Partyflock
 
Forumonderwerp · 998182
1 volger · 24930x bekeken
Betreft: evenement: Trance Energy, zaterdag 23 februari 2008 om 21:00
Waarschuw beheerder
Flockers...was het wat vanaaf @ Jaarbeurs Utrecht??
Trance Energy...15 jaar!!


Let me hear your story,s about this event!!!
...:D...of :(
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Jordy Jurrius op maandag 25 februari 2008 om 00:12:
Black Hole Label Night in Heerhugowaard,


Je stond in iedergeval links vooraan bij al het PF volk hahaha :P ;)

Misschien hierheen.. moet even kijken.. hoop eigenlijk op een panama en paradiso van Tiesto in het voor seizoen als EOL-tour is afgelopen :$..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 25 februari 2008 om 00:18:
hoop eigenlijk op een panama en paradiso van Tiesto in het voor seizoen als EOL-tour is afgelopen


Panama? :P Je bedoelt HMH?

Ja hoop ook op een wat rustiger avondje.
ISOS in November was zooooo genieten ook met alle PF-ers.. :woop:
Artiest {SHOWLIST artist 53429, 65021}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 25 februari 2008 om 00:18:
Je stond in iedergeval links vooraan bij al het PF volk hahaha


ja daar heb ik heel lang gestaan :P
volgende keer me dan maar eerst aanspreken he, voordat je naar de WC gaat :lol:


Uitspraak van verwijderd op maandag 25 februari 2008 om 00:18:
Misschien hierheen.. moet even kijken.. hoop eigenlijk op een panama en paradiso van Tiesto in het voor seizoen als EOL-tour is afgelopen


Ik ga er zowiezo heen, heb de kaart al binnen.

Ik ga Tiesto zowiezo volgende maand weer zien, maar dan in Miami met Ultra Music Festival, afsluitende festival van de Winter Music Conference: www.ultramusicfestival.com

En ja ik hoop ook wel op een afsluitend EOL Tour feestje in NL.

Uitspraak van Kimmsallabimm op maandag 25 februari 2008 om 00:22:
Panama? Je bedoelt HMH?


Ja ik denk het ook dat hij de HMH bedoelt :P


Uitspraak van Kimmsallabimm op maandag 25 februari 2008 om 00:22:
ISOS in November was zooooo genieten


Dat was gewoon een topfeest. een en al genieten geblazen van Tijs zn set :kwijl:
en ja voor mij ook met alle bekende PF-ers en nieuwe PF-ers ontmoet.

En David: Ook daar hebben we elkaar misgelopen volgens mij of niet? :lol:

Misschien moeten we maar eens de kleinere feesten bezoeken, zien we elkaar niet over het hoofd :P
 
Waarschuw beheerder
supper feestje heb me prima vermaakt echt toppie
Uitspraak van verwijderd op zondag 24 februari 2008 om 22:36:
en duur? tja, als ik eens in de zoveel tijd naar een feest ga dan mag t best wat kosten. En 2,50 voor een biertje vind ik dan nog wel meevallen als je bedenkt dat het in je lokale kroeg 2 euro kost.


gelijk in dan heb je wel bier voor die 2 euro,nu kreeg je voor die 2.50 met waterverdund,zo dood als god in frankrijk biertje,als een kroege die zooi voor die prijs zou serveren,kon je binnen 2 weken het slot op de deur gooien,want dan zit er geen hond meer,nee die prijs was veel te hoog voor die zooi van gisteravond
Uitspraak van Wackiejacky op zondag 24 februari 2008 om 17:05:
Het was voor mij de 8e of 9e editie van Trance Energy en voor mij ook zeker een van de besten. Ik heb eindelijk weer eens zo'n volle hal zien losgaan en dat is iets dat ik het laatste jaar enorm mis in m'n landje. Wat mij betreft komen er volgend jaar 15.000 buitenlanders op af!


