Die donkere vrouw vond ik eerst niet zo geweldig, maar haar optreden met het nummer van Skunk Anansie was gewoon geweldig!
Die hoge uithaal gewoon prima halen
Die met dat rare gezicht?
*heeft kaartje voor Lowlands*
je zal maar gratis tickets voor Awakenings voor vanavond aangeboden krijgen van een vriend
zie opeens dat m'n tas voor de helft open is : Portomonee eruit gestolen!
Niet alleen het gevoel dat je alles kwijt bent is rot, maar ook gewoon het idee dat iemand jouw spullen heeft die prive zijn is zoooo kl***!
Overigens is het die 2e keer bij mij niet gelukt, ik voelde dat er iemand aan mijn tas zat en rende erachteraan. Toen heeft ie hem laten vallen
Maar die andere keer was wel alles weg, incl foto's van een dierbare van me die overleden is.
Joh ik wist helemaal niet dat jij ook heen wou? Gaaf
Had ik jou dus moeten uitnodigen vanavond..
lekker stampen.. snap echt niet hoe iemand dat kan volhouden
Gelukkig dit weekend wel mijn tickets voor Markus' releasparty in Praag geregeld. Kan niet wachten tot het zover is.
Het klopt toch dat ik jou heel even heb gezien op Concept?!
snap echt niet hoe iemand dat kan volhoude
Gelukkig dat je niks mee had
En dat dit je bespaard is gebleven.
Lekker fijn jaWel beter dat ze 't bij je jas hebben gelaten
Bestaat niet meer geloof ikWas onderdeel van Unitydrugs, maar op de site staat iets meer.
Zal toch ergens de mogelijkheid zijn om een klacht in te dienen
Of moet ik de hondjes organisatie, de beveiliging en de poltie ieder een aparte brief schrijven
Die is er altijd wel, hoewel er wel niets mee gedaan zal worden.
Dat denk ik overigens wel ja.
Weet ook wel dat er niets mee gedaan gaat worden ,maar als er nooit klachten worden ingediend dan zal het zeker nooit veranderen.
En daarnaast ken ik een meisje dat bij de politie Arnhem werkt, en zelf ook weleens op Qlimax gewerkt heeft, die krijgt het hele verhaal ook nog even te horen, en weet zeker dat dat wel verder gebriefd gaat worden daar op het werk
Ja hé..
Ik snap best dat je van streek bentMaar geloof mij dat ze er niets mee zullen doen, hooguit een standaard excuus brief sturen waar niet veel van gemeend is. Dus ik denk dat je je tijd beter ergens anders in kunt steken
Gewoon 3 keer versturenKost niet zoveel extra tijd
Nou,meer beetje pissed off eigenlijk. Is gewoon niet netjes hoe je behandeld wordt, en zonder bewijs als verdachte wordt bestempeld. Ik vind echt dat daar wel iets aan moet gebeuren ,maar ben het met je eens dat er eigenlijk toch niets mee gedaan wordt.
Haha, plat gooien die handel
Het is ook niet helemaal eerlijk neeMaar je gaat er mee akkoord als je binnen gaat en een hondje die zegt dat je wellicht wat bij je hebt is wel een gegronde reden.
Dat kun je beter doen ja