Partyflock
 
Forumonderwerp · 664992
 
en morgen weer een toppertje in de ere divisie !! ik denk persoonlijk dat et 1-3 voor feyenoord wordt!!
Ik hoop 1-0 voor PSV!!

ma denk da het 1-1 wordt.
 
zoals gewoonlijk een gelijkspel...als PSV supporter ben ik al blij met een puntje zonder Kezza en Robben...
 
3-2 winst voor PSV; de combinatie Vennegoor-De Jong gaat ons doelpunten opleveren terwijl Feyenoord met Buffel en Lurling nog wel wat terug weet te doen.

Laat ons in ieder geval NIET verliezen; ik heb de laatste tijd even wat te vaak teleurgesteld het stadion moeten verlaten... :[
HAHAHA, zelfs als psv de helft van hun mensen zou missen winnen ze nog van die apen

Feyenoord is gewoon slecht dit seizoen
PSV -Feyenoord 2-1

Al missen ze Robben, Kezman, Collin en vast nog wel een paar. Feyenoord is dit seizoen echt zwaar onder de maar, maarja het blijven wedstrijden op zich...

PSV zal wel moeten winnen, willen ze de aansluiting met de joden behouden
Ik gok op een kleine overwinning voor ons :yes:
 
Ronald Waterreus gaat aan het eind van dit seizoen weg bij PSV. De doelman heeft besloten zijn contract aan het einde van het seizoen in te leveren. Waterreus (33) zegt in een interview met het Eindhovens Dagblad, dat hij de prikkel mist om bij PSV het beste uit zichzelf naar boven te halen. Hij kiest voor een nieuw bestaan, wil voorkomen dat zijn carrière uitgaat als een nachtkaars. Hoe zijn toekomst eruit ziet, is onduidelijk. Hij vindt dat PSV toe is aan een ingrijpende vernieuwing van het elftal en hoopt in de toekomst ooit terug te keren bij de club. Als voorzitter.


Jammer, maar ik kan het begrijpen. :)
Ik ben benieuwd waar de beste nederlandse keeper heen gaat..
Amerika wilde hij,dat gaat wel lukken denk ik.
2-1 voor PSV (hoop ik)
Inderdaad jammer van "Reus"
Een van de weinige "echte" PSV-ers in het team. Gentenaar van NEC halen zou ik zeggen.
 
ik hoop 2-1 voor feyenoord

maar om eerlijk te zijn geef ik ze weinig kans:'(
 
Feyenoord :jaja:
 
Een van de weinige "echte" PSV-ers in het team. Gentenaar van NEC halen zou ik zeggen.


ja, dat zeg ik ook al een tijdje maar als ik naar het doelpuntensaldo van NEC kijk (34 voor en 41 tegen), dan twijfel ik toch nog een beetje. In principe moet je nu gewoon Rob van Dijk de kans geven zich te bewijzen. :)
ze moeten gelijk spelen dat is weer beter voor az
 
Dan moet AZ wél winnen! ;-)
In principe moet je nu gewoon Rob van Dijk de kans geven zich te bewijzen


Heb hem een aantal keer in actie gezien in oefenwedstrijden hij maakte helemaal geen goeie indruk net als Ten Rouwelaar:s.
Gewoon Gentenaar halen.
 
Wint PSV met 3 tegen 0. :)
Denk eigenlijk ook niet dat Rob van Dijk geschikt is voor eerste keeper bij PSV. Gentenaar heeft inderdaad wel veel goals om z'n oren gekregen, maar dat is natuurlijk ook de zwakke verdediging aan te rekenen. Ik hoor nu dat die vervelende Derksen adviseert om Van de Sar naar Eindhoven te halen..
Lijkt me geen goed plan.
 
psv - feyenoord 1-3
 
Zo, nog even een broodje eten en de kater wegdrinken met een flinke bak koffie en dan al richting Eindhoven! :)

Hopelijk dat het een mooie, spannende en sportieve pot wordt en geen strategisch traag steekspelletje..
 
0-2 :D
ik denk dat t een saaie wedstijd gaat worden met een 1-0 overwinning voor psv,ja en dat de reus weg gaat is toch spijtig.Hij was toch de afgelopen jaren de beste keeper in de competitie maar kan wel begrijpen dat ie weg wil na 10 jaar.
Ik zou Dudek halen die speelt toch nooit.
 
was het gezellig gisternacht? O:)
 
tsja kezman is dr nie bij he 8)
en afgelopen en psv heeft verloren :X

0 - 1 voor feyenoord.... Goed voor ajax :D

Kijken wat ajax gaat presteren 8)
 
hahahahaha, lekker gewonnen met 0-1

:respect: :respect: :respect:
0-1 voor Feyenoord:D:D

En AZ ook verloren :D:D
Wat een drama....
 
