Partyflock
 
Forumonderwerp · 925674
16616x bekeken
Betreft: evenement: In Qontrol, zaterdag 14 april 2007 om 21:30

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
[img width=450 height=225 cacheid=0012b79f0009763625b1e6261a01bc74be]http://q-dance.nl/uppedfiles/images/q-scene/images/header/450-inqontrol2007.jpg[/img]

Elk jaar kan je wel weer iets anders verwachten bij In Qontrol. Vernieuwing zit diep verankerd in de waarden die Q-dance al sinds jaar en dag uitdraagt in zijn evenementen.
In Qontrol was een belangrijk medium voor Q-dance om met name muzikale vernieuwing te brengen in de afgelopen jaren en al helemaal in 2006. Naar aanleiding van de afgelopen in Qontrol is toch weer gesleuteld aan het concept om het nog meer op de wensen van het feestgaand publiek af te stemmen.

Wat is er dan anders? Als eerste is er voor gekozen om nog een extra muziekstijl te programmeren, wat het het totaal aantal zalen op zes brengt. Natuurlijk mag je zoals elk jaar Hardstyle (International), Hardcore (Dutch Heroes) en Techno (Hard) verwachten, maar daarnaast komt er dit jaar een speciale area ingericht voor Jump (Three labels, Nine artists), eentje voor Oldstyle (Back 2 Back) en omdat je het zo weinig hoort een kleinere area voor Hardstyle uit de jaren 2001 en 2002. Jullie bepalen overigens zelf wie er in deze Hardstyle zaal staan, hou daarvoor Q-dance.nl in de gaten. Dit jaar zal er voor het eerst een serieuze VIP area zijn die de hele avond door Dana gehost zal worden. Qua zalen opzet zal het dus iets anders zijn dan de jaren ervoor. Het is bekend dat niets zo irritant is als eenrichtingsverkeer in de RAI, dus dat zal er ook niet zijn. Wel zal de Parkhal, de grootste zaal, in tweeën worden opgedeeld om zo een extra zaal in te kunnen richten met als bijkomend voordeel dat er nog meer dB’s geproduceerd mogen worden..

De afgelopen jaren stond In Qontrol altijd in het teken van een High Tech thema. Omdat het nu drie keer is gedaan was het ook op dat vlak tijd voor iets nieuws. Zoals je van Q-dance gewend bent, wordt dat pas bekend gemaakt in de eerste webtrailer tegelijkertijd met de line-up release. Let op, vanaf na 14-04-07 zal de RAI bij insiders alleen nog maar bekend staan als Raw Audio Intstitute. Meer informatie hierover kan je verwachten op 8 februari als de line-up gereleased wordt.

De voorverkoop start op zaterdag 27 januari en een kaartje kost 40 euro (ex. fee). Een VIP kaart kost 55 euro (ex. fee).

Kaarten zijn wereldwijd verkrijgbaar bij TicketOnline.nl. Verder kun je natuurlijk terecht bij de meer dan 1000 verkooppunten van TicketBox. Hieronder vallen alle filialen van de Free Record Shop, Primera en Zigger.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Augy op woensdag 4 april 2007 om 11:11:
gast je hebt een vriendin dan ga je je kaartje tog neit strelen


gheghe :P maarjah dat was in de tijd dat ik haar niet kan zien :P gheghe en ze krijgt ook wel voldoende aandacht hoor ;)

Maarjah zeker zin :D we gaan elkaar wel weer opzoeke was wel gezellig helaas gaat ze niet meej :/ maarjah werk he...
Waarschuw beheerder
heb er ook zin in, nog ffies geduld helaas :(
maar het schiet op, yes!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Caspèr du Rouge op woensdag 4 april 2007 om 11:17:
gheghe maarjah dat was in de tijd dat ik haar niet kan zien gheghe en ze krijgt ook wel voldoende aandacht hoor


je zou goed gek wezen als je dat niet deed :9


Uitspraak van Caspèr du Rouge op woensdag 4 april 2007 om 11:17:
Maarjah zeker zin we gaan elkaar wel weer opzoeke was wel gezellig helaas gaat ze niet meej maarjah werk he...


komt goed man (Y) ff smsen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op woensdag 4 april 2007 om 09:14:
Zijn er wel meer


Ikke:cheer: en Denny gaat ook mee:cheer:
 
Waarschuw beheerder
ohhh pfff wat duurt t toch lang he :(..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op woensdag 4 april 2007 om 09:14:
*hoort al gelijk het irritante "leen muziekje" *


haha ja schei uit! hahah
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 4 april 2007 om 18:07:
ohhh pfff wat duurt t toch lang he ..


