alks het er echt op aankomt eet je alles wat je vind en leer je weer vertrouwen op je natuurlijke instincten.Dus zullen veel mensen het wel overleven, mits ze bereid zijn te leren van anderen.
Je vergeet alleen dat moraal een grote invloed heeft. In een echte overlevingssituatie zullen alleen de mensen die mentaal sterk blijven het overleven. Ook al heb je alle kennis die er is, als je de wil om te(over)leven verliest zul je het snel opgeven en zielig onder een boom sterven aan onderkoeling
een nederlands bos is, kwartiertje lopen en je ben dr uit eh
Overdag misschien wel, maar 's avonds zeker niet
Stel, er gebeurt iets en je moet plotseling (alleen) overleven in het bos?
Zou je het redden? Hoe zou je het aanpakken? Wat ga je eten, en hoe red je je in de winter?
Gaat mij meer om de spookbeelden in me hoofd van een bos in het donker
Veel mensen hebben hier last van. Is een soort van claustrofobie. Je kunt sowieso niet ver kijken in een bos. 's Nachts is dat nog erger. Dus voel je jezelf opgeloten en dan duurt het niet lang voordat je waanideën krijgt.
Een kampvuurtje geeft je dan wel weer een veilig gevoel, en het houdt wilde dieren op afstand.
Dieren werken met elkaar samen, als jij de dieren helpt helpen ze jou door je prettig te laten voelen en voor extra veiligheid te zorgen zoals het geven van waarschuwings signalen.
Veel dieren vinden mensen interessant, als jij roofdieren voor vogels op afstand kunt houden blijven ze bij je.
In Nederland hoef je daarbij ook niet eens bang te zijn voor roofdieren behalve giftige slangen maar die zullen je niet zomaar aanvallen, alleen als je ze bedreigt. Als je op ze stapt in hoog gras.
"een worden met de natuur", maar dat hoef je niet zweverig op te vatten. Het is een overlevingstechniek. Je moet vrienden maken met de dieren
Tja die komen hier nogal veelvuldig voor
![[img width=640 height=479]http://www.ivnassen.nl/Bronnen/Adder2.jpg[/img]](http://www.ivnassen.nl/Bronnen/Adder2.jpg)
Onder wilde dieren versta ik ook insecten (zoals muggen of midgies, funest voor het moreel ). Of andere dieren die niet uit zijn op vriendschap, maar op jouw voedsel.
![[img width=618 height=557]http://www.kinderpleinen.nl/public/images/pleinen/1250TEEKTEKEN.jpg[/img]](http://www.kinderpleinen.nl/public/images/pleinen/1250TEEKTEKEN.jpg)
Die kunnen de ziekte van lyme veroorzaken
ben ook wel eens door een teek gebeten, binnen 24 uur was deze er al uit en heb geen rode plekken gezien, ook vertoon ik niet de symptonen van een eventuele lyme besmetting
maar als je moet overleven in het bos is er dus geen dokter die je ervoor behandeld en is het dus een dodelijk risico
Maar het is wel schrikbarend dat het aantal besmette teken in Nederland enorm is toegenomen
Als je binnen 2 weken wordt behandeld is er niets aan de hand, de meeste mensen komen er pas maanden na infectie achter dat ze ziek zijn.
men berust zich hier op
wel in het sprookjesbos
![[img width=849 height=565]http://xs124.xs.to/xs124/08086/people-in-forest686.jpg[/img]](http://xs124.xs.to/xs124/08086/people-in-forest686.jpg)