Partyflock
 
Forumonderwerp · 601901
10 volgers · 172007x bekeken
 
Waarschuw beheerder
We hebben lang moeten wachten maar het zit er nu toch echt weer aan te komen:

:bounce:
het nieuwe Formule 1 seizoen!!!!!!!! :bounce:

Ik ben zeer benieuwd hoe het zal gaan lopen met het nieuwe reglement en hoop op een zeer spannend seizoen.....


De volledige kalender voor 2012:
18 maart: Australië
25 maart: Maleisië
15 april: China
22 april: Bahrein
13 mei: Spanje
27 mei: Monaco
10 juni: Canada
24 juni: Europa (Valencia)
8 juli: Groot-Brittannië
22 juli: Duitsland
29 juli: Hongarije
2 september: België
9 september: Italië
23 september: Singapore
7 oktober: Japan
14 oktober: Zuid-Korea
28 oktober: India
4 november: Abu Dhabi
18 november: Verenigde Staten
25 november: Brazilië
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
donateur
als ik dan kan... heb wat verplichtingen als capo nu... :)

moet die jongens wat helpen he. laat t u wel weten :knuffel:
Waarschuw beheerder
Ja ik ook :) Goed bezig zijn wij he ;p

Ciao bello en pb me maar als je kunt :)

:hug:
Waarschuw beheerder
donateur
cappucino'tje kan altijd natuurlijk... :D

:kusje2:
Waarschuw beheerder
Lekker Cappucino met een lekkere Bagel ofzo :)
Waarschuw beheerder
isdit f1??
 
Waarschuw beheerder
Dit is het F1-café :p

Raikkonen snelste in tweede training

Het kan dus toch! Kimi Raikkonen wist in de tweede trainingssessie in Maleisië wereldkampioen Schumacher voor het eerst dit seizoen van de eerste plaats te houden. Ook Ralf Schumacher en Mark Webber toonden zich deze keer sneller dan de Duitser, die dus toch te verslaan is.

(F1racing.nl)


Beetje voorbarig dat ze nu al roepen: 'het kan dus toch'. Schumi was nog wel de snelste in de eerste training overigens. Maar zoals altijd, van een vrijdag kun je eigenlijk niks zeggen...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
F1 café..!! :jaja: :bier:

We leven er weer helemaal naartoe; het tweede race-weekend van het jaar alweer! :D
Ik ben vandaag nog even druk maar aangezien ik dit weekend uw reporter ben zal ik proberen vanavond en morgen en uiteraard zondag jullie en de andere F1 fans een beetje te voorzien in wat beeld en leesmateriaal..!!!

De race ga ik misschien toch wel LIVE halen alleen hangt het een beetje af van hoe laat en in welke gesteldheid ik de Heineken Music Hal kom uitrollen na Teqnology..! :9
Waarschuw beheerder
ik heb teqnologykaartje verkocht omdat ik f1 wou zien:$
 
Waarschuw beheerder
:[ Zonde, hadden we gezellig een :bier: kunnen drinken..! :D
Waarschuw beheerder
kunne we nogsteeds;)
keertje met zn allen naar een cafe gaan waar ze live f1 uitzende:P?
Waarschuw beheerder
Mensen wat vinden we hier van:

Jordan krijgt dreigbrieven uit Nederland

Eddie Jordan heeft de laatste weken talloze dreigbrieven van boze Nederlandse fans gekregen die het de teambaas kwalijk nemen dat hij Jos Verstappen niet heeft gecontracteerd. De Ier is er inmiddels spuugziek van en zoekt daarom de openbaarheid.

"Eerst deed ik er niets op uit, maar de bedreigingen worden steeds sterker en daarom breng ik het nu in de openbaarheid", zegt Jordan. "Ik ben stomverbaasd over de dingen die sommige Nederlanders mij toewensen."

Naast briefschrijvers die de Ier en zijn familie doodwensen ontving Jordan verschillende brieven waarin zogenaamde fans van Verstappen schreven dat ze hoopten dat Jordans coureurs in Maleisië zoveel schade veroorzaken dat het team failliet gaat.

"Het is geen fijn idee om je te realiseren dat er kennelijk mensen zijn die mij deze vreselijke dingen toewensen, alleen omdat ik hun favoriete coureur niet heb aangenomen. In mijn dertig jaar lange loopbaan in de racerij heb ik nog nooit zoiets meegemaakt." De fanclub van Jos Verstappen is niet blij met de zaak en gaat het kleine deel van de fanschare dat voor de overlast zorgt tot de orde roepen.
Waarschuw beheerder
oud nieuws :p dat vind ik daar van :[
Waarschuw beheerder
Brundle over Baumgartner

