Partyflock
 
Forumonderwerp · 1065545
 
DIT GAAT EEN VET FEEST WORDEN!

Machines in Motions, 04-09-09, Leviathan CD release party.



vrijdag 4 september 2009
21:00 - 05:00
Bob's
Uitgeest

Muziekstijlen
early hardcore, early rave, hardcore, industrial hardcore
Prijzen
Voorverkoop: € 10 ,-
Deurverkoop: € 15 ,-

Minimumleeftijd
16



Line up:

Cenobite's

Arjuna
Chosen Few
Dano
Dawnbreaker
Delirium
Immortality
Judg'Ann
Leviathan
Oblivion
Live: Advanced Dealers

2 Prototype's
Chosen Few
Dawnbreaker
Delirium
DjPsycho
Killingstorm
Lethal Injection
Mad Dog
Noize Suppressor
Outblast
The Disturbed Scumbags

https://partyflock.nl/party/155770:Machines_in_motion
laatste aanpassing
Wist ik al, en ben er denk k ook wel zeker bij.. alleen jammer dat het in de Bob's is.. 1 keer geweest, en zo denderende locatie vond ik t verder niet :X

Feesten in 'disco's' zijn doorgaans altijd al wat minder, en ik spreek uit de nodige ervaring 8) Maar we zullen zien, aan de muziek zal het in ieder geval niet liggen :D
 
Werkzaam bij Partyflock
wow een wederopstand van de trancecore? :O
op de dag dat ik op vakanatie ga :[ :|
 
Mag je ook 15 zijn. Sybe vindt die robotjes altijdt zo grapig enzo :/
 
Uitspraak van VR!DZ op zaterdag 27 juni 2009 om 11:01:
alleen jammer dat het in de Bob's is..


en dacht ik tijdens feestweek heemskerk

maar met zo'n line up mag ik m niet missen als liefhebber:P

Benieuwd naar de CD :D
 
Uitspraak van dr macabre op zaterdag 27 juni 2009 om 10:48:
kijk is aan dat ziet er leuk uit!


:bounce:
Joh, cd met nieuwe tracks? Dat maakt me nieuwsgierig :)
 
waarom is deze toppa nog niet gekoppeld?
Is d'r al wat meer bekend over de nieuwe tracks?
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 20 juli 2009 om 18:53:
waarom is deze toppa nog niet gekoppeld?


:rot:
Artiest Manic
HARDCORE MACHINE IN BEWEGING

Op 4 september bundelen Cenobite Records en Turbulence Events de krachten voor een twee area’s tellend hardcorefeest in Discotheek BOB’S te Uitgeest.
Hoewel er deze nacht wordt teruggeblikt op een rijk oldschool en early hardcore verleden, zal het muzikale programma zich vooral richten op de toekomst.

Het vooruitstrevende Cenobite Records presenteert op 4 september een fonkelnieuwe ‘Machines in Motion volume 2’ Psycore mix CD compilatie met oud en nieuw materiaal die aan gemixt is door boegbeeld Michel Klaassen .

Partner Turbulence Events is een frisse en ambitieuze organisatie met het hardcorehart op de juiste plaats, en daardoor de ideale partner voor een onvergetelijk nachtje knallen in het bekende Noord-Hollandse uitgaanscentrum.

Het creatieve brein achter het experimentele Cenobite Records de Amsterdammer Michel Klaassen maakt onder de pseudoniemen Leviathan en Tellurian naam en faam bij het oerlabel Mokum Records.
Met zijn in 1996 gestarte eigen label vindt hij onderdak bij de professionele evenementenorganisatie I.S.P., dat een legendarische status bereikt met de Hellraiser en Immortality feesten in de hoofdstedelijke Sporthallen-Zuid.

Cenobite Records groeit uit tot een kwaliteitskeurmerk binnen de hardcorescene, met een volstrekt eigen sound en visie.
De combinatie van knalharde hardcore met stijlen als acid, trance, breakbeat en psytrance is dan ook uniek in de hardste dancescene.
Cenobite Records onderscheidt zich niet alleen muzikaal, maar ook qua futuristische hoesontwerpen en vormgeving.
Met een videoclip in de vorm van een 3D-animaties veel gedraaid tijdens het TMF programma Hakkuh – blijkt Cenobite Records zijn tijd ver vooruit te zijn.

Op het podium ontpopt de perfectionistische Michel Klaassen zich als liefhebber van sciencefiction, die zijn liveshows visueel kracht bij zet met speciaal ontworpen robots.
Anno 2009 komt is het internationaal gewaardeerde Cenobite Records weer helemaal terug van nooit weggeweest, met enkele spraakmakende nieuwkomers in de artiestenstal.

Het talentvolle Italiaanse duo Advanced Dealers zal binnenkort de briljante EP ‘Now or Never’ uitbrengen, terwijl de New Yorkse veteraan Delirium eveneens vers productiewerk zal releasen.