Werkzaam bij Struikgewas
:D whahahahahahahahaha
 
ha ha 1-0 voor feyenoord beter!!!!!!!!!!!!!! en az ook nog verloren nu ajax nog verliezen hebben we echt een top weekend!!!!!!!!1
PSV wil volgens mij duidelijk geen kampioen meer worden. Feyenoord is dit jaar slecht, maar die boeren waren vanmiddag nog slechter. Snel vergeten en op naar volgend seizoen.

Het uitvak kon niet eens het fatsoen opbrengen een minuut hun bek te houden voor de slachtoffers van Madrid. :kots:

En maar zingen: Brabantse joden. :gaap:

Gelukkig waren een paar stoere Kakkerlakjes in de psv vakken (noord) snel vertrokken :D
Feyenoord bedankt :respect: nu komt de schaal wel erg dichtbij voor ajax :jaja:
 
Volgens mij vonden de feyenoorders het niet massaal stoer dat er tijdens de minuut stilte vuurwerk werd afgestoken. Derhalve was het een mooi gebaar! :)

Over de wedstrijd; jammer....klote...
Feyenoord heeft het goed en slim uitgespeeld, PSV speelt gewoon met de week dommer en dommer.

Ik ga denk ik maar vast een vakantietje boeken ergens rond de tijd dat Ajax landskampioen gaat worden, want dát feestje kan ik echt niet hebben.
(van die huisvrouwtjes, bankpersooneel en ander aangespoeld brandhout dat zich ineens ook Ajax voelt :X )
zeg het niet vaak maar feyenoord bedankt.
 
ajax rulezzzzzzzzzz
zo wat is dat pisvee publiek stil zeg!

triest.

en in die minuut was het stil op die ene kerel na met dat vuurwerk, dus loop nou niet te zeiken
 
Inderdaad Innocent, het was bij tijd en wijlen bij ons ook spookachtige stil. Maar begrijp wel goed dat dat gewoon uit protest is tegen het wanstaltelijke voetbal dat PSV dit seizoen (vooral thuis in de comp.) laat zien.

M'n reactie op het PSV Forum overigens om je tegemoet te komen:

De wedstrijd begon mooi met allereerst het in acht nemen van een minuut stilte, wat nu ook eens écht een hele minuuur was. In het uitvak was het ook een tijdje muisstil en dat gaf een heel apart gevoel. Helaas bedachten wat feyenoorders toen om maar de stilte te verbreken met knalvuurwerk, wat na de minuut stilte door het gehele Philips Stadion werd beantwoord met een striemend fluitconcert.

De eerste helft verwerd al meteen weer het oude liedje van slechte passen, veel terugspeellen, misverstanden tussen onze spelers met als gevolg balverlies en uiteindelijk de goal van Smolarek. Prachtige redding van Waterreus overigens die verder de wedstrijd van z'n leven leek te willen keepen. De fout van Bogelund werd kil afgestraft. :(

Slechtste man op het veld was Van der Schaaf. In de rust speelden de Feyenoord C-tjes nog een leuk potje tegen de PSV C-tjes, welke voor ieder één doelpunt opleverde. Het hele stadion leefde mee met dat potje! :D

De tweede helft werd Van Bommel op rechts gezet wat vooral het eerste half uur in de tweede helft wel meteen voor wat meer aktie zorgde. Van der Schaaf was in de rust wakker geschud denk ik en vocht samen met Park krampachtig de strijd om het middenveld uit. Jammer dat Van Bommel echt té debiele passen en balletjes gaf en dat Vonlahnten nog niet écht voor eigen succes durfde te gaan. Een gelijkspel had verdiend geweest, aangezien we Jol ook weer eens tegen hadden maar aan de andere kant is dit misschien wel een rechtvaardige eindstand. Liever hard vallen om daardoor de juiste noodzakelijke maatregelen te kunnen nemen, dan halfbakken verliezen of valse gelijkspelletjes scoren.

Dit is in ieder geval NIET mijn PSV wat ik nu al een heel seizoen amateuristisch zie stuntelen, klungelen, zwijmelen en mislukken. :[
laatste aanpassing
aangezien we Jol ook weer eens tegen


:x
Tja, het was gewoon kut & dan win je niet, maar eigenlijk is het hele Nederlandse voetbal hard achteruit aan het gaan :(

Dit jaar kan je dan ook spreken dat de gene die het minst slecht speelt kampioen word, want wie het ook word, goed voetbal heb ik na de winterstop niet meer gezien :(
Dit jaar kan je dan ook spreken dat de gene die het minst slecht speelt kampioen word


Goh, is dat pas dit jaar voor het eerst ingevoerd dan?
 
lekker he
Dat je gezamelijk met de nos crew de polonaise mag lopen op parkeervak P2 bij de frituurpan:

Hey...hoo :bounce:

:Z Mij niet gezien