Na diens eerste kwalificatie:" Sorry to interupt James but i'm standing up here and i'm watching Baumgartner and i'm wondering does he even watch the other drivers during the course of the weekend because he jut doesn't look like he knows what he is doing look!! he turned into n12 3 times thats 3 bites of the wheel, and i'm sorry but to me Zsolt Baumgartner shouldn't be behind the wheel of an f1 car, No doubt about it"


echt gewelig is die man Brundle ;D
 
Waarschuw beheerder
Inderdaad oud nieuws en het zegt meteen ook wel wat over hoe onder andere de media (en die verstappen fanclub-shit) mensen in dit land gek hebben gemaakt. Ik walg sowieso van die foute chauvinistische instelling van menig nederlander. We weten onszelf altijd weer te verblinden van arrogantie en domheid en vergeten helemaal de boel in een breed perspectief te zien. Dit land gaat nog eens ten onder aan de onderschatting van anderen en haar eigen domheid. :[
(maar mijn mening was jullie uiteraard al helemaal bekend! ;) )

Oké, bikkels.....vertel het me maar.....wie zit er morgenochtend om 7 uur rechtop in z'n bed te genieten van de eerste beelden tijdens de kwalificatie..?! :9
Waarschuw beheerder
ikke ikke ikke
 
Waarschuw beheerder
haha, I know Ray..!! :D

Raymond, even een vraagje trouwens over het verslag;

in welk formaat wil je het aangeleverd krijgen..??
In HTML, BB of gewoon in Word? Het liefst in BB, dan kan ik er nog wat fotootjes in plaatsen ofzo.. :flower:
 
Waarschuw beheerder
Nu op Veronica GP Magazine met Formule 1 beelden! ;)
Waarschuw beheerder
rot op man ik wordt gek van die lul in zijn witte trui met rode shirt echt een kut stem heeft ie
 
Waarschuw beheerder
Ja, maar ik ben ook lekker naar een oldschool streampje aan het luisteren zodat ik die sukkel niet hoef te horen! ;P
Waarschuw beheerder
ik heb teqnologykaartje verkocht omdat ik f1 wou zien

:/ had je die niet aan mij kunnen geven dan Bart, had ik gezellig met danny naar teqnology kunnen gaan :) waarna we samen F1 konden kijken om 7 uur s'morgens o' nee half acht :) vroeg he :o alles beter dan 3 uur s'nachts :s
Waarschuw beheerder
jammer dan:P
ik zet me wekker:P
7 uur zit ik in me bedje te koekeloeren:P

slaap zacht:flower:
Waarschuw beheerder
:jaja: ik zet mijn wekker ook ;)
en vandaag (zie tijdstip :s ) zet ik hem wel op 7:45 want die eerste kwali hoeft voor mij niet zonodig :bah: saai ;) en dan kan ik toch langer maffen :D hehehe
 
Waarschuw beheerder
Haha, die eerste kwalificatie is idd niet echt nodig om te zien alleen moet ik een verslag schrijven dus ben ik alweer even bezig om m'n ogen open te houden.. :P

Alonso doet het alweer goed! :D
Waarschuw beheerder
:gaap: mogguh, heb ik iets spannends gemist?

Vast niet he :)

:kusje: may the best begin :D
 
Waarschuw beheerder
Schumi staat in ieder geval tweede, nu Alonso nog.. :o
 
Waarschuw beheerder
Ai ai ai........... :o :(

Arme Alonso spint..
Webber gewoon op de tweede plek! :respect:
 
Waarschuw beheerder
Oké, lieve mensen...hier is ie dan, de uitslag van de kwalificatie voor de Grand Prix van Maleisië:

Grand Prix Sepang Maleisië - Kwalificatie
Pos. Naam Team Tijd

1 Michael Schumacher Ferrari 1:33.074
2 Mark Webber Jaguar 1:33.715
3 Rubens Barrichello Ferrari 1:33.756
4 Juan-Pablo Montoya Williams 1:34.054
5 Kimi Räikkönen McLaren 1:34.164
6 Jenson Button BAR 1:34.221
7 Ralf Schumacher Williams 1:34.235
8 Jarno Trulli Renault 1:34.413
9 David Coulthard McLaren 1:34.602
10 Cristiano Da Matta Toyota 1:34.917
11 Felipe Massa Sauber 1:35.039
12 Giancarlo Fisichella Sauber 1:35.061
13 Christian Klien Jaguar 1:35.158
14 Olivier Panis Toyota 1:35.617
15 Nick Heidfeld Jordan 1:36.569
16 Gianmaria Bruni Minardi 1:38.577
17 Zsolt Baumgartner Minardi 1:39.272
18 Giorgio Pantano Jordan 1:39.902
19 Takumo Sato BAR Geen Tijd
20 Fernando Alonso Renault Geen Tijd


Uw meningen graag! :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Okay :D

weer My Man :) Der Weltmeister :respect:

Maarre vet lullig voor Alonso :(
ik denk dat hij anders geduchte concurentie was voor ferrari ;) als in plaats 1 misschien wel :D

Wij zullen zien wat morgen brengen zal ;p
McLaren Sucks bigtime :jaja:
 
Waarschuw beheerder
De man krijgt het toch gewoon weer voor elkaar om een pole te zetten! Jammer dat de Renaults het allebei in de kwalificatie verkwanselen. Je merkt dan toch dat ze net nog even dat professionalisme missen om optimaal gefocussed te blijven.

