Staan trouwens 2 'I Will Growl' achtige trackjes in m'n Top5. Damn wat hebben ze bij saifam toch weer een heldenprocudt afgeleverd wat nu dus eigenlijk gekopieerd wordt (waar niets mis mee is want beide tracks die ik noem vind ik geniaal!)
En ben er nu ook gelijk uit, ik kon niet kiezen welke track ik nou de vetste vond van 2008...
Nog een Top5'je dan? Voor Marcell'?
Mijn Top5 van 2008
1. Tuneboy - I Will Growl (Omdat ik nergens zo hard op losgegaan ben. Al vanaf de eerste keer dat ik 'm hoorde op hard Bass, die vocalen zijn zooooo vol overtuiging, de lyrics zijn geweldig, er zit emotie in die track, ik voel 'm!!! Hij klopt gewoon, zo vol overtuiging als die chick zingt 'you're gonna love me! I'm not going!' en dan vervolgens die gruwelijke melodie, die dikke mids die erin zitten, alles past, alles klopt. Vooruit dan, ik ben eruit, dit was 'm!!!)
2. Technoboy - Rage (A Hardstyle Song) Omdat alleen Technoboy in staat is om zo'n tekst/origineel uit te kiezen en er dan vervolgens zoiets van te maken. Het was echt wel iets nieuws, deze track is echt muziek. Een song. Twee keer een break en de manier waarop die tweede break erin klapt, een geniale melodie, en dit is de plaat die in 2008 het beste gewerkt heeft vind ik op de dansvloer.)
3. Builder - My Life Is Just A Demo (WJ Mix) (Onnodig om dat verder uit te leggen

)
4. Project One - The Story Unfolds (Gewoon gruwelijk. Die belletjes, die melody, die mids, alles klopt gewoon. Ik vind het echt de vetste Project One track!)
5. Technoboy - The Next Dimensional World (Qlimax Anthem) (Ik kan er niks aan doen

maar ook deze TBY productie mag niet ontbreken. Vind 't het vetste Qlimax anthem so far, hij heeft er echt zijn touch aan gegeven, ik vind de melodie echt een van de sterkste melodieen van afgelopen jaar en die schreeuw met dat Qliiiiimaaaaaaxxxx!!!! is echt briljant)
En op nr. 5 t/m 100 komen er nog een heeeeeeleboel waar ik niet uit kan of wil kiezen. maar vooruit, dit waren toch wel m'n juweeltjes ja. Ik wist al vanaf 1 januari dat Rage erin zou staan en ik wist nu ook al vanaf 1 januari dat dit jaar ti Sento in m'n Top5 gaat eindigen. Mark my words
Zo, nu ben ik maar liefst 2x on-topic geweest, ik ben er zelf van in shock