De zorg die Cenobite Records besteedt aan de muziek en uitstraling, zal tijdens het feest in Uitgeest tot uiting komen in de decoratie en videokunst.
De specialistische 3D-animatiestudio Umma (www.umma.nl) zal samen met een VJ de machines in beweging zetten met oogverblindende projecties.
Daarnaast staan er een aantal verrassingsacts gepland en kan de bezoeker voor merchandise terecht bij de Cenobite stand.

Dit breed opgezette feest zal niet alleen de fanatieke liefhebber bekoren, maar is voor de leek een perfecte gelegenheid in de wereld van de hardcore te duiken.


Voor slechts 10 euro in de voorverkoop (15 euro aan de deur) is iedereen getuige zijn een nieuw en spannend hoofdstuk in de geschiedenis van de hardcore.


CENOBITE AREA:

Delirium (USA, Cenobite Records)
Chosen Few & Judge ann (NL,CH Mokum Records)
Advanced Dealers LIVE (IT , Cenobite Records)
Arjuna (NL, Cenobite Records)
Oblivion (NL, Cenobite Records)
Dano (NL, Cenobite Records / Mokum Records)
Immortality Vs The Dawnbreaker (NL, Turbulence)
Leviathan (NL, Cenobite Records)


PROTOTYPE’S AREA:

Chosen Few & Psycho (NL, Cenobite Records / Mokum Records)
Delirium (NL, Cenobite Records)
Killingstorm (NL, Turbulence)
Lethal Injection Vs The Dawnbreaker (NL, Turbulence)
Mad Dog Vs Noize Suppressor (IT, Traxtorm)
Outblast ( Masters Of Hardcore M.O.H. )
The Disturbed Scumbags (NL, Turbulence)


www.cenobite.nl


Earlybird ticket 10,-
Deurverkoop 15,-

Tickets @ paylogic https://www.paylogic.nl/outlet/nl/20812?portal=lz73kC0hRFw


GRATIS VIDEO RINGTONE http://cenobite.nl/Machines_in_Motion.3GP
GRATIS MP3 REAL TONE http://www.cenobite.nl/Machines_in_Motion.mp3



:honger: :D Heb wel weer eens trek in een feest met hoogstaande early-plaatjes met de nodige invloeden van andere stromingen :jaja: :D
Ik ben erg nieuwschierig naar de Delerium release, given the fact dat hij toch een totaal andere stijl (in het verleden) heeft dan voorheen op het Cenobite label is verschenen. Previews anyone? :P
Kaartje is besteld, dus ben aanwezig! :D
Uitspraak van VR!DZ op zaterdag 8 augustus 2009 om 18:48:
Kaartje is besteld, dus ben aanwezig!


gastenlijst :D dus ook aanwezig :yes:
volgens mij zijn er aardig wat vrijkaartjes weggegeven 8)
Uitspraak van Querina op donderdag 20 augustus 2009 om 17:57:
volgens mij zijn er aardig wat vrijkaartjes weggegeven


Nouja zeg :O

Maar dan nog, zoveel maakt die 10 euro me ook niet uit, zeker niet als t voor Cenobite-geweld is B)
Uitspraak van VR!DZ op vrijdag 21 augustus 2009 om 17:49:
Maar dan nog, zoveel maakt die 10 euro me ook niet uit, zeker niet als t voor Cenobite-geweld is


idd had er wel het dubbele voor over 8)
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 20178, 5021}
Artiest {SHOWLIST artist 61382, 62260}
VIP :D
1 weekje nog!! :cheer:
 
Dikke party! Vet veel zin in.

Leviathan rules :respect:

Baal er zo gruwelijk van dat ik afgelopen zaterdag 'verplicht' eerder weg moest van Earthquake, had zo'n zin in Leviathan vs Arjuna, met t geluid van de Turbohallen.. :@ :(

Nja, het hier dan maar proberen goed te maken (al zal t geluid hoe dan ook toch niet zo hard zijn als in Oberhausen 8))

*Leviathan @ Thunderdome A Decade is btw by far 1 van mn meest favoriete setjes.. ook al duurt ie nog geen kwartier.. de tering, instant-energy gegarandeerd! :D
laatste aanpassing
nog steeds benieuwd hoe laat het nou begint vrijdag :)
Volgens eTicket dus 23:00.. Hier op t topic staat 21:00.. op de flyer zelf staat geen begintijd vermeld.. En net ff via website gekeken, maar kon daar zo snel ook geen tijd ontdekken :X
 
begint gewoon om 21:00
yup, dat heb ik nu ook van Michel begrepen :yes:
Toch slordig dan dat op het eticket 23:00 staat.. Tot 2 keer toe zelfs..

