij roken.
laatste aanpassing
 
whehehehee
geinig
 
whahaha lachuh opmerking krank... hahaha. Ik had ff nix te doen, wordt ik irritant en met een stok of schoen kun je me kop nie inrammen... hahaha KOM MAAR OP!!!!!!!!! WHAHAHAHA.!!! :@ (6)
ventje, Nt Nt nT. ik zou zelfs met de protese van mijn vader jouw een gat in je kop kunnen slaan. ( hij heeft een kunstbeen). maar ik gun je simpelweg de aandacht niet. mischien dat je eens een kijkje moet nemen en een profiel moet aan maken op www.cu2day.nl
Alleen ja, aangezien je hier geen profielpic wilt laten zien zou je wel neit tevreden over je zelf zijn. als je op die cu2day ook zo bent denk ik niet dat je scoort.

en om irritant te zijn hoef ik echt niet me te vervelen, ik ben het simpelweg altijd hierzo, (6)GNEGNE

wrederick> whehe, die smiley, lol
laatste aanpassing
 
cu2night niet?
 
2 krank...> Bla Bla Bla Bla..... :bah: Ik hoef mn kop niet perse op internet te zetten. Er komt ff een nieuwe profielpic daarom is er ff nix. die ouwe was stom dus... Ik ben tevreden over mezelf en ik wil niet eens via internet scoren, doe ff normaal. Internet is 1 grote fake-bende.

>Wrederick> WREDE smiley... hahaha
laatste aanpassing
HOMOS !!
Ventje, ik lig dibbel om jouw serieus. het enige dat ik doe is jouw in de zeik nemen omdat je zo'n onnozele topic hebt ge-opent. ik neem je presies op de zelfde manier ind e zeik zoals ik bij andere doe die onnozel zijn.
als ik onnozel doe word ik ook in de zeik genonem. alleen nemen WIJ het nooit serieus. en jij wel whehehehehe.
en trouwens, je had wel eerst een foto met jezelf erop. zeker kommetaar op gehad?
rede genoeg voor mij aan te nemen dat je het allemaal serieus neemt.

Fake heh? dat internet. waarom heb je je foto er niet op gelaten dan?
HOMOS !!

:P
mwah, ik ben al verleift en in de wolke van daan. niet op Ventje, hij is niet mijn Type, daan heeft naar mijn mening meer Karakter.
owww, daan (l)
Klant: "Oh, help!"
Helpdesk: "Meneer, is alles in orde?"
Klant: "Ik heb net mijn computer opgeblazen. Wat moet ik doen?"
We kwamen er na een tijdje achter dat de arme man per ongeluk op de stroomkabel was gaan staan, waardoor de stroom van de computer was uitgevallen. De man rookte op dat moment een sigaar, en dacht dat de rook die voor zijn monitor hing van zijn computer afkwam.

Maar toen we daar achter waren, had de man uit voorzorg al een brandblusser leeggespoten in zijn computer.
 
wat heeft dat met daan te maken?
HOMO'S !!
moseley snapt mij ... :'( ben ontroerd..
 
ik rook veilig...of ik rook niet:P:P
Lief blijven kinders :P
laatste aanpassing
whehe, wie is er dan niet lief?¿¿
Kwee nie, weet jij het?
 
SNIK! WIE helpt Mij dan... :( Ik rook Ook.. en zag op het pakje het volgende staan: snik... Rokers sterven een langzame, pijnlijke dood... en aan de andere kant stond: rokers sterven jonger!
Ik wist niet wat ik zag... nu zit ik hier te Hyperventileren WIE O WIE HELPT MIJ... is dit waar? BUHUHUHUHHUH... snot huil snik! HELP! Ga ik dood, kan ik met iemand Praten...........
:devil:
laatste aanpassing
Solo> zullen we Ventje de schuld geven? omdat die er veelste serieus op in gaat en omdat deze topic van hem onnozel is.

dus bij deze geef ik Ventje de schuld.
Ventje, je bent een lul.
laatste aanpassing
He bah, naar ventje. :D
 
whehee lol@GF
whahaha, ventje , jonge, tuurlijk hebbe we met je te doen dat je vroeger door je ouders bent misbruikt en dat je nogsteeds door de buurman wekelijks in je kont word geneukt!! En natuurlijk je obsessie voor poep en plassex.. jonge, wat je doet moet je zelf weten, maar ga niet op zo een trieste manier om aandacht vrage owkeej??/
 
Steefantjuh stefantjuh, gaat ie nog met je...? Sjongejonge wat een taal! HEHEHEH ;)
wat is het hier stil zeg, ik wil deze topic graag ff in leven houden.

Ventje, whehe, kom op , zeg eens wat, 't is tenslotte jouw topic.
 
ooo krankheimer, je bent TE goed voor deze wereld ;)
't is stil aan de overkant........
*scant pakje marlboro*
*print 10x zo groot uit*
*geeft aan Ventje*
*Ventje leest: ROKEN IS DODELIJK*
*kwartje valt*
*vraag beandwoord*

:P
Whehee, Beer> zou die het snappuh?

Ja ventje, met de handleiding van beertjuh kan je nog wat leren. whehe
typisch dat als iemand die zo een topic opent de grond in word getrapt datie dan nix meer van zich laat horen!!!!
 
:s

kwil niet zeuren

maar echt slim zijn jullie 2 nou ook niet echt bezig

door jullie krijgt ie volop aandacht, en dat willen jullie juist niet
das waar. whehehe
Maar ach, een beetje lol moet ook kunnen. :p
laatste aanpassing
ow hij kan van mij alle aandacht van de wereld krijge

zolang ik em maar ken vernederen en irriteren
(6)
gheghe,

P-KAY 22 september 2002 18:31


kwil niet zeuren


doe dat dan ook niet!!! ;)
 
2 krank > whahahahaha sukkel ik neem je echt nie serieuz, alleen vind ik het dus ook leuk om mensen in de zeik te zetten, en het lukt aardig hahaha :D. Die foto wilde ik er al lang op zetten maar zul je wel nie geloven, boei me ook nie. hhahahaa.
 
Stelletjuh kneuze hiero, ik zit nie elke dag op PF, alleen als ik op school achter een pc kan zitten tijdens de les, sjezus, heb ik hier te maken met een paar computer/internet freaks ofzo??? hahahaha. sukkels!!!!!!!
Mwah, zou ik ook zeggen achteraf

en ja, ik ben een Conputer/internet kneus. ik heb geen leve en ook geen vrienden. Ik hou er van om lekker te gallen, maar dan wel op mensen zoals jij, die van die stomzinnige dingen opent. maar HEh, als hier zoveel kneuzen zitten,w at doe jij dan nog hier? kennelijk voel je je er wel thuis. zoniet, dan rot je tog lekker op naar een andere forum.

(k)

En als je mensen in de zeik wilt nemen mot je topg echt beter je best doen, want het lukt je simpelweg niet,
bye bye

Stakker

maar ik zal je ff gerust stellen, als er iemand anders deze topic had ge-opent had hij de volle laag gekregen.
laatste aanpassing
 
Vooraf had ik het niet kunnen zeggen want toen werd er niet naar gevraagd.

hahahaha nee ik ben geen computerkneus maar heb simpelweg nix te doen op school, en schijnbaar laat jij je wel in de zeik zetten anders reageer je er niet zo op. en mij boeit het niet dat ik de volle laag krijg, ik moet er wel om laguh, haha.

sukkel
ik reageer simpelweg omdat ik daarvoor op een forum zit. dat zou jij tog moeten weten. maar
weet je, ergens geloof ik je niet, zulke antwoorden krijg ik wel vaker, en worden te standaart.

Helaas kontkaas
ken me idd wel voorstellen dat ventje nix te doen heeft op school, de lessen die hij krijgt zullen wel ver boven zijn iq liggen!! Maarja, Ik ben ook een internetkneus, internet ruled gewoon heel errug!!! Ik ken niet meer zonder, mijn leven op internet overheerst gewoon.
 
whahah nee ik snap nix van school. ik weet nie waar ze het over hebben, ik ken nie eens lezuh... laat staan schrijvuh. Maar ach, ik heb internet... lekker plaatjes kijken....
tja.....zo kan je ook aan je behoeftes komen...beetje jammer alleen...
Ventjuh is een beetje gefrustreert. en kijkt Vieze plaatjes,
zou me overigens nix verbazen. whehehe