Ik denk dat je Editie 8 bedoeld jaarbeurs 2002 die kan ik me nog goed herinneren en veel mensen,zelfs gisteravond nog met een paar gasten overgehad,die denken precies zoals jij en ik en sterker nog ID&T heb een jaar of 2 terug geschreven dat zij die editie nooit hebben kunnen evenaren,weet het nog goed we waren om 22 uur binnen, Alex M.O.R.P.H draaide toen en dat ging toen al los,daarna Jean,rank 1 live,blank&jones en cosmic gate sloot af voor een bomvolle main,niet zo als afgelopen nacht,dat ie voor de helft leeg was,prachtige intro`s gewoon een super feest was dat.

ieder jaar hoop ik op een evenaring,maar ook deze keer wederom niet gelukt in mijn ogen,geweldig dat het uitverkocht was,maar deze keer zou ik voornamelijk in de hardtrance gaan staan,omdat ik vond dat er 2007 lekker doorgedraaid werd,maar persoonlijk vond ik het een beetje mat daar,had het iets harder verwacht,geluid was ook minder had ik het idee????? Maar ook in de main toe ik daar aankwam rond 5 had ik het idee dat het veel leger was daar was dan normaal.

Misschien de lat in mijn kop te hoog gelegd,te hoge verwachtingen,neemt niet weg dat ik een leuke tijd heb gehad,lekkere muziek zitten luisteren,daar kom ik voor en niet voor een DJ die tijd heb ik wel gehad,voormij zijn de records belangrijk gisteravond en niet de DJ`s,mij maakt het niet uit wie er draait,als ik maar kippevel op mijn lichaan krijg bij somige platen,ben ik in mijn element.

MVG Kobus
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kimmsallabimm op maandag 25 februari 2008 om 00:13:
Ik was 1 van de velen die hooptte op een zweef avondje. Trance betekend toch echt: "In trance zijn". Kennelijk begrijpen een hele hoop mensen dat begrip niet. Raggen is toch ook trance? :P neuh.


Of die paar weinigen kennen het begrip niet he, maar net hoe je 't bekijkt..
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Trancepim op zondag 24 februari 2008 om 21:59:
Wat ben jij een zeikwijf zeg...de zogenaamde "echte" trance...hou toch op, weet je wat het is..de echte trance evolueert met de dag, en het blijft echte trance, want ik heb genoeg platen gehoord met een qlimax...misschien dat je tere oortjes de harde bass niet aan konden, maar dat is jou probleem. Er zijn genoeg mensen die een fantastische nacht hebben gehad, en deze mensen kwamen voor de trance!!! En ze hebben gekregen waarvoor ze kwamen, dus als je het niet eens bent met wat er gedraaid wordt jongen, dan kom je volgend jaar toch niet....of nog beter, misschien moet je een andere muziekstijl gaan uitzoeken waar je meer verstand van hebt ;)


Pim, laat dit knulletje nou toch met rust, hij denkt dat ie alles weet en nog komt er alleen maar grote onzin uit :rot:
Ik heb wel alle berichten gelezen, maar toch te leeg en kapot om iets te schrijven :9 (zegt ook wel weer iets over 't feest toch ;-))
Die gast verpest 't toch altijd :yes:

2 OD, We hebben 't met liefde voor je gedaan, zodat we toch nog 'n klein beetje bij je zijn in de US :knuffel: :lief:
Ten eerste vond ik 't super nacht (y)
Heel veel nieuwe leuke lieve vrienden leren kennen, wat soms ten koste gaat van 't genieten van de muziek ;-)
Bij binnenkomst hadden we nog net 'n stukje Kyau & Albert, wat 'n zeer lekkere binnenkomer was (y)
Ferry vond ik bij FoF veel beter draaien als hier, maar zeker niet slecht, de opening ervan was wel top en my god, wat was 't vuurwerk hard :O 8) maar wel gaaf.
Tiesto kon me 't eerste uur niet echt pakken, maar daarna ging ie toch wel de goede richting uit (y)
Toen werd 't echt genieten :cheer: totdat hij He's a Pirate draaide :/
De gezichten van sommige PF vrienden was wel lachen, toen bleek wel dat ik niet de enige was die dit liedje nix vond...
En qua drukte, we hebben nou echt nergens last van gehad, we stonden echt optimaal te genieten!!!
En ik geniet nog steeds na :9
Dus dit is voor alle lieverds die mijn nacht top hebben gemaakt: :knuffel: :lief: :cheer: :knuffel:




