het werd wel even intiem ja. ' of ze ook onder mijn bh mocht voelen' ... sta je daar. Weigeren kan wel, maar dan mag je niet naar binnen.
Het enige juiste antwoord is hier "Persoonlijk heb ik daar geen enkel probleem mee, maar helaas is het wettelijk niet toegestaan, dus: nee, het MAG dus niet"
En dan gewoon glashard vragen of het door één van die agenten buiten gedaan mag worden.
(Security mag jou niet weigeren op grond van dat je niet wil meewerken aan wettelijk verboden handelingen. Als iemand je bij de intieme delen grijpt, mag je deze persoon aanhouden en buiten aan de politie overdragen. Hij/zij is dan ook metéén zijn/haar baan kwijt)
Het viel me trwns op dat ze bij Teq deze keer vééél minder vaak intiem zaten te graaien... zou best wel eens kunnen omdat er na een aantal vorige feesten in de HMH nogal wat klachten bij de politie zijn ingediend