Respect voor Schumacher! :jaja:

[img]http://www.f1racing.nl/nl/photo.php/large/25222.jpg[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik :lief: je weer voor die mooie foto :kusje:

Tja... die jongens willen zo graag, danny :)
dat het er wel's bij inschiet, The car on tha track te houden ;p
 
Waarschuw beheerder
Precies, in hun tomeloze enthousiasme is dat er even ingeschoten. Williams en McLaren zakken toch ook een beetje door het ijs, hopelijk dat Jaguar wat potten kan breken morgen! :jaja:
Waarschuw beheerder
Hehehe... :jaja: die Williams en McLaren doen het best slecht :) voor williams is dat minder erg dan voor McLaren maarja he, Williams doet het gewoon ietsies beter :)

Ik ga toch nu alleen voor Schumi hoor ;p
en ff kijken wat alonso doet, nadat hij vanaf achteraan gestart is :s

:hug:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uiteraard gaan we voor Schumi, maar met een dikke knipoog naar een jonkie als Alonso en een vechter als Webber!

Waar blijven onze andere 'bikkels' eigenlijk..?? Zouden ze zich verslapen hebben of gewoon even niet durven te posten..? ;P

Ik ben zometeen even 2 uurtjes nog naar de sportschool voor Body Battle en een saunaatje en hoop daarna alvast een verslagje te kunnen maken van de kwalificatie. :jaja:
Waarschuw beheerder
Tssss.... Fitness freakkie, ja dat krijg je he als je werkt met computertjes, dan mot je trainen op de sportschool :)

Ce Moi, werkt hard genoeg dusseuh... trainen hoef ik niet, benen van staal heb ik ;p

:jaja: zouden ze stiekum niet wakker geworden zijn ;)

Ciao Danielito :kusje2:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Williams en McLaren zakken toch ook een beetje door het ijs

een gat van een seconde zal misschien iets te maken hebben met brandstofhoeveelheid...
en de williams van montoya staat best of the rest... dus weetnie wat je nouw zeurt danny:/ ??
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
weet alleen wel, en dat heb ik altijd gezegd...
schumacher zal binnekort gewoon geklopt worden door de broekies...
webber en alonso zijn t resultaat al...
(zie hongarije, maleisie vorig jaar)
ik vond t een leuke kwali aan de binnenkant van me ogen...
ik moet over een uur werken dusss...
had me slaap ff hard nodig:P
morgen kijk ik de herhaling van de race... want keb echt slaapgebrek:(
aar we zullen t morgen zien:P :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Mark Webber 2de hoera :d (y)

jammer genoeg moet ik alweer de GP missen :@
op de franstalige belgische zender geven ze geen heruitzending deze keer wegens atletiek en op Canvas doen ze enkel een samenvatting van een half uur ofzo :cry:
 
Werkzaam bij Basslinerz Music
Waarschuw beheerder
godnonde :@
zenden ze heel de godkolere dag op 10.000 zenders de dood van juliana uit :S

ik vind het best als ze dat doen uit respect maar dan toch niet op 10.000 zenders :S
nu mis ik weer mijn kwali :@
 
Waarschuw beheerder
Dan had je maar vroeg op moeten staan! :D ;P

Maar ik geef je wel gelijk hoor, de commerciële zenders moeten dit soort dingen gewoon aan de publieke zenders overlaten.
Waarschuw beheerder
erm mensen nu is er op SBS 6 de herhaling van de kwali :)

Heb vanmorgen ook getracht te klijken, maar ik was te moe blijkbaar :S me ogen waren te zwaar maar goed herkansing nu :)
 
Waarschuw beheerder
jah tis goed, vandaag is de enige dag dat ik nog normaal kan slapen, dus is was gewoon van plan om die herhaling te kijken. :D

en aangezien ik de race ook al niet live kan zien, denk ik dat ik em maar opneem.
want volgens mij zenden ze morgen die onzin nog steeds uit en kan ik die herhaling ook al niet zien :(
 
Waarschuw beheerder
dan ren ik nu heeeel snel naar de tv :D

halleee mannen :)
 
Waarschuw beheerder
Ik had er ook wel moeite mee hoor vanochtend.. :P

dat wordt nog wat morgenochtend... :(
Waarschuw beheerder
mensen f1nieuwtjes.tk is weer onlien was even bezig met onderhoud :)

met name op het verslag pagina :)

Go ICEMAN
 
Waarschuw beheerder
was weer een saaie kwali :(
schumi weer pole (Y)

en hulde voor Mark Webber :respect:
nu maar hopen dat ie morgen sterk rijdt :yes:

jammer van alonso en raikkonen had denk ik wel beter gekund.
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1607, 1618, 1608}
Artiest {SHOWLIST artist 13296, 60172}
Waarschuw beheerder
Zeer netjes van Webber idd. En Raikkonen, die zit op de grid tegen twee marlboro-stickers aan te kijken. Als ie nog iets wil maken van dit seizoen zal hij er voorbij moeten. En Alonso, zeer jammer :/