(k)
Artiest {SHOWLIST artist 140061, 48145}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 24 februari 2008 om 20:06:
Idd, dat schijnen sommige mensen hier echt niet te snappen. Zet volgend jaar deze line up op de mainstage en je krijgt een geweldig Trance feest :

Above & Beyond
Armin van Buuren
Menno de Jong
Cosmic Gate
Aly & Fila
Ferry Corsten


Sommige mensen schijnen niet te snappen dat er meer trance is dan de soort die deze dj's draaien....
Waarschuw beheerder
Heb me weer goed vermaakt op TE :cheer:
Vooral de sets van Marco V en Tiesto, super :respect:
Ook nog een paar uitstapjes naar de Clubstage gemaakt, wat me behoorlijk verraste, en ook heerlijk staan swingen op Funkerman en Tony cha cha :-D

Hm zoals al meer gezegd hier: parkeren was erg duur, de muntjes met daarbij natuurlijk het drinken erg duur :-S
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kimmsallabimm op maandag 25 februari 2008 om 00:13:
Het is heel spijtig om te zeggen maar ik moet AvbFan gelijk geven met zijn eerste commentaar


Hoezo is dat spijtig? Maar mooi om te horen dat je het met me eens bent:)
Waarschuw beheerder
Heerlijk gezellig feestje.

Marco V was echt super super goed.
Heb me prima vermaakt, ondanks dat ik tegen werd gehouden toen tiesto op de Mainstage begon aan zijn set.

Enige minpuntje was, dat mensen niet gewoon rustig kunnen blijven en weer zo geirriteerd moeten raken, dat er weer geweld aan te pas moet komen, why? Een meisje achter mij werd gewoon helemaal verpletterd ;) Sorry maar dat vind ik echt niet koel.

Gelukkig naar 30 min. gewacht te hebben mochten we uiteindelijk toch nog naar binnen.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Roelio op zondag 24 februari 2008 om 21:38:
Jullie met je kut hokjes....ben toch eens wat openminded! Trance is veel breder dan alleen maar "zweefplaatjes".


Uitspraak van Roelio op zondag 24 februari 2008 om 21:38:
Jullie met je kut hokjes....ben toch eens wat openminded! Trance is veel breder dan alleen maar "zweefplaatjes".


Uitspraak van Roelio op zondag 24 februari 2008 om 21:38:
Jullie met je kut hokjes....ben toch eens wat openminded! Trance is veel breder dan alleen maar "zweefplaatjes".


Uitspraak van Roelio op zondag 24 februari 2008 om 21:38:
Jullie met je kut hokjes....ben toch eens wat openminded! Trance is veel breder dan alleen maar "zweefplaatjes".


Uitspraak van Roelio op zondag 24 februari 2008 om 21:38:
Jullie met je kut hokjes....ben toch eens wat openminded! Trance is veel breder dan alleen maar "zweefplaatjes".


ZO! And this says it all! :respect: :respect: :respect:
Waarschuw beheerder
En verder heb ik wel genoeg m'n zegje gedaan in dit topic. Ik blijf lekker de rest van de week in trance zweven en nagenieten van een zoveelste geweldig feestje. Op naar het volgende weekend. Wat hebben we het toch goed in dit land. Een beetje TE goed misschien. Zou voor sommigen nog niet zo verkeerd zijn eens een halgf jaar in de Sahara te gana zitten. Misschien dat mensen dan eens wat meer waardering kunnen opbrengen voor wat er eigenlijk wordt neergezet (en ja, je betaalt er ook naar, dus er is niets mis met een kritische blik... maar for Christs sake zeg, mensen die er niet eens bijgeweest zijn op zo'n nacht en die dan wel een hele berg negativiteit moeten neerkwakken... Doehoeeeeeiiiiii!)

Geniet ze nog lekker na mensen! (k)
Waarschuw beheerder
Wauw..Tijs knalde echt! En dan beginnen met Push - The Anthem..mijn nacht kon niet meer stuk.
De main was echt mooi..de lasers en de kleine lichtjes..magisch! Ik heb genoten alleen jammer dat het zo druk was..heb Tijs alleen gehoord en niet gezien:(
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Wackiejacky op maandag 25 februari 2008 om 09:21:
Geniet ze nog lekker na mensen!