Nog maar 1/5 week
Waarschuw beheerder
heb dit keer niet echt naar iq geleefd zoals anders :/ maarjah komt wel goed :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van #81 -[D.K]- op woensdag 4 april 2007 om 19:00:
Nog maar 1/5 week


dat is veelste lang ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 4 april 2007 om 21:26:
dat is veelste lang


Geniet er nog maar ff van, want voor je het weet sta je sochtends vroeg buiten de rai je op te vreten dat het alweer afgelopen is ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van #81 -[D.K]- op woensdag 4 april 2007 om 21:34:
Geniet er nog maar ff van, want voor je het weet sta je sochtends vroeg buiten de rai je op te vreten dat het alweer afgelopen is


:jaja: en dan alweer aan het volgende feestje denken ;)
Waarschuw beheerder
Word 1 GekkenHuis!!! :D
Waarschuw beheerder
donateur
zin in!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van actief op woensdag 4 april 2007 om 17:02:
Ikke en Denny gaat ook mee


nou zeg :nocheer:






































Waarom zei je dat niet eerder ;) :cheer:

Nog meer gezelligheid op IQ :bounce:




Uitspraak van Caspèr du Rouge op woensdag 4 april 2007 om 19:24:
heb dit keer niet echt naar iq geleefd zoals anders maarjah komt wel goed


Bij mij ist een keer andersom, heb de laatste 2 keer helemaal niet er naartoe geleefd en nu wel een stuk meer.
Waarschuw beheerder
had tot dit weekend eigenlijk geen zin in IQ. maar na zaterdag naar hardbass te zijn geweest begint het wel weer te kriebelen :P net even goed de line up bekeken en moet wel mooie party worden!!
donateur
Uitspraak van #81 -[D.K]- op woensdag 4 april 2007 om 21:34:
Geniet er nog maar ff van, want voor je het weet sta je sochtends vroeg buiten de rai je op te vreten dat het alweer afgelopen is


ik denk altijd van te voren.... ik ga echt de hele tijd genieten... :D

maar achteraf is het altijd zo snel afgelopen helaas :(
Waarschuw beheerder
donateur
Ach, de week erna is er wel eer ergens anders een feest gelukkig ;)
Maargoed, ik pleit ook voor meer feesten van 16 uur lang :devil:
En zolang die er niet zijn ben ik maar weer aanwezig van de eerste tot de laatste minuut hehe :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 12:42:
Maargoed, ik pleit ook voor meer feesten van 16 uur lang


amen:respect:

ben ik trouwens de enige die nu al een klein beetje nerveus begint te worden?:O
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van actief op donderdag 5 april 2007 om 12:44:
ben ik trouwens de enige die nu al een klein beetje nerveus begint te worden?


ik heb er nog geen last van.. volgens mij ga ik teveel ;) Moet het afgelopen weekend eerst nog verwerken :lol:
 
Waarschuw beheerder
nee hoor ik heb er ook reuze veel zin en en kijk er echt naar uit;)
mijn outfit moet nog een beetje vermaakt worden maar dat komt wel goed
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 12:42:
Maargoed, ik pleit ook voor meer feesten van 16 uur lang


van mij moeten er meer meerdaagsefestivals worden georganiseerd zoals DV vroeger en NO
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 12:49:
Moet het afgelopen weekend eerst nog verwerken


heb geen dipje ofzo van HB, maar vanaf het moment dat ik na HB me bedje instapte begon me hartje sneller te kloppen..IQ:kwijl: echt lang geleden dat ik zo'n zin heb gehad in een feest!
Waarschuw beheerder
donateur
hmm :)
Nouja het is in mijn geval ook weer zo dat ik nooit eerder naar IQ ben geweest, dus ik heb nog niet ontdekt hoe geweldig het is ;)
Waarschuw beheerder
Nog anderhalve week... Wachten duurt lang.

Heb er echt mega veel zin in!!! :cheer:

Dit wordt echt een topfeest!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Thijs-BK op woensdag 4 april 2007 om 23:12:
Waarom zei je dat niet eerder


Omdat ik dat ook niet eerder wist:lol:


Uitspraak van :yes: ramona :yes: loves the dj op donderdag 5 april 2007 om 12:39:
maar achteraf is het altijd zo snel afgelopen helaas


Heb ik ook altijd last van,ga je weer zien en nu niet om meter afstand en niks in de gaten:roflol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 13:58:
hmm
Nouja het is in mijn geval ook weer zo dat ik nooit eerder naar IQ ben geweest, dus ik heb nog niet ontdekt hoe geweldig het is


jezus nog nooit ;)?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 13:58:
Nouja het is in mijn geval ook weer zo dat ik nooit eerder naar IQ ben geweest, dus ik heb nog niet ontdekt hoe geweldig het is


shame on you my son...:aai:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Caspèr du Rouge op donderdag 5 april 2007 om 14:23:
jezus nog nooit


