vindt ik een bizar verhaaltje wat ik hier heb gelezen...
Net een uur geleden heb ik nn-DMT gerookt,
80 mg,
Ik dacht is even gek te doen, geen sitters gewoon op een veilige plaats.
ik trok met 2 slaapzakken de weide wereld in, aangekomen bij een weiland heb ik ze uit gelegd ben gaan zitten en heb me mentaal voorbereid, ik was erg bang en durfde haast niet de vlam erin te zetten.
na enige tijd kon ik men angst aan de kant schuiven en deed ik het.
ik trok goed door totdat ik merkte dat er geen rook meer door de pijp kwam, hield het zolang mogelijk in.
tijdens het inhouden van de rook begon de sterren hemel al te veranderen, allemaal vage stipjes die leken op ijs kristallen, er begon diepte in te komen.
ik sloot mijn ogen en de trip begon echt, ik zag de meerdere dimensies, heel aparte psychedelische slangen die de dmt wereld opbouwden, er kwamen entiteiten, de geluiden die ik hoorde ongelovelijk was dat.
kort na het uitblazen was ik er van overtuigt dat ik een bad trip kreeg, niets was minder waar, ik stierf! men ademhaling verdween, mijn lichaam verdween, en het besef van de normale wereld en realiteit was compleet weg, het was doodseng om te sterven.
mijn geest splijte in meerdere delen die door de dimensies die ik zag heen vlogen, ik had meer dan 360 graden zicht.
ik kreeg vrede met de situatie, mijn vragen werden beantwoordt, ik kon vragen stellen, niet door te praten wat dat kon ik niet, had geen lichaam immers.
toen men vragen waren beantwoordt, pakten de entiteiten de delen van men geest op, en begonnen me blij te maken, met me te spelen, ze lachten zelf met hun vage taal en geluiden, ik was zo diep gelukkig.
ik ervaarde het alsof ik daar al jaren was en wist dat ik er voor eeuwig zou blijven.
ik zag de visuele effecten nog steeds even sterk, maar men geest groeide weer samen tot 1 geheel, en viel rustig terug in men lichaam, het besef van tijd kwam terug. ik begreep dat het bijna tijd was om weg van ze te gaan, ik heb ze heel erg bedankt meerdere keren, en ze lachten maar vrolijk terug met hun typische geluid.
ze werden vager, ik opende mijn ogen en zag de wereld tollen, zeer vreemde hallucinaties in de lucht, de sterren groeiden uit en hoorde andere zeer bizarre geluiden, die ik in 10 minuten herkende als auto's.
ik kwam terug met het gevoel dat ik een baby was, ik wist niks van de wereld kende geen taal niets.
vreemd was dat, opnieuw werd ik een beetje angstig, maar toen vormde zich van de wolken een enorm vrouwen gezicht ze lachte, ze stak 2 handen naar me uit en streelde mijn wangen.
ik besefte wat ik had meegemaakt, en er rolden een paar tranen uit men ogen, ik was heel erg blij en gelukkig.
toen was alles weer normaal, de effecten allemaal weg.
alleen nog maar de gedachte in men hoofd: What The Fuck!
had nog eventjes gelegen, en heb toen men spullen ingepakt en ben terug naar huis gegaan.
ben toen emteen gaan typen, en ik heb het idee dat ik een shitload aan info over de trip ben vergeten, ik weet het eigenlijk wel zeker.
de hallucinaties zijn te te omschrijven, ik heb veel plaatjes gezien waar dmt op moest lijken, ik ben er achter gekomen dat het er totaal niet op lijkt.
ik wist hoe ziek dit spul was maar heb gemerkt dat je na je eerste pijp pas beseft hoe sterk dmt pas echt is.
ik ben er dol op
sorry voor het klote geschreven report, geen alinea's geen hoofdletters.
ik ben nog niet helemaal mezelf, en ben erg moe
groetjes nexus
laatste aanpassing 6 januari 2008 13:11