Doe ik zeker wel b)

En waarderen wat er in dit land aan feesten is doe ik zeker (Y)
Maar er moet wel wat ruimte voor kritiek moet zijn. Anders is er ook geen verbetering mogelijk. Zeker bij een evenement wat zo nadrukkelijk om de muziek draait zoals TE!
Persoonlijk vindt uplifting trance / zweeftrance / vocale trance toch iets mooier dan techtrance alhoewel ik na zaterdag de techtrance wel iets meer ben gaan waarderen (Y)
Waarschuw beheerder
Trouwens, deze moet wel nog effe, toch wel mijn favo moment van de nacht:




DAAAAAAAMMMMNNNNNNNN!!!!!!! (l)(l)(l)(l)(l)(l)
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 24 februari 2008 om 19:51:
vond ferry een klein beetje tegenvallen


Een klein beetje? Hij kreeg mijn voetjes niet van de vloer, het is dat er niemand met me mee wilde naar de High Contrast, anders was ik weggegaan. Ben ook een beetje verbaasd dat iedereen hier zo vreselijk enthousiast is over zijn set, op de avond zelf heb ik veel mensen gesproken die het net als ik te eentoning vonden, te weinig opbouw, geen echte climax. Maar goed, smaken verschillen!

Brengt me op een ander punt: er is inderdaad meer trance dan alleen de "zweeftrance". Het argument dat dat de échte trance is klopt in mijn ogen van geen kant. Muziek evolueert, trance dus net zo goed.
Voorbeeld: tegenwoordig zijn er genoeg punkbandjes, met muziek die iedereen erkent als punk, maar wel heel anders dan de punk uit de jaren '80. Is de punk van tegenwoordig dan geen "echte" punk meer?

Zo zijn er natuurlijk nog legio voorbeelden, bottomline is dat muziek beweegt, ze staat niet stil en dat is juist een goed teken. Als trance stil zou staan, zou er niet lang meer een feest als Trance Energy zijn. Heel jammer voor de mensen die speciaal voor de "zweeftrance" komen, maar ik denk dat je op een feest als TE juist moet verwachten dat er de nieuwe trancesound wordt gedraaid, dus bijvoorbeeld meer techtrance.

Maar goed, mijn mening! Ik blijf erbij, heb een superavond gehad en kijk alweer uit naar volgend jaar. Op naar Mysteryland voor nu!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van [YE] Deurdonderen met dat spul@[ZL] op maandag 25 februari 2008 om 02:37:
Ik denk dat je Editie 8 bedoeld jaarbeurs 2002


Nee ik bedoel dat deze 15e editie voor mij de 8e of 9e was ;)

Je vat m'n post dus helemaal verkeerd op. Ik was er niet bij in de Jaarbeurs in 2002, wel in Thialf en in 2003 weer in de Jaarbeurs... maar de editie van afgelopen weekend heeft deze beide moeiteloos overtroffen.

Er nu weer aan terugdenkende denk ik eerlijk gezegd dat dit m'n beste TE ever was. (l) Ik weet ZEKER dat ik 'm zo beleefd had als ik ook ten volle van de muziek had kunnen genieten, was nu toch druk doende met van alles.


En nu ben ik ECHT weg want ik wil alleen maar meer terug! :(
Waarschuw beheerder
Kan iemand nog even de link naar de liveset van Ferry geven? Kan geen (werkende) link vinden :( BVD(Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Jordy Jurrius op zondag 24 februari 2008 om 10:23:
Het meest geweldige moment van de avond, zo geweldig dat ik echt met tranen in mn ogen tussen een grote groep PF-ers stond, omdat het zo iets was wat me echt raakte, was het moment dat ik een boek overhandigt kreeg met daarin alle foto's van al die bekende PF-ers die ik, in iets meer dan een jaar tijd, heb leren kennen op feesten en met sommigen ook buiten de feesten mee omga en geweldige vrienden zijn geworden.


