nou...... vanmorgen ben ik om 06.00 me nest uit gekropen, heb me geschoren en gedouched en snel een bakkie yoghurt gegeten als ontbijt. gelukkig had ik mijn broodtrommel voor vandaag al gisteravond klaar gemaakt, dus ik hoefde me niet te haasten.
vervolgens ben ik om 06.50 de deur uit gegegaan en naar mijn auto gelopen. aangekomen bij mijn auto heb ik de deur met de autosleuten open gemaakt en ben op de bestuurdersstoel gaan zitten. vervolgens heb ik de auto gestart en ben ik richting mijn werk gereden. om ongeveer 07.15 ben ik op mijn werk aangekomen. als eerst heb ik mijn pc opgestart en richting de koffiepot gelopen.
daarna heb ik onder het genot van een peukie buiten mijn koffie opgedronken en ben terug richting mijn computer gewaggeld.
en tot nu (09.46) ben ik bezig allerlei rommel te versturen, mijn collega's te irriteren en eigenlijk zo weinig mogelijk uit te voeren!
nu zit ik dus onder het genot van een heerlijk, door mijzelf, bakkie vers gezette koffie dit complete nonsensverhaal aan het tikken! aangezien dit het eerste deel van mijn dag was, kap ik er nu mee en ga ik buiten een peuk roken! daarna ga ik verder met wat ik aan het doen was!
volgende deel volgt rond 12.40!