Partyflock
 
Forumonderwerp · 922724
 
heb zo juist vliegtickets geboekt!:D
voor van de zomer
wie gaat hier nog meer heen
dit jaar!
 
k zou het niet weten
zou gewoon daar zelf informeren
 
Is mogelijk, maar let dan wel op dat je genoeg tijd hebt om een varaan te spotten. Is t niet waard die lange reis voor dat 1 1/2 uur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 juni 2007 om 13:00:
iemand ook enig idee of het mogelijk is om naar komodo te gaan om die varanen te zien? en enig idee hoeduur dit zou zijn? of hoe lang je onderweg bent?


stuur maar een mailtje naar info@happytrailsindonesia.com met je vraag, Zij verzorgen alle reizen namens Shoestring, Koning Aap, Riksja Online etc etc etc.

Is ook makkelijk en goedkoop (als je sterk kunt afdingen) zelf te regelen via de honderden locale agenten die daar zitten. Kun je eventueel iets anders kiezen als je op dat moment wat anders wilt ;)


Uitspraak van verwijderd op donderdag 7 juni 2007 om 12:41:
Is mogelijk, maar let dan wel op dat je genoeg tijd hebt om een varaan te spotten. Is t niet waard die lange reis voor dat 1 1/2 uur


Inderdaad. Bovendien is een dagje nog duurder als een overnachting erbij boeken.
 
ben jij er al geweest
nope, ook niet echt van plan O:)
 
haha veel andere plannen nog?
 
Uitspraak van SEB@Z op donderdag 7 juni 2007 om 14:34:
stuur maar een mailtje


gedaan (Y) tnx.. ff afwachten :yes:
 
vandaag naar dreamland geweest in bali... O MIJN GOD wat n lekkere mieppies overal!!

vanavond weer kansloos zuipen in de bounty en embargo!! viva la bali :d
 
Aanstaande zondag ga ik ook naar Bali... Iemand enig idee wat de temperatuur nu is daar?
 
zijn dr trouwens ook veel wilde beesten die overal lopen ofzo? slangen of spinnen ofzo?
 
is wel gaaf slangen in wild
heb in afrika veel gezien
 
k ben niet zo van slangen en spinnen :p zeker niet bij mij in de buurt :D
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 12 juni 2007 om 19:24:
Iemand enig idee wat de temperatuur nu is daar?


een graad of 30 ofzo, erg lekker :d

ik zit er nu alweer 2 weken. ik zou vanavond eigelijk naar huis vliegen maar heb vanmiddag besloten toch nog maar een weekje langer te blijven. ik vertrek woensdag voor npaar dagen naar lombok, iemand daar ooit geweest en heeft tips?
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 18:29:
alweer 2 weken. ik zou vanavond eigelijk naar huis vliegen maar heb vanmiddag besloten toch nog maar een weekje langer te blijven. ik vertrek woensdag voor npaar dagen naar lombok, iemand daar ooit geweest en heeft tips?


nee maar wie wete wil ik er heen gaan
laat even weten hoe lombok is!!!
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 18:29:
een graad of 30 ofzo, erg lekker


O das zeker lekker ja :D

Dus het is wel genieten daar.. dat je nog een week blijft? Heb je nog leuke tips.. dat je zegt van.. dat moet je zeker gedaan hebben daar?
 
nog 9 daagjes:D
 
maar is dr nog veel last van ongedierte, ben er toch wel beetje nieuwsgierig naar :p
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 14 juni 2007 om 10:18:
zijn dr trouwens ook veel wilde beesten die overal lopen ofzo? slangen of spinnen ofzo?


ligt er maar net aan waar je bent...
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 10:16:
maar is dr nog veel last van ongedierte, ben er toch wel beetje nieuwsgierig naar


valt wel mee...
Uitspraak van verwijderd op woensdag 20 juni 2007 om 10:16:
maar is dr nog veel last van ongedierte, ben er toch wel beetje nieuwsgierig naar


Zitten wel veel van die gekko's overal binnen :yes:

laatste aanpassing
 
Uitspraak van :9:9:9 op woensdag 20 juni 2007 om 22:39:
Zitten wel veel van die gekko's overal binnen


cicak (tjitjak = salamandertje). doen helemaal niets dan behalve vliegjes eten. heel grappige dieren...echt overal...
haha ja die beesten zijn echt grappig, maar ze zijn inderdaad echt overal, na een paar dagen vallen ze je niet eens meer op ;) Alleen voor die grote moet je effe oppassen (gekko dacht ik).

Mocht je jezelf echt in zo'n stomme positie brengen dat ze je kunnen bijten (normaal zijn ze bang voor je en rennen ze weg) dan kun je hopen dat ie je vinger eraf bijt omdat die beesten echt niet loslaten tot de volgende onweersbui 8) (schijnt...)
 
nog 8 dagen en dan indonesie':D

@fSW hoe was nieuw guinea
 
ok.. maar gekko's doen met niet zoveel.. alles beter dan spinnen en slangen :p
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 21 juni 2007 om 11:27:
hoe was nieuw guinea


Biak is geweldig...zal binnenkort wel wat foto's online zetten...echt dik!

aanrader!
biak = paradijs (Y)
 
nog 2 weekjes :cheer:
 
Ben afgelopen dinsdag teruggekomen van Bali.. maar het was echt super :D Veel gedaan en gezien daar! Helaas was het vaak bewolkt.. maar dat kon de pret niet drukken ;) We hebben ook nog wel mooi weer gehad gelukkig! Ben jaloers op de mensen die nog moeten ;)
 
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 7 juli 2007 om 19:55:
Ben jaloers op de mensen die nog moeten


:p

wat raad je aan om sowiezo te doen?
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 8 juli 2007 om 18:58:
wat raad je aan om sowiezo te doen?


Met dolfijnen zwemmen vond ik wel een aanrader! Dat kan in een hotel in Lovina. Ook olifant rijden was gaaf! Weet niet meer precies waar dat was.. maar als je het daar vraagt weet iedereen het wel. Ook snorkelen in Ulu Watu is leuk om te doen! Bali Zoo is ook leuk om heen te gaan.

Wat je zeker moet proberen is om bij een crematie aanwezig te zijn. Klinkt misschien een beetje raar maar daar is het normaal als er toeristen bij zijn. Je kan het gewoon boeken als excursie, want de mensen worden daar pas na 42 dagen gecremeerd. De familie is meest heel gastvrij.. heb het zelf ook meegemaakt en het is echt heel bizar om mee te maken. Alles gaat zo anders als hier. Je gaat eerst naar het huis van de overledene en daarna met een hele stoet naar een plek waar de vrouw word gecremeerd. Daar worden ook de doeken er vanaf gehaald dus dan zie je echt iemand die al 42 dagen dood is. Daarna gaan er offers overheen en kleren en dan gaat letterlijk het vuur er op. Bijna niemand is dan meer verdrietig want ze geloven in reincarnatie... dus ze zijn 'blij' dat diegene een nieuw leven in gaat.
 
ok tnx!

maareh, bij die crematie he, mag je daar ook foto's van maken trouwens? had al zoiets gelezen dat dat wel indrukwekkend schijnt te zijn, maar wil geen gezeur hebben mocht ik er een foto van maken :p
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 9 juli 2007 om 10:23:
ok tnx!

maareh, bij die crematie he, mag je daar ook foto's van maken trouwens? had al zoiets gelezen dat dat wel indrukwekkend schijnt te zijn, maar wil geen gezeur hebben mocht ik er een foto van maken


Ja ik kon overal foto's van maken... soms dacht ik wel is nee hier ga ik geen foto van maken dat is een beetje raar.. bijvoorbeeld als het doek van die vrouw werd afgehaald. Maar toen werd ik gewoon naar voren getrokken door de familie en die zei maak maar foto's. Ze maken er zelf ook foto's van!
 
okej.. goed dat ik t iig weet ;) maar dan nog vind ik het niet erg 'netjes' ofzo om dr boven te hangen met een camera.. bekijk het wel vanaf een afstandje ofzo als ik t mee mag magen :D
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 11 juli 2007 om 10:01:
okej.. goed dat ik t iig weet maar dan nog vind ik het niet erg 'netjes' ofzo om dr boven te hangen met een camera.. bekijk het wel vanaf een afstandje ofzo als ik t mee mag magen


ow enne tis misschien een beetje druk op de weg maar HUUR EEN MOTOBIKE!! en ga t eiland voor n dag (of 2 )verkennen!

u want massage?
transport?? transport?? maybe tomorrow?
sunglasses? sunglasses??

haha deze zul je vaaaak horen!
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 11 juli 2007 om 10:20:
HUUR EEN MOTOBIKE


was k al van plan :p heb internationaal rijbewijs opgehaald inmiddels :yes:

ik heb enkele telefoonnummers gekregen van paar goede, betrouwbare gidsen dus denk dat ik deze nog wel zal benaderen voor een ritje ergens heen.. anders pakken we wel een taxi :p
 
Wil zelf volgend jaar 2 a 3 weekjes rond in indonesie. Helaas kan ik niet langer vrij krijgen.

Kan iemand mij hier misschien advies geven over een mogelijk route van 2 a 3 weken. En welke plaatsen eilanden je dan zeker gezien moet hebben.

En is indonesie makkelijk om gewoon zelf te reizen (ongeorganiseerd)?
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 juli 2007 om 10:20:
En is indonesie makkelijk om gewoon zelf te reizen (ongeorganiseerd)?


Hangt helemaal van jezelf af. Hoeveel voorbereiding je onderneemt, wat je al weet van het land, ken je de taal, weet je hoe van A naar B te komen, ken je de prijzen etc. etc. Als je heel Indonesie door wilt reizen dan is dit het goedkoopst per openbare bus (let wel dat de chauffeurs ook bekend staan als kamikaze chauffeur). Ga je naar een wat verder gelegen eiland dan uiteraard per vliegtuig gezien je tijd tekort komt. Ook hier moet je goed oppassen welk maatschappij je vliegt. Als je het nieuws volgt dan weet je genoeg...

Al hou ik er niet van, ik zou zoiets echt georganiseerd doen als je maar 2-3 weken kunt, veel wilt zien en misschien nog niets van het land zelf afweet. Je kan eventueel bv. een individueel georganiseerd reisje boeken, dat lijkt me dan wel weer wat, is alleen iets prijziger dacht ik.

Maar goed ik wil je plannen niet verknallen ofzo, als je al veel reis ervaring hebt kan je misschien wel Lombok, Bali, Java doen... Maar Indonesie heeft echt zooo veel :vaag: Maar ongeorganiseerd loopt nooit zoals je t plant (wat mssn juist leuk is) en alles duurt (zonder ervaring van hoe zaken gaan) langer om jezelf van A naar B e krijgen. Als je alle hoogtepunten wilt zien dan heb je wel 2 maanden georganiseerd reizend nodig 8) Kalimantan, Sulawesi, Biak, Lombok, Sumatra, Java, Bali, Flores, Komodo, Gili Islands, blablabla...
Uitspraak van verwijderd op zondag 8 juli 2007 om 21:03:
dus ze zijn 'blij' dat diegene een nieuw leven in gaat.


je hebt gelijk maar het is een beetje dubieus want ze zijn ook happy dat ze geld krijgen via de bezoekende toeristen :/ (N)




Uitspraak van verwijderd op woensdag 11 juli 2007 om 12:32:
ik heb enkele telefoonnummers gekregen van paar goede, betrouwbare gidsen dus denk dat ik deze nog wel zal benaderen voor een ritje ergens heen.. anders pakken we wel een taxi


ga je een motorbike huren en je gidss dan meenemen op je bike? 8)

:lol:

koop een lonely planet en huur een motorbike, trek er lekker op los :p vond ik zelf veel leuker dan met een gids overal naartoe gesleurd worden O:) (heb beide gedaan inmiddels)
 
Uitspraak van SEB@Z op vrijdag 13 juli 2007 om 11:19:
Hangt helemaal van jezelf af. Hoeveel voorbereiding je onderneemt, wat je al weet van het land, ken je de taal, weet je hoe van A naar B te komen, ken je de prijzen etc. etc. Als je heel Indonesie door wilt reizen dan is dit het goedkoopst per openbare bus (let wel dat de chauffeurs ook bekend staan als kamikaze chauffeur). Ga je naar een wat verder gelegen eiland dan uiteraard per vliegtuig gezien je tijd tekort komt. Ook hier moet je goed oppassen welk maatschappij je vliegt. Als je het nieuws volgt dan weet je genoeg...

Al hou ik er niet van, ik zou zoiets echt georganiseerd doen als je maar 2-3 weken kunt, veel wilt zien en misschien nog niets van het land zelf afweet. Je kan eventueel bv. een individueel georganiseerd reisje boeken, dat lijkt me dan wel weer wat, is alleen iets prijziger dacht ik.

Maar goed ik wil je plannen niet verknallen ofzo, als je al veel reis ervaring hebt kan je misschien wel Lombok, Bali, Java doen... Maar Indonesie heeft echt zooo veel Maar ongeorganiseerd loopt nooit zoals je t plant (wat mssn juist leuk is) en alles duurt (zonder ervaring van hoe zaken gaan) langer om jezelf van A naar B e krijgen. Als je alle hoogtepunten wilt zien dan heb je wel 2 maanden georganiseerd reizend nodig Kalimantan, Sulawesi, Biak, Lombok, Sumatra, Java, Bali, Flores, Komodo, Gili Islands, blablabla...


Bedankt voor je reactie man! Heb ik zeker wat aan. Alle hoogtepunten gaat dus zeker niet lukken:)
Ga echt het liefst ongeorganiseerd,maar mischien is
een individuele rondreis wel wat,zeker gezien ik er nog nooit geweest ben,taal niet machtig ben en (nog) niet weet hoe ik van a naar b kan komen. Thailand heb ik wel zelf rond gedaan, maar mijn gevoel zegt dat dat iets makkelijk is..
Aan welke organistaties moet ik dan denken? Shoestring oa?
 
Uitspraak van SEB@Z op vrijdag 13 juli 2007 om 11:28:
ga je een motorbike huren en je gidss dan meenemen op je bike?


euhm, typte t volgens mij fout :p

heb inmiddels al een lonely planet boekje, maar k wou gewoon motor alleen met die kameraad van me huren zonder gids.. dan daar lekker beetje rond touren (als t verkeer niet te gek is :p )

een gids wouden we misschien huren om ergens anders heen te gaan, dit zou dan met een auto/taxi worden..

heb inmiddels ook contact gehad met meerdere duikschool daar, dus dat zal ook wel goed komen :)

over een weekje en dan zit ik er als t goed is :cheer:
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 juli 2007 om 11:46:
Shoestring oa?


ja precies ;)

Riksja Online en Van Verre zijn erg goed in individueel (op maat gemaakt) georganiseerde rondreizen in Indonesie voor zover ik weet maar ook Shoestring, Koning Aap, Djoser, Baobab, Summum, Fox doen er dacht ik aan. Thailand is wel een stuk makkelijker inderdaad. maar denk niet dat je Indonesie dan zo'n shock vind ofzo... Het gaat er gewoon allemaal nog ongeorganiseerder en vager aan toe. In Thailand spreken de meesten nog Engels en weten ze wel wat toeristen willen. Dat is in veel mindere mate in Indo. Of plunder anders een keer je lokale reisbureau leeg, en maak je eigen favo combi van enkele bestemmingen en probeer het alsnog ongeorganiseerd ;p


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 juli 2007 om 13:45:
heb inmiddels ook contact gehad met meerdere duikschool daar, dus dat zal ook wel goed komen


Als je je open water nog moet halen raad ik je zeker aan om naar de Gili Islands te gaan. Mega goedkoop om t doen daar, op land en onder water veel mooier (en dichtbij Bali). (Y) Moet je er alleen wel minstends 4 a 5 dagen verblijven dacht ik. Bali is mooi maar niet overweldigend zoals in Sulawesi of Papua bv. Blijf je toch op Bali, check dan vooral het Noorden en Oosten van Bali. Menjangan Island (pemuteran omgeving), Oost Tulamben en Amed zijn een van de beste duikspots :) Naar Nusa Penida en omgeving zijn veel excursies, t is er mooi maar moeilijk voor beginners, staat een kut stroming en t water is daar machtig koud :P
laatste aanpassing
 
Uitspraak van SEB@Z op vrijdag 13 juli 2007 om 18:37:
Als je je open water nog moet halen raad ik je zeker aan om naar de Gili Islands te gaan


ik heb 1x eerder gedoken vorig jaar in egypte (2 duiken in 1 dag) samen met instructeur.. heb dus verder geen papieren ofzo nog, maar heb ook niet de echte behoefte deze te gaan halen.. zeker nu op vakantie niet eigenlijk..

k had al iets gelezen over gili eilanden, maar de optie om daar 4/5 dagen te blijven zit er bij ons niet bij..

heb je beetje goed zicht onder water trouwens?

en waar is t water koud en staat die sterke stroming precies?
Ik ga in oktober naar kuta beach. iemand tips voor het uitgaan daar?
 
Uitspraak van BOOSDOENER :bier: op maandag 16 juli 2007 om 19:22:
iemand tips voor het uitgaan daar?


over een maandje heb ik ongetwijfeld tips voor je ;)
 
nog 1 dag :cheer:
 
Weet iemand of aug/sept een goede reisperiode is?

Zijn er bepaalde maanden van het jaar welke je beter ken vermijden i.v.m. regenseizoen ofzo?
 
hier een berichtje uit warm Kuta - Bali :d

reis is goed verlopen, hoefden slechts 1,5 uur op hong kong te wachten..

huisje is erg gaaf, en t zwembad net zo :p

mensen op straat kunnen flink irritant zijn, maar dat went snel genoeg :)

vanmorgen enkele dingen geboekt via een contactpersoon van onze reisorganisatie.. gaan oa olifant rijden, naar reptilenpark, duiken, tempels bezoeken en noem maar op.. komt helemaal goed dus :D
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 21 juli 2007 om 10:35:
hoefden slechts 1,5 uur op hong kong te wachten..


zonde! :P HK is juist mega vet voor een paar dagen O:)


Uitspraak van verwijderd op zaterdag 21 juli 2007 om 10:35:
gaan oa olifant rijden, naar reptilenpark, duiken, tempels bezoeken en noem maar op.. komt helemaal goed dus


veel plezier :D ben benieuwd hoe je t na afloop vind ::)
 
Op dit moment zit ik in Bali

Ik ben hier nu 1 week en vorige week zijn we over Java gegaan met trein/busje/vliegtuig.

Op Java zijn we met een busje door de puncak pas gegaan van jakarta naar bandung door de theeplantages heen. In Bandung zijn we in een mooie vulkaan gaan kijken en door een raar bos met rubberbomen e.d.
In Bandung zijn we ook naar een muziekschool gegaan waar kleine javaanse kindjes heel mooi danste en op een angklung muziek maakte. Dit laatste leek ons eerst niet zoveel aan maar het was echt super, echt een aanrader.
Vervolgens zijn we met de trein van Bandung naar Yokjakarta gegaan. Dit was een lange en vermoeiende reis die de eerste 3 uur heel mooi was (veel rijstvelden, palmbomen, junge-achtig landschap, ook veel armoede) maar de opvolgende 5 uur erg vermoeiend.
In Yogjakarta zijn we nog naar 2 tempels geweest een hindoeistische en een boedhistische ( de Borobodur en Parambanan) die waren erg indrukwekkend om te zien.

Na een week Java zijn we naar onze prachtige villa in Bali gevlogen. Hier op de berg hebben we een prachtig uitzicht op het vliegveld van denpasar.
Op het programma staan nog:
- surflessen nemen: bali heeft prachtig hoge golven
- naar de monkey temple: apen lopen los om je heen en het is gewoon heel mooi
- quad rijden
- Naar Ubud
- Naar Lovina (misschien dolfijnen kijken)

Tot nu toe ben ik erg over bali en java te spreken. Alleen de opdringerige verkopers komen me soms mn strot uit en mn maag is na 2 weken nog steeds niet echt op orde.

Als je twijfelt om hier heen te gaan: zeker doen! Java is pas mooi als je er vanaf bent (gezien alle ellende daar). Dit zei een nederlandse kennis die hier woont tegen ons en ze heeft wel gelijk.

Voor wie op Bali/Java zijn vakantie viert veel plezier! Geniet ervan :)