Had je ook graag willen zien maar het lukte mij niet om linksvoor te komen..het was gewoon te druk en dat trok ik echt niet qua warmte:(
Jammer...
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Vergiet op maandag 25 februari 2008 om 09:50:
Zo zijn er natuurlijk nog legio voorbeelden, bottomline is dat muziek beweegt, ze staat niet stil en dat is juist een goed teken. Als trance stil zou staan, zou er niet lang meer een feest als Trance Energy zijn. Heel jammer voor de mensen die speciaal voor de "zweeftrance" komen, maar ik denk dat je op een feest als TE juist moet verwachten dat er de nieuwe trancesound wordt gedraaid, dus bijvoorbeeld meer techtrance


Klopt ook wel. en het is vaak een golfbeweging. Misschien dat er over een paar jaar weer een zweef-achtige trance-sound weer in de mode is. Of juist weer iets totaal anders. Dat zien we dan wel.
Nu het allemaal wat ingezakt is moet ik toch wel toegeven dat de techtrance wel vet is. Maar alleen de tijd zal het leren of ik het kan waarderen boven de zweeftrance.
Voorlopig blijven de zweefplaten die ik heb gehoord het beste hangen :lief:

Uitspraak van Vergiet op maandag 25 februari 2008 om 09:50:
Maar goed, mijn mening! Ik blijf erbij, heb een superavond gehad en kijk alweer uit naar volgend jaar


Dat zeker (Y)

Uitspraak van Wackiejacky op maandag 25 februari 2008 om 09:56:
Er nu weer aan terugdenkende denk ik eerlijk gezegd dat dit m'n beste TE ever was.


Deze valt bij mij op de 3de plaats van de 5 die ik mee heb gemaakt (Y)
2007 & 2005 waren toch net iets vetter voor mij persoonlijk.

Uitspraak van Wackiejacky op maandag 25 februari 2008 om 09:56:
was nu toch druk doende met van alles.


:lol:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Wackiejacky op zondag 24 februari 2008 om 15:05:
Verder effe alles doorlezen en dan reply ik zo nog een keer wat ik ervan vond. maar wil wel alvast kwijt, wat schaam ik me soms om Nederlander te zijn zeg.


Waarschijnlijk heb jij niet eens betaald voor je kaartje, stond je op de gastenlijst/backstage lijst omdat je daar moest werken. Dan kijk je met hele andere ogen naar een feest. Als ik gratis ga boeit het me ook wat minder als ik ergens moet wachten etc. Ten tweede werk jij voor de organisatie, vind het niet gek dat je geen negatief punt kan bedenken. Kan je het Nederlandse publiek wel verwend vinden en daar heb je ook wel een beetje gelijk in maar je moet er wel rekening mee houden dan 90% van de bezoekers ruim 40 euro hebben moeten neertellen voor een kaartje. En dan wil je wel waar voor je geld. ;)
Waarschuw beheerder
Ik vond het echt een superfeest.
Ook was dit de eerste keer dat ik Tiesto live zag draaien(wel eens vroegah toen ie nog niet zo'n legende-status had), maar wat een superset zeg :bounce:. Wat een ernergie er af komt.Ik weet niet wat het is hulde :respect:

Ook MarcoV krijgt van mij een dikke pluim door het vette setje wat ie heeft neergezet.
Nog een lekker moment vond ik Funkerman in de Clubstage..lekkere platen ging flink uit m'n dak erop. :-)

Elk jaar zeg ik...dit zou wel eens mijn Laatste TE worden,maar elke keer weer sta ik er weer en verrast TE me op verschillende manieren zodat ik het jaar erop toch weer ga.
De eerste mindere editie die ik zal meemaken zou ook meteen de laatste TE zijn...dus organisatie...surprise me in 2009!! ;-)
Waarschuw beheerder
Wij hebben iig ook een leuke avond gehad...
Kwamen een beetje moeilijk op gang, dat wel.
Komt mss ook wel omdat er (naar mijn smaak) iets te weinig gezweeft kon worden.
Sfeer was iig wel heel goed, uiteraard dankzij alle bekenden (Y)

En de drankprijzen?
Tja..niet goedkoop maar ik vind het niet zo'n probleem als je af en toe een feestje bezoekt.
Had bij de eerste bestelling nog wel een mazzeltje:
-2 bier
-fles water
-Smirnoff (of hoe ze dat daar noemden)
-Flugel
-Wodka-red Bull

Totaal 5 muntjes....beterrrrrr :cheer:


Maar hoogtepunt van de avond was voor mij Tiesto die Recoil in de Matzo remix draaide...wat een knalzweefplaat is dat zeg!:bounce:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kimmsallabimm op maandag 25 februari 2008 om 00:13:
Hoogte punt van Tiësto was Utah Saints.


