| Betreft: | forumonderwerp: 4fmp Legaal ? en wat vinden julie ervan |
Hoe had je het genomen dan, capsules, lijntjes of...?
4 bommetjes gemaakt en de rest in een glas cola gegooit
Had je wel een goed idee hoeveel er in die bommetjes zat?
Maar er zijn natuurlijk altijd het type gebruikers die alles tot the limit pushen,
we hadden het in 8 porties verdeeld, waarvan 4 bommetjes..
het soort types wat niet in ons straatje past hoor
Zeker als er ook drank in het spel is, kan het zijn dat die bommetjes van 110-130 mg net niet genoeg waren.
Plus met een beetje alcohol op ben je sowieso sneller geneigd om van andere drugs meer te nemen, zo werkt het nou eenmaal
slapen zit er dan echt niet bij
wat raden jullie mij aan ? Eerst X of eerst 4f ? hoeveelheid ? bedankt alvast!
140 mg 4-FMP om te beginnen
60 mg 4-FMP als je voelt dat je de piek gehad hebt
Daarna kun je beginnen met halfjes XTC
afgezien van het feit dat dat enorm slecht voor je lichaam is en ook nog is hartstikke gevaarlijk... (30 miljoen risicos die je neemt)
weer 180 mg nemen en pas 4 uur later aan de x beginnen. Succes!
Hoeveel tijd moet er zitten tussen de laatste 60 mg fmp en de halfjes ? en hoelang zal ik het op deze manier volhouden?
jaaa, ik had juist gehoord dat je niet meer dan 200 mg fmp moet nemen omdat je dan bijwerkingen kan krijgen.
360 mg 4-FMP is sowieso genoeg om twee dagen wakker te blijven.
waar had je dat gehoord? toen ik deze stof nog niet zo goed kende heb ik 340 mg genomen verspreid over 4 uur.. ben wel benieuwd dus naar de bijwerkingen!!
Mjah, deze vragen zijn een beetje uit de categorie 'Hoeveel honger heb ik nog als ik deze boterham opeet?'.
Als je redelijk wat ervaring hebt, kun je vaak zelf wel aanvullen wat een goed moment is om je volgende dosis te nemen.
Wat ik zelf zou doen:
T = 0: 140 mg 4-FMP
T = 4: 60 mg 4-FMP
T = 7: 0.5 XTC
T = 9: 0.5 XTC
Op die manier moet je het zeker nog tot T = 12 volhouden.
Maar het is vooral een kwestie van zelf aanvoelen.
Als je kneiterhard gaat en je pakt te vroeg bij, dan weet je automatisch dat je daardoor misschien op het eind wat te kort komt.
Natuurlijk is een plotselinge dip ook erg vervelend, dus het is een beetje spelen met wel/niet bijnemen.
Maar onthoudt gewoon dat je gaat voor maximaal rendement, en dat je dan misschien niet de hele nacht tussen de wolken zweeft, maar dat je in ieder geval nog kunt lopen na afloop van het feest.
Have fun en laat ff weten hoe het was en hoe je het uiteindelijk aan hebt gepakt!
Wat ik zelf zou doen:
T = 0: 140 mg 4-FMP
T = 4: 60 mg 4-FMP
T = 7: 0.5 XTC
T = 9: 0.5 XTC
Maar degene die de vraag stelde, gaf aan dat hij langer dan 10 uur door wilde feesten.
Ik zou trouwens niet 2.5 uur na de 4-FMP al wat extra's bijnemen.
Dan zit je net rond je piek, dus is het in mijn ogen nog niet nodig.
Het hoort gewoon zo dat je flink verrot in de trein/bus naar huis zit, zodat je als je onder de douche vandaan komt gelijk in slaap valt.
alleen (misschien is het persoonlijk) de "kater" is focking irritant.
geen trek
Bij het voorbeeld (140 mg in 1 x) voor die tijdsduur is overigens perfect (voor mij dan).
niet 2.5 uur na de 4-FMP al wat extra's bijnemen.
Dan zit je net rond je piek,
Neem je op T 2:30 extra 4-FMP en hou je 4:00 en 5:30 aan voor 0,5 XTC ben je om 7 uur nog klaarwakker en waarschijnlijk nog goed waus. Vind dat zelf vervelend als het feest afgelopen is en je bent nog waus, dat is zo'n teleurstelling dat het is afgelopen. Het hoort gewoon zo dat je flink verrot in de trein/bus naar huis zit, zodat je als je onder de douche vandaan komt gelijk in slaap valt. Heb je ook minder uit te leggen waarom je zulke grote pupillen hebt en waarom je na een nachtje doorgaan nog steeds zo actief bent. (Ja, over mijn slaap heen!)
ach man
is alleen maar beter anders is de terugreis een ramp en de rest ook
wauz in de trein is echt een aanrader
Iemand ervaring met bijnemen om het effect te verlengen? Ik dacht eraan om op een feestje rond 24u savonds 100mg te nemen en dan een 3u later nog eens 80mg. Komt er nog uberhoud iets terug van de rush die je normaal hebt van 4-FMP de eerste uurtjes? Of blijft het gewoon bij de helderheid en extra energie. En hoelang verlengt het bijnemen de werkingsduur?
Het hoort gewoon zo dat je flink verrot in de trein/bus naar huis zit, zodat je als je onder de douche vandaan komt gelijk in slaap valt. Heb je ook minder uit te leggen waarom je zulke grote pupillen hebt en waarom je na een nachtje doorgaan nog steeds zo actief bent. (Ja, over mijn slaap heen!)
In mindere mate, maar het spreekt het zeker wel aan ja
heb jij een alarm dat afgaat als er iemand iets post in deze toppa ofzo?
Topic op "volgen" gezet misschien?
Maar Lassie, nu je toch hier bent: Hoeveel 4-FMP heb jij nog liggen thuis?
Ik kan je wel een onsje toeschuiven als je zonder zit, als je dan een oogje dichtknijpt wanneer mijn posts op het randje van het toelaatbare zijn...?
heb jij een alarm dat afgaat als er iemand iets post in deze toppa ofzo?
Topic op "volgen" gezet misschien?
Maar dan nog, om 03:00 's nachts?
Ik gok toch op een ingenieuze alarmklok die in verbinding staat met jullie servers.
Ik bespeur hier toch een ernstige poging tot omkoping...Nu is het feit dat je dit AANBIED al goed voor 2 airmiles, en het omkopen van een admin...DAMN, jij begeeft je ècht op glad ijs amice!
je rang
dictator
Maar in plaats van in te zien dat ik je wil helpen bij het uitvoeren van je taken, beschuldig je me van omkoping...sounds like a dictator to me!
dictator
Kies maar uit wat je zelf toepasselijk vindt.
Volgens mij ben ik die nog niet (in elk geval niet veel) tegen gekomen.
Zonder paard en orgiën dan, naar ik aanneem.
Toen ergerde ik me een beetje aan die non-argumenten en werd de discussie naar jouw zin iets te pittig gevoerd.
Harm reduction dit dat.
Wie is dat?
En soms gaan mensen over de grens, dan heb ik mijn werk niet goed gedaan.
maar gegarandeerd eeneiig
want ze lijken totaal niet op elkaar