Op de site van Bob's zelf staat wel idd 21:00
kans dat mensen daar dan idd de mist mee in gaan en dus pas om 11 uur voor de deur staan 8)
 
hhmmmmmmmm toch welzin in
Klopt het dat zaal 2 gecancelled is ?? :@
Uitspraak van Tha Clown op donderdag 3 september 2009 om 07:24:
Klopt het dat zaal 2 gecancelled is ?? :@


ja volgens mij wel, lekker ook dat de dj's die daar moesten draaien niet ff geinformeerd worden daarover...

ga dus mooi vrijdag niet heen (n)
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 9727, 6675, 9726}
We are very sorry to announce that Outblast, Noize Suppressor and Mad Dog will not perform at the 'Machines in Motion' at Bob's in Uitgeest the 4th of September.
The organisation of the event did not live up to the agreements, which is the reason why the artists will not be at the party tomorrow.


Bron: http://www.mostwanted.dj/
Uitspraak van [SF] SperSIZEboon :bier: op donderdag 3 september 2009 om 07:27:
ja volgens mij wel, lekker ook dat de dj's die daar moesten draaien niet ff geinformeerd worden daarover...


Nou das ook weer lekker dan..
Uitspraak van Robbie M op donderdag 3 september 2009 om 11:27:
We are very sorry to announce that Outblast, Noize Suppressor and Mad Dog will not perform at the 'Machines in Motion' at Bob's in Uitgeest the 4th of September.
The organisation of the event did not live up to the agreements, which is the reason why the artists will not be at the party tomorrow.


Weer lekker georganiseerd dus...

Een hoop geblaat en weinig concreets...
Evengoed denk aanwezig, hoop bekenden en heb al een kaartje.
Maar vind het wel weer een erg lage actie (n),
zeker als de desbetreffende dj's van zaal 2 er via hier achter moeten komen dat ze niet hoeven te draaien.
Dan ben je dus fout bezig als organisatie wat mij betreft :O.
Dat weet je niet, misschien waren de eisen wel onredelijk, en heeft de organisatie besloten daar niet aan mee te werken.

'k noem maar wat, want het is nu een beeje eenzijdig uitgelegd he.
ja dag, dat bespreek je toch eerst?!?

het feest is morgen en de dj's van zaal2 wisten nog helemaal van niks en moeten hier lezen dat ze niet hoeven te draaien...
ik weet het niet maar zo regel je dat als organisatie niet..
Uitspraak van M op donderdag 3 september 2009 om 16:21:
Dat weet je niet, misschien waren de eisen wel onredelijk, en heeft de organisatie besloten daar niet aan mee te werken.


Dat weet een organisatie ook langer dan 1 dag van tevoren .. en dit geldt sowieso niet voor de 'locals' die zouden draaien, en via PF moeten vernemen dat ze blijkbaar niet meer op hoeven te draven :X

Dus ook ik
Uitspraak van Loesjah op donderdag 3 september 2009 om 16:17:
vind het wel weer een erg lage actie (N)


Uitspraak van [SF] SperSIZEboon :bier: op donderdag 3 september 2009 om 15:50:
sorry Lin


Kan jij toch niks aan doen ;)

Ach, dan gaan we toch lekker spaken..
Wij hebben toch wel een tof weekeind, met of zonder Blauwe;)

Uitspraak van Tha Clown op donderdag 3 september 2009 om 16:24:
Dat weet een organisatie ook langer dan 1 dag van tevoren .. en dit geldt sowieso niet voor de 'locals' die zouden draaien, en via PF moeten vernemen dat ze blijkbaar niet meer op hoeven te draven


tsja, hij zag dr zaterdag ook al niet zo vrolijk uit..
Misschien viel de vvk tegen, bleek het te duur om zaal 2 er bij te houden. Tja, dan kun je er een zaal uit schoppen of dik verlies draaien. Dat zijn geen dingen die je 10 weken van te voren ziet aankomen.

Snap wel dat mensen teleurgesteld zijn, maar als dit het geval is moet je daar toch ook wel begrip voor kunnen opbrengen ;)
Uitspraak van Linda:cheer: op donderdag 3 september 2009 om 16:30:
Ach, dan gaan we toch lekker spaken..
Wij hebben toch wel een tof weekeind, met of zonder Blauwe;)


Kom je wel sowieso deze kant op dan? :)


Uitspraak van M op donderdag 3 september 2009 om 16:31:
Misschien viel de vvk tegen, bleek het te duur om zaal 2 er bij te houden. Tja, dan kun je er een zaal uit schoppen of dik verlies draaien. Dat zijn geen dingen die je 10 weken van te voren ziet aankomen.


dan nog blijft het niet normaal dat de dj's die in die zaal moesten draaien dat hier op PF moeten lezen....
(y)
ik ben morgen vrij dus ik hoor het wel, kan je me huisje zien :P
:cheer:

Is Ger ook welkom?
laatste aanpassing