Idd wel heel erg vet :) Maar er waren toch wel meer hoogtepuntjes in die set?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Jordy Jurrius op zondag 24 februari 2008 om 23:19:
de opening van Ferry Corsten met die oerknallen oa en dan die heerlijke track waar mee hij opende:


Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :respect:
Uitspraak van Thijs-BK op maandag 25 februari 2008 om 09:38:
alhoewel ik na zaterdag de techtrance wel iets meer ben gaan waarderen


Ik ook (y)
 
Waarschuw beheerder
Leuk feestje met een goede sfeer.

Maar waren toch wel een paar dingen die echt minder waren.
12 euro parkeren en 5 euro voor een flesje water?? :S
De wachtrij bij elke wc was minstens 30 min. De ingang/uitgang van de mainstage werd elke keer dichtgegooid, heel vervelend.(kon je weer helemaal terug lopen door de drukte:s) Ook het geluid in de main was erg zacht.

Maarja buiten dat om was het erg gezellig en leuk...:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Hier dan even mijn commetaar op het feestje...

Ik heb het erg naar mijn zin gehad...erg leuk feestje,leuke sfeer en lekkere muziek in de main, daar was ik voornamleijk! Wen ook bij Rank 1 geweest en dat was ook echt super!! Marco V, Tiesto en Ferry Corsten ook helemaal super!! Veel bekende en onbekende gezien...dus al met al een super feestje!!

Alleen helaas van het geweld weer...maar dat zal je denk altijd wel houden!!
Waarschuw beheerder
weet iemand trouwens hoe die tune heet met die atari achtige hoge tonen? Die vond ik ook zo vet... staat volgens mij niet op een tracklist.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 25 februari 2008 om 10:31:
Waarschijnlijk heb jij niet eens betaald voor je kaartje, stond je op de gastenlijst/backstage lijst omdat je daar moest werken.


Je zegt het goed, ik heb daar gewerkt. Net als in 2005. Toen was ik heel wat minder positief. Dus je punt gaat helemaal niet op. Ja, 't is duur allemaal. Of je legt je daarbij neer of je probeert een oplossing te bedenken. Ik heb ook wel eens in de vrieskou buiten flyers uit staan te delen ofzo, da's echt niet altijd leuk hoor. Er staat echt wel wat tegenover.


Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 25 februari 2008 om 10:31:
Ten tweede werk jij voor de organisatie, vind het niet gek dat je geen negatief punt kan bedenken.


Onzin. Ik ben helemaal geen werknemer daar, ik werk voor mezelf (freelance). Ik heb overigens al heel lang welk feest dan ook een slechte waardering gegeven. Organisatorisch gezien ligt de kwaliteit hier in NL zo ontzettend hoog, bij welke organisatie dan ook. Dus ook hier gaat je commentaar totaal niet op.


Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 25 februari 2008 om 10:31:
Kan je het Nederlandse publiek wel verwend vinden en daar heb je ook wel een beetje gelijk in maar je moet er wel rekening mee houden dan 90% van de bezoekers ruim 40 euro hebben moeten neertellen voor een kaartje. En dan wil je wel waar voor je geld


Vergeet even niet dat ik al 15 jaar op stap ga en dondersgoed weet hoe dat werkt. Ik heb niet voor niets een hele berg schulden. Je doet net of 't bij mij allemaal maar komt aanwaaien. Dan vergis je je dus echt wel.

Ik ben zelf nog steeds kritisch. En idd, dingen zoals er blijkbaar op Thunderdome gebeurd zijn (heb ik zelf totaal niks van meegekregen gelukkig, ik stond in de juiste zaal blijkbaar), die kunnen niet. Maar op TE heb ik gewoon amper wat aan te merken. Nergens lang hoeven wachten, muziek was gewoon prima, de sfeer ook. En ik zal je zeggen, ik had met liefde die 60 euro neergelapt en dan de hele avond kunnen genieten. Nu heb ik best wat mooie momentjes moeten missen. :(



Sorry, ik wil eigenlijk helemaal niet meer gaan replyen maar als je 't zo op de man afspeelt kan ik dat niet laten.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van jmbosch op maandag 25 februari 2008 om 11:21:
universal nation bedoel je


uhm..ja eigenlijk wel maar op die cd van innercity staat ie als push the anthem maar ja...eigenlijk verder niet bij nagedacht..maandagochtend he;)
Waarschuw beheerder
@Tam: Mischien minder het kuddedier uithangen en de menigte volgen wat betreft de WC's (niet lullig bedoeld).. Ik heb nooit hoeven wachten bij de WC's, nog geen seconde.

(Moet even zo citeren, want citeerknop wertk hier op school niet :p )
Waarschuw beheerder
Uitspraak van jmbosch op maandag 25 februari 2008 om 11:23:
weet iemand trouwens hoe die tune heet met die atari achtige hoge tonen? Die vond ik ook zo vet... staat volgens mij niet op een tracklist.


Welke DJ draaide die plaat?
Waarschuw beheerder
feesje van het jaar voor mij... was weer een tijdje geleden maar heb errug genoten...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Daantje^^ op maandag 25 februari 2008 om 11:16:
Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeet


dank je wel kerel.

vanavond ga ik de rest van mn video's uploaden, meer van Ferry, dan Marco V en heel veel van Tiesto, waaronder die hele vette opening :respect: :kwijl:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van forbidden paradise op maandag 25 februari 2008 om 11:27:
uhm..ja eigenlijk wel maar op die cd van innercity staat ie als push the anthem maar ja...eigenlijk verder niet bij nagedacht..maandagochtend he


haha ja... ik ben ook maar aan het mierenneuken
Waarschuw beheerder
Uitspraak van C&G op maandag 25 februari 2008 om 11:29:
Welke DJ draaide die plaat?


sorry... tiesto ;)
Waarschuw beheerder
Stonden er nog mensen achterin? En als je dan achterin stond heb je toevallig ook die mafkees on pills gezien? Volgens mij werd iedereen gek van die gast.
Waarschuw beheerder
:roflol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van jmbosch op maandag 25 februari 2008 om 11:38:
sorry... tiesto ;)


Dat MOET mijn favoriete plaat zijn: Recoil van de Signalrunners in de Matzo remix...3e plaat op zn tracklist.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Daantje^^ op zondag 24 februari 2008 om 11:29:
Nonsens niks niet met vlagen Ferry draaide een echt pure Tranceset


Ben de set aan het luisteren, je hebt gelijk hoor, super trance set (dus niet met vlagen wat ik eerder zei -- denk dat het kwam omdat ik in het begin de classics miste). Jammer dat het niet hierna werd doorgezet in de main.

Wat een superkeuze om out of the blue te draaien en kort daarna gouryella :D:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van B-Flock :bounce: op maandag 25 februari 2008 om 10:31:
Waarschijnlijk heb jij niet eens betaald voor je kaartje, stond je op de gastenlijst/backstage lijst omdat je daar moest werken. Dan kijk je met hele andere ogen naar een feest. Als ik gratis ga boeit het me ook wat minder als ik ergens moet wachten etc. Ten tweede werk jij voor de organisatie, vind het niet gek dat je geen negatief punt kan bedenken. Kan je het Nederlandse publiek wel verwend vinden en daar heb je ook wel een beetje gelijk in maar je moet er wel rekening mee houden dan 90% van de bezoekers ruim 40 euro hebben moeten neertellen voor een kaartje. En dan wil je wel waar voor je geld.


Anders doe jy effe normaal :looser: en hou jy je meer bezig met Armin van buuren zyn gezyk hier (y)
Uitspraak van Wackiejacky op maandag 25 februari 2008 om 11:25:
Je zegt het goed, ik heb daar gewerkt. Net als in 2005. Toen was ik heel wat minder positief. Dus je punt gaat helemaal niet op. Ja, 't is duur allemaal. Of je legt je daarbij neer of je probeert een oplossing te bedenken. Ik heb ook wel eens in de vrieskou buiten flyers uit staan te delen ofzo, da's echt niet altijd leuk hoor. Er staat echt wel wat tegenover


Uitspraak van Wackiejacky op maandag 25 februari 2008 om 11:25:
Onzin. Ik ben helemaal geen werknemer daar, ik werk voor mezelf (freelance). Ik heb overigens al heel lang welk feest dan ook een slechte waardering gegeven. Organisatorisch gezien ligt de kwaliteit hier in NL zo ontzettend hoog, bij welke organisatie dan ook. Dus ook hier gaat je commentaar totaal niet op.


Uitspraak van Wackiejacky op maandag 25 februari 2008 om 11:25:
Vergeet even niet dat ik al 15 jaar op stap ga en dondersgoed weet hoe dat werkt. Ik heb niet voor niets een hele berg schulden. Je doet net of 't bij mij allemaal maar komt aanwaaien. Dan vergis je je dus echt wel.

Ik ben zelf nog steeds kritisch. En idd, dingen zoals er blijkbaar op Thunderdome gebeurd zijn (heb ik zelf totaal niks van meegekregen gelukkig, ik stond in de juiste zaal blijkbaar), die kunnen niet. Maar op TE heb ik gewoon amper wat aan te merken. Nergens lang hoeven wachten, muziek was gewoon prima, de sfeer ook. En ik zal je zeggen, ik had met liefde die 60 euro neergelapt en dan de hele avond kunnen genieten. Nu heb ik best wat mooie momentjes moeten missen.



Sorry, ik wil eigenlijk helemaal niet meer gaan replyen maar als je 't zo op de man afspeelt kan ik dat niet laten.laatste aanpassing 25 februari 2008 11:27


Jacqeline goed gezegt kom voor je zelf op :respect:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Wackiejacky op maandag 25 februari 2008 om 11:25:
muziek was gewoon prima, de sfeer ook


muziek is een kwestie van smaak denk ik :) Ik vond het persoonlijk prima muziek maar ik hoor liever zweeftrance :) Dat geldt voor meer mensen hier waardoor er toch wat teleurstelling heerst.

maarre die sfeer, waar heb je die gevonden? :S Ik ben rond kwart over 3 ofzo ff een rondje gaan lopen door de zalen, het gros stond stil :( Terug weer op de main begon Sander van Doorn net, zo ongeveer halflege zaal en iedereen stond maar een beetje om zich heen te kijken leek het. Volgens mij was dat vorig jaar een stuk beter..

Achteraf is ubermakkelijk praten maar misschien hadden ze wat dingetjes anders moeten doen qua line-up en timetable denk ik :)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Wackiejacky op maandag 25 februari 2008 om 11:25:
Ja, 't is duur allemaal. Of je legt je daarbij neer of je probeert een oplossing te bedenken


Dat is wel het is allemaal best wel duur.

Maar je moet wel begrijpen dat mensen soms ietswat kritisch zijn, zeker op een feest waar het zo nadrukkelijk om de muziek gaat.
Zoals ik in mijn verslagje heb kunnen lezen heb ik ook contact met een duitser en die vond de techtrance in de main ook iets minder dan de wat oudere trance. Smaken verschillen gewoon en trance in inmiddels zo'n brede stroming. Daarbij is er maar 1 groot trance-feest in het jaar. Dus de mensen hebben best wel hoge verwachtingen. Kijk dat wij twee een kinderhandje hebben dat snel gevuld is, is niet representatief voor alle bezoekers natuurlijk. Kritiek moet er zijn om je als organisatie vooruit te kunnen werken. ik hoop dat de mensen van ID&T mee lezen zodat ze het voor volgende keer (waar nodig) iets aan kunnen sturen. Ik had bijv wel graag Armin of Markus Schultz of Above & Beyond op de main gezien. Ik denk dat er dan al een stuk minder gemekkerd zou zijn.
Het zou ze zowiezo wel sieren als ze ernaar luisteren. Toen innercity zo over de boeg ging heb topics vol lopen spammen met dat het nu vekeerd zou gaan. Veel mensen deelden mijn mening. En we weten allemaal hoe het nu met innercity is afgelopen.....

Nee Deze TE was zeker geen slechte. Maar er is wel ruimte voor verbetering op muziekaal vlak vindt ik (Y)En dat is maar goed ook :d

Uitspraak van jmbosch op maandag 25 februari 2008 om 11:39:
mafkees on pills gezien?


Was dat niet op alcohol of iets anders? 8)
Ik heb nooit lasten mensen die aan de pillen zitten :nee:
laatste aanpassing