Uitspraak van actief op donderdag 5 april 2007 om 14:24:
shame on you my son...


haha word ook mijn 1e, ff kijken of k nog een btje Inqontrol ben :bounce:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Augy op donderdag 5 april 2007 om 14:36:
haha word ook mijn 1e, ff kijken of k nog een btje Inqontrol ben


hahaha jah was toch wel een mooi feest :P 1 van de beste optredes van donkey rollers die ik heb gezien :D (niet dat ik ze zo vaak heb gezien maar was voor mij zeker goed)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Caspèr du Rouge op donderdag 5 april 2007 om 14:23:
jezus nog nooit ?


Uitspraak van actief op donderdag 5 april 2007 om 14:24:
shame on you my son...


:lol: Dat is nog lang niet mijn ergste zonde hoor.. Ik moet mijn 1e Defqon, Qlimax, Dance Parade en Mysterlyand/Dance Valley ook nog steeds doen :bloos:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 15:05:
Mysterlyand/Dance Valley


ik ook maar dance valley is geen weekend anders was ik er zeker heen gegaan :P mysterland moet ik nog ff kijken :P
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 15:05:
1e Defqon, Qlimax,


:| echt? had ik niet gedacht :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 15:05:
Dat is nog lang niet mijn ergste zonde hoor.. Ik moet mijn 1e Defqon, Qlimax, Dance Parade en Mysterlyand/Dance Valley ook nog steeds doen


heb je er al haar op?:P :lol:

ben trouwens zelf ook nog nooit op DV geweest:bloos:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Caspèr du Rouge op donderdag 5 april 2007 om 15:14:
ook maar dance valley is geen weekend anders was ik er zeker heen gegaan mysterland moet ik nog ff kijken


mysteryland ruleert :cheer:

Uitspraak van actief op donderdag 5 april 2007 om 15:25:
heb je er al haar op?


:lol:

haha als ik zo dat rijtje zie heb ik alleen dance valley nog niet gehad :p
Waarschuw beheerder
donateur
Hee niet fucken met mij he.. :p
4 maanden geleden had ik 14 feesten minder dan ik nu heb :P Afgelopen weekend vrijdag Sensation en zaterdag Hardbass gedaan :p
Ik ben gewoon wat laat begonnen met serieus feesten, maar ik begin er aardig in te komen b)
donateur
Uitspraak van actief op donderdag 5 april 2007 om 14:12:
Heb ik ook altijd last van,ga je weer zien en nu niet om meter afstand en niks in de gaten


ehhhhh.. ja goed plan ;)


Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 16:16:
maanden geleden had ik 14 feesten minder dan ik nu heb


volhouden ;)

enigste feestje wat mist in mijn agenda is mysteryland denk ik :P... maar dat trekt me niet echt... en moet dan al teveel vrij vragen in die tijd :)
 
Waarschuw beheerder
als je eenmaal van de verboden vruchten hebt geproefd...:O
Waarschuw beheerder
donateur
ik vind het bezoeken van feesten niet zozeer de verboden vrucht van de dancescene hoor ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ik wil de timetable!!
Waarschuw beheerder
donateur
weekje wachten nog :aai:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :yes: ramona :yes: loves the dj op donderdag 5 april 2007 om 12:39:
ik denk altijd van te voren.... ik ga echt de hele tijd genieten...


idd :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 15:05:
Ik moet mijn 1e Defqon, Qlimax, Dance Parade en Mysterlyand/Dance Valley


Wat zeg je me nou,krabt zich achter de oren.


Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 16:59:
ik vind het bezoeken van feesten niet zozeer de verboden vrucht van de dancescene hoor


Nee ik ook niet:no:



Uitspraak van :yes: ramona :yes: loves the dj op donderdag 5 april 2007 om 16:21:
ja goed plan


;p
Waarschuw beheerder
gaat een mooi verjaardagsfeestje worden :)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Stefanovic b) op donderdag 5 april 2007 om 16:16:
4 maanden geleden had ik 14 feesten minder dan ik nu heb


Ik heb er niks mee te maken!!! :O :P

btw heb ik het goed gehoord? Jordi geeft één van zijn kaartjes aan mij? O:)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van chrizzle op donderdag 5 april 2007 om 19:43:
Ik heb er niks mee te maken!!!


:x Hehe..

Uitspraak van chrizzle op donderdag 5 april 2007 om 19:43:
Jordi geeft één van zijn kaartjes aan mij?


Nee.. En ook niet aan mij :( Maar hij heeft voor mij wel een kaartje voor 25 